Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ima li nekoga koji ce shvatiti tvoj post ozbiljno? TESKO!

A sta je uradio doticni?Jedno 5 pasova direkt u noge protivniku na nasoj polovini.Brdo nerezonskih resenja.Ono podbijanje lopte sto neki zovu centarsut,boze sacuvaj.Covek zna samo da podbije loptu,njemu lopta leti 50 metara u vis pa pada,kakav je to centarsut?!

I on I Lazovic su pokazali zasto su u Partizanu,jer nemaju gde....
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Evo ga i rumenko ...

Ninković: Ljudi koji ne mogu da laju kući, dođu i istresu se na nama

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=131490

Hahahahah, šta smo dočekali ??? Ej ,da me mrtvi Ninković proziva ?! A, ja kupio sezonsku za sebe i za sina . On me proziva ,a ja se nerviram svaku utakmicu ,na poslu me gledaju ko kretena jer i dalje pratim domaći fudbal ,puštam da me Djura pravi budalom . Danas prekidam sve obaveze i dolaazim na stadion ,jer igra moj klub . A, tamo ? Gledam nabedjenu zvezdicu kako trčkara ,kako ga bole kurac ,kako trener skače pored aut linije dok ga gleda . I onda mu krivo što mu zvižde ?!!!

Znaš šta Ninkoviću ? Možda ja lajem ,AL TI DA SE TERAŠ U TRI PIČKE MATERINE !!! JEBEM TE U USTA SMRDLJIVA !!! Ti ćeš da me prozivaš ? Prevarantu jedan !!!

Muka mi je više ...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ja ne mogu da verujem da ovaj mali ninkovic jos nije zavrsio u teleoptiku? Ajd sto veze s fudbalom nema, em mu je ponasanje na nivou totalnog indijanca...To nije uvreda!

Sto se tice utakmice, ne znam sta da mislim...odbrana i lukac po obicaju ocajni, mi od 50 centarsuteva tek par budu korisni, ne znam jedina svetla tacka od svega sto se desavalo na stadionu je skandiranje uprava napolje...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
LAZAR P
znam da se nadas da cemo da izgubimo u azerbejdzanu da bi krenuo da pljujes po njemu.
smenice njega kad-tad, jasno je to meni, pa sve trenere nam smenise mutavi i roleks.
samo tvoji stavovi mi nisu jasni i dovoljno argumentovani iako ti tvrdis suprotno.
sad stvarno prekidam polemiku sa tobom jer nema svrhe
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sada se treba zapitati zasto vec 3-4. utakmicu zaredom pravimo istu gresku! Sledecu tekmu od pocetka agresivno i prolazimo lagano.
Bas tako , htedoh reci do reci sve.
Dodao bih opet isto kao i posle lude sume da ova ekipa ako neke stvari nema ioma taj jebeni karakter. Al daj bre da ne primamo vise dva komada pa da pocinjemo da igramo :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
LAZAR P
znam da se nadas da cemo da izgubimo u azerbejdzanu da bi krenuo da pljujes po njemu.
smenice njega kad-tad, jasno je to meni, pa sve trenere nam smenise mutavi i roleks.
samo tvoji stavovi mi nisu jasni i dovoljno argumentovani iako ti tvrdis suprotno.
sad stvarno prekidam polemiku sa tobom jer nema svrhe

Ne trebaju mi porazi da bih "pljuvao".

Moje pisanje je kritika, nije pljuvanje i vređanje (osim jednom prilikom Trajkovića, a to pre Ludogoreca).
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Kakva loša reakcija odbrane i Lukača, lopta ne toliko brza prolazi na 2m od gol linije tj. metar od njega!

Ovo smo dobili na pluća i mišiće nikako drugo, izgleda da dolazi do izražaja germanska sprema na koju je apostrofirao kolega Je-Ne-A.

Čestitam momcima na pobjedi pa šta nam Bog dragi da u revanšu.
:napred Partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Главни утисци меча - 1. И ми и они смо тежак крш у одбрани.Наша и њихова одбрана криминал. 2.Жалосно смо ушли у меч.Тек кад смо примили голове кренуло је нешто.Зашто увек морамо да примимо голове да би се ослободили и почели да играмо нашу игру ? Зашто код нас мора да се увек деси неко срање да би то била иницијална каписла за бољи фудбал?То се у Европи не прашта и сурово се кажњава. Закључак: Биће дефинитивно теже тамо.Победиће екипа која буде мање правила катастрофалних грешака . Морамо наштеловати главе и бити максимално концентрисани. Грешака не сме да буде.Гол,или два морамо дати.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Izjava Ninkovića skandalozna i shvatamo sve vas koji biste ovde svašta napisali, i sve bi bilo tolerisano sa uredničke strane. Ali, pošto je izjava objavljena tek pre pola sata, glupo bi bilo da u kratkom vremenu menjamo kriterijum jer su pre toga neki članovi već dobili poene za vređanje igrača.

Shvatamo da ste svi pod tenzijom, zato se uzdržite od vređanja igrača, pa čak i Ninkovića u kontekstu ove sramne izjave koju je dao. Ima načina da napišete šta želite i bez uvreda. Hvala.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Borbeno odigrali, ali ipak mislim da su sanse sad 60-40% za Azerbejdzance.

Ninkovic: Masi 2x zicer (jedanput sa 5m prazan gol!), zviznuo protivnika u lice bez lopte i dobio (ovog puta na nasu srecu) samo zuti karton i umesto da je samokritican i izvine se zbog svojih propusta, on pljuje publiku po ko zna koji put :oops:

Kad ce u FK da se selektiraju igraci po sistemu DV, prvo karakter pa onda znanje?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ma odmah smo mi krenuli, promasili prazan gol i drugi put je njihov igrac izbacio loptu sa gol crte.
Tu da su pali golovi, dali bi im petardu do kraja. Nije Nefci neka zajebana ekipa nego mi mrsimo previse.

Na zalost, dzaba golovi i dobre igre u JSL, u Evropi se vidi ko je musko, za to treba imati m.
Kleo je ovakve punio vise iz neke zajebancije.
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.526
Reaction score
1.325
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
3-2! Pobjeda!

Karakter ekipe jos jednom dokazan, a s obzirom na tok rezultata i 2 autogola, bilo bi nezahvalno tugovati sto nije veca razlika.

Apelujem, tj molim sve ovde prisutne da i ako imaju kritike treneru i igracima, svedu iste na minimum! Nema potrebe u ovakvim momentima da se raspravljamo, dijelimo, stvaramo negativnu atmosferu! Kao da sa suprotnih strana nemamo dovoljno iste.

Hajde da jos jace podrzimo kompletan igracki kadar i strucni stab, u svakom narednom mecu. Prvo subota i DS na JNA, pa revans u Azerbejdzanu! Hajde da crno bijela porodica bude jednom slozna, da nas ova ciganska medijska propaganda ujedini!

Smrt fasizmu, ziveo Partizan!!!

p.s

Grbo, svaka ti dala zbog onog loba ganciju. :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Izjava Ninkovića skandalozna i shvatamo sve vas koji biste ovde svašta napisali, i sve bi bilo tolerisano sa uredničke strane. Ali, pošto je izjava objavljena tek pre pola sata, glupo bi bilo da u kratkom vremenu menjamo kriterijum jer su pre toga neki članovi već dobili poene za vređanje igrača.

Shvatamo da ste svi pod tenzijom, zato se uzdržite od vređanja igrača, pa čak i Ninkovića u kontekstu ove sramne izjave koju je dao. Ima načina da napišete šta želite i bez uvreda. Hvala.

Чисто да видите и на врху ове странице. :D

Играчи Партизана раде у ненормалним околностима, они немају никога ко стоји иза њих, осим тренера, стручног штаба, пар људи у клубу што нису у управи, и нас навијача.

Зато ћу сваку даљу критику игре оставити по страни. Колико су смрадови из западне ложе урнисали клуб, и колико више немамо угледа, говори јасно делегирање овог ђубрета да суди, као и његов вечерашњи критеријум.

Само да додам да Дринчић никако није "лажни играч", и да сам задовољан карактером екипе, као и партијама Грбића и Бранка Илића. Зашто и како смо дошли до 0-2, питање је не за терен и клупу већ за западну ложу.

Бојим се суђења у реваншу и неких нових глупости. А реално, ови су у рангу ужичке Слободе или Спартака.

Свака част истоку и западу на показаној свести и прозивању уништитеља Партизана чак и после наших голова! :respect

П.С. Нинковић се у великом стилу препоручује за наставак каријере у Мачви, али из Богатића. Што му искрено и желим. Доста је било.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
По шансама, требали смо да добијемо са три разлике. После 0:2 у 16. минуту и ово је добар резултат. Много смо шупљи, искрено се надам да су Жабари гледали "Срећне људе", а не Воју како прави пометњу у нашој одбрани. Он и Нинковић су школски примери када спортски новинари, или у случају Србије они који се представљају као спортски новинари, морају да знају да постоји и оцена мања од 5.

Да ли можемо да прођемо даље? Једино ако тамо отпутујемо у уторак, али комбинација мутави-ролекс-снеки-бики нам гарантује да ће пут бити у среду увече. Да Станковић не промаши три лопте, а две директно гурне у ноге противничком играчу, да се на тренингу вежба како убацити лопту у потпуно празан гол, 7,15 метара широк и 2,45 метара висок.

Да додам, суђење је било чист криминал. Одакле УЕФИ идеја да је Турчин неутралан? Па онда би реванш требале да суде судије из Републике Српске, или из Јерменије.

Молио бих људе који иду на утакмице, да сву комуникацију на стадиону сведу на Управа напоље! Ми дамо гол - Управа напоље! Ми примимо гол - Управа напоље! Југ пева нина-нана док увежбавају наступ - Управа напоље!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Ako je Schalke 04, ovaj Partizan komotno treba preimenovat u Partizan 02, jer prakticno pocinjemo da igramo tek posle ovako velikoga zaostatka.
Otvaranje utakmice na nivou zenske amaterske ekipe, kasnije mnogo bolje.
Neftci ostavio slabiji utisak nego pre dve godine, mi smo doduse takodje igracki losiji, ali zelja, karakter i borbenost nisu izostali.
Odavno nisam ovako izpizdio , kao posle Ninkovicevih bravura, narocito onog drugog promasaja.
Grbic i Vulicevic najbolji, Ilic Branko dobar.
U Bakuu mozemo necemu da se nadamo, ako odbrana bude funkcionisala kao u drugom poluvremenu. Mozemo im dati i dva komada, pod uslovom da ne primimo cetiri i eto nas u grupnoj fazi, a posle su male sanse da osvojimo ijedan bod tamo u 6 utakmica, pogotovo ako ostanu ove fekalije na celu kluba.
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Pre svega bih cestitao Marku Nikolicu,evo vec treci put ove sezone podize ekipu i vraca je iz letargije,ekipa pokazuje karakter u teskim trenutcima.Ubedljivo najbolji trener posle Stanoja,u uslovima u kojima radi stvarno je za svaku pohvalu.Od mene ima maksimalnu podrsku.
Ninkovica mi je zaista zao,da se decko tako ponasa u svojih 20 godina je tuzno.Najozbiljnije,decku treba pomoci.Stoji da je on bezobrazan ali njemu je najteze,ceo stadion mu zvizdi,nebili mi u njegovoj kozi.Ne branim ga nimalo,gledajuci ga na terenu i oko njega u meni izaziva najblaze receno sazaljenje.
Ziveo Partizan:pfc:
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
pitao neko zasto moramo uvek da primamo goleve da bio poceli da igramo?

PA ZATO STO JE KOJEFICIJENT 4+ GOLOVA U PRVOM POLUVREMENU PREKO 20 (ili 30) !!! NA PRIMER...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top