Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
@Pekarski. Naravno da se uvek zvizdalo, ali jbt nikada ovako nije bilo besmisleno... A vec sam milion puta pisao na temu zvizdanja... To je samo kontraproduktivno... Ako ikome treba da se zvizdi treba da se zvizdi Djuricu i Toletu i svima koji su nas doveli do situacije u kojoj smo. Sigurno nas iz toga nece izvaditi zvizdanje ljudima koji su odigrali cirka 5 utakmica u dresu kluba, kao da su oni direktni krivci za sunovrat fudbala u Srbiji...

@ PartizanStyle Pa sad si bas rekao ono sto ja pricam... Kakva nerealna ocekivanja spominjes jbt ? :D Bas ja kazem da je i ovo jos super kako smo krenuli, i gde cemo biti ako se ovako nastavi...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I ja moram da parafraziram tu izjavu."Ako ne podržavate upravu koju krade, nemate pravo da podržavate ni upravu koja ne krade". Kako je lako manipisati za takvim izjavama.

Meni je stvarno fascinantno kako se sada potenciraju zvižduci sa tribina, kao da ih nikada pre nije bilo. Pa protiv Genka u prvom minutu Vukić prima loptu i masa oko mene kreće da zviždi. Zašto seo nda nije potencirala ta priča o zviždanju, nego baš sada? Ovde čovek mora ko papagaj da ponavlja da je zviždanje deo navijačkog folklora, kao takav vid ophođenja publike postoji od nastanka sporta. Svaki stariji navijač se seća da se zviždalo ranije i mnogo većim igračkim veličinama nego što su danas, pa te igračine se nisu žalile, nego su se trudili da odigraju dobro, da bi dobili aplauze.
To što ja nikada nisam zviždao, niti vređao nijednog našeg igrača i što se ne slažem sa tim, nije razlog da u zvižducima tražim opravdanje i iskazujem kao neki revolt prema navijačima.

Oko kluba se sakupilo strašno puno negativne energije zahvaljujući mutavom kretenu, i to mora da se odrazi na sve delove našeg kluba, pa i na tribine.
Žalosno je da nekima danas smetaju zvižduci, a nekada baš i nisu bili toliko bitni.
Ja sam pisao i tada, zato i nismo nikog na jna dobili 20 dina, zato i bolje igramo na strani.
Jbg mene je otac naucio da je nesto najprimitivnije zvizdati igracu koji nosi crno beli dres, ma kakav on bio. Mogu ja da ga pljujem i da mu zvizdim kad se zavrsi utakmica, ali dok traje podrzacu ga jer je moja onovna zelja, nagon kako vec Partizanova pobeda. Vaspitan sam da je ona utakmica sa Hajdukom na JNA esencija grobarstva i to je za mene to.
Poslednje kosarkasko uzdizanje Partizana i stvaranje one prave hemije igraci navijaci(mislim na ovo trenutno, pakao pionira, ne halu sportova) je pocelo u sustini posle onog demoliranja od makabija.
Kad budem video da ljudi rezonuju, grbavi su, veze nemaju, trener je tvrdoglavi idiot, ali kakvi su da su moji su jebem mu mater, verovacu u bolje sutra.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ne zelim (preterno) da branim zvizduke, ali postoji razlog zasto se oni cuju u 10. ili 15. minutu...To je zato sto se ljudima SMUCIO anti-fudbal koji igramo i cim osete da ce opet biti tako oni reaguju zvizdukom. Ti zvizduci su vise vapaj za nekom promenom na terenu nego sto su kritika igracima (izuzev pojedinih igraca- znamo ko su oni).

Inace, odavno je proslo vreme kada se na utakmicama pevalo samo Partizanu...OK, i Srbiji se peva od kada znam za sebe, ali sada se peva o svemu i svacemu pa ako za Partizan ostane 45. minuta to je dobro. Tako da nije samo zvizdanje odraz nedostatka podrske ekipi...i samo navijanje je nedostatak podrske zbog repertoara. Koliko god to ironicno i blesavo zvucalo- tako je.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Stojanče
Očigledno da na isti način rezonujemo kakav treba da bude odnos prema igračima, ali ne treba zato ubacivati mitomaniju. Otac ti je verovatno pričao i o demoliranju golova protiv utakmice sa Borom, to su uradili isti navijači koji su bili na Partizan-Hajduk1-6.
Navijači sigurno nisu krivi što mi ne pobeđujemo na našem stadionu, i cigani mi se isto zviždalo, njima su i gorele mreže od golova.

Današnje zviždanje u Srbiji uopšte na stadionima je povezano sa lošim standardom života, većina ljudi koji dolaze na stadion ne mogu da sastave kraj sa krajem, dok gledaju igrače koji žive mnogo bolje od njih. Sociopatologija je u pitanju i nema mnogo veze sa samom igrom.

U basketu je bilo ekstremnih situacija, gađanje stolicama "svinje debele", teranje iz kluba, pa mu opet nije smetalo da napravi vrhunske rezultate. Pravim vrednostima ništa ne smeta, rđavom kurcu i dlaka smeta.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa rekao si citiram "Pa i oni su krompirice skupljali po grupama" znaci ocekivao si vise, po meni je to realnost i maksimum u tom trenutku, da je bila neka druga grupa mozda jedan, dva boda.

Mene i dalje uhvati jeza kad se setim te sezone i onda naredne, kakvu smo priliku imali, od LS i samo prodajom Savica bi obezbedili budzet za celu sezonu i da odvojimo 5 miliona za pojacanja i jos 2 za plate tih igraca, umesto toga mi smo raskantali ceo tim, pare isparile.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Pa oni su u boljoj igrackoj situaciji bili, a opet su krompirice skupljali po grupama. Vermez ima svoje krivice , ali do zla boga stvori se utisak da smo izgubili jedno 0-3 a ne uzeli bod posle 3 godine, a i pre ta 3 boda koja smo uzeli od Sahtjora nismo neko dogledno vreme imali bodova... Ja sam vec gore napisao, neka 4 boda sam eventualno ocekivao u ovoj grupi, ne bi bilo nerealno da se dobije Nefci kuci i tamo bod da im otkinemo, a posto sam video kakva su oni ekipa vala sigurno nisu neka pretnja ni tamo, ali je kod nas toliko zatrovana atmosfera i u klubu i na tribinama da se ne moze funkcionisati ni izbliza kako valja.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne zelim (preterno) da branim zvizduke, ali postoji razlog zasto se oni cuju u 10. ili 15. minutu...To je zato sto se ljudima SMUCIO anti-fudbal koji igramo i cim osete da ce opet biti tako oni reaguju zvizdukom. Ti zvizduci su vise vapaj za nekom promenom na terenu nego sto su kritika igracima (izuzev pojedinih igraca- znamo ko su oni).

Evo, covek objasnio sto se tice zvizduka, potpisujem. Ne opravdavam, ali razumem. Dozlogrdio je ljudima antifudbal, dozlogrdio je bezobrazluk pojedinih igraca, pa cak i nonsalancija (Babovic, Tomic, Scepovic su nam dobrano istestirali strpljenje), ubija u pojam ponasanje bahate uprave i smradova oko nje, a ni u sportskom sektoru vise nemamo nikoga da brani klub. Jedine svetle tacke su Kapiten i jos poneki igraci (Ivanov Stojke, itd). Kad se sve to natalozi, logicno je da ljude posle kratkog vremena izda strpljenje.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja i ne krivim Vermeza zbog rezultata sa ovim timom, rekao sam posle ovog duela jedino sto mu zameram je zamena Volkov-Lazevski i ne pustanje u igru Ninkovica bar 10 minuta, sto se tice postavke igre sa njegove strane to je ok, dominirali smo, ali sto smo jalovi i sto nemamo pokretljivije igrace na sredini i sto nemamo nijednog spica vec nam klinac od 18 godina realno najbolji, e za to krivim njega i Tumbu, selekcija igraca nije dobro odradjena, nemamo dobro izbalansiranu ekipu, pojacanja su na tribinama.
Kad se setim da sam molio Boga da Rnic ode, ostajemo sa 2 stopera i onda moraju dovesti jednog, medjutim tako razmisljamo mi normalni, za Tumbu i Vermeza i idole iz uprave i dvojica su bila dovoljna, oni su cak pricali kako su zadovoljni sa igrackim kadrom, stopera se setili da dovedu tek kad smo ispusili za evropu skoro.

E zbog ovoga sto se sada desava ja sam tvrdio da je cak bolje da ostane Grant, jer ma koliko vi njega mrzeli i nipodostavali kao trenera ja sam ubedjen da je on pobegao cim je uvideo sa kakvim igrackim kadrom raspolaze i kad mu je uprava rekla sa kojim budzetom raspolaze, ja sam ubedjen da Grant nikad ne bi prihvatio da udje u sezonu sa 2 stopera i da jos prica kako je zadovoljan timom.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Pa cuo sam za pricu da je Grant rekao Djuricu da ni Mojsije ne bi ovaj tim uveo u LS... To je neko ovde pisao aman. Realno u pravu je covek :D Ali jbg, kakvi su takvi su, jedini su koje imamo...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ja sam nekog misljenja da je Grant odradio ovo kod nas kao neku kombinaciju za kratko kad vec nema nista bolje, da se tako izrazim. Uzeo solidnu kintu, upisao sebi u biografiju Stanojevu titulu, osacovao potencijalne zlatke koke medju klincima, i zapalio.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Opet mislim da je Grant pokupio sve upaljace i kad je skonto' da ih ima dovoljno, zbogom.

Nikad nije dovoljno, takodje znam da velika vecina misli kao ti, ali ja jednostavno ne vidim to tako, ako je on bio pogodan upravi, ako je stvarno uzimao lake pare, uzimao igrace, a apsolutno mu se jebalo za ekipu i za teren i da li ce ga jebati mutavi djura kao sto jebe Vermeza i Tumbu, pa sto je onda otisao, nekako mi se to ne uklapa.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
...Као и да би управа клуба преко њега учврстила везе са Пини Захавијем, не би ли још успешније наставили да заваљују младе играче преко. Ко је рекао Лазар Марковић? :confused
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ok, ali to opet govori samo o nasoj govnavoj upravi, ne i da je Grant bas toliko negativan lik kolko je to predstavljeno.
I jos jedna stvar sto se tice tih menadzera, pa tu nema niceg loseg, valjda je normalno da imas sto boljeg menadzera koji ce sto bolje da uvali igraca, problem je na drugoj strani, sto pare ne idu u klub.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ Partizan Style

Апсолутно. Само кажем који су све разлози његовог доласка. :wink:

:clap Пекарском за постове.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
grant je prevara od trenera,a vi pricajte sta hocete.
sa stanojem bismo u ovoj grupi uzeli glatko 6 bodova,tj bili bi oba puta nefci
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ok, ali to opet govori samo o nasoj govnavoj upravi, ne i da je Grant bas toliko negativan lik kolko je to predstavljeno.
I jos jedna stvar sto se tice tih menadzera, pa tu nema niceg loseg, valjda je normalno da imas sto boljeg menadzera koji ce sto bolje da uvali igraca, problem je na drugoj strani, sto pare ne idu u klub.

Nikakav problem mi ne bi imali s menadzerima kad bi imali upravu koja bi radila u interesu kluba. Da imamo fudbalskog Danilovica i Todorovica apsolutno bi nam svejedno bilo da li nase igrace zastupa, Ramadani, Zahavi, Stojadinovic, Mika, Pera, Djoka. Tvoj igrac dolazi kod nas, otici ce kada to bude u interesu klubu, ako imas nesto protiv toga tornjaj se sa svim tvojim igracima. E kad se bude znalo ko je ko, kad predsednik bude neko ko ce saradjivati s menadzerima a ne biti njihov podredjeni, apsolutno ce me biti briga ako i ceo igracki kadar bude drzao Ramadani.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
http://www.youtube.com/watch?v=0OHueE9vGpE&feature=related

Markovicima, Scepovicima, Ninkovicima, Tolmicima i ostalim nasim zvezdama pustiti ovaj snimak, da vide kako je igrao PARTIZAN beogradski, kada oni nisu bili ni planirani, a neki su jos pisali u gace.
Nekada je Inter, isti onaj sto, da hoce, moze da nam utrpa dvocifren broj golova za 3 nedelje, slavio remi na nasem stadionu kao titulu u KES-u, a nas ovde prave budalama ljudi kojima je najveci uspeh u istoriji fudbala 2:1 pobeda protiv one "sjajne" Piksijeve SCG... E, na sta smo mi spali.

Daj bre čoveče, gde postavi ovo? :banghead
Kad gledam ove snimke pomislim na tren: ''Zašto ne bi mogli da igramo ovako protiv Intera sad? Zašto ne bi mogli da pogodimo prečku, da igramo agresivno, da postignemo pogodak?'' Ali onda se setim ko sve vodi klub i koliko naši igrači žele da ginu za taj isti klub. Stvarali smo šanse protiv Intera kad je ovaj klub bio medju najjačih na planeti, igrali otvoreno, napadački, sprdali se sa žabarima, pogledajte samo akciju na 1:30.. pa to je nevidjeno.. igrali smo po blatu i klali se za svaku loptu.. stadion prepun i to sa razlogom..

A sad? Koljemo se sa Azerbejdžancima, što i nije tolika sramota, jer, 'svi šatro igraju fudbal danas'.. ali način na koji se koljemo, način na koji igramo, pa tu nema snage, nema brzine, nema želje, nema borbe.. nismo stvorili jednu jedinu šansu protiv smešne ekipe, ekipe koja je verovatno i najslabija na ovom takmičenju (posle nas?) Bili smo klub do negde 2004e godine, i tad su se svi(osim opet nas?) verovatno setili da 'mogu i oni igraju fudbal', pa sad strahujemo od velikog Nefčija, Helsinborga, AELa i kompanije.

Sramota me je što je ovo 'sve' što je ostalo od jednog velikog Partizana.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Не знам како бих формулисао неку генералну оцену премијерне Партизанове утакмице у групној фази ЕЛ. Оно што сигурно нећу урадити ни сада ни након будућих утакмица јесте да нећу жалити за унапред „добијеним“ мечевима, као што је био овај, нити ћу кукати над евентуалним непријатним поразима који су могући у дуелима са преостала два противника.
То превасходно зато јер сам све време призивао групну фазу, мада су ме више него разумни коментари неких колега уверавали да је апстиненција од овогодишњег учешћа много здравија и рационалнија могућност.
Учешће у европским такмичењима ће за мене увек бити оно што нас разликује и дели од других из наше авлије, без обзира колико последице тог учешће наносиле бола и кидања живаца.
Чак и најуспелија поскочица и спрдња на рачун Шампионових празних похода у Европу, изашла из уста разноразне булументе наших мрзитеља, пре је одраз нагомиланих фрустрација и комплекса произашлих из властите јаловости и безначајности.
Са друге стране навијач Партизана свакако има права да верује и очекујe победе, нарочито против тамо-неких-азера, али истини за вољу сви заједно немамо пуно основа за тако нешто. И то није никаква непознаница за било кога од нас, али у природи је ове љубави чији смо ми заточеници да буде слепа на реалне претпоставке и да предмет своје љубави види бољим него што заиста јесте. А и да се осећа повређенијим него што би требало када та љубав није узвраћена на очекивани начин.
Ако реално сагледавамо ствари и ако немамо никаквих резерви по питању одакле допире смрад у актуелној причи о стезању омче око Шампионове главе, онда не можемо имати дилеме око тога када и коме ћемо звиждати и у ком правцу ћемо уперити прст бесни од незадовољства које нас испуњава сваким даном све више.
Поштено речено довољно је пратити узрочно-последичну везу и признати да олош који држи Партизан у букагијама, за собом оставља слузави траг својих послушника, за којим опет остаје слика пустошења онога што се зове тим и игра првака Србије.
У том смислу колико год да су велики Нецин стомачић и Лолина сплаварска репутација и колико год да је велика мера Шћеповићеве килавости или Маркецове немуштости, колико год да су зјапеће празнине на трибинама Храма у једној евро-утакмици и на крају колико год да је неподношљив релативан неуспех против неких тамо азијата предвођених пијаним тренером, постоји само једна адреса свих наших незадовољстава.
Момци у црно-белом дресу унапред су ослобођени сваке своје одговорности јер су неки од њих вољом те адресе ту где иначе никада били не би, а опет други ма колико били достојни Партизана само су колатерална штета старе истине да и грам гована лако поквари сто кила меда. Тим пре што с медом и иначе стојимо слабо, а овог првог имамо на претек.
Дакле нема основа за критике наших игара у Европи кроз призму размишљања „шта би било кад би било“, јер ова илузија Партизана коју последњих година пратимо је своју мисију испунила, све и да је њен овогодишњи учинак 0-0-6. Она је оставила белешку која ће се у некој будућности лишеној мутавог, читати као сведочанство о једином српском тиму који је овако или онако завредио да се пише као део европског фудбала. Све остало што би било добро је само ненадани добитак попут оног на лутрији, а све што би се показало као лоше просто се унапред подразумева.
Ми желимо и хоћемо више од тога и то је стање ума које је више него природно, али наша реалност је обрнуто сразмерна дометима које хоћемо да видимо као подразумеване, па је критика нечијег паса, жеље или центаршута, ништа друго него нехотична амнестија правог кривца.
Ако је коме и поред свега тога до каквог задовољства и тренутне сатисфакције, онда остаје мршава утеха да је свако нешто боље и веће од било каквог ништа и ту се , када су играчи у питању, списак добрих европских жеља завршава.
П.С. Не могу да завршим, а да не споменем отворена антрополошка питања, која покреће сазнање да негде тамо у тајанственом Азербејџану, постоји човек-слон који је потврда старе истине како Бог некога обдари, а некога удари, те евидентну чињеницу да биће које се сматра људским може свој структурални функционализам да оствари кроз тројство: бити ружан, бити глуп и бити непоправљиви Љаксе.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
...
Meni je stvarno fascinantno kako se sada potenciraju zvižduci sa tribina, kao da ih nikada pre nije bilo.
...
Ovde čovek mora ko papagaj da ponavlja da je zviždanje deo navijačkog folklora, kao takav vid ophođenja publike postoji od nastanka sporta. Svaki stariji navijač se seća da se zviždalo ranije i mnogo većim igračkim veličinama nego što su danas, pa te igračine se nisu žalile, nego su se trudili da odigraju dobro, da bi dobili aplauze.
...
E!
Kad igračine odigraju dobro, kad pobede, neće biti ni zvižduka...Šta tu nije jasno...?
Nisu problem zvižduci, nego igre današnjeg Partizana...i potezi igrača, trenera, uprave, političara, države...

Ali, svesni nekvaliteta današnjeg Partizana, većina od nas čak i ne traži pobedu, čak pristajemo i na to, da Partizan ne može da odigra dobrih 90 minuta, nema igrače za tako nešto...sve to mi znamo..

Ali, ono što užasno iritira i nervira je to besomučno vraćanje lopte unazad, kruženje sa loptom kao kiša oko Kragujevca po dva minuta, pa da bi se pomerili za metar unapred, a onda opet zna se, vraćanje lopte štoperima i golmanu Stojkoviću, da on organizuje napad, a onda, opet, Jovo nanovo...

Jadan je i tužan strah naših igrača, koji kad predaju loptu NE SMEJU da krenu napred, i da se otvore za dupli pas, ili nešto slično, sve u tom paničnom strahu, da ćemo loptu izgubiti, i primiti gol iz kontre, ili polu-kontre...

Pa, jebem mu sve, pa i nek ga primimo, pa i nek izgubimo utakmicu, pa šta?!

Pa, jesmo li izašli na teren da IGRAMO FUDBAL I POKUŠAMO DA POBEDIMO, ili da se plašimo i strahujemo?!

Pa, jebem mu sve, fudbal je samo igra, i kad igraš iza zgrade, i u školi, i u nekom selu, pa i na najvećim stadionima, valjda izađeš da igraš i da pobediš - ako možeš... ako ne možeš, Bože moj, niko te neće streljati zbog toga...

Mnogo, mnogo, mnogo, nam fali taj ,,ostrvski ili nemački mentalitet,, gde se utakmica svih 90 minuta igra uz borbu, trčanje i na pobedu, pa šta bude, bude...

A, najžalosnije je to, što naši igrači, koji treba da predstavljaju klub, grad, državu, nemaju ni potrebe da ,,studiraju,, ili da se ugledaju na neke tamo Nemce, Škote i Engleze, nego samo da pogledaju svuda oko sebe...
Mnogo nas živi u bedi, dugovima, problemima, pa opet mnogi rintaju na poslu još više nego ti Nemci ili Englezi i Škoti, pa opet niko od nas ne baca koplje u trnje i ne predaje se, nego tera dalje...pa šta bude...

A ovim našim seka-persicama strah veže noge da ne smeju dupli pas da odigraju protiv rivala iz Azerbejdžana, koji je u rangu Jagodine, ili tako nečeg (bez uvrede za Jagodinu!)...

Što se mene tiče, pa nek jurnemo malo i napred (mnogo ne možemo, jer nemamo igrače za to), pa nek pobedimo jednu, izgubimo dve utakmice, pa šta...Bolje pobeda i dva poraza uz fudbal koji možeš da gledaš, nego tri nerešene utakmice ,,na rezultat,, uz drvljenje i lopte i igre i svega i svačega, koje ti se toliko smuči, da ne znaš šta ćeš...

Igračima OBAVEZNO pokazati snimak meča Partizan - Inter (iz 1989, ako sam ,,potrefio,, tačnu godinu, ali - tu negde je sigurno).

Jebem mu sve, pa Inter je i tad bio bolji i skuplji, pa - koji će ti kurac ekstra kvalitet i pare da bi orao teren 90 minuta i imao želju da razbucaš protivnika u svakom sekundu utakmice - za to ne trebaju ni pare ni kvalitet, nego muda!

Igrajte bre taj fudbal, jebeš rezultat, jebeš bodove, pobedu, poraz, nerešeno, zvižduke, jebeš sve, ali samo -

IGRAJTE FUDBAL!

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top