Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Cekaj, jel namerno ignorisete Stojkovicevu izjavu o odlasku ili...?
Bez njega, ovaj tim je slabiji bar 30%. Ne znam odakle onda crpite optimizam i euforiju.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
koju izjavu? Gledao sam video Stojketa ispred novinara i nijednom nije spomenuo odlazak, to sto misevi pisu po novinama ignorisite i uzivajte u ovom sto se desilo.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Iskreno i mene ja ta izjava malo zabrinula kada sam procitao na portalima. Pogotovo na B92 gde je navodno izjavio da mu se vratilo ono iz Strazbura. A onda odgledah izjavu i nigde nisam cuo da je to izjavio...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
El mago, Suma mentalno ne moze da izadje iz malog fudbala, tu ne pomazu ni pripreme jer se tu ne uci oslobadjanje lopte na vrijeme i izbjegavanje navlacenja 3 igraca na sebe driblajuci u mjestu...da je sinoc igrao mi ne bismo prosli dalje. Djukicu skidam kapu na procjeni.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Partizan je medju 24 kluba u Evropi koji su obezbedili Evropsko prolece pre poslednjeg kola grupne faze :šal


Trenutno ovako stoje stvari kad su u pitanju sesiri za zreb za 1/16 finala LE (ovo su timovi koji ce se sigurno naci u ovim sesirima bez obzira sta se desi u poslednjem kolu):

Prvi sesir (12 prvoplasiranih iz LE + 4 najbolje treceplasiranih timova iz LS)

- Viljareal
- Milan
- Arsenal
- Salzburg
- Lacio

Drugi sesir (12 drugplasiranih iz LE + 4 najgorih treceplasiranih timova iz LS)

- Nica
____________________________________________

Situacija u LS je dosta zamrsena pa je tesko reci koje ce biti 4 najbolje, a koje 4 najgore drugoplasirane ekipe.

Sledeci timovi ce se sigurno naci u zrebu za 1/16 finala LE ali ce zadnje kolo da odluci u kom ce sesiru biti:

1. PARTIZAN
- Dinamo Kijev
- Lion
- Zenit
- Real Sosijedad
- Braga
- Atalanta
- Steaua
- Viktorija Plzen
- Ostersunds

Timovi koji imaju sanse da se nadju u zrebu za 1/16 finala LE:
(podvuceni su oni timovi koji su u najgorem polozaju jer ne odlucuju sami o svojoj sudbini)

- Slavia Prag ili Astana
- Ludogorec, Basaksehir
- AEK, Austrija Bec, Rijeka
- Serif, Lokomotiva M, Kopenhagen
- Didu didule, Keln, BATE
- Marselj, Konjaspor, Gimaraes
- At. Bilbao, Zorja

Sto se tice timova iz Lige sampiona (boldvani su timovi koji imaju vece sanse da zavrse u LE nego da nastave dalje u LS):

- Bazel, CSKA Moskva (rusi u losijem polozaju i verovatno ispadaju iz LS)
- Seltik, Anderleht (Seltik 99% siguran ucesnik LE)
- Roma, At. Madrid (spanci 90% ispadaju iz LS)
- Juventus, Sporting (portugalci 90% ispadaju iz LS)
- Liverpul, Sevilja, Spartak M (rusi u najtezem polozaju i gotovo sigurno ispadaju iz LS)
- Sahtjor, Napoli (italijani blizi LE nego ostanku u LS)
- Porto, Lajpcig (veoma izjednaceno, Lajpcig blizi ispadanju u LE)
- Borusija, APOEL (svabe 99% igraju LE)

Pa izvolte birajte, Partizan casti !!! :šal
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Koji uspeh, neverovatno!

Kao u skoli tako je i ovde u fudbalu. Svi na kraju dobiju rezultate ispita a upravo su ti ispiti ispali pozitivni.

Iliev je svim kriticarima svrsio u facu i moze bukvalno da prica sta hoce i koliko hoce sada. Uspeo je sto nesto sto zadnjih 13 godina nije niko uspeo. Isto tako i Djukic kao trener.

Igramo na 3 fronta, u prvenstvu smo odma tu iza cigana iako znamo kakva je politika a u evropi smo u 1/16.

Za mene je ovo vec dovoljno da im vec sada 100% dajem podrsku da nastave i sledecu sezonu, i Ilievu i Djukicu! BRAVO!


A da, Ogi nas odveo u 1/16!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Prošli smo i prezadovoljan sam, predugo smo čekali ovaj dan.. Mogli smo da rešimo još ranije u utakmicama protiv Dinama i Skenderbega, ali dobro, bitno da idemo dalje.

Medjutim, članovi koji ovde pišu da je Đukić maestralno vodio utakmicu, pa ja zaista ne znam.. Čovek je dva puta kada smo poveli povukao čitavu ekipu i tako izazvao jedan gol a i ponudio protivniku scenario koji smo imali i protiv Augsburga. Izmene i gužvanje štopera i zadnjih veznih dvadesetak minuta pre kraja, po meni, on je očajno priveo utakmicu kraju. Samo se čekala situacija u kojoj će YB postići gol, ne zato što smo mi očajni, već zato što ne bi bio prvi, ne bi bio ni deseti put da nam se to dešava. Ljudi ovde spominju Italijane koji čuvaju rezultat kao opravdanje za takvu našu igru, smešno. Da su YB još malo pritisli, dali bi nam gol i bila bi opet prazna priča ''momci su dali sve od sebe i ja sam zadovoljan, još uvek ništa nije izgubljeno.'' A malo je falilo da postignu taj gol. Zbog toga, ja skidam kapu našim igračima, posebno Evertonu, Tawambi i Pantiću za ovu utakmicu, hvali se trener sad a svaka njegova odluka je bukvalno molila protivnika da nas pritisne i da nam da gol. Ovako smo igrali i protiv Dinama iz Moskve i stigli od 2:0 na 2:3, ovako nas je i Augsburg izbacio, ovog puta smo imali sreću u poslednjih dvadesetak minuta da YB nisu znali ili nisu mogli, ali govoriti da je trener genijalno vodio utakmicu, pa stvarno..

Da smo slučajno primili gol u poslednjih par minuta bilo bi ''odlazi ciganšturo'', a sada je genije, mislim da to ne ide tako jednostavno u fudbalu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
A ja mislim da ti nisi u pravu RamaPFC.

Ti ljudi koji kazu da je ovo uspeh Djukica, ekipa pa i Ilieva ti ljudi nisu ni pljuvali kao vecina ovde te iste osobe. Ovde vecina zeli da dodje neko koji ce napraviti u roku od 5 dana pozitivnu promenu u celom klubu. To ne postoji. Svako ko je naucio da se kroz zivot mora ici planom i strpljenjem taj zna da i ovo traje da dobije pravi oblik. Mi i nemamo uspeha u evropi zato sto godisnje menjamo makar jednom trenera. Tu bukvalno ni najbolji trener u univerzumu ne moze napraviti ekipu kakvu on zeli a jos duze traje mesto jednog sportskog direktora. Tek nakon nekih 5-6 godina ce se moci reci da li je jedan Iliev u to vreme radio uspesno i sta je napravio od ekipe. Za sada mu rezultati jacaju sve njegovo izgovoreno. Mi ni sa Djukom ni Leom nismo prezimili u Evropi a sada jesmo. Ko je lud? Ne kazem da je on genije ali kao sto sam gore naveo, rezultati su na njegovoj strani.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Previse piva, u glavi ludilo...
Ovo je melem, ovo je potrebno svakom grobarskom srcu.
Gle cuda, nema da se javi jedan izraziti "Partizanovac", sekiram se da li je pregurao sinoc, bila je bas teska noc za njih, tri velika soka! :buhaha
E da, Stojkovica zadrzati po svaku cenu! Ivice, ti si na potezu.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne, odlično je vodio ovu utakmicu, tvrdim i dalje! Mi smo ove sezone u Evropi ali i u JSL sve golove primali iz naših grešaka. Tako je bilo i sinoc. Ostojića je uveo zbog skoka jer Tawamba nije mogao da stoji kamoli da skače. Nama niko nije postigao gol da nas je napravio majmunima i nešto odučio od fudbala, sami sebi smo davali golove. Ovako smo branili pobedu, branili smo prolece u Evropi i odbranili smo. Da smo se kurčili i napali ovi bi nam dali iz kontre. Sad smo kontru čekali mi da rešimo utakmicu. Dočekali smo ali je Tawamba bio loš pri šutu iako je sve pre toga idealno uradio. Nemam problem da kažem kad je nešto loše ali juče ništa loše nije bilo sem par kikseva pojedinaca a svaki je kiksnuo bar jednom, svaki. Lepo je u Vesniku Djukic objasnio zašto je to tako, privikavaju se na nešto novo, na nešto drugačije! Samo će biti bolje!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo Partizane !!
Ovaj rezultat može da ospori samo onaj ko uopšte ne prati evropski fudbal. S toga, pohvale svima u klubu.

Jako fin tekst:
http://www.mozzartsport.com/vesti/uka-i-struka/185910

Na zimu svim silama krenuti u ofanzivu na Raću Petrovića!! To
A mislim da bi i Lazar Marković ako se još nada nekoj karijeri sreću morao potražiti baš u Partizanu , jer sve osatlo bi bio za njega veliki rizik.
I da Đuka ubedi Rukavinu, kao i Tošića da mu je mesto sada u Partizanu.
Naravno, da ode ne bi smeo niko osim Miletića (levog beka).
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Stojkovica kako znamo i umemo moramo zadrzati. To je po meni najbitnije za ovu zimu. On je pola tima!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@RamaPFC e vidis to bas ide tako jednostavno u fudbalu. YB je fizicki i tehnicki bolja ekipa od nas. Ne znam sta si ti ocekivao kako ce izgledati utakmica? YB nije neka seljacka ekipa iz JSL da ih sabijamo u 16m svako malo(nije nam nesto polazilo za rukom ove godine). Niti smo imali vise snage da trcimo gore dole...itd

Djukic se kockao sa Panticem i dobio. Iskreno ja nisam vjerovao ni u Pantica ni u Sumu. I posle svega ne mislim da trebam da se nekom izvinjavam ili da se kajem. Nisam imao na osnovu cega da se nadam dobroj partiji ni jedno ni drugog. Bez obzira na to neizmjerno mi je drago sto je ta rokada uspijela i evo opet cestitam Panticu na prvoj pravoj utakmici u dresu Partizana. Vjerujem da mu je Djukic rekao "Panta skidaj se startujes od pocetka" pola sata pre utakmice pa ovaj nije stigao da se sjebe u mozak i prepadne vaznosti utakmice :D.

I dalje ne mogu da vjerujem da smo uspijeli. Kako je lepo ne misliti na licne probleme nego mi u glavi samo misao na sinocnju utakmicu, golove i radovanje.

Ipak sad nas ceka pakao u JSL. Napredak, Vozdovac, Cuka, Cigani..bice jebeno. Bice cupanje kose i gasenja tv pre kraja utakmice.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top