Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Idemo do pobede veceras, nema nam druge.
Napred Partizan!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ovo mora da se prodje. Nadam se nasoj pobedi ili neresenom tip 2-2, gg3+.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
164
Reaction score
369
Stali smo na liniju biti il' ne biti. Moramo napred, PARTIZAN NAPRED.
Jos 3 sata 46 min... Srecno momci.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Има толико тога због чега би Божија правда морала вечерас да учини своје у корист Партизана, али ако Бог и одлучи да то буде баш данас, фудбалери Партизана су дужни да обаве што је до њих.
То што можда изгледа као да и није тако тешко понижавати Партизан, на терену или око њега, не значи да је и могуће и зависи једино од момака у црно-белом.
Победа се подразумева, јер је тако једино природно и најближе правди, а онда ће та вест свакако стићи и овде макар је носили гавранови у кљуну или неки Филипидес претрчао од тог села до Београда и срушио се на Ауто - команди јављајући да Партизан постоји.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Everton-Radin veceras, zakljucano sve! Da ga damo prvi...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ako smo solidno igrali na pripremnim protiv jakih ekipa (i primili golove uglavnom na gluposti golmana) i onu protiv Olimpijakosa u Atini (pa cak i prvu), onda danas u Madjarskoj ne bi trebalo biti problema. Dakle, hocu reci da mislim da je sve do nasih, tj. glava nasih igraca.

Ja bih bas zbog "bolje namjestenih glava" krenuo sa Saletom i poveo 0:2 i onda vratio Sumu da pokaze sta zna (one izjave uprave i Ilieva po novinama nadam es da igraci ignorisu a Pantic bolje njima da kaze da to bas "divno" utice na igrace.

Ajmo crno-beli!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Samo još jednom da se dotaknem teme tv prenosa... trenutno na ciganskom rts-u na rts1, rts2 i rtsHD idu tri različite emisije, sve tri uživo (Odbojka, bgd.hronikai skupština)...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Svim srcem i dusom veceras uz Partizan...

Ajmo...


:partizan_fan:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Све је у главама играча.

Ако будемо довољно психички стабилни, пролазимо без проблема.
Ако уђемо у утакмицу са класичним српским сељалким менталитетом, имаћемо проблем, али надам се да су довољно паметни да не направе такву грешку, јер мјеста за поправни нема.

:napred Partizan
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa kako da ne bude sekta u HD rezoluciji, a istovremeno i na RTS1, za krezubu Srbiju iz najvećih zabiti, ili ispod šatri sa sve falš Beobanka dresom, koji nemaju RTS HD a željno iščekuju taj spektakl... neće imati ko da pere šoferke večeras.

Neka ih, samo nek mi prođemo večeras, kako god!
Koliko god se ovde priželjkivao onaj pravi Suma, trebaju nam Tavamba i Uroš u svojim najboljim izdanjima, od njih najviše zavisi.

AJDE BRE!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Večeras igraj i pobedi Partizane. Pobedi za svoje navijače, ali i pobedi za bol većinske Srbije. Većinski retarditano stanovištvo koje daje krv samo kad je za džabe nešto, kada se daje neka ulaznica ili japanska trešnja, pa od toga mediji naprave bum. To većinski retarditano društvo neće lako podneti pobedu Partizana, pa će nama ljubiteljima istog biti izrazito drago videti pacove kako jurišaju nazad u svoju jazbinu, u kojoj će se skućiti do idućeg pokušaja, kada će po navići opet popušiti kurac.
1-3 Tawamba, Đuka iOstojić...
Neka grmi sa svih strana....
:napred Partizan
:D:
:pfc:
:partizan_fan:
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Ima na Areni i video i ton.
Valjda nam i rts krasne dare nosi.

Da li je ovo jedan od "onih dana"?

Ajde Partizane, rusi drzavne projekte u regionu!!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Voleo bih kada bi sve rešili u prvih 45 minuta,braćo ja sam toliko ubiven sas radžom da prvo ću odgledam kroz maglu a drugo mogu samo da čitam sutra u novine:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
Bem ti pečenje rakije,svake godine mi skrati život za par godina.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
Jel se ja tripujem ili ovi sa Arene stvarno u ovom trenutku prenose iz rupe, iako mi igramo za 30min a kreteni za 90?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Partizan: Stojković - Vulićević, N.G. Miletić, Ostojić, N. R. Miletić - Everton, Radin, Janković, Suma - Tavamba, Đurđević.

klupa Jovicic Cirkovic Djurickovic Marjanovic Ilic Pantic Jovanovic
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Koja me trema obuzela, samo da pocne vise! Ajmo Crno Beli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top