Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ranko Simic

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Bitola/Sweden
Golovi koje smo primili od Tromsea, greske protiv AEL-a, nas stil igre, nemogucnost da dominiramo pas igrom (sto je kao nasa ideologija), cinjenica da 35 godisnjak, nasa legenda Sale Ilic je uvek najbolji na terenu, pokazuje da nam je ovaj tim Partizana veoma, veoma limitiran, ustvari los.

U staroj Jugi bi se ovaj tim borio za opstanak zajedno sa Celikom iz Zenice. Sezona tek je pocela a ja se samo nadam da ce sto pre da se zavrsi. Mislim se kako cu da izdrzim celu ovu tugu do maja 2013.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Prebaci djura vatru sa njega na sportski deo...
Ne pratih vesti jutros ni novine, jel Vermez jos nije dao ostavku ili popio otkaz?
Tumba, jel jos juri stopera?

Muka mi da komentarisem, primismo 3 komada na istu foru ko retardi od ekipe koja bi u nasoj ligi bila 5-6...

Toliko o nama i nasoj igri...

Nadam se da mladozenja vise nece omirisati startnih 11...

Tuga, cemer, jad...
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Da li je Babovic najveci problem Fk Partizana? Citajuci postove kolega sam shvatio da jeste! Po meni on i njegovo forsiranje i neznanje jesu problem ali ne najveci!
Prvi i najveci problem kluba je uprava i predsednik, sve sto rade rade na urusavanju kluba! Ne zelim o njima puno pisati, jer oni ne zasluzuju mesto u klubu a kamoli neku polemiku!
Drugi veliki problem je sportski sektor kluba! Priznajem da mi je bilo drago kada je Vermez postavljen za trenera i mislio sam da ce napraviti nesto od tima...jedino sto je uspeo je da nam unisti sve, igra je bezidejna, Vukic oteran, siri demagogiju, pravi sve nas budalama...mislim da sve radi sa namerom!?
Sta reci o Tumbi koji 2 meseca "intenzivno" traga za stoperom? Ako iole volis ovaj klub Tumbo idi, sramota je kakav tim ste selektirali, idi u Kinu da te vise ne gledamo!
Jos jedan veliki problem je tim koji imamo, ili bolje receno skup zvezda, splavara, picketina koji svoja muda vecito zaboravljaju! Priznajem, mislio sam da sve sto valja igra u Fk Partizan, zesce sam se zajebao! Razocaran sam u skoro sve igrace, ponajvise Tomica, Aksentijevica,Volkova, Stojkovica, Markovica...ma bolje samo da sam napisao JEDAN JE ILIC KAPITEN!
Iako sam razocaran desavanjima u klubu, igrom, kurcoboljom, nezalaganjem...ja cu u cetvrtak opet doci na utakmicu, dacu sve od sebe, navijacu ceo mec...da li ce to biti dovoljno!? Za to se vec ne pitam ja vec Vi "fudbaleri" Fk Partizan, HAJDE JEDNOM U SVOJOJ KARIJERI OSTAVITE GUBITNICKI MENTALITET KUCI, PONESITE MUDA SA SOBOM, IGRAJTE FUDBAL I POKAZITE DA NISTE PICKETINE, POKAZITE DA VAM JE STALO!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ja koji god scenario revansa da promislim, nikao da zakljucim kako prolazimo.
Ako krenemo oprezno, pocinju zvizduci (da, opravdani, sta god neko ovde ili sb 25 mislio o tome). Ekipa se raspada, primamo gol, 0:1, cao.
Ako nekako iz tog jada i damo gol, znam da cemo se odmah povuci jer nemamo ni snage ni daha. Opet primamo gol, 1:1. zvizduci, za ostatak vidi gore.
Jedina, ali jedina sansa za nas je Jesicev pristup utakmici u Evropi. Setite se Maribora i Groningena. Napadni odmah, u prvih pola sata moras dati dva gola. Ako ne das, aj cao. I svakoga je napadao. Kada bi dali dva gola, bilo je super (Maribor, Groningen), kada ne bi (Livorno, Okser, derbi u jesen) nereseno je maksimum. Ali se igralo...
Zato sto je Miodrag znao da ima limitiran tim koji ne moze da parira 90 minuta iole ozbiljnijoj ekipi. Znao je da ce da padnu. Zato je sve resavao odmah. Ili-ili.
Dakle, ova drva se mogu dobiti samo na prepad, 1:0, 2:0... e kad je 2:0 onda nema zvizdanja, publika te nosi, makar bilo 1000 ljudi na JNA. I kad primis gol, nosice te navijaci, narocito nasi. Jer, tako malo nama treba da vas nosimo...Onda dajes i treci kad-tad i zdravo.
Ali...
Za to treba motivator. Trener kome igraci makar malo veruju. Igraci koji na prvom mestu komuniciraju i ne bojkutuju jedan drugog. Ne treba previse znanja za ovaj redosled dogadjaja. Samo normalni ljudi, fudbaleri. Imamo li ih?
Ne znam.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Marko Scepovicu vracaj se sve ti je oprosteno...

Siguran sam da nam covek uzasno nedostaje, za trenutne napadace je Ronaldo licno!

Ne znam dal ce biti spreman za revans, stvarno ne znam ako on ne bude igrao kako ce nam napad izgledati, videli smo svi koliko su jadni...

Ogroman skup neznalica i bolekurcovaca imamo trenutno, mozda 2-3 cela igraca imamo to je malo i za nasu ligu a kamoli za Evropu...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
...pred našim navijačima, onima pozitivno naklonjenim nama...

I ti si mi kapiten......i posle se čudiš što ti zvižde......nepopravljivo si glup i bezobrazan !!!

Sta je lose rekao, upravo tako i jeste, hteli mi da priznamo ili ne, losa igra Partizana na domacem terenu je pored amaterskih igraca, loseg trenera, prouzrokovana i pljuvanjem sa tribina, pa cim smo primili gol protiv Aela pocelo da se zvizdi Babovicu, kao da je on jedini igrac na terenu, a posle meca mu se broje greske, pa ko ce da se koncentrise samo na fudbal u trenutku kad ti tvoji navijaci zvizde.


Da je danas bio najgori, nije, ALI to ne znači da je bio "dobar". Ej bre, 25% efikasnosti se naplaćuje milionima dolara samo u bejzbolju! Trčao je, pa šta. Koliko je oteo lopti, DVE. Trčao je, pa šta, koliko je napravio šansi za druge, JEDNU... i sve to u šezdesetak minuta igre. Nije sve u trčanju. Sale ne trči mnogo, ali svejedno pokaže deset puta više!

Jace od mene ne vredi,
Pa zasto kad sam priznajes da je bilo gorih, zasto si se odlucio da izdvojis bas Babovica i da iskomentarises njegov ucinak o broju dobrih pasova?
Ako Babovica gledas kao najboljeg igraca Partizana, onda i mogu da razumem, posto su icekivanja od njega u rangu sa Mesijem, a njegovo znanje po vama bukvalno ne postoji, trudim se da vas shvatim ali stvarno ne ide, jedino se Babovic ocenjuje po evropskim utakmicama, a preko drugih se predje, kurcobolja, dal je igrao uopste, ali oni nisu ni bitni kriv je samo Babovic.

Isti slucaj i za Miljka, ma kakav je on igrac, nema taj pojma, i onda ovaj mec i dosli smo do jos jednog zakljucka za njega, priznali ljudi nije bio najgori na terenu ali pazi, to nije posledica njegovog znanja, vec zato sto su drugi jos gori.

To je cak verovatno i istina, ali opet onda isto pitanje, zasto redovno, Miljko je taj ciji ce nas odlazak spasiti i verovatno cemo procvetati, sta je sa tim za koje smo teskim srcem priznali da ima i gorih od Miljka, daj ljudi promenite plocu postalo dosadno.

Jos jedna stvar, javljaju se znalci pominju Granta, kao i njegova taktika sa samo Lazarem u spicu.
Da je Grant ostao trener i da smo protiv Aela igrali sa samo jednim spicem i to Lazarom, ja ruku dajem da bi Lazar dao bar jedan gol, mada realnije 2 ili 3.
Secam se meca protiv Shahtjora na pripremama, 3 puta je dobio pas u prazno i tri puta izasao jedan na jedan, Cigrinski protiv njega izgledao kao neki amater.

Oni koji tvrde da je Grant bio neznalica, pojma nemaju, mislite da je slucajno sto je u tom periodu Ivanov dao 2 gola, Markes jedan, za 6 meseci tri gola stopera, nama za 2 godine sa Stanojem stoperi nisu dali 3 gola, i ova 3 za evropski prosek su smesna, ali mi odavno nismo Evropa.

Jedina mana Granta je bila sto nije znao gde je dosao, nije znao da nama u stvari treba trener koji ce da skace pored terena da bi nase vedete uopste trcale po istom, da napadacima treba prirucnik u 4 tacke, kako i sta raditi kad se nekim slucajem nadjete sami ispred golmana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
A propo one slike... Koliki god da je Vermezović kreten, ljudi, oni su PROFESIONALNI fudbaleri... pa valjda znaju da ne treba da se lade nego da stanu pored igrača...

Petlići to znaju, 'bem ti i fudbal i sve!
 

Zagor

Guest
Pa zasto kad sam priznajes da je bilo gorih, zasto si se odlucio da izdvojis bas Babovica i da iskomentarises njegov ucinak o broju dobrih pasova?

Стручна јавност, саиграчи, тренер, сд, управа, сви брује да је чупави кромањонац најбољи играч Партизана и један од најбољих у лиги. Логично је да реакција буде бурна, бурнија него иначе.

Као кад те хране говнима и говоре ти да су нешто најукусније, ти ћеш да урлаш на сав глас да су срање (што заправо и јесу) и да нису јестива. Лајеш, али једеш, јер другог избора немаш...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A propo one slike... Koliki god da je Vermezović kreten, ljudi, oni su PROFESIONALNI fudbaleri... pa valjda znaju da ne treba da se lade nego da stanu pored igrača...

Petlići to znaju, 'bem ti i fudbal i sve!

Istina, on jeste idiot, ali smesno je da ih on ovome uci, ovo su osnove. Postaje mi jako sumnjivo njihovo zalaganje.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
@ Partizan Style
Markes je gol glavom dao na utakmici protiv Radnickog dok je trener bio Stanojevic.
Grant dobar trener :pop
Markovic bi dao gol pored onih crnaca iz Aela da je igrao sam u napadu :pop
Babovic je svojim ponasanjem doveo do toga da mu se broje najsitnije greske i da mu navijaci zvizde u 15. minutu.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ PartizanS

Na nasu veliku zalost, tebe stvarnost demantuje.
I za lazara samog u spicu, i za tvog ljubimca, super-high pijanu budalu iz judeje.
znas znanje, samo jos kada bi ti cinjenice isle u prilog...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Igrate ko picke manekeni! Vermezovicu odlazi!!!

Ukoliko ispadnemo sto ce se najverovatnije desiti, pickobradi odlazi. Ukoliko nekim cudom prodjemo, a izduvamo ga protiv Jagodine ili sledeceg u njiva ligi pickobradi odlazi.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
nismo mogli da damo gol slobodi 70 minuta sa lazom u spicu, ali bi napunili ael istim pristupom.
sta sve ovde necu procitati...
neki nikada ne propuste priliku da se izlupaju...
jer, vazno je razlikovati se. po svaku cenu.
 
Последња измена:

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
To je situacija kod treceg gola, tj centarsut sa strane kod koga se odbrana postavlja visoko i onda utrcava i to je situacija kad se najteze brani prekid i to nije bas nesto sto svaki igrac moze da odradi defanzivno kvalitetno, tu treba bar 4 igraca da bi se to pokrilo kvalitetno a mi da kazemo imamo jednog i po, za tako nesto treba dosta iskustva i guranja i nije nesto sto iko moze da nauci u petlicima i opet kad se centarsut izvede idealno i najbolje ekipe tesko brane.

Korner je nesto drugo i mnogo se lakse brani, neko moje misljenje je da golove iz kornera primaju samo ekipe koje nemaju ni 3 iole pametna igraca u ekipi ili jednostavno plod nonsalancije odredjenih igraca sto je cesto slucaj i postoji ona treca opcija kad je napadac vrhunske klase, ali to je u nekih 5 %, npr 2 gola Shevchenka na prvenstvu, jednostavno doktorski.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Lazar uzme loptu i munjevito se stusti "nekuda", imam utisak da ne zna ni on sta ce i kako ce sa njom, samo trk i to je to, procitan je i protivnici ce ga sve manje ozbiljno shvatati. Prosle godine ne bih mogao sebi da oprostim ovo sto sad kazem, ali: nadam se da je prodat za one pare o kojima se pricalo..

@Partizan style
Pa Lazar i protiv mnogo gorih protivnika nije znao dati gol kad je bio sam u spicu a kamoli protiv AEL-a... sta pricas jbt, vidis da ne zna.

@Nightwolf
A ako se ista od toga desi mi se vec pozdravljamo sa titulom, a onda sta slijedi u narednim godinama ne smijem ni da zamislim.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Igrate ko picke manekeni! Vermezovicu odlazi!!!

Ukoliko ispadnemo sto ce se najverovatnije desiti, pickobradi odlazi. Ukoliko nekim cudom prodjemo, a izduvamo ga protiv Jagodine ili sledeceg u njiva ligi pickobradi odlazi.

До сада се понашао поприлично комотно, да не кажем да му је апсолутно пуцао паја за све, и за очајну игру, и за форсирање анти-фудбалера у стартних 11, и за потпуно промашену формацију, и за чињеницу да играчи раде шта им падне на памет. Скоро да су распуштени као код пијанца гранта-преваранта, када се тренирало два пута недељно.

Мало је и чудно што га мутавко није до сада већ сменио, Бог зна да би Станојевићу уручио отказ после 0:1 на Кипру. Чика Црног трпи, ту нису нека чиста посла. Логично је да му виси мач над главом, ако не победимо наредне две утакмице (недеља Јагодина, четвртак Трумсе), али се у ФК Партизан већ неко време логичне ствари не дешавају.
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Крађа времена у зауставном времену и то када губиш утакмицу од Тромзоа савршено описује вермезовићев менталитет. Јајарење.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Mislim da ovi komentari o L. Markoviću idu tačno u onom smeru u kome je mutavi hteo.

Oba trenera "plaćenika" posle SSa su uradili tačno ono što im je naloženo: svojim "taktičkim" zamislima su gurali klinca da igra na pozicijama koje mu ne odgovaraju, uključujući i saigrače u napadu. Zbog toga mi sada ovde priželjkujemo da su uspeli da zavale za 7 miliona bilo čega.

Šamare i ostale pritiske znane i neznane i da ne pominjem.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ti ocigledno decko ne uvidjas tu odredjene razlike u postavci Partizana prtoiv Slobode i protiv Aela ili Shajtora ili drugacije receno tih ekipa protiv Partizana, pa da nacrtamo

Mi smo protiv Slobode imali posed lopte preko 75 %, oni su igrali bunker i ta utakmica nema nikave veze sa mecevima kao sto je bila protiv Aela i Shahtjora i u takvom mecu naravno da Markec nema sta da trazi sam u spicu.

Ael je susta suprotnost, u tom mecu smo uglavnom bili u podredjenom polozaju i bilo je mnogo prilika za kontre i moje misljenje je da Shahtjor apsolutno ima kvalitetnije stopere nego sto to ima Ael i da bi Lazar uz pravu loptu bez problema njima pobegao, moje misljenje mozda nisam u pravu, ali ono sto tvrdim 100 % da bi ova taktika apsolutno bila boja nego ona sto je izveo Vermez sa onim balvanom u spicu, koji nije imao nikakvu prednost u odnosu na njihove stopere, a Lazar je bar imao brzinu, pa ti ako malo bolje razmislis vidi sta je tu bolje izabrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top