Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tawamba je Kana.

Léandre Gaël Tawamba Kana

Everton Luiz Guimarães Bilher
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa ono što se i vidi golim oko, tačnost pasova ispod 70%, opa-opa đuka sistem.
I totalno divljačka ekipa, koja igra ofrlje. Sve na Tawambu, on se guzi, pa ako prođe prođe.

Opa-opa a mi prezimeli u Evropi!

Divljacka ekipa, igra ofrlja, Tawamba se guzi... po ovome ispada da mi nismo šut u okvir gola u Evropi imali.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.180
Reaction score
766
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Trebalo je Djukic na gol da stavi Stevanovica, i odma bi imali 90+% tacnih pasova, a zvezda bi nam gledala u ledja bar 5 bodova. Ali avaj...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
I pre par dana si bio bezobrazan, a oćutao sam.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
To u našim vlažnim snovima. Čuj u trinaest godina. Događa se i to, ali ne tako često.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa zato i prezimljujemo jednom u 13 godina.

Pa sto pominjes OPA-OPA onda sad? Jel Djukic vodio Partizan poslednjih 20 godina? Jel Iliev bio SD poslednjih 20 godina? Znaci Djukic i Iliev su krivi sto smo tek sad ponovo dočekali prolece u Evropi!? Ne vidim poentu tvojih postova u ovoj temi jer se svode na pljuvanje Djukica i Ilieva! Pišeš samo da ih opljuneš. Prosli put si pisao izmišljotine da igrači bojkotuju Djukica, da ga ne jebu ni 2% na treninzima i svakakve neke gluposti još.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.543
Reaction score
23.834
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mene samo inteteresuje kad počinje sistem da se pravi?

Izgleda neće ni ovom prelaznom roku.

Ili već imamo sistem, sa Miletićem i Vulićevićem na beku, Jevtovićem u veznom i padavičarom u napadu?

Ako je preporuka za trenera, proleće u evropi, dajte Čika Crnog, a i Kizu, da čoveka ne smeniše, svašta bi bilo.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da cigani ne igraju namešteno prvenstvo mi bi bili prvi na tabeli.
A iskreno i meni je čudno to da nismo uspeli da napravimo sistem za 5-6 meseci.
Djukicu odlazi!!!
Ivice iglice!!!
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Čika Crnom je za dlaku promakla LS, osvojio titulu bez poraza uz prolece u evropi.

Cak je i u drugom mandatu sa krsom od ekipe igrao relativno ok u LE i imao bodovnu prednost nad ciganima - uz svu propagandu i sabotazu koja se vodila protiv njega.

Mislim da se pojedini treneri/igraci olako ponizavaju, a drugi dizu u nebesa. Ostrascenost je ogromna bolest kod Grobara
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.543
Reaction score
23.834
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa evo drugi prelazni rok, vide li se kakvi obrisi bilo kakvog sistema?

I kakav sistem u Srbiji? Kako da ga praviš sve i da hoćeš, kad u prvom prelaznom roku prodaš sve ono što valja, pa ne možeš ni kvalitetnu zamenu dovesti za te igrače, a kamoli jačati već postojeći tim.

Ta priča o sistemu je obično sranje, i alibi priča.

To i ja kažem, dajte Čika Crnog.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Za šta je alibi priča? Mi smo prezimeli u Evropi, ne razumem. Kažem ti, da cigani ne nameštaju mi bismo bili prvi na tabeli + igramo Evropu i dalje. Pominjete stalno da nam je uprava go kurac i sad kad znaš da imaš takvu upravu imaš sasvim solidne rezultate koje je sportski sektor omogućio i onda opet taj sportski sektor ne valja. Pa šta više da urade!? Ja stvarno ne znam šta je trebalo više da urade!? Koje igrače smo prodali u prvom prelaznom roku? Djurdjevicu je na prošloj polusezoni obecano da će ići na kraju i dečko je ostao do kraja kvalifikacija. Ta prodaja je planirana. Jedino je Leonardo neplanski prodat a to je samo zbog njega jer je dečko dijabola u glavi. Šta smo trebali, da ga vezemo za stativu? Dečko nije hteo da ostane, kad se vratio nije hteo da trenira. Hvala mu za titulu ali dečko nije timski igrac i kad tad bi puklo da je ostao u ekipi.
A ne pominjes da je došao Stojković, da je došao Tošić? To nije bitno?

Ja tebe razumem, ne voliš Djukica i Ilieva i to je ok. Ali ne vidim potrebu da se stalno oni satanizuju jer ni jedan trener umesto Djukica ne bi u ovom trenutku bio prvi na tabeli u JSL a za Evropu smo videli kako su se prethodnici pokazali.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.543
Reaction score
23.834
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da, tako sam pisao jer nisam voleo Pekovića, tako sam pisao jer nisam voleo Peru Božiću...

Sve ću ja ovo pojesti, ako ta dva dvojica išta unaprede Partizan, kao što bi pojeo i za onu dvojicu.

Samo što će tvoj zemljak prvi dići sidro za malo bolju ponudu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pekovica i Ilieva ne možeš da porediš jer obavljaju različite poslove, odnosno Peković nije radio ništa a to se za Ilieva ne može reci. Iako ima pogrešnih poteza, pogrešnih izjava, uradio je valjda nešto dobro.
Ali ako ih već porediš onda treba reci da košarkaški dvojac nije uradio ništa pozitivno, ama baš ništa, dok su ovi iz fudbalskog dela doneli prolece u Evropi. Ako to nije uspeh onda ne znam šta je.
Samo te molim da ne budeš kao neki moji drugari koji takodje ne podnose Djukica i kažu da ovo nije neki uspeh jer su i cigani u Evropi. Mi treba da gledamo sebe i nas uspeh a ovo jeste uspeh!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
Da cigani ne igraju namešteno prvenstvo mi bi bili prvi na tabeli.
A iskreno i meni je čudno to da nismo uspeli da napravimo sistem za 5-6 meseci.
Djukicu odlazi!!!
Ivice iglice!!!

ovo za cigane stoji, no pogledajmo svoje dvoriste:

mi protiv cuke na domacem terenu ne znam dal smo imali sut u okvir gola ?!

kad te na istom tom terenu vozdovac otrese ko slinu jel su i za to krivi cigani ?!

dajte ljudi malo realnosti, mi ove polusezone NEMAMO IGRU znaci ekipa nam je u toliko meceva izgledala mrtvo i bezidejno i vracali smo se uz pomoc nekih penala ili individualnog kvaliteta najcesce tosica, ovaj tim je slab i u odbrani i u veznom redu a sto se tice napada ako neko misli da ozegovic moze da zameni djurdjevica svaka mu cast, cak i da ga zameni ko ce zameniti leonarda, tavamba ?!

ubedljivo najbolji igrac ove polusezone je stojkovic ali UBEDLJIVO, kad ti je golman najbolji to dovoljno govori o celoj ekipi, i da nije bilo njega ova polusezona bi bila ocajna

a kad cujem ivicu da nama u sustini pojacanja ne trebaju jer je ovaj tim dobar - naravno da mi se povraca
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Satanizuju:respect Rts da pozavidi na terminu, na čelu sa vučelićem prepodobnim, devedesetih godina prošlog veka.
edit: cigani nameštaju, a nema ko nas nije jebao na JNA.
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.543
Reaction score
23.834
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pekovica i Ilieva ne možeš da porediš jer obavljaju različite poslove, odnosno Peković nije radio ništa a to se za Ilieva ne može reci. Iako ima pogrešnih poteza, pogrešnih izjava, uradio je valjda nešto dobro.
Ali ako ih već porediš onda treba reci da košarkaški dvojac nije uradio ništa pozitivno, ama baš ništa, dok su ovi iz fudbalskog dela doneli prolece u Evropi. Ako to nije uspeh onda ne znam šta je.
Samo te molim da ne budeš kao neki moji drugari koji takodje ne podnose Djukica i kažu da ovo nije neki uspeh jer su i cigani u Evropi. Mi treba da gledamo sebe i nas uspeh a ovo jeste uspeh!

Nisam nigde ni napisao da to nije uspeh, niti bih bilo šta poredio s tom gamadi, naravno da je uspeh.

Moj problem je što mislim da će nam to biti jedini uspeh u narednih nekoliko godina, s Ivicom i Đukićem i sns ekipom, i da ćemo za tri godine slušati "a što smo igrali proleće?".

Naravno, cigani će nameštati prvenstvo, nećemo imati sreće u žrebu, već vidim scenario.

Opet kažem, ako grešim, poješću sve ovo.

Edit: i da ponovim, prva ponuda, ovaj ode.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.974
Reaction score
27.431
Čika Crnom je za dlaku promakla LS, osvojio titulu bez poraza uz prolece u evropi.

Cak je i u drugom mandatu sa krsom od ekipe igrao relativno ok u LE i imao bodovnu prednost nad ciganima - uz svu propagandu i sabotazu koja se vodila protiv njega.

Mislim da se pojedini treneri/igraci olako ponizavaju, a drugi dizu u nebesa. Ostrascenost je ogromna bolest kod Grobara

Cika crni je jedna picketina koja je napravila nameran penal u Rimu 88!
On je sabotirao Partizan!
Pretpostavljam da ti smeta dizanje u nebesa Stanoja i Marka, posto osim njih dvojice, nemamo toliko omiljenih trenera. Zanima me zasto?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam samo kako tim koji nikoga kući nije dobio treba da bude prvi? Pljuvaću svakoga ko mi vređa pamet.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top