Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Eh da nas je vise koji razmisljaju mozgom Miskeca, a nekad se ovako misljenje podrazumevalo pod manijake zarazene crno belom bojom... Ovo danas kako neki od nas poimaju stvari oko Partizana je krasilo komsiluk i imalo taj epitet kojeg se uvek grozim-ciganisanje.

Sve mogu da shvatim, al da jedan Grobar, partizanovac ima negde tu malu pomalo nevinu, meni nepojmljivu zelju da njegov tim izgubi, ispadne, bude porazen, da zvizdi a ne aplaudira, meni je ludost i odlika onog cemu treba da netezimo. Bojim se da ce borba protiv mutavog zastraniti i zadobiti takve posledice od kojih se nikad necemo oporaviti.

Samo kad se setim zvizduka babovicu protiv Aela koji su trajali daleko "u noc" nakon je mali Dzigi usao... a tesko da se neko setio da aplaudira malom, da ga ohrabri, da mu da do znanja da su navijaci uz njega. I onda ocekujemo da dete od 17 godina gine, ubija, daje golove. Ne, bilo je bitno da se "nesto" dokaze babovicu kojeg boli ona stvar za te iste zvizduke.

Uloga navijaca je prvenstveno da navija, pomogne svom timu a ne da odmogne. Pa makar i sam crni djavo sedeo u predsednickoj fotelji.

Mozda sam starog kova i verovatno se ovaj post kosi sa atmosferom oko navijackih grupacija, al 'ebiga, tako to ja dozivljavam... Da napomenem da ova moja trabunjanja nemaju svrhu da optuze bilo koga za ista(osim mozda onih koji sede u upravi), vec ukazu na moguce greske u koracima koje grobarstvo pravi...

...pijemo rakiju,
volimo Partizan,
i majku Srbiju...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@KECMANE mogu da se kladim u zivot da mu je neko rekao (apelovao na njega) a to moze biti Bilmez da zamoli navijace za podrsku.

Ko zna mozda se i on sam osjetio odgovornim da to uradi jer zna da samo on moze direktno da se obrati navijacima u saopstenju i niko drugi.

Mozda je to samo jos mogao Krle da uradi radi svog odnosa prema dresu iako nije toliko dugo igrao kod nas kao Sale (mada tada to nije bilo ni potrebno jer je on bio bog u ekipi muskarcina).

Sve u svemu sutra se mora dati podrska djevojcicama da bi mi navijaci mogli makar da kazemo evo dali smo sto je od nas da prodjete dalje.

Ko zna mozda i razbijemo one norvezane koji su mi postali toliko odvratni radi potcjenjivanja da prosto vise hocu da vidim reakciju nasih igraca. Ako imam vjeru u koga to je Mitrovic. Ako mu srednji red napravi koju sansu idemo dalje.

Ajde zivjeli mi svi vi ovdje na forumu i nema nervoze. Bubamara ce se okretati i nakon cetvrtka.
 
Последња измена:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.894
Локација
Ndžamena
Уме Сале да загрми на играче, итекако, пролетос сам писао овде кад је на Врачару после меча са Радом урлао на Смиљанића и Бабовића јер су ова двојица повела друге играче само до дела навијача окупљених око заставе са ликом Ал Капонеа, док су потпуно игнорисали Забрањене.
Сале је тражио да се поздраве обе групе навијача, али су ова 2 "паметњаковића" отпоздравила само фракцију која је сада на Југу.
"Паметњаковићима" је Сале "поздравио" фамилију уздуж и попреко, ко је био тада на стадиону, могао је да види како је скроз одлепио.

Bio sam na toj utakmici, zakasnio nekih 10ak minuta na pocetak zbog guzve na ulazu zbog nas koji nismo imali kartu :D Medjutim, nemam pojma koji mi je klinac bio poslije utakmice, pa to nisam primjetio.

U svakom slucaju, nek nam je danas/sjutra Bog dragi na pomoci, kad imamo ovakav izgovor za trenera i gamad u upravi, jedino nam jos to preostaje. ...dobro smo jos uvijek normalni, ako i to :)
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Potrebna je ta pobjeda sjutra, jer nijesmo igrali Evropu prošle godine, kao i da malo "digne" i igrače i tim i sve nas. Ovako polako ulazimo u apatiju, koja na kraju može da skodi upravo najviše nama samim
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Na sta smo mi spali,dovoljno govori pompezna izjava njihovog trenera koji kao da je dosao Dobricu na megdan.

Dakle sef ribolovackog drustva ,,Odin i Tor'' iz Trumsea kao pravi prakticno pisa po nama.I treba,apsolutno smo taj nivo i to cak i norveski ribari vide.

I pored svega ocekujem prolaz jer ovi zaista pojma nemaju,ali ako nas kara Donji Srem ,sve je moguce.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja se samo plasim da cemo opet popiti bar jedan gol iz prekida ...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако има среће, ако има памети и најзад ако има неке правде да нам врати за све што смо у последње време истрпели, онда ћемо сутра избацити ову препотентну и надобудну скандинавску гамад.
Скоро да и немамо више где да се повлачимо, сатерани смо уз зид и сада би требало као и свака рањена зверка да бесно скочимо на прогонитеља и поцепамо га у парампарчад.
Немамо се кога плашити осим себе самих, нити имамо права да мислимо о било каквом другом исходу осим победе.
Много тога зависи од сутрашње утакмице. Није то само питање спортског успеха, чак ни питање тих проклетих пара и где ће оне завршити, већ је сутрашња победа једноставно доказ да постојимо чак и када изгледа да нас нема, да смо у стању да пронађемо снагу чак и када смо најрањивији и на послетку, да нико и ништа није толико јако и моћно да пред њим престане да постоји онај вечити Партизан кога не чине банковни рачуни, лоповске управе, неспособни директори и недорасли тренери.
Шта год мислили и како год гледали на све наше проблеме, сутра је тренутак да мислимо једнако и да станемо иза наших играча, онако како је и капитен пожелео. Капитен који и као играч и као човек има право да од нас очекује да безусловно верујемо у то да он зна да мисли својом главом и да безусловно поштујемо то да има право да нас замоли за подршку. Он такође има право, али и обавезу да изговори праве речи и да захтева праве поступке од својих другова у свлачионици и на терену. Ако сви заједно то схватимо на прави начин може бити само добро по наш Партизан.
Сутра не сме бити никог ко би могао помислити да може бити било чега доброг ако би смо пуцали у властиту ногу. То што би смо се осакатили, неће ни мало наудити онима што нам раде о глави, као што ни успех сутра увече неће бити успех оних који од Партизана узимају само оно што им треба и колико им треба, већ ће то бити наша победа, доказ постојаности и жилавости онога што је добро и здраво у клубу.
Сутра фудбалери шампиона Србије морају дати све од себе и дебело наплатити све поразе и претрпљене недаће, све сумње и подозрења и сва понижавања и ниподаштавања од стране противника.
Зато сутра учините све и више него што можете и умете. Играјте пре свега за Партизан и дрес који носите, онда играјте за себе и своју будућност и на крају играјте за нас. А Гробари ће бити с вама све до победе.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ja se samo plasim da cemo opet popiti bar jedan gol iz prekida ...

Небитно, даћемо најмање три... Капирам ја да смо ми смешни тренутно, али овај Тромсо је комедија од екипа... Испадање је равно са оним поразом од Доњег Срема, значи катастрофа!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
400388_360620904014826_1959603525_n.jpg
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.675
Reaction score
5.689
Po najavi sastava ipak im brani drugi golman. Od deset vesti u vezi FKP devet ne odgovara istini.Strasno.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
NEMOJTE SPINOVATI PRICU, NIJEDNA OSOBA NA OVOM FORUMU NE ZELI DA PARTIZAN SUTRA IZGUBI!

UBEDJEN SAM U POBEDU, PROLAZIMO 100 %!

SAMO HRABRO!

VISE VOLIM SALETA OD KEVE I CALETA!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovde vlada jedna tako velika sujeta, sujeta koja je uspela od navijača Partizana da napravi mrzitelje istog. Kao da se želi ispadanje i kao da će to biti neki krunski dokaz svega onoga što predstavlja Dragan Djurić ili će možda svi oni koji podgrevaju odavno bolesnu atmosferu oko kluba dobiti potvrdu na taj način za te svoje postupke. Ne znam šta je u pitanju ali u svakom slučaju znam da ovaj forum u poslednjih pola godine apsolutno izgubio svoji indentitet i odstupio od nekih osnovnih načela.

OVO TI JE POSLEDNJA OPOMENA. AKO NE VOLIŠ ŠTA SE OVDE PIŠE I RADI SLOBODNO IDI NA NEKO DRUGO MESTO!!!

BRAVO MIŠKEC ZA POST :clap. Sutra se vračam tamo gde mi je i mesto uvek bilo, na JUG -u, ovaj otpor više nije zdrav.

Slobodno idi i ne vraćaj se!

NEMOJTE SPINOVATI PRICU, NIJEDNA OSOBA NA OVOM FORUMU NE ZELI DA PARTIZAN SUTRA IZGUBI!

UBEDJEN SAM U POBEDU, PROLAZIMO 100 %!

SAMO HRABRO!

VISE VOLIM SALETA OD KEVE I CALETA!

Ne vredi njima pričati, oni su tu da ubacuju klipove!

Dosta mi je više Đurićevih moralista kojima je "samo rezultat bitan", a to što za godinu-dve neće biti Partizana, ili ćemo biti u govnima do guše, to nema veze!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Masite sustinu ,ubedjen sam da ovde niko ne zeli lose Partizanu pa pobogu svi smo mi ovde zbog njega ,svakog dana ,trosimo vreme ,novac ,zivce ZATO STO MRZIMO ? Muka je naterala ljude da pozele da Partizan izgubi jer je to jedini nacin da se klub ocisti ,da opet gledamo nekog novog Saleta na klupi kome nece prodati kljucnog igraca u odbrani 2 dana pred pocetak najbitnije utakmice u sezoni, mi hocemo zdrav Partizan ,hocu da dodjem na utamicu i da uzivam u ZALAGANJU zelim da vidim igrace koji su tu zbog kvaliteta ,a ne menadzera ,zelim da vidim trenera koji zna ,zelim da Aksentijevic ostavi trag u Partizanu pa da ide napolje kao sto je to Sale Ilic radio ,zelim nekog poput Taribo Westa kada se pripremamo za kvalifikacije LS .Sta vise treba da vam kazem osim toga da sam ja koji je zarazen i zagrizen fudbalom ,gledao svaku utakmicu Partizana bilo na tv ,bilo uzivo ,bilo preko nekih linkova ,nisam ni jednu utakmicu propustao ,znam sve igrace unazad 4-5 godina koji su prodefilovali kroz Partizan ,pre svake utakmice skoknem do prodavnice pazarim colu ,semenke i iskljucim se na 2 sata bilo to subota uvece kada trebam da se spremam za izlazak ili bilo koje drugo vreme ,jednostavno dobar deo mog zivota se svodi na Partizan,zamislite onda dokle je doslo kada ja takav zaljubljenik u fudbal i crno belo prakticno ni ne pratim utakmice vise ,jednostavno ne mogu ,sve mi se smucilo ,igra ,trener njegove izjave,djura .... Ono sto mi sada igramo je mucenje nema agresivnosti ,ideje ,koncepcije , jednostavno mucenje koje mora sto pre da se prekine.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Niko ti ovde nije spomenuo da je samo rezultat bitan, vec da izostanak rezultata i ispadanja od Tromska, koji neki clanovi prizeljkuju ili ne prizeljkuju nije stvar koja ce oterati bagru iz uprave. U Miskecovom postu je svaka rec na mestu, a to sto tebi smeta sto neke stvari na forumu idu u jako negativnom smeru i nisu kao sto su bile neces ispraviti tako sto ces banovati nekog. A sto se tice ponasanja na stadionu o tom tek ne treba pricati, jer je ponasanje sramno i covek je samo skrenuo paznju da se trenutno kao publika sto na forumu, sto na stadionu ponasamo totalno atipicno za navijaca Partizana.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
@Miskec i uprava napolje

Aplauze ce od publike igraci dobit kad zasluze!Oni su kredite koje ima svaki tim Partizana pred pocetak sezone ispucali i upali u minus!Izgubili su svako poverenje i moraju da ga vrate!

Mi nismo ovce da na silu aplaudiramo i pevamo ,,i kad ne budes prvi ti'' kad izgubimo od nekog sela.....
Protiv Arsenala su izgubili ali nam je srce bilo puno,igrali smo muski,dali gol,bili blizu boda.....dobili su ogromnu podrsku posle meca,kao i cele sezone kasnije i kad nije islo jer su ipak pokazali nek karakter.

Mi danas imamo bezkarakternog trenera jajaru i grupu igraca koji igraju kao kukavice i blamiraju nas gde stignu.

Dok se ne poprave nece ni dobiti podrsku,ne zato sto ih mrzimo vec zbog bezobrazluka!I malo dete se izudara kad ne valja a kamoli da se tim izvizdi kad igra kukavicki 6 utakmica sezone,to je vise radi toga da se oni trgnu i da im se stavi do znanja kako se ponasaju.

Druga stvar prica se o LE kao da je zivot i smrt.Ako udjemo svi ce nas nakantati a snajder ce da kaze ,eto igrali smo evropu,nismo zreli ,bice bolje sledece godine i tako ce nas vozati godinama.

Tumor je Djuric i ekipa,samo zavara siroke mase nekim epizodnim ulogama po grupama i pokriva se smesnim njiva liga titulama,a za to vreme se priblizavamo ciganiji po propasti!

Zato vreme predpostavljam ne treba da kukumacemo i kritikujemo taj olos da nebi igraci ispastali na terenu i da ne ispadnemo iz LE u kojoj nam nije ni mesto?

Zar ne shvatate da je cilj cele price da mutavi prezivi nekako i da se nekako pokrije,a vasa misljenja mu idu na ruku!

Svi ce navijati za Partizan naravno,ali u dubini duse svi osecamo da je najbolje da ispadnemo ,maske mutavog tako najlakse padaju,a mi svakako nemamo koristi od LE, i nemamo sta tamo da trazimo.

Dok Partizan propada mnogi se zamajavaju nekakvoj vernosti,podrsci i slicnim bajkama koje lansiraju oni koji su profi navijaci i koji i ne gledaju Partizan(alcz i slicni)

Agonija mora biti zaustavljena i zato se protiv uprave mora stalno skandirati a ovo sto je Kapiten iskoriscen je samo pokazatelj da banda koristi sve kako bi pred vecim auditorijumom ostala netaknuta.
Ja idem sutra na zapad i ceo mec cu da im jebem mater(upravi) a igraci ako hoce da igraju nek igraju a ako ce da nalaze lazne razloge njihove sramne igre nek puknu i nastave gubitnicki niz.
Ima nesto vece i od rezultata(mada mi rezultate i nemamo)!

Dakle igraci kad zasluze dobice aplauz a protiv olosa uvek i svugde bez obzira na sve dok ne ode,propadamo a neki se zavaravaju nekim sitnim bezvrednim pricama(LE i slicno) a Partizan samo nazaduje dok mi treba da aplaudiramo i ne pevamo svasta da bi usli u LE i dali jos koji dinar mutavom i kompaniji i nastavili blamiranje.

Ako se smatra da je ovaj post vise za FK temu,onda nek se prebaci.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Niko ti ovde nije spomenuo da je samo rezultat bitan, vec da izostanak rezultata i ispadanja od Tromska, koji neki clanovi prizeljkuju ili ne prizeljkuju nije stvar koja ce oterati bagru iz uprave. U Miskecovom postu je svaka rec na mestu, a to sto tebi smeta sto neke stvari na forumu idu u jako negativnom smeru i nisu kao sto su bile neces ispraviti tako sto ces banovati nekog. A sto se tice ponasanja na stadionu o tom tek ne treba pricati, jer je ponasanje sramno i covek je samo skrenuo paznju da se trenutno kao publika sto na forumu, sto na stadionu ponasamo totalno atipicno za navijaca Partizana.

Šta bi ti hteo, da se ovde veliča igra Partizana. Koja igra!!! Da nećemo možda da podržimo upravu koja, i sam ćeš se složiti, uništava klub! Da podržimo igrače, koje igrače, iste one što nam pokažu kurac! Da nećemo možda da tapšemo Vermeza po leđima za odličan posao koji radi!

Alo bre! Skinite te ružičaste naočare i pogledajte u kojem kurcu je naš klub. Svakog meseca dugujemo sve više. Igrački kadar je najgori u poslednjih deset godina. Đurić i banda će nas dovesti do prosjačkog štapa ... a vama je bitan rezultat proti norveških ribara, koje bi ne tako davno odvalili sa 0:3 u gostima, a sada strepimo i u Beogradu.

I pored svega što se dešava u i oko kluba NIKO ovde ne želi da crno-beli sutra izgube, ali poneki od vas to "namerno" pričaju i upiru prst!

Sledeća osoba koja to kaže dobija ban sa foruma, Jel sada jasno!

Što se sutrašnje utakmice tiče, ja i dalje verujem, kao što sam verovao i pre preve utakmice, da mi njih prolazimo!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Nema potrebe objasnjavati navijacima Partizana kakvo je stanje u klubu. Svi znamo dokle su Djuric i uprava doveli Partizan.

Bez obzira na to, mi moramo da shvatimo nas uticaj i mogucnosti u ovoj situaciji. Ne mozemo da uticemo na rezultat sps-a na izborima, niti mozemo da smenimo Djurica.

Ono sto mozemo je da pruzimo bezuslovnu i bezrezervnu podrsku PARTIZANU, i da prestanemo da se ciganisemo i da zvizdimo igracima PARTIZANA.

Neko je gore rekao da igrace treba podrzati samo ako zasluze, i da nije tu da 'aplaudira' na silu, e pa taj je zaboravio sve vrednosti na kojima pociva grobarstvo. Taj je zaboravio 1-6 protiv Hajduka, Artmediu i jos mnogo toga. Malo optimizma i pozitivnog razmisljanja nije na odmet, pa cak i u ovoj situaciji na koju ne mozemo da uticemo nikako drugacije osim da pruzimo podrsku timu!

Napred Partizan!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
e zabranite vise postavljanja sastava sa zurnala i novosti, nemogu se vise nerviram... svake nedelje ista prica..
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nemamo igru, mozda nemamo ni snage ali veceras svi kao jedan pa sta nam Bog da.
Uzdam se u Ilica i malog Mitra, u Medinu zelju u Tomicev sut.

Ovo je vaznije od Brisela, ovo je sladje od Njukastla.

Bela majica, uprava napolje, ko me vidi neka vice... Ako me puste uopste unutra sa njom :D Beogradjani mi od Jadra krenuli a vi? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top