Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Vise portala su objavili da cemo izaci u sastavu:

Stojkovic

Vulicevic --- Miletic --- Ostojic --- Urosevic

Zdjelar --- Jevtovic

Jankovic --- Pantic --- Tosic

Tawamba​

Sta ocekujem od Viktorije? Ocekujem za nijansu drugaciju utakmicu od one iz BG. Odgovara im nula, a jedan postignut gol im ne znaci previse. Ocekujem ih dosta agresivne i da nas pritisnu. Ocekujem da odigraju jedan period dosta ofanzivno jer hoce da pokazu njihovu dominaciju na domacem stadionu. Ostatak utakmice ih ocekujem za nijansu ofanzivnije nego li u BG ali sa velikom dozom opreza. Opet ocekujem i gotovo sam siguran da ce tu ofanzivu eksploatisati stajanjem visoko i velikom agresivom ali da ce i dalje igrati oprezno sa loptom u nogama, sto znaci minimum vertikalnih lopti i petljanja, opet ce traziti dugim loptama Krmencika i gadjati prostor iza ledha nase odbrane. Zasto to mislim? Zato sto i oni znaju da nam je gotovo 90% sansi da damo gol iz polukontre ili kontre. Znaci ocekujem ih visoko, pgotovo na pocetku i ofanzivnije ali opet sa nerizicnom igrom, duge lopte, centarsutevi, prekidi...

E sad ako izadjemo u ovom sastavu to nam govori da i Djukic identicno mislim. Hoce da ima igraca vise u polji i zato gura Pantica na ofanzivnog veznog, jer momak igra u oba smera. Jevta pozadi kao osigurac i da neitralise njihovu igru dugim loptama, Zdjelar da donese sigurmost i da igra u oba smera ali povucenije od Pantica. Znaci hocemo da iz jedne balansirane igre ne pogubimo konce, ne izgubimo bitku na sredini i da traziko nase sanse kojih ce biti sigurno. Ova trojka na sredini govori da Djuka hoce isto ono zbog cega smo ih izdominirali 60 minuta u BG. To je da imamo igraca vise u polju i da pokupimo NICIJE lopte. Tawamba ce uraditi svoje, napravice razliku u cemu je najbolji, sacuvace lopte, odlagace, biti vrhunski za nase balone kada ne znamo sta cemo sa loptom ali je potrebno da ga veceras isprate Jankovic i Tosic. Tu je kljuc utakmice. Kljuc utaomice je da ne napravimo neku glupu gresku tj da im poklonimo gol i Jankovic i Tosic. Veceras im je da pokazu da vrede, da su igraci za Evropu. Ako se oni prikljuce Tawambi i Panticu mi dobijamo bez dileme. Nadam se Jankovicu desno i da konacno pokaze zasto mislim da je mozda i najbolji nas igrac, veceras mu je mozda i poslednja sansa da pokaze da je igrac za Evropu. Bambi ima mali uticaj na igru ali ima u nogama da resi utaimicu iednim potezom pa se nadam da ce igrati levo i prepustiti desnu stranu Jankovicu. Uz to Bambi ima prekid svetske klase i to nas najvise i cini opasnim iz prekida. U nastavku ocekujem Sumu umesto Jankovica ili Tosica ili cak mozda i Jevtovica ili Zdjelara a da se Pantic vrati na centralnog veznog i Ozegovica. Od Pantica ocekujem jos jednu zrelu partiju i da izdominira kao u poslednje vreme. Neverovatnu raznovrsnost i kombinatoriku nam daje jer ima odoican pregled igre a znamo da nam je to najveci problem u napadu.

Takodje mislim da se ne treba zaletati glavom bez obzira. Ne mozemo izdrzati onda 90 minuta,a to je ono sto nam najmanje treba. Znaci da odigramo agresivno sa ogromnim zalaganjem i mi u odbrani necemo imati problema. Kada smo u poziciji i kada se branimo sa 10 igraca a igramo sa ogromnim zalganjem ustanovljeno je vec da nemamo problema u odbrani. To ce nam dati sigurnost i samopouzdanje i da iz polukontri, kontri i prekida a sto da ne i iz pozicione igre damo gol ili dva. Opet kazem kljuc utakmice je da Jankovic i Tosic odigraju na nivou, naprave razliku jer imaju kvaliteta i da isprate Tawambu i Pantica.

Izvinjavam se na greskama, pisem sa telefona.

Prolazimo! Srecno!

:pfc: :partizan_fan: :šal :D: :napred Partizan
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Mislim da smo vise puta videli da mi ne mozemo da igramo sa jednim zadnjim veznim, ozbiljne utakmice u Evropi, jer smo isuvise tanki pozadi. Mi smo i prvu utakmicu igrali sa dva zadnja vezna, jedina problema je Suma, cije odsustvo iz prve postave nece biti primetno. Pantic ce, nadam se, biti mnogo vise korisniji od Sume u napadu.



Nemam nikakav osecaj za veceras :napred Partizan

jesmo igrali sa dva zadnja vezna ali drugi pored Jevtovica je bio Pantic koji ima znatno ofanzivnije karakteristike za razliku od Zdjelara i na sve to si imao i Sumu koji opet kazem kakav god da je ofanzivan je igrac mozda bih cak probao i sa ivanovicem na toj suminoj poziciji iz prosle utakmice kazem sve te varijante bez zdjelara i jevtovica u paru su dosta ofanzivnije od ovog sto se provlaci da ce biti veceras
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne znam kako je vama ali mene vec sada drma nervoza. Pretezno se to pojavi pred sami pocetak utakmice ali od jutros mi je cudno.

Mi verovatno jos nismo ni svesni koliko nam ova utakmica moze doneti. Odneti nam ne moze maltene nista jer smo u Evropi ostvarili vec neocekivani uspeh.

Siguran sam da je Djukic bas za ovakve utakmice pravi covek. Tu ne treba neki motivator ili koji urla, tu treba smirena osoba koja ce u detalj analizirati protivnika i pripremiti nasu ekipu. Svaki igrac je sam od sebe vec dovoljno motivisan da kida.

Imam dobar osecaj za veceras! 2:2 i upadamo medju 16 najboljih iz Europa Lige!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ne znam zasto se opterecujete rezultatom, rezultat je vise nego ocigledan, prolazimo na penale :)

Sad ozbiljno, zaista mislim da smo bolja ekipa od viktorije ali isto tako mislim da je nemoguce da ne primimo gol i to po pravilu kiks gol i da stizemo poslije, a siguran sam da cemo stici :)

Samo kao u Beogradu do primljenog gola i prolazimo!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ajmo braco grobari...danas je dan kada nas Partizan prelazi u krem drustvo.Ispao je drzavni isprdak juce,danas je vreme da im zabijemo zadnji ekser...
GAZI !!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ako svi daju maximalan doprinos i ako ne budemo pravili prevelike greske bice nesto veceras.

U boj crna bela armijo!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja sam zadovoljan i sa 1:0 za nas. Ako bude 2:2 do minut pred kraj ima da ne dočekam poslednji zvižduk sudije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Nama danas niko nista nece da pokloni, ni sreca ni sudije....moramo sami da uzmemo prolaz !! Svojim rukama i nogama !!
NA GOL VISE !!! :BB
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Očekujem da postignemo gol u prvih 15 minuta(Tavamba) i da posle čekamo njihovu grešku.
AJMO CRNO BELI!!
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Pisao sam pred Videoton, a obzirom da je situacija i vise nego slicna, napisacu opet isto :

-....plitak potok !!!

Samo hrabro i jako...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Opet kazem kljuc utakmice je da Jankovic i Tosic odigraju na nivou, naprave razliku jer imaju kvaliteta i da isprate Tawambu i Pantica.

Prolazimo! Srecno!

:pfc: :partizan_fan: :šal :D: :napred Partizan

Slazem se, samo da dodam ocekujem ipak Pantic da zaseni sve, ovo je njegov mec, toliko je duzan Partizanu.

Ali prevagu na nasu stranu ocekujem u kasnijoj fazi utakmice kad udju Ozeg i Suma sa klupe.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Bice jako tesko narod... gol cemo primiti - u to sam siguran.

Isto tako verujem da mozemo i da ga postignemo - samo je pitanje koliko?
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Neka se ponovi njukasl i Milivoje :)
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Gol ce visiti u vazduhu 90 min, ali ce biti 0-0. Na penale resava Stojke. Zapisano je u vremenu :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top