Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Video sam ja najavu.. Pici ciganska reklama za dres, sve crveno belo, ciganski grb.. I na kraju od Partizana samo nazivi timova i vreme kad se igra. AGONIJA

Jebeno tezak period ce ovo biti, nema sumnje

То је још један доказ какви дебили седе у нашем маркетингу и целом клубу.
Чињеница је да такозвана Прва ТВ голо срање од телевизије и да су максимално цигански настројени, па не чуди што су направили управо такву најаву за преносе у четвртак, међутим и да су направили рекламу где су обележја свих клубова који играју у овим двомечима сем наших обележја, не верујем да ви ови наши кретени из клуба реаговали.

Пре свега је ово срамота за ТВ Прва, јер телевизија која има националну фреквенцију не сме себи да дозволи овако усрано одрађену најаву за преносе које ће гледати цела земља, али део одговорности сноси и наш маркетинг.
Да је било код нас у маркетингу ФК Партизан, напушио би момемнтално курцем циганштуре са Прве, па да видиш како ће комплексаши да исправе рекламу, а овако се говнари спрдају са нама.
Ситне душе су били и остали.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
A javna Kuća digla ruke od domaćeg fudbala....:puke Ma ko nas j..e kada dozvoljavamo da nas Botoksirani sahranjuje.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
"Sa druge strane, 35-godišnji Saša Ilić je iako ima problema sa listom noge odradio ceo trening maksimalnim intenzitetom."

Da li ovo znaci da ce Sale ipak igrati u Norveskoj ? I opet ponavljam, nadam se da ce Stankovic igrati stopera, a ne miljkovic. Stankovic je u skoku Teri licno za miljka, a Norvezani ce nas verovatno tako napasti.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Миљковић је стварно катастрофалан, убедљиво најгори играч Партизана. Играо је бесног дека, да би гледао где је аут-линија, да не испадне са терена, у средини одбране се види колико не зна. Није ми јасно што људи хвале његову дефанзиву, он не може да добије дуел ни против кога, камоли да некога изгура, или у старој традицији српских центархалфова - прописно изудара играча кога чува.

Каже нам Чика Црни да "Трумсе није пресудан", нема шта да се нервирамо, има он идеју како да им парирамо, само ако га неки играч буде ишта послушао.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Mi imamo šansu da se i pored svega plasiramo u LE jer je protivnik pobediv. Igraci moraju biti svesni da ispadanje steti najvise njima, njihovim karijerama i cenama na trzištu. Bez Evrope njih nema nigde, ostaju samo Turska, Svedsaka, japan i slične zemlje. Klub im šansu da bitno popravi koeficijent za naredne sezone i uzme nešto para. Ako je tamo ostalo imalo pameti i osecaja za samoodrzanje, poginuce da prodju dalje. Da bi to uradili , moraju zaboraviti na medjusobne optuzbe i fokusirati se na cilj.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Tacno je da njima ostaje jedino njiva-liga i Srbijica.
Sve nabrojane zemlje su izmisljene sad za Srbiju.
Pogledaj samo na kakvim stadionima se igra u Japanu,Turskoj pa i Svedskoj.
A o budzetima i igracima koji igraju po evropskim klubovima da i ne govorim.
Moje misljenje je da necemo proci u LE a volio bih.
Atmosfera u klubu je nikad gora.Cak i od vremena kad su
mafijasi atakovali na SS i MK. Oni su se borili protiv govana ali drzali tim po strani.
Ovo je sve krenulo u propast.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Cika Crni je prolupao totalno, izjavio je da on "ne vidi krizu u nasoj igri". Kako cemo sa Tromzom pojma nemam, sve je crno i ide kontra ali imam osecaj da ih prolazimo, ostvaricemo neki povoljan rezultat u cetvrtak?!

Ja da sam Vermez ja bih malog Mitrovica u vatru posto znamo da ce pre crci nego sa dva spica a i drugi spic poznatiji u narodu kao "pustinjski lav" je jedan sarlatan.Scepovic je jos gori, isao je na medeni mesec u sred priprema i sad vola ne moze da ubode!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
I opet ponavljam, nadam se da ce Stankovic igrati stopera, a ne miljkovic. Stankovic je u skoku Teri licno za miljka, a Norvezani ce nas verovatno tako napasti.
Stanković je levak, on može da zameni Ivanova ili Volkova. Dakle- nije rešenje.
Nama treba desni štoper, da igra umesto Miljkona. To je ,ovde često pljuvani, Rnić. Danas bi svi mi dali desnu ruku da je u Partizanu, standardi se menjaju...
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Da, skroz sam zaboravio da je i ovaj levak... Al opet kad se setim kako su se sa miljkom sprdali napadaci Srema, i dalje sam za Voju. Bolje i dva levonoga stopera nego stoper i miljko.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Aj recite da se sprdate sa ovim levi i desni stoper.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sad su svi odjednom "POVREDJENI" za Tromzo...
E, Partizane odavno si upao u kandzama govnara sada se to samo vise i vise steze...
Pomozi Boze.
Verujemo u pravdu.
UPRAVA NAPOLJE
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Sada kada su, po Tubmakoviću, dugovanja igračima namirena, da li su Ilić i L.Marković još uvijek povrjeđeni, da li je Tomić ozdravio, da li će se sukob sa Vukićem izgladiti (vjerovatno ne, drugačija priroda problema, kažu) i da li je Zabija morao u WC ili je bio tužan, ali sad više ne mora da piški u toku treninga i mnooogo je srećniji?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Po prvi put otkako pratim Partizan nisam optimista. Vjerujem da ce nas Norvezani izbaciti sa pola snage, ne zato sto su bolji, nego zato sto nasima puca paja.

Jedino ne znam da li ce to, ako/kada ispadnemo ubrzati odlazak Mutavog i ostalih izdrkotina iz uprave. Vermez je 99% vec bivsi.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
...ono sto je najgore cini mi se da niko u Partizanu nije optimista...da li igraci veruju u prolaz?Tvrdim nimalo...sta moze da se izrodi iz ovakve letargije?Budimo iskreni...kvota u TAS-u gde se kladim je 2.45 na Tromzo...gotovo nikada se nisam kladio ni za ni protiv Partizana...stvar principa...no moram priznati da me ova kvaota jako privlaci za jedan singl...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.452
Локација
Kej Republika
Синоћ се код оног ''новинара'' ПунаУстаПопаре Петровића укључује онај мали шпиц из Норвешке,што је требало код нас да дође па сад оде у Хелсинборг.
Дечко каже да би СРАМОТА била да ми испаднемо од пете екипе са севера и да је чудно да се један клуб из Србије плаши северњака.
Нешто се мислим,дечко ти или много волиш Партизан или одавно ниси пикао крпењачу по овдашњим њивама!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Мене само занима када се путује у Норвешку, са београдских +37 на норвешких +10, да ли данас (уторак) или сутра (среда). Вероватно сутра, да нам се чланови управе не смрзавају безвезе по северном полу, мада је Раша обећао Буреку да ће да га упозна са његовим старим ортаком - Деда Мразом.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
...ono sto je najgore cini mi se da niko u Partizanu nije optimista...da li igraci veruju u prolaz?Tvrdim nimalo...sta moze da se izrodi iz ovakve letargije?Budimo iskreni...kvota u TAS-u gde se kladim je 2.45 na Tromzo...gotovo nikada se nisam kladio ni za ni protiv Partizana...stvar principa...no moram priznati da me ova kvaota jako privlaci za jedan singl...

Bacio si me u razmišljanje. :wink:

Stvarno ne vidim kako da pobedimo osim da se igrači zainate. Ne mogu da verujem da ću najveće nade položit na NT7, i toliko želeti povratak MŠ31 (44), igrače koje je "onomad" tata Stanoje slao na kaljenje u Teleoptik, da smire glave i izvuku iz sebe najbolje. Eh kakav je to trener bio... :?

Najviše se plašim onog njihovog 38-njeg napadača..Aarsta ja mislim.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...ono sto je najgore cini mi se da niko u Partizanu nije optimista...da li igraci veruju u prolaz?Tvrdim nimalo...sta moze da se izrodi iz ovakve letargije?Budimo iskreni...kvota u TAS-u gde se kladim je 2.45 na Tromzo...gotovo nikada se nisam kladio ni za ni protiv Partizana...stvar principa...no moram priznati da me ova kvaota jako privlaci za jedan singl...


Ja se kladim na i protiv kluba za koji navijam. U kladži nema sentimentalnosti! Ovog puta sam stavio lovu na Partizan! :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top