Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
OK, smena odmah, a koga da postave, neiskusnog Stevanovića ...

Ne treba da ostave ISKUSNOG Jokanovica!!!

A na sta bi ličalo da udjemo u zvanicne pregovore sa novim trenerom, a Jokanovic jos uvek na klupi!!? Ostavka mora odmah, veceras! I pomocnik trenera na klupi dok se ne nadje novi sef strucnog staba! A sta si ti mislio, kako to ide?
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
Dovoljno je pitati navijače iz Engleske, Nemačke, Španije, Italije, Belgije, i većine ostalih evropskih zemalja šta im je važnije, uspeh u Evropi ili domaća titula. SVI će izabrati domaću titulu. Jedino mi iz Srbije i par ostalih državica oko nas merimo uspeh samo u Evropi.

ovo poredjenje nema smisla!klubovi iz doticnih zemalja zive od marketinga,ulaznica,tv prava i slicno!njihova liga im donosi profit!i to ne bas mali!sasvim dovoljno da ne moraju da prodaju najbolje igrace!zato oni cene svoje prvenstva!kod nas to nije slucaj,i dokle god bude bilo tako,nasa liga nece imati veliki znacaj!nama je evropa imperativ,i to svake sezone,jer nam je to jedini nacin da zaradimo,a da se ne odricemo usluga kvalitetnih prvotimaca!ove godine smo zakazali,pa sada mozemo polako da se oprastamo od obradovica i dijare(mozda i od jos nekog),a sve bi bilo drugacije da smo uspeli da se dokopamo lige sampiona.prilicno jednostavna racunica!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Ово ме подсети на нешто што нисам приметио да је било ко коментарисао. Када је Клео дао гол, онај њихов играч се тачно залетео на њега и одгурнуо га. Нисам имао утисак да је то било случајно. А ови су сви искулирали. Затим су морали да понекад уклизају, дигну тензије и сл. А они... Само су чекали да се меч заврши и да онда дају изјаве како не знају шта им је било и да ће следећи пут бити боље(већ виђено против Апоела)
приметио сам то, такође ми није деловало као случајно, видело се да је намерно кренео телом у њега :pickaciganska


Ne treba da ostave ISKUSNOG Jokanovica!!!

A na sta bi ličalo da udjemo u zvanicne pregovore sa novim trenerom, a Jokanovic jos uvek na klupi!!? Ostavka mora odmah, veceras! I pomocnik trenera na klupi dok se ne nadje novi sef strucnog staba! A sta si ti mislio, kako to ide?
не иде никако, Јокан остаје тренер до реванша, хтели ви то или не хтели... ако и буде отказа и оставке, неће до ње доћи пре хајдука и паузе од 14 дана
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kako Kleo jadno igra,nije ni cudo sto su ga gani olako pustili...Pa onaj ne moze jednu sansu sam sebi da stvori,kakav je to napadac onda...Nista bez Diare...Tuzno ali istinito
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne treba da ostave ISKUSNOG Jokanovica!!!

A na sta bi ličalo da udjemo u zvanicne pregovore sa novim trenerom, a Jokanovic jos uvek na klupi!!? Ostavka mora odmah, veceras! I pomocnik trenera na klupi dok se ne nadje novi sef strucnog staba! A sta si ti mislio, kako to ide?

Pa da, ostavka pod hitno i dok se nađe novi trener, gubimo bar tri utakmice u superligi, a ganci nam beže 9 poena. To samo ***** može da poželi. Zna se redosled, nađi zamenu pa onda uruči ostavku... ako se to uopšte i desi.

(SC) Jedan od najiskusnijih fudbalera Partizana, Mladen Krstajić, naveo je posle remija sa Žilinom (1:1) u prvom meču 4. kola kvalifikacija za Ligu Evropa da su sami igrači najviše krivi za takav ishod duela sa Slovacima.

- Sami smo krivi, mi koji smo bili na terenu. Mislim da je postojala želja, ali nije samo želja dovoljna da se napravi dobar rezultat. Moramo da shvatimo da igramo u velikom klubu, za naše uslove. Lepo je biti prvak, ali zadovoljiti se time... to može da pređe u dosadu. Drugo je Evropa. Ako od sebe želimo da napravimo nešto, moramo da se pokažemo i na međunarodnoj sceni. Na domaćoj mora da se da maksimum da bi se stiglo na veliku scenu. Uvek mora da se da sve od sebe. Uz sav respekt prema ostalima, Partizan ima najbolju ekipu u našoj zemlji, ali to nije dovoljno. Da su nam bili na klupi Kapelo i Murinjo zajedno na klupi, mi bismo ovako prošli. I to zato što smo nedisciplinovani, zato što smo razmaženi, zato što ne znamo u kom klubu igramo. Ne branim ja Jokanovića, ali isto bi mi prošli i da su nas ona dva trenera vodila jer nismo ispoštovali ono što je dogovoreno. Nije dovoljno da se jednom izmami aplauz publike i da se potom od toga živi, rekao je Krstajić, dodavši:

- Nemam ja ništa protiv bilo koga, ovi mlađi su dobri momci, ali razmaženi smo. Mi smo direktni krivci što jednom treneru koji je osvojio dve uzastopne "duple krune" stadion viče "Jokane odlazi" posle samo dva kola u Evropi i jednog na domaćoj sceni. Ništa što je zacrtano u svlačionici mi sami nismo ispoštovali i ne treba kola da se slome na jednom čoveku. Mladi moraju da promene odnos, najpre svako sam prema sebi, pa prema treningu, a i prema klubu u koji je došao.

Čovek je sve objasnio u jednom komentaru!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Onda je sve jasno zbog ne disciplina svima 50 % od sledece plate Srbin je najosetljivija kada ga UDARIS PO DZEPU!
CrazySerb nisu ga oni pustili,vec nisu imali pare da otkupe njegov ugovor,Cleo je dobar napadac koji trazi dubinu,sidras,koji ne moze da da gol ako ne dobije dobru loptu,a kod cigana je stalno dobijao lopte u sesnesterac i peterac.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
ovde se mogu procitati svakakve gluposti...cigani olako pustili Klea!?pa oni nemaju pare za njega,a Kleo je dobar igrac za svoju poziciju zato sto je on klasican robusan centarfor koji ceka loptu i da se nadje u sansi...nije on za solo prodore,drugi treba da mu namestju golove...sto se tice Jokanovica,ne verujem da ce biti smenjen,jer ima samo 6 dana do revansa sa Zilinom,pa kad ispadnemo onda ga treba odmah oterati jer nas je svojim neiskustvom kostao losih i kukavickih igara u Evropskim takmicenjima...ne bi valjalo da sad odmah ode,pa da nas do angazmana novog trenera vodi Stevanovic!?
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Клео је фантстичан играч али ми не знамо да га искористимо. Када би струка знала да постави игру око њега он би био машина и убица! Синоћ је највише трчао он и Мо. Не бих ја рекао да се играчи нису трудили, ја мислим да јесу али нису могли да искористе то. Као и у претходним евро епизодама, много бесмисленог трчања! Свака част за директорову изјаву, њему свака част али мора да ријеши питање струке!
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Ja samo preporučujem svima da lepo poslušaju Ivanovu izjavu od danas jer očigledno je da je nekima potrebna osoba od autoriteta kako bi uvideli neke stvari. Samo mi je malo krivo što ranije nije izašao pred novinare.

A administratorima bih predložio da zatvore ovu temu do dana odigravanja sledeće utakmice (kako bi smo mogli da poželimo sreću našim Crno Belima) jer toliko je izrečeno gluposti (bilo je stvarno i onih kojima da mogu bez problema bih ponudio admistratorsku ulogu) za ovako kratko vreme da sve pomalo gubi smisao.
Jebiga ali ponekad je potrebno uvesti i Diktaturu.

P.S. I ako uvažite moj predlog onda očekujem da vidim samo odabrane medije na ovoj temi ustvari samo odabrane tekstove:wink:. Diktatura, Diktatura...
 

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Kazes gazda da se nadje zamena,pa onda da menjamo Jokanovica. Ovi nasi tako ne rade,oni prvo zamene (prodaju),a zamena,a,nace se nesto vec.

Kaze Jokanovic,nisu ispostovali sto sam im rekao,nisu stajali blizu igraca,nisu ovo, nisu ono... Kad pripreme odradis kako su nase odradjene,onda igrac i ne moze da stane blize igracu,da ga agresivnije napadne,zna da nema snage, oseca to,kad je pun snage,tad kida,jurisa,gazi. Onolika rupa u vezi je posledica manjka pretrcanih kilometara,a kako da ih pretrce kad nisu spremni.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Pa da, ostavka pod hitno i dok se nađe novi trener, gubimo bar tri utakmice u superligi, a ganci nam beže 9 poena. To samo ***** može da poželi.

Ma posle Jokanovica potop!!! Moreira ce da zaboravi da igra! Jel ti stvarno mislis da je igracima neophodan Jokan pored aut linije da bi pobedili Javor, Hajduk... ej ekipe sa 10 puta manjim budzetom!!! To je ko da mi igramo protiv Stutgarta, Sevilje, Sampdorije... I jos kazes da je "kompleks malog kluba, navijača i naroda" to sto hocemo pobede u Evropi!!?

Zna se redosled, nađi zamenu pa onda uruči ostavku... ako se to uopšte i desi.
Pa dal si ti procitao sta si napisao!!? Jel korektno prema samom Jokanu da mi pregovaramo sa drugim trenerima dok je on na klupi, i da on to saznaje iz novina! Ako hocemo da nadjemo trenera pre dvonedeljne pre pauze Jokan mora da ide jos veceras, veruj mi nece biti potop ako Plavi bude na klupi nedalju dana!!!
 

Kljajoni

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2007
Порука
117
Reaction score
3
Локација
Backa Palanka - Novi Sad
Posto sam bio na zapadnoj tribini i to tacno ispred klupe sa nasim rezervnim igracima, celom familijom se mogu zakunuti da je Tomic pokazao srednji prst prema publici na zapadnoj tribini (tacno kada je trebao da sedne na klupu, nakratko je pokazao srednjak kroz onaj gornji plasticni providni deo). S jedne strane ga razumem, verovatno je tako odgovarao tipu koji mu je iz petnih zila spominjao majku, al zamislite kako smo se osecali ja i moji klinci koji su mu i pored losije partije ipak tapsali kao podrska :confused ... Kakav tus

Sto se trenutne situacije tice, moje misljenje je da kako znamo i umemo treba da damo podrsku timu i treneru u narednih par utakmica, pa posle revansa sa Slovacima da se svode racuni. Al ako se Moreira ne oporavi do revansa, nek nam je Bog u pomoci tamo :pop
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa dal si ti procitao sta si napisao!!? Jel korektno prema samom Jokanu da mi pregovaramo sa drugim trenerima dok je on na klupi, i da on to saznaje iz novina! Ako hocemo da nadjemo trenera pre dvonedeljne pre pauze Jokan mora da ide jos veceras, veruj mi nece biti potop ako Plavi bude na klupi nedalju dana!!!

Nece biti potop,a sta ako plavi dobro postavi ekipu i ovi se preporode pobede 3-0 kako mu posle reci da je on samo bio tu privremeno ? malo glupo...Jokan je trebao da se menja posle Apoela,sada je kasno mora da se saceka revans...
 

SRBIN

Početnik
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
140
Reaction score
0
Локација
Ljubljana
Ako je nekome Jokan i dalje posle ovoga dobar trener onda ON mora pod hitno na lečenje. Pod njegovim vodstvom ne igramo fudbal več godinu i po. Nisu igrači samo sinoč bili leni nego je stalno tako. Trener nije kriv sto oni ne trče,sto se ne zalagaju itd. kakve se sve gluposti ovde pišu. Pratim PFC od 1993 i ne sečam se da smo ovako katastrofalno odigrali na svom terenu protiv nižerazrednih timova. Mi smo u 180 minuta na JNA protiv APOELA i ŽILINE,protiv dve nižerazredne ekipe stvorili JEDNU( u pm) JEDNU stopostotnu šansu(i to je bila ona prečka Moreirre protiv Kiprana). Ako trener nije kriv za to onda stvarno ne znam. Pa sve dok Jokan nije došao na klupu mi smo se igrali sa raznim Žilinama a sad se oni igraju sa nama. Đukić je sa duplo slabijim timom natovario Zrinjski do vrha a sa Jokanom nebi stvorili ni pola toliko šansi a kamoli da bi pala neka petarda. 90% utakmica koje dobivamo u JSL je na individualni kvalitet Morreire i Diarre. Brez njih ovaj tim ne moze da dobije ni jedan Mogren kako treba. Suludno je sad bilo sta pričati kad Jokan ostaje do revansa. Sto znaci da se mozemo oprostiti od Evrope. Ova Žilina je krš ali kao takav dobar je da nas naguzi u Slovačkoj brez preteranih problema. Ukoliko ipadnemo i Jokan ostane na klupi znači i da ljudima u upravi uopšte nije u cilju da stvore Evropski Partizan nego da rade samo u korist ličnih interesa.

Moja prognoza za revans 3:0 za domačina i to je to. Zbogom do sledečeg leta. Nadam se bez Jokana.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ma dokle vise bre o Djukicu? To je covek koji nas je kurtonski ostavio u nezavidnom polozaju! Natovario Zrinjski? Ma oni su bili smesni kao i Rhyl! I Jokan je natovario Rhyl! Vermezovici, Djukici, Tumbakovici, sto dalje od Partizana!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ma posle Jokanovica potop!!! Moreira ce da zaboravi da igra! Jel ti stvarno mislis da je igracima neophodan Jokan pored aut linije da bi pobedili Javor, Hajduk... ej ekipe sa 10 puta manjim budzetom!!! To je ko da mi igramo protiv Stutgarta, Sevilje, Sampdorije... I jos kazes da je "kompleks malog kluba, navijača i naroda" to sto hocemo pobede u Evropi!!?


Pa dal si ti procitao sta si napisao!!? Jel korektno prema samom Jokanu da mi pregovaramo sa drugim trenerima dok je on na klupi, i da on to saznaje iz novina! Ako hocemo da nadjemo trenera pre dvonedeljne pre pauze Jokan mora da ide jos veceras, veruj mi nece biti potop ako Plavi bude na klupi nedalju dana!!!

Ništa ti ne kapiraš. Ti misliš oteraćemo Jokana i tu je kraj. Dovešćemo za dan dva velikog trenera i sve će da procveta. Ako planiraju da smene Jokana i te kako je bitno kad i kako to urade!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.119
Reaction score
306
@ Matic
Ako Plavi preporodi ekipu ostaviti Plavog. Jednostavno.

Ja bih ostavio Jokana i u revansu. Mada ima smisla i ovo sto drugi predlazu.

Nego, ljudi, nije 1-1 smak svijeta. Alo bre! nas dalje vodi 2-2, svaka pobjeda 1-1 i penali, sve je to vrlo, vrlo ostvarivo. Imamo brzog Dijaru. Odlicnog Klea. Cak i da Moreira ne igra mozemo napraviti dobru formaciju. Brana ilic je tu, Tomic mora da proradi pa sjetite se kako je igrao proljetos. Krle, Djordjevic, Obradovvic, Bozovic macka na golu. Tu su Petrovic, Fejsa, Jovanovic. Dzoker Bogunovic i Vasington. Dajte, pa i raspali Hajduk im je j..o kevu u Slovackoj. Pa mozemo to i mi! Nije ovo kraj.

Ako mozemo dovesti boljeg, dovedimo ga, hajde da malo vjerujemo i Upravi. Oni kod mene imaju dosta kredita. A imaju i ovi igraci. Slijedi Ivanjica, vrlo bitna utakmica, za moral poziciju u prvenstvu. Ciganija je izgubila 3-0 pa niko ne dize toliku frku.Dobro, ejste da se nas tim ne moze porediti s njihovim, ali hajde da napravimo prioritete. Pocinje srce da mi kida ovo sve. Jug je rkao svoje misljenje, Uprava je na potezu. Jokan je najbolje sazeo sustinu trenutne situacije. Pa hajde i da vidimo taj potez....
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
WebGazda је написао(ла):
To se kratko i jasno zove kompleks malog kluba, navijača i naroda.

Po meni je veći kompleks, ako se zadovoljavamo time što karamo cigane

WebGazda је написао(ла):
Dovoljno je pitati navijače iz Engleske, Nemačke, Španije, Italije, Belgije, i većine ostalih evropskih zemalja šta im je važnije, uspeh u Evropi ili domaća titula. SVI će izabrati domaću titulu. Jedino mi iz Srbije i par ostalih državica oko nas merimo uspeh samo u Evropi.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=08&dd=17&nav_id=376745

Evo ja pitao jednog i on mi reče.
Mada i ja da živim u tim zemljama baš bi mi pucao k**** za Evropu. Gledao bi svake nedelje kvalitetnije klubove od Apoela i Žiline

WebGazda је написао(ла):
Čovek je sve objasnio u jednom komentaru!

A šta si Gazda očekivao, da napadne Jokana.
Da kaže da je Jokan kriv što ga na pripremama forsira kao levog beka, a protiv Žiline kao štopera. :pop
Da napadne Jokana zato što kroz pripreme uigrava Đorđevića i Gavrančića, a juče šalje našeg najboljeg štopera na desnog beka i razjebava kompletnu odbranu. Posledice takve taktike svi smo videli sinoć. Samo su nas sreća i Božović spasili poraza. :pop
Da okrivi Jokana zato što mu na poslednjoj proveri pred Žilinu na meču protiv Borca iako zna da Petrović neće igrati, i Fejsa i Jovanović nisu ni u protokolu. Fejsa je bio povređen pa ajde, ali zašto nije probao Jovanovića?:pop
Da okrivi Jokana zato što drži Dijaru 90 minuta u meču protiv Borca iako je već na početku drugog poluvremena sve bilo rešeno, a zna da ovaj neće igrati protiv Žiline, umesto da uigrava neku drugu kombinaciju.:pop

Ljudi pa nemojte mi reći da imamo loše igrače.
Zar je jedan Krstajić koji je prošle godine bi standardan u ekipi Salkea (BUNDESLIGA) za tri meseca zaboravio da igra fudbal?
Da li je jedan Fejsa zaboravio da igra onako kako je igrao na prvenstvu za mlade i protiv Izraela pre nedelju dana?
Uporedite igru Obradovića u repki i u Partizanu "nebo i zemlja".
Jedan Petrović odigra vrlo dobrih 75 minuta protiv J. Afrike, a katastorfalnih 180 protiv Apoela.
Okosnicu nove mlade repke čine naši igrači Jovanović, Stevanović, Tomić, Fejsa, Brežančić.
Ima samo jedan MALI problem. Tu taktiku određuje neko drugi a ne JOKAN.
Dva reprezentativca Crne Gore M.Božovića i Vujovića (ako je neko zaboravio to je onaj igrač za koga se Tomić "polomio" da ga dovede). Neko će reći uh reprezentativci Crne Gore. Pa šta su bili igrači APOELA, reprezentativci Kipra i Albanije
Pored njih dvojicu iskusnih Đorđevića i Gavrančića bivši reprezentativci, najboljeg strelca naše lige Dijaru.
Da li je to malo za jedan tim?
 

SRBIN

Početnik
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
140
Reaction score
0
Локација
Ljubljana
Problem je sto mi sa ovakom igrom nikako nemozemo do 2:2 ili cak do 1:1 pa na penale. Jokan em ne zna, em nema autoritet, em ne zna ekipu da digne iz mrtvih. To je bilo tako očigledno prošle godine. Pukli smo od Sampdorije pa je onda sledio brodolom do zimske pauze.
Tezko čemo se i ove godine izvuči.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Svetogorska je spomenuo nesto vrlo pametno, to je Vujovic.Ljudi nije mi jasno sta je sa tim igracem.Po meni kada god je igrao igrao je korektno a da ima fudbalskog stofa vidi se iz aviona
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top