Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Planirao sam na prolece Nemacku na odmor, pa taman da spojim lepo i korisno :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.026
Idi bre Jasmina umreću:D ili ću sleteti sa puta u ovim Avalskim krivinama.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Zadrzati Stojketa po svaku cenu..
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Cvile kere sa Arene ne mogu cudu da se nacude kako prodjosmo a intergalakticki .... ;). Kad bi vrijeme ovako sporo teklo k'o ova utakmica zivjeli bi svi po 1000 ljeta. Ispadamo, lose igramo, ali bilo je par poteza koji podsjecaju na slavne dane. Samo da znate sta ste propustili vi rodjeni poslije 85' ;) Sad me ne bi iznenadilo ni da osvojimo ovo nekako ...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Samo 3 igraca mozemo kao nova registrovati za prolece, i to cemo da spucamo jednog na golmana. Sjajno.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Након жреба, помислио сам да би ово можда и могло да се прође. И одем на ЈНА да погледам утакмицу, а Партизан презими у Европи.

Противник, екипа у којој свако трчи као Евертон, скаче као Тавамба и бије као Радин. И Партизан их прође. Браво за целу екипу, у оваквој утакмици, успели смо да издржимо овако жесток ритам и притисак ривала.

У Кијев по прво место.

Стојке, остани! Зато што си 60% овог тима и да у Панини албуму за ФИФА 2018 буде и један играч Партизана.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Cestitke svim nasim navijacima,Partizanovcima,Grobarima,Forumasima...
Jedina zasluga ide navijacima na stadionu,nama pored TV-a koji smo gledali kao bolesni i igracima koji su igrali-ajde daj da igramo fudbal,da pobedimo i obradujemo nase napacene navijace.Hvala im.Hvala svima nama.NAPRED PARTIZAN.NUSKNVP.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
571
Reaction score
2.191
Jel uspeo neko da dešifruje šta je SD Ivica izgovorio na onom snimku, možda to nosi neku poruku za široke grobarske mase. Ono sam video samo kad isteruju djavola iz nekog.
Ne daj se Ivice.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
A znao sam da ne moze da se zavrsi sve kako treba, u picku lepu materinu....

Nisam mogao grozniju vest od ove za Stojketa da procitam.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
DPWl-nVW0AEJ-77.jpg
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Poslednjih petnaest minuta utakmice su najgore zivotno iskustvo do sada...ALI IDEMO DALJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Boze pogledaj danas i na nas jadne i bedne. Znam da si zauzet, pogledaj nas danas pa ne moras vise nikad. Pomiluj bata Stojketa da izdrzi danas na golu Partizana. Brate Boze ako danas pobedimo necemo zaboraviti da dodjemo na sledecu utakmicu na JNA.

Ako ne mi, ko? Ako ne sad, kad?
Nek se trese JNA, kao jedan grla sva za Partizan...

Tomicu burazeru odavno nisam pisao ovde na forumu, nemalo se sta pametno napisati bar sa moje strane, ali ovo sto si napisao me nateralo da nabacim koju. Alal vera, Bog nas pogledao, MI, SAD.

BRAVO PARTIZANE, DZUKICU MIROSLAVE JEBEM TI BALUN KOJI FORSIRAS, DAJE REZULTATE BAR ZA SADA, muto mars iz INSTITUCIJE, BRACO FORUMSKA NEK NAM JE SA SRECOM PROLECE U EUROPI.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ma da, kriv vam je Jevtović a nije Tawamba koji ne ume da zategne stopalo kad šutira loptu.... jebo ga onaj ko ga je doveo u klub.

Samo mi reci jesi li ozbiljna ili se salis? Posle Milenkovica, sad ovo i za Tavambu. Sto je mnogo, mnogo je...

Senjor Djukic :respect

Sad samo da ne zaseremo u prvenstvu do pauze...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top