Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Auu, izgleda da ce Scepovic poceti. Bar Mozzart tako najavljuje, a oni uglavnom pogode sastave.

Drago mi je da ce navijaci Partizana u RS i CG imati mogucnost da gledaju svoj klub, a ne da strepe hoce li im kablovski operateri zamraciti kanale zbog nacionalnih tv emitera i njihovih prava.
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Postaviću ja linkove večeras ovde, za sve nas koji radimo i one koji ostaju kod kuće da trpe usrani javni servis Srbije.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.420
Reaction score
10.517
Локација
okupirana Srbija
Radiša, srećan ti 35. rođendan! :ziveli
Da večeras svi slavimo! :šal
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ubicu se majke mi sto moram da radim veceras i necu moci da gledam tekmu, a sa druge strane manje cu se nervirati.
sto se tice utakmice moramo da iskljucimo kikseve pozadi, da iskoristimo prvu stopostotnu sansu i eto nam pobede.
samo pitanje je koliko je taj scenario moguc.
ponavljam mitrovic mora da igra!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Kisa, odvratan dan, neatraktivan protivnik, ocajan termin, svi preduslovi za jedno grobarsko vece su tu, sve ostalo je na igracima. Sal oko vrata, pravac hram, pa oko 23h da zasednemo na celo nase grupe. Ajmo Grobari, ajmo Partizane!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ух, не могу више да дочекам да кренем на стадион и да утакмица почне! Читаве недеље сам жељно изчекивао овај сусрет, буквално нисам могао да спавам. Могу слободно рећи да ова утакмица представља једину светлу тачку у овој недељи! Буквално сам живео за ову утакмицу!:D...Ух, неописив осећај! Да не причам о томе колико сам запоставио друге ствари( читај школу :D)...Очекујем да играчи изгину на терену, да оставе срце, борба до последњег судијског звиждука!

Срећно Црно-бели! :napred Partizan:partizan_fan:
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Večeras samo pametno i bez potcenjivanja!

Protiv Tromsa u Beogradu su pokazali kako treba da se pristupi utakmici.
Jači smo od Nefčija, ali oprez na prvom mestu!

Imamo jedinstvenu priliku da započnemo takmičenje sa 3 boda, ne smemo je propustiti!
 

Montoya

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
1
Ajmo polako, pomozi bože !
Pobeda i samo pobeda !
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Ovo mora da se dobije, mada me ne bi čudio ni jedan rezultat.
Osim nekog našeg teškog poraza, koji bi se desio samo u slučaju da naše igrače tokom utakmice uhvati teška prolivčina.

Kičma njihovog tima: Bertući, Ramos, Noske, Rodriginjo, Flavinjo, Kanales Nikolas... za koje od nekih od njih ni ne postoji cena na transfermarkt.de Naravno da to ništa ne znači, ali ako su remizirali sa prvakom Gruzije, a od Jizraelaca primili 6 komada, možemo reči i da ih je na Kipru prosralo.

Pa jebemu, 1-0 dosta. Ako bude makar nerešeno, biću zadovoljan i sa kolektivnim harikirijem uprave.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
I ja da momcima pozelim srecu, ali i hrabrost i odvaznost. Neka se bore kao protiv Norvezana na JNA, neka daju 200% svojih mogucnosti i srce na teren. Samo tako i mogu zasluziti pobjedu, pobjedu koju u grupnoj fazi Evrope ocekujemo 3 godine.

Srecno momci, za Grobare, za Partizan!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
CRNO BELI DAJTE GOL PA DA PIVO PIJEMO!

Idemo bre do pobede! Vi koji budete na stadionu, dajte sve od sebe da budete što glasniji i da se krene sa pobedom, da se skine mrak protiv ovih mudžahedina!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bilo bi sramota da Mitrovic ne pocne utakmicu. Kada smo bili u kanalu i kada Scepovic nije mogao da pogodi zid s loptom Vermez ga je bacio u vatru. Sada kada treba da se kupe lovorike u Evropi ako ubaci Scepovica pokazace da je mali covjek i mali trener.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Na kom kanalu u RS ce se moci gledati utakmica.RTRS daje Totnehem - Lacio. Hoce li zataminiti RTS?
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Jesi ti kako provjerio imas li tu BH Arenu? Ono za vikend kad su najavili Sarajevo umjesto Partizana, meni je isao Partizan regularno, pa kontam da nisu jos svi operateri prebacili i da ce mi sad ici Sporting...


Stojkovic - Lazevski, Ivanov, Ostojic, Miljkovic - Kamara, S. Markovic, Tomic, Ilic, L. Markovic - Mitrovic
Petrovic, Volkov, Stankovic, Smiljanic, Jojic, Ninkovic, S. Scepovic
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
267568_10151019151416012_1512261239_n.jpg


JNA pred 15 min :D

ooooooooooooo mi za tebeeeeeeee zivimooooooooooo!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Врхунска фотка! Изгледа ће ипак бити солидно попуњене трибине...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top