Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Smrdljive ustaše se pobiju sa redarima u sred Engleske, pale baklje, lome stolice i kazne ih 30.000 eura, a da nas izbace iz Evrope što je "sakupljač lopti ušao na teren" ili zbog rasizma zvanog "Kraljevina Srbija". Da nije tužno bilo bi smiješno.
Mislim da i mediji malo naduvavaju situaciju, jer stvarno nije realno da popijemo neku ozbiljnu kaznu. Novčana nam nije ginula ni kad je sve bilo 200% u redu.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa izbacili smo jedan njihov klub iz Evrope i jos moraju da nam plate. Sta se cudite? :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.118
Локација
Žrnov
Nikad nas nisu ovako.kaznjavali kao ove godine...mozda.sam ja paranoidna ali se sve poklapa sa ulaskom stankovica u uefa.
Da se razumemo, sigurno.imaju osnova po papirima, ali nikome ne gledaju u sitna crevca.kao.nama...nema trika da je slucajnoat
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cisto izivljavanje nista drugo..sta je sledece pitam se..nije kvalitetna koza na klupama ili rezervni igraci i strucni stab nisu dovoljno zasticeni od padavina..
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Ako nas izbace zbog ovih sitnica, šta su onda trebali da urade Mariboru za onu skandaloznu organizaciju meča protiv Spartaka od pre dva meseca? Bez obzira što smo mi na "uslovnoj", ona utakmica u Mariboru je bila sramota za LŠ i pljuvanje u lice svim drugim (čitaj srpskim, poljskim i ruskim) klubovima koji su ikad kažnjeni zbog loše organizacije, jer domaćin nije drakonski kažnjen (sa minimum 2-3 utakmice bez prisustva publike).

Da li je moguće da neko ostavlja i tračak sumnje da ovo ima veze sa nebeskoplavim fašistom koji je trenutno drugi čovek Uefe nakon janeza?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Ako bude kazna veca od 30 hiljada to ce biti izivljavanje a kamoli nesto vece. A pogotovo sto se ne zna koja stavka je smjesnija. Meni je najjadnija bila ta zbog zvucnika. Ne mogu da vjerujem da je nesto takvo kaznjivo. Po kom osnovu? Na stranu to sto nema potrebe da se glas ovog sto vodi cuje na svim tribinama...

Ovu visinu kazne sam procjenio citajuci presude ovih prije nas. Everton su kaznili sa 50 hiljada zbog neke tuce igraca od strane navijaca, ako sam dobro shvatio
Aggressions by supporters against players
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Vuvuzele su u Evropi zabranjene jer nežnim belačkim rasitičkim i fašističkim UEFINIM ušima smeta omiljeno navijačko sredstvo afričkih crnaca...
Dobro, bre, ima li neko da mi napiše link za Arenu sport 2 koji radi solidno i koji ima ton?
Evo u toku je snimak naše utakmice, skoro ništa ne vidim na ovima koje nađem, a apsolutno ništa i ne ne čujem...a nije od vuvuzela...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Everton - okret kroz dvojicu protivničkih igrača u prvom poluvremenu, kod leve aut linije.
Ćelavi Miletić - iznošenje lopte i nastavak kretnje u šesnaesterac u prvom poluvremenu, kroz sredinu.
Tavamba - pas za Ćelavog Miletića kroz sredinu preko odbrane u istoj akciji, kada je protivnički igrač bukvalno okrznuo loptu i sprečio Ćelavog Miletića da se upiše.
Pantić - asistencija za #51 u drugom poluvremenu.
Tavamba - dvostruka minijatura, driblinzi kojima je izašao ispred golmana, u drugom poluvremenu.

Ovo sve, onako, na prvu - iz glave. Potezi koji se vrlo retko viđaju u utakmicama pod tenzijom.

sve si u pravu, ja se izvinjavam svima zbog negativnog upisa, ali u moju odbranu sinoć sam bio emotivno ispražnjen posle onih poslednjih 20-ak minuta utakmice..

takođe, ja bih posle mirno odgledanog snimka dodao i vrlo odgovornu i angažovanu igru OBA krila ( Pantića i Jankovića) U OBA SMERA!
uostalom, tako je Janković i uzeo onu loptu i pokrenuo kontru koja je završila našim drugim golom..
što kaže Đukić na ovom intervjuu u Vesniku ispod ( od trenutka na link-u na 10:51 pa u jedno 5+ min. iza), možeš da imaš slab dan, da promašiš šut, da ti ne ide, ali ima da RADIŠ za ekipu:
https://youtu.be/IeVU8JvoCKo?t=651
inače, baš se raspričao naš trener ovde, mislim da toliko različitih reči ni u jednom javnom nastupu nije koristio od kako je došao ( da se malo našalim :D )

realno, ovo sinoć nam se nije vratilo ništa "od pre", ovo se vratilo momcima za trud na ovoj utakmici da ni jedan odbitak, "otpadak", isklizavanje ne ode na pogrešnu stranu, i da se ma kraju završi trijumfalno
trener se kockao, dao poverenje određenim igračima i oni su mu to vratili - sreća za njega i za našu sezonu jer ne znam ko bi išao da dâ gol da smo ga slučajno primili u onim njihovim napadima u talasima na kraju meča

i na kraju mog upisa, da kažem samo da se nadam da je ova utakmica upravo ta koja znači prekretnicu u sezoni u glavama igrača, i da sad sledi onaj drugi deo prvog Đukićevog mandata ( bez bežanja u reprezentaciju, tamo je Krle, to imamo pokriveno :wink: )


P.S. da ne zaboravim, SVAKA ČAST za navijanje SVIH tribina, a UEFA neka ga duva na čelu sa janezom i fašističkom :pickaciganska
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Možete da se opustite, nema ništa od izbacivanja! O tome se čak i ne razmišlja, kamoli diskutuje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.727
Kad su vec zapeli da nas kazne nek maksimalna kazna bude novcana...bilo bi tragicno i nepravedno da nas kazne utakmicom bez publike sad kad treba da igramo nokaut fazu.

Kakva je situacija oko kartona? Preti li nekom suspenzija za nokaut fazu protiv Dinama? Da li se prenose zuti kartoni na nokaut fazu?
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ovo su sitniji prekršaji. Nema ništa od neke drastične kazne.

Samo, nekoliko stvari mi je ovde zanimljivo.

- Improper conduct of supporters (use of sound/PA system) - Art. 16 (2) DR
Ovo nema veze sa normalnim navijanjem. Od kada su navijačima potrebni zvučnici i mikrofon? Odvratno se čulo. Koja je poenta "Javi se istok", ako se lik razdere preko zvučnika i čuje ga ceo stadion?

Da smo normalan klub, ovako nečemu ne bi bilo mesta na stadionu. Zbog nas, a ne zbog UEFE.

- Stepenice
Koliko se sećam, ovo nam je već redovna pojava. Koliko je teško organizovati utakmicu na taj način da j....e stepenice ne budu blokirane?
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.673
Kad se setim Totenhema u Engleskoj kolko prekida, ulazaka na teren i neregularnosti.Definitivno dvojni moral uefe.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ispravite me ako gresim ali nisam primetio da nam je neko iz vlade srbije ili mozda predsednik cestitao.mozda ce da proglase dan zalosti.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pa cekaju da verovatno mi zahvalimo njima. Iskreno sam iznenadjen da ga Vucelic vec nije poljubio u dupe
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
https://www.youtube.com/watch?v=ymdj0nKATts

Ziva legenda, on pravi Partizan koji ce da prodje grupu LE a vi pljuvaci imate pravo da cutite.

Neverovatan mec, u nekim trenucima smo igrali na nivou top klubova iz liga petice, u nekim na nasem nivou, ali sve u svemu jedan mec za pamcenje.

Moram da pohvalim i Djukica, imao sam mnogo zamerki na neke njegove poteze, ali svima nam je zapusio usta.
Uloga Pantica i izostanak Sume, njegova pobeda, Pantic je u pravom trenutku odigrao najbolji mec u dresu Partizana.

Svaka cast momci, zasluzili ste a i mi koji smo verovali u Vas.

Pobedili bi oba puta futuru, jednom grcke cigane, Dinamo u Bg, skenderbeg u siptariji, domace cigane...
O igri bi se dalo diskutovati? Daj bre Tomicu, ovaj je trener ranga kize, vermeza...

Jesi duduk za ovaj sport, ali ovde si u pravu, Djukic je prosao grupe LE, Vermez je to ucinio, ucinio bi to i Kiza da ga debili nisu smenili pred najbitniji mec.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top