Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Duda,slažem se ko god nam dođe biće zajebano.Ali ajde bar da nam dođe najlakši mogući,mada pitanje je ko je to verovatno onaj koga prođemo.Daj bože.
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Ja se nadam Rapidu,Bredi,Brondbiju ili Genku na primer.Ne preterano jake ali ne i slabe ekipe.Rivali po meri.To bi bio pravi popravni za Jokana i ekipu,pa neka pokazu imaju li karaktera i znanja.Da izvlacimo neku boraniju,pa da posle prolaska pisemo opet hvalospeve kao protiv Rila....neka hvala.Videli smo kako smo se tu zajebali.
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
A ja se nadam zaključanoj temi na 2 sata:banghead
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се противника тиче ја сам искрено очекивао да добијемо неко звучно име, али пропало! Тако је најбоље! Међутим сада када видим потенцијалне, стварно не знам ко је какав тим, сем што сам за Турке чуо! У сваком случају волео бих да извучемо најлакшег и да се домогнемо ЛЕ на што лакши начин! Можда Жилина, не зато што је најслабији тим већ због близине, али не знам видећемо!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Bice zajebano. Ali ajde, daj da ne kenjamo, mi kukamo sto nismo usli u LS. E pa ajde da vidimo da li smo tamo uopste i trebali biti. Ako nam je mjesto u LS, onda hajde momci... Da vidimo karakter! Ove ekipe ne mogu ni da prismrde LS-u. Hajde igraci, treneru, strucni stab, pali ste na popravni, nemoj da padnete godinu... NEma tu vise Alan Ford, potrebnost srpskom fudbalu, filozofiranje, preskakanje igre, sta bi bilo kad bi bilo... Ova faza mora da se prodje. Mora!

Sto se tice protivnika... Trabzonspor je najzajebaniji. Jevreji su najlaksi. Ali ja mastam o Zilini :D
 

PFC_D

Guest
Ne slažem se Vuče. Žilina bi po meni, uz Šveđane, bila najbolji izbor!
Protiv Žiline bi se napalili samo tako jer su izbacili Hajduk.

Ja se mnogo više bojim Jevreja i Azerbejdžanaca. Prvi su najveće mutljavine na ovoj planeti, a drugi su Bogu iza nogu.

Taj Baku sam gledao protiv Levskog u kvalifikacijama za LŠ. U prvom meču na svom terenu su realno trebali da dobiju 5:2 ili 6:2! A svi imamo i prošlogodišnje ne baš sjajno iskustvo sa Interom iz Bakua. Ovaj Baku je inače u poslednjem kolu pretekao Inter iz Bakua i postao prvak.

Bio bih presrećan da dobijemo baš Žilinu!
Ako ne, onda neka bude Elfsborg.
Ako ne bude ni Elfsborg - pre sam za Turke nego za Jevreje ili Azere.


ti bi da "svetimo" hajduk, ko sto smo "osvetili" zvezdu?

eee, koga mi osvetimo, taj stvarno moze u miru da pociva...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Дарк, ако смо испали из ЛШ нисмо пропали! Ја баш мислим супротно да смо ми тек у залету!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
људи чему толика доза негативне енергије?
ми смо и даље Партизан, да, да исти онај за који сте до пре 3 дана говорили, улазимо у ЛШ, газимо, ка*амо, је*емо, а сад се бојимо тамо неке Жилине, Трабанзспора и кога не... добро, десило се шта се десило, испали смо својом кривицом, ал не вреди сад кукакти, треба консолидовати редове, и ући у ту ЛЕ, па шта буде...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Sta ima veze sto je Azerbejdzan vukojebina. Pa i mi smo vukojebina u odnosu na njih. Dakle, u istoj smo poziciji.

Ko god da dodje, pa makar i Trabzon (koji je vjerovatno kvalitetniji od nas) mora se razmisljati iskljucivo o pobjedi i ni o cem drugom. Visoke trave, lopte od kartona, vrucina, daleki put, sudija, sreca, neiskustvo, trener, mali budzet trt-mtr ne smiju vise ni da se razmatraju kao opravdanja.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Taj Trabzon je izuzetno jak tim, a kod kuce je skoro nepobediv, jer tamo zive izraziti turski nacionalisti, maltene fundamentalisti, koji pravo pakao i kad im dodju u goste timovi iz Istanbula (Fener pogotovo), a kamoli ostali. Ove ako izvucemo, bojim se da ce izlazak u Evropu za ovu godinu da bude bas kratkotrajni izlet. Sve druge daj, samo ne Turke!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Mislim da svakog protivnika treba najozbiljnije shvatiti. Treba samo izbeci Trabzon, a od ostala cetiri kako bude...
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
Turci ubedljivo najjaci, ali pored njih valjalo bi promasiti i izraelce kako se zeki ne bi otvorila mogucnost za neke nove kombinacije.. Ovo ostalo je "realno" za proci
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
izvinite za off ali evo vidim da je Macabi izvukao Salzburg,a Macabi je uleteo na nase mesto,znaci bilo bi jebeno
 

PFC_D

Guest
Taj Trabzon je izuzetno jak tim, a kod kuce je skoro nepobediv, jer tamo zive izraziti turski nacionalisti, maltene fundamentalisti, koji pravo pakao i kad im dodju u goste timovi iz Istanbula (Fener pogotovo), a kamoli ostali. Ove ako izvucemo, bojim se da ce izlazak u Evropu za ovu godinu da bude bas kratkotrajni izlet. Sve druge daj, samo ne Turke!


da ne idem suvise u off, samo jedan mali podatak. imao sam nekog regionalnog sefa odande. tamo uopste ne zive turci vec cerkezi i ostale poludivlje horde. mada on kaze "we are more turks than turkish people..." ...

azija, azija...

nakaze...

uefa treba da se zapita kako takve spodobe uospte igraju nekakav evropski kup...

slazem se. svi samo ne oni...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Jbt, koliko smo se rasprdeli o njima ima garant da ih izvucemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top