Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Maloprije pročitah "Nije li Muta umjesto Đukića otišao u Kijev?" :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Sve divnije od divnijeg. Da je ovaj Djukic iole pametan izveo bi Evertona nakon prvog prigovora sudiji. Sad je kasno. O kurcobolji u odbrani ne smijem reci nista sto mi je na umu...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Od pocetka smo znali da smo se pojacali osrednjim igracima u odbrani...nedostatak agresivnosti i markiranja je ogledalo trenera.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovaj žuti Evertona verujem da znači da odlazi na polusezoni.. SNS spin priča kreće već sutra, tipa nije zadovoljan vazduhom u Srbiji , previše mu je hladno , kafe kuvarica mu nije rekla ćao kada je dolazio u zemunelo itd
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Овакви можемо да идемо по противника само да зајмимо кафе кад нестане у кући.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Jevtovic trazi dres na poluvremenu...eto koliko ih interesuje ovaj mec..
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
kakav suma kakvi solomoni, djukici i ilievi kakvi bakraci
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Znači bez Evija protiv Atletiko Madrida. :)

Jbt koji amateri. Brukaju se na trening utakmici.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
I ja bih izgledao kao da pokazujem znake zivota, da oko meni lezi 8-9 mrtvaca...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Koji clanovi ovde da se useres.

Kada gnjavimo nije dobro. Kada udjemo muski u utakmicu i krenemo otvoreno a gubimo isto nije dobro. Rdjavom kurcu i dlake smetaju!

Imamo vise od igre, veci posed lopte, isti broj suteva na gol. Razlika je samo u klasi a tu ne moze jedan Djukic NISTA! Oni iz isto toliko suteva imaju 3 gola, mi jedan. Utisak je da smo odigrali dobro ali primili golove iskljucivo jer su oni klasa a mi nismo. Sumina najbolja partija od kada je u Partizanu. Solomon isto dobar. Pobedjujemo 4:3!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pa, kad igras protiv KLASE, onda ne ides PO PROTIVNIKA, nego PO KAFU, kako Profesor rece...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Brate, molim te, nemoj da komentarises do kraja utakmice, lupas gluposti

Mislim na mijatovica
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Neposteno je kritikovati Sumu. Momak zna da igra fudbal i to kako, cim primi loptu okrenut je golu, ocekujes dribling, sut, pas. Nije sve za pljuvanje, njemu treba podrska i bice dobar.
Ilievu se vratilo za ciganisanje, doveo je zamjenu za Milenkovica u liku Miletica loji je skrivio sva 3 gola, cak kod treceg gola pravi dva kiksa za 5sekundi, promasuje loptu, onda ga onaj otrese kao dijete. Solomon je uzasan, amater maltene, Pantic nije zreo za prvi tim, i jasno je svakom da se protezira i gura na ustrb boljih igraca. Bekove nemamo, Vulicevic djeluje komicno lose. Stojkovicu se sve vraca zbog nicim izazvane izjave da hoce da ide, to sto je uradio je nekorektno.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
manjak koncentracije svakako, manjak zalaganja nikako... ja ne znam koji vam je kurac??? ocigledno je usrani desni bek usro 2 gola nikakvim markiranjem.. krecemo se bez lopte u fazi napada (prvi jebeni put ove sezone), pantic i tawamba se ne vide, ostali dobri!!!
igramo u gostima Dinamu iz Kijeva! jel vam dobro bre?? sta ocekujete vi? 1:3 ?
ajde guglajte tamo poraze Dinama u Kijevu u poslednjih 5 godina!! Napoli Benfika City i Valencia...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top