Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Tesko da ce Babovic sutra na klupu imam osecaj da ce ga staviti u startnih 11 ...
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Meni su najjace ove bele noci, picke materine. Bela ne bela navuces roletnu i spavas kakvo je to opravdanje utakmica teska zbog belih noci?

Kao da ce na ulici spavati pa ce.im to toboz smetati, a ne u hotelu...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/troms_og_finnmark/1.8290583
http://fotball.aftenposten.no/uefa/article247679.ece
http://www.nordlys.no/sporten/til/article6200457.ece
http://fotball.itromso.no/uefa/article247568.ece

Evo nekih vesti iz njihovih medija.

Ja stvarno ne vidim kako mi njih da izbacimo, šuplji smo na sve strane štopera samo jednog imamo. Već vidim ovog njihovog Zdenjeka Ondrašeka kako protrčava dok Miljković mlatara ručicama i vuče ga za dres. Bolje i pijani Smiljanić da igra štopera on bar može da se bije sa njima. Sredina terena ne može biti sporija i fizički slabija biće super ako i 2 šanse napravi našim nesposobnim napadačima. Donji Srem nas je prebio i objasnio kako se igra presing o čemu dalje da pričamo. Daj Bože da grešim ali očekujem lagan poraz.
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
ovi su poceli kao komsije sa "neosvojivom tvrdjavom":buhaha:buhaha:buhaha


mislim da dobijamo,ovi su na podcenili,malo su se i kod nasih stegle gace,mislim da tek sada pocinju ozbiljno da shvataju mogucnost ne igranja u evropi,vide da ih niko zivi ne trazi,a i kasa kluba je opljackana.



1-2 za nas

NAPRED PARTIZAN
UPRAVA NAPOLJE
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Što da nas ne zajebavaju? Pa i mi ovde na forumu misimo isto....
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А што да нас не потцене да питам ја вас? Шта смо ми то приказали у европи ове и прошле сезоне па да заслужујемо респект једног тима из Норвешке? Шта смо урадили и у првенству и у купу од кад је Доктор Станојевић отишао? А да, заборавио сам, добили смо БСК Борчу 7-0, а треба напоменути и да нам се голман уписао у листу стрелаца. За респект, нема шта....

Очекујем пораз и нову бламажу.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
NE postoji ni jedan jedini razlog za naš optimizam. Ne verujem ni da ćemo dati 1 gol u ovom dvomeču. Ako budem imao sutra soma dinara stavljam 1 na tromso i 2 na bordo, pare da dignem.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Bandit svaka cast. Al mi ide na onu stvar ova srpska prepotentnost.Mi smo nula u fudbalu.Maltezani nam uvalili u obje utakmice po gol.AEL nas oduvao.Samrok da se ne zaboravi.A mi opet podcjenjujemo kao neki ribari,ovi ludii, napalili se,a Aksentijevic svjetski luzer i rupcaga u odbrani komentira kako oni imaju losu odbranu i to je nasa sansa.
Onaj celavi sa bradicom sto ga trenira i kad pocne svaki intervju "pa dobrooo", tranzicija, u hodu,guramo pa dokle doguramo ja dobijem ospice.
Jos i oni na oficijalnom sajtu FKP poceli svaki put trazit alibije,te vrucina,sparno,sad zima,bele noci,vjestacka trava i upotreba engleski rijeci sa srpskom gramatikom.
Boze sve otislo u k..ac.Nadacu se da prodju ali samo ako naprave sutra pozitivan rezultat u Norveskoj.:napred Partizan
 

MilosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.08.2012
Порука
7
Reaction score
0
Startna postava protiv Tromsa

Pozdrav Grobari, zanima me i vase misljenje...

Ja se iskreno nadam prolasku, pogotovo zato sto su nas svi otpisali...
Tako su nas i protiv anderlehta otpisali, pa BUM :) eto nas u ligi sampiona...
Samo sto je tada situacija bila drugacija, i nisu nas otpisivali zato sto smo mi bili losi, vec je anderleht imao jacu i nadmocniju ekipu od nase... (Ali nasa sreca pa smo imali Klea :)) )

A sada nas svi otpisuju zato sto smo u losoj formi i mucimo se jednom Sremu da damo gol...Koji nema ni stadion, ni navijace...Ali nas ipak oderu i objasne nam kako se igra fudbal...

Pa zasto ne bi onda i oni...
A evo kako razmislja njihov trener:
Sve osim pobede, razocarenje!
A moje misljenje je:
Sve osim poraza, uspeh!
(nazalost)


ps: ja se unapred izvinjavam administratorima ako sam omasio temu, ali ako ovaj post ne bi trebao da bude ovde, onda stvarno ne znam gde da ga stavim...Jer se tice partizana u evropi...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Буразеру, нема ово везе са стартном поставом... Ово је уредник сајта ''дао себи мало одушка'', како и сам рече, и направио својих стартних 11.
 

MilosPFC

Početnik
Учлањен(а)
22.08.2012
Порука
7
Reaction score
0
Буразеру, нема ово везе са стартном поставом... Ово је уредник сајта ''дао себи мало одушка'', како и сам рече, и направио својих стартних 11.

Naravno :) Skontao sam, ali sam se mozda pogresno izrazio i ti si me pogresno razumeo...

Zanima me vase misljenje ko ce sutra izaci na teren i u kojoj formaciji... :pfc:

ps. prognoza za sutra 1-2 :respect
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma biće to meč pun naboja, a rešiće ga ili Miljko penalom ili Babara crvenim kartonom.

Inače, bez obzira na opšteprisutni pesimizam, ipak se nadam, makar nekom iksu.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Мислим да претерујемо са мрачењем.
Наравно да постоје реалне шансе да опет одиграмо лоше, и да нас и Тромсо избаци, али чему предаја и пљување тима унапред?
То је манир комшија с друге стране Топчидерског Брда, из септичке јаме у Љутице Богдана 1.

Никад се не зна шта може бити, можда доживимо тежак дебакл, а можда баш извучемо реми или победу. Мени је сулудо било кога отписивати унапред, то мислим и када нама у Хумску 1 долази неко ко је реално слабији од нас.
Наш тим је засрао много тога од почетка сезоне, међутим имају шансу да све то барем донекле исправе, све зависи од њих, све је у њиховим рукама, па нека покажу да ли су стварно фудбалски дунстери или су ипак тим који заслужује место међу 32 тима у Лиги Европе.

Од сутрашњих 90 минута може да зависи много тога, можда и смер у ком ћемо наставити сезону, у узлазној или силазној путањи.
Шта год сутра да буде, мутави кретен и управа неће отићи, ни да изгубимо десет разлике.
Немамо претерано много разлога за оптимизам, али не треба ни да мрачимо унапред.

Сале и момци, срећно сутра!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Puno nasi pricaju o golu koji treba dati ali kako kukavni to da uradimo kada smo posli samo sa jednim centarforom. Domen parapsihologije i crnih rupa.

Nemam nade, iskreno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo ovako... ko prvi da gol sigurno pobeđuje! Ako prvi dobijemo gol, naši će se maksimalno smoriti i dobiti i drugi, možda i treći. Ako prvi povedemo ima nade!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ooo, nema te 10 dana i sad si naš'o da mračiš odma' ...

Nema me mesec dana, ali to nije ni bitno.

Ma nego šta da radim? Pokaži mi svetlo molim te! Jel ti znaš ko su nama igrači, ko nam je trener, ko nam je preCednik? Ne moram valjda da te podsećam.

Da mi je neko pričao da će 2005.godina da se vrati, mislio bih da me opasno zajebava... Očigledno sam zaboravio gde živim...

JEDINA, ali JEDINA nada je Nemanja Tomić i njegov neki evrogol, pa onda i neki slobodnjak. Ovi ostali... Da ne stavljam popa, ja sam ateista...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Al' si negativan...

Naša jedina šansa je KOLEKTIV i ono međ' nogama... da stisnu... i odigraju muški...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top