Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nadam se da je tacno to za RTS 2, jer rekoh vec, da im u tv programu na sajtu utakmica nije na ''meniju''. Nista me ne bi iznenadilo od njih.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.642
Reaction score
5.458
Sada odjedanput posto su svi "favoriti" prosli u LS imamo neke sanse da
se dokopamo treceg sesira.
Trebaju da ispadnu 4 boldovana tima koja imaju bolji koeficijent od nas:

AZ- Anzi (prvi mec 0:1 )
Herenven-Molde (0:2)
Tvente-Bursa(1:3)
Genk-Lucern(1:2)
Videoton-Trabzon (0:0)
i nazalost Rapid-PAOK (1:2)

Mozda posle remija u gostima (kao veceras Udinese) ispadnu:
Sparta Prag- Fejnord (2:2)
Rozenborg-Legija (1:1).

Nerealno ocekivati, ali da imate uvid u sve:
Njukasl-Atromitos (1:1)
Sporting-Horsens (1:1)
i naravno
Bordo-_________(0:0)

Dakle, dovoljno je da kiksnu ove prvo pomenute "bene" iz zemalja Beneluksa pa mozda nas i Bog pogleda, i bude solidno ucesce u LE.
Preduslov svih preduslova je naravno da izbacimo ove ribare. Ili je sve ovo kao i obicno mrtvo slovo na papiru :napred Partizan
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Mene odusevljava to da svake godine vrtimo istu pricu :D. Prvo se negde u maju molimo da se u drzavnim prvenstvima dogode sto vise iznenadjenja i da mi budemo nosioci u trecem kolu, navijamo za razne Aele, Genkove i ostale timove.
Onda se nadamo da nas pogleda srece u drugom kolu i tu nas u vecini slucajeva ukenja i iskoristimo svu srecu za tu sezonu. Onda u 3. kolu izvlacimo iste one ekipe za koje smo navijali u maju i naravno oni nas isprase bez mnogo muke, ali pre ispadanja is LS pravimo kalkulacije i nadamo se da cemo biti nosioci u play off-u.
Zelje nam se ostvare i imamo dovoljan koeficijent za play off, ali dzabe kad smo ispali i sada nam se obija o glavu sto smo navijali da favoriti ispadnu i upali na zrebu za LE ispred nas i onda se tresemo dok gledamo kvalifikacije za 3. kolo LE i nadamo se da cemo uspeti da budemo nosioci, sto se nekako jedva i desi po pravilu.
Onda sledi play-off za LE i tu navijamo da ispadne sto vise ekipa koje su nosioci da bi mi bili u 3. sesiru. Naravno dovoljno ekipa ispadne, ali... (kraj necu napisati, jer se nadam da se taj scenario nece ponoviti i ove godine :D ).
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Da nadoknadimo zamenika kapitena.
Трећи голман брани за Тромсо!

http://www.zurnal.rs/2012/08/29/treci-golman-brani-za-tromso/index.html

Kako se sve otvorilo da prodjemo: Babovic(najgori)- nema ga, njima golman koji uhvatio 2 100% sanse ne brani, cak ni 2gi nego 3ci golman, mi pobedili u prethodnom kolu Jagodinu, Mitrovic dao gol-nema da igra Scepovic, Aksentijevicu poslednja utakmica u svetom dresu-izginuce na teren; Volkov Tomic i Medo odmorili...
Ma sad ili nikad, ko sve ne igra u ovu LE, samo da se plasiramo posle bod po bod , po pod, mozda 3 ....

Ajde breeeee :BB
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.642
Reaction score
5.458
Mene odusevljava to da svake godine vrtimo istu pricu :D. Prvo se negde u maju molimo da se u drzavnim prvenstvima dogode sto vise iznenadjenja i da mi budemo nosioci u trecem kolu, navijamo za razne Aele, Genkove i ostale timove.
Onda se nadamo da nas pogleda srece u drugom kolu i tu nas u vecini slucajeva ukenja i iskoristimo svu srecu za tu sezonu. Onda u 3. kolu izvlacimo iste one ekipe za koje smo navijali u maju i naravno oni nas isprase bez mnogo muke, ali pre ispadanja is LS pravimo kalkulacije i nadamo se da cemo biti nosioci u play off-u.
Zelje nam se ostvare i imamo dovoljan koeficijent za play off, ali dzabe kad smo ispali i sada nam se obija o glavu sto smo navijali da favoriti ispadnu i upali na zrebu za LE ispred nas i onda se tresemo dok gledamo kvalifikacije za 3. kolo LE i nadamo se da cemo uspeti da budemo nosioci, sto se nekako jedva i desi po pravilu.
Onda sledi play-off za LE i tu navijamo da ispadne sto vise ekipa koje su nosioci da bi mi bili u 3. sesiru. Naravno dovoljno ekipa ispadne, ali... (kraj necu napisati, jer se nadam da se taj scenario nece ponoviti i ove godine :D ).
:clap Haahah, i jeste tako, sve si do tancina objasnio. Kulminacija je boldovani deo. Samo sto nije smesno cinjenica da je to nasa surova realnost. Kao sto rekoh, nas po mom skromnom misljenju od bruke u grupi sa novih 0-0-6 moze da spasi samo taj treci sesir i neki tim iz cetvrtog sesira koji je objektivno cak losiji i od nas u ovom trenutku. Izvinjavam se ako nekog nerviraju ove vecite uefa kalkulacije, ovo sam morao da slozim na jedno mesto. Kada sredinom drugog poluvremena povedemo sa sigurnih 2:0, udjem nosalantno preko telefona na forum i livescore i sa velikim zadovoljstvom gledam sta rade boldovani timovi :)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Imaš u Novostima, uz tekst o utakmici piše da je na prvoj...Novosti od utorka...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.317
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Znaci simultani prenos sa ciganijom. Katastrofa..

To je jedno 70 minuta prenosa njih, i 20 minuta prenosa nase utakmice.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Ako je istina da ce im braniti treci golman,i ne umuljamo bar 2 komada,treba stvarno da se "ubijemo",ne znam zasto,ali ja opet budala,pa osecam prolaz,cak cu i na stadion da odem,iako sam reko da necu vise da idem...Ako nista drugo psovanje sve po spisku bagri je zagarantovano...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko prvi postigne gol ide u LE! Šteta samo što jedan od ova dva kluba ide u Evropu, jer po do sada prikazanom nijedan ne zaslužuje.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Gazda ti tako rece i prosli put i ubo si ga :-D! A sta ako ne bude golova, kakva je onda prognoza :-D?
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Tradicija? Prolaz iz Humske? Rusimo m? Sad kad Cika Crni udari totalnu ofanzivu :lol:
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
По мени би идеалан сценарио био следећи: пролазимо ове рибаре-ескиме и након тога Вермезовић добија отказ (пошто сам сигурно неће отићи ако прођемо). Ако тренер остане, нема ништа од нас ове сезоне ни у лиги, ни у Европи.
Екипи је потребно буђење и то у виду новог тренера, а ако дође неки нови играч то ће бити само ако уђемо у ЛЕ. Волео бих да нови коуч буде Вук Рашовић, мада плашим се да и њега не потрошимо као и Јокана и Салета. Мислим да се сценарио када је Јокан смењен након уласка у ЛЕ и када је доведен несрећни Плави, неће поновити.
Дакле, :napred Partizan и напоље Црни.

ПС
Ђурићу, попушиш ми курац.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Za Partizan bi najidealniji scenario bio da puknemo 5-0 od Tromza i da oni koji dobijaju pare da na blamazama pevaju "kada ne budes prvi ti" vrate pare poslodavcima i podnesu ostavke na mestu profesionalnog navijaca .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top