Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Jadni moj, Partizane na šta si ti spao? U neka normalna vremena, razni Brašanci i Stankovići bi mogli samo da navijaju za tebe...

Ali, ponoviću n-ti put - Nisu ti momci krivi.... zna se ko jeste.

S te strane mi je apsurdno da ovde pričamo o njihovom učinku. Posebno u situaciji u kojoj se pre utakmice više pisalo o treningu našeg protivnika u podbanjičkom kolektoru, nego o nama, kada je posle utakmice glavna vest svađa našeg prvotimca sa navijačima, kada su naslovi tipa "Nefči POKLONIO pobedu Partizanu"...

Ninković? Taman kad sam pomislila da je napokon nekim stvarima ovladao, a prevenstveno sobom - on ovo napravi. Da se razumemo - to što je promašio (i dva puta) nije najbogore. To je sportski, fudbalski... Promašivali su i promašivaće i mnogo bolji igrači od njega. Ne želim ni da pravdam njegovu izjavu, ali činjenica je da pojedinci na Zapadu MORAJU da imaju žrtvu u svakom timu Partizanovom.

Ninković se borio, igrao odbranu, bio recimo mnogo bolji na terenu i od Drinčića i od Brašanca - i opet su ga vređali. Za njega - i fudbalski i u svakom drugom smislu- je najbolje da ode iz Partizana.

Za Partizan, od sinoćnjeg performansa, najbitniji su bodići za klupski koeficijent, kao i realna šansa da prođemo u tu grupu LE.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Neko je već napisao ali stvarno je nevjerovatno koliko ova ekipa ima muda, karaktera i borbenosti... Po ko zna koji put smo preokrenuli utakmicu u poslednjih 7-8 mjeseci... Nevjerovatno.. :respect Svaka čast momci!

Par utisaka sa sinoćne utakmice. Prvi su sudije, malo ljudi je ako sam ja sve postove pročitalo primijetilo da smo primili drugi gol posle nepostojećeg kornera... Nakon toga sviraju ofsajd Škuleti u situaciji kada je išao na gol i asistirao Danku, jasno je bilo da je Škuleta u liniji... Lakrdija sa nesuđenim kornerima i faulovima pred kraja meča je nevjerovatna...

Igrači su sinoć do 20 minuta igrali veoma dobro.. No ipak nisu svi bili dobri, kao što se ođe piše..
Ako izuzmemo NInkovića koji je kategorija za sebe :puke po meni su sinoć očajni bili i Stanković, Drinčić, Brašanac i Škuletić... Škuletić odsiječen, Voja pogubljen, a zadnji vezni mnogo loši naročito u prvom poluvremenu.. Bez presinga na našoj polovini, dozvolili su protivniku mnogo šuteva, mnogo pogrešnih pasova.. U drugom poluvremenu su se malo ispravili, podijelili par solidnih pasova, zatvorili pozadi, ali za cjelokupan utisak nedovoljno..

Korektno su odigrali Lukač, Lazović, Saša Ilić, Žile... Sjajni su bili Branko Ilič, Petrović, a bez sumnje najbolji Vulićević i Grbić.

Iliču nedostaje skok igra, dosta loše cijeni loptu, ali zato bezbroj puta oduzeo čisto loptu, iznio je nekoluiko puta veoma dobro i na kraju krajeva asistirao Grbiću kod gola..

Petrović u napadu veoma dobar, pozadi tanak (isto kao i Volkov) lijeva strana u prvom poluvremenu kad je odbrana u pitanju nije postojala (a i ne čudi kad je onaj .... balavac igrao po toj strani)...

Vulićević i Grbić sjajni po desnoj strani bezbroj prodora, centaršuteva, akcija i u defanzivi veoma dobri. Fizički izuzetno dobro spremni, još uvijek nisu dobro uigrani, ali doći će i to vremenom. :clap Po meni je tu problem mali Žile koji takođe igra na desnoj strani, a isto kao i Grbić veoma loše se snalazi na lijevom krilu... NEće biti lako Nikoliću da sve to ukomponuje..

Čudi me da niko nije pohvalio Grbićev lob onog nosatog golmana... :respect Sjajan gol, svaka mu čast.... Morao je malo bolje da simulira kod onog penala jer je prvi došao do lopte, ali sve u svemu uz Vulićevića najbolji na terenu.. I kod trećeg gola je on zasmetao štoperu Nefčija da bolje reaguje jer je markirao let lopte..
Stamenkoviić pogubljen totalno, šteta bio je zreo da primi makar 5 komada, nevjerovatno je koliko nam fali koncentracije u završnici i to se ponavlja iz meča u meč...
Ovom timu bi definitivno dobro došao jedan psiholog u sturčnom štabu.. Evo da uzmemi za primjer Grbića koji sigurno može još bolje, ali mu nedostaje samopozdanja i mislim da bi dobar psiholog to znao da riješi, a i značio bi dosta čitavom timu...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Mene samo strah da nam se ne obije o glavu u revansu sto smo promasili sve ove silne prilike. A prosto je neverovatno kako smo primili 3 gola iz centarsuteva u prvih 15 min (prvi iz ofsajda - nevazeci). Dugo nisam video da imamo tako odsecenu defanzivu.
Vulicevic odlican, covek trci 90 minuta. Ne znam zasto se pljuje Drina. Lazovic mi nije jasan sa nekim potezima, ali covek je spona izmedju veze i napada. Ledjima ka golu se otvori i napravi trougao sa bocnim igracima i gurne loptu u prostor. To fali mnogo ovom timu. Skuletic kada to pokusa da uradi lopta zavrsi u najboljem slucaju u autu :D Petrovic sto neko napisa da je u defanzivi kao Volkov bio bi odlican. Ali pohvala za nekoliko centarsuteva. Dugo nismo bili opasni i sa leve i desne strane kao sinoc. Ja se nadam da ce Grbic ove sezone biti na nivou kao sada na pocetku. Brasanac je ocigledno trening igrac. Svaki trener ga je hvalio uvek, ali je on to partijama na terenu retko kada umeo da opravda.
Sasa Ilic... :respectMislim da je ovo uloga koja njemu treba da se da ove sezone. covek je usao i uneo osvezenje u nasem napadu i veci spektar mogucnosti sa majstorski pasevima ka krilima i bekovima.
Covece nahvalih nas tim kao da je 3-0 :D
Ljudi jel bio ofsajd kod drugog gola Partizana?
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Sudije :pop
Neverovatan bezobrazluk delegiranja ovih sudija i njihova smelost da sude onako kako jesu.

Sto se tice igre, mnogo mi je krivo sto nije bilo 8:2.
Leva strana njihova busna, a sa po jednim zutim kartonom to je bila situacija kakvu smo mogli pozeleti.

Imamo recept za prolaz dalje, znamo kakvi su a sto se njih tice, oni nisu nista videli sem da cemo se vratiti iz svake nepovoljne situacije jer smo ultra motivisani sa izuzetno jakim mentalitetom.
... i da, da je ninkovic sramota za Partizan a ceo stadion mora da vice treneru sta da radi i sta mu ne valja u timu. E zato ne moze da bude trener ko nije Grobar, jer je on, pored toga sto ne ume i ne oseca, sujetan.

Jos jednom veliko hvala igracima sto se bore za Partizan. Oni su prepusteni sami sebi i bore se za klub onako kako znaju i umeju, to sto lopta nece u gol... jbg... bice bolje. Hvala vam svima do jednog i molim vas da nastavite da se borite, jeste tesko ali ako sada stanete mi se raspadamo. :respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Realno kurac smo od ekipe.
Ali isto tako ovo je sigurno najludja ekipa u poslednjih 20 godina.
Sve sam vidjao u onim brukanjima FKP ali ovakvo ludilo jok :D
Prvo sam mislio da je slucajnost kad smo u prosloj polusezoni ko protiv rada jurili onaj gol, puni adrenalina, pa onda kad Ninkovic daje onaj gol glavom, pa ludogorec, pa ovo, ovo je stvarno jedna ludacka ekipa, i sigurno cu je se secati cak i bolje nego ove sto su pravile dobre rezultate.
Ima par igraca koji ne postuju trenera, ocigledno su obezbedili ugovore, ali ne mari, ovakve ludake vredi gledati, ko neka ostrvska ekipa, igraj napadaj :D
Ove nase budale ako udju u LE, fasovace od nekog 5 komada, ali ce isto tako nekog olesiti neko ce najebati, pa Ninkovic da je dao sta je trebalo, ovi bi prosli ko Madjari u kvalifikacijama 98.
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Realno, to je jedino rešenje. Odbrana je toliko kriminalna da je jedino rešenje napad svim mogućim oružjima pa da pokušamo da damo dovoljno golova za pobedu. Juče je Nikolić komotno mogao da izvuče Stankovića, a uvede Fofanu i rezultat ne bi trpeo. Možda bismo primili još neki gol, ali bi bilo 5:3,6:3 ili 6:4....

Zato i u revanšu na pobedu, to je jedini način. Tj sačekati da nam stave bar jedan, a onda na pobedu :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Mene samo zanima koliko cemo puta moci da se vracamo posle 0:2, i samo cekam kada ce nas onda neka ekipa napuniti jedno 0:5...Odbrana je stvarno katastrofalna. Ne znam da li ste primetili, ali kod prvog gola, Stankovic ladno gradi igraca i pusta loptu da prodje pored njega...i on decko u Palermu...

I kakva je ono frka bila na zapadu? Jel nesto na relaciji navijaci-uprava ili protiv onih indijanaca sa azerbedzijanskom zastavom?

@Dvoglavi
Jucerasnja utakmica je trebala da bude poslednja za Zabrenjene. Kazem trebala jer 99% se vecina vraca na jug, mada ostaje taj 1% nade( iluzije ) da se to ipak nece desiti...Videcemo protiv D.Srema...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Neko je već napisao ali stvarno je nevjerovatno koliko ova ekipa ima muda, karaktera i borbenosti... Po ko zna koji put smo preokrenuli utakmicu u poslednjih 7-8 mjeseci... Nevjerovatno.. :respect Svaka čast momci!
...

Realno kurac smo od ekipe.
Ali isto tako ovo je sigurno najludja ekipa u poslednjih 20 godina.
Sve sam vidjao u onim brukanjima FKP ali ovakvo ludilo jok :D
Prvo sam mislio da je slucajnost kad smo u prosloj polusezoni ko protiv rada jurili onaj gol, puni adrenalina, pa onda kad Ninkovic daje onaj gol glavom, pa ludogorec, pa ovo, ovo je stvarno jedna ludacka ekipa, i sigurno cu je se secati cak i bolje nego ove sto su pravile dobre rezultate.
Ima par igraca koji ne postuju trenera, ocigledno su obezbedili ugovore, ali ne mari, ovakve ludake vredi gledati, ko neka ostrvska ekipa, igraj napadaj :D
Ove budale ako udju u LE, fasovace od nekog 5 komada, ali ce isto tako nekog olesiti neko ce najebati, pa Ninkovic da je dao sta je trebalo, ovi bi prosli ko Madjari u kvalifikacijama 98.

...
Sto se tice igre, mnogo mi je krivo sto nije bilo 8:2.
...
Imamo recept za prolaz dalje, znamo kakvi su a sto se njih tice, oni nisu nista videli sem da cemo se vratiti iz svake nepovoljne situacije jer smo ultra motivisani sa izuzetno jakim mentalitetom.
... i da, da je ninkovic sramota za Partizan a ceo stadion mora da vice treneru sta da radi i sta mu ne valja u timu. E zato ne moze da bude trener ko nije Grobar, jer je on, pored toga sto ne ume i ne oseca, sujetan.

Jos jednom veliko hvala igracima sto se bore za Partizan. Oni su prepusteni sami sebi i bore se za klub onako kako znaju i umeju, to sto lopta nece u gol... jbg... bice bolje. Hvala vam svima do jednog i molim vas da nastavite da se borite, jeste tesko ali ako sada stanete mi se raspadamo. :respect
Stvarno luda ekipa Partizana, koju ću dugo pamtiti (sve dok me sećanje služi!) - kakvi god da su, ima u njima (onoliko koliko mogu) to ,,igraj, napadaj,, - a ja to mnogo volim i cenim, doveli su nas do toga da čak i kad gubimo sa 2:0, na tribinama možemo da kažemo, oho, utakmica tek sad počinje!
Volim Partizan koji zna da se diže i iz pepela, volim Partizan koji ima muda i sposobnosti da preokreće rezultat, druge igrače nemamo, i nećemo ih ni imati, samo može još neko i da nam ode iz ove ekipe (evo i Đurić ode sinoć iz lože :D ) - dakle, bez obzira što se čovek zapita - šta bre vi momci radite i o čemu li mislite kad tako olako primamo golove, ipak, svaka čast za ,,dizanje iz pepela,, - i tako svako malo... :clap

Što se tiče trenera...bez dlake je na jeziku, (a i frizura mu je tu negde :D ), da li je Grobar ne znam, jer nisam s njim išao u osnovnu školu pa da znam koga je tad od klubova preferirao, ali za trenera je najbitnije ne šta govori za javnost, ne kako izgleda, ne za koga privatno navija, nego koliko dobro radi posao za koji je plaćen (ili neplaćen, svejedno, jer, isto se odnosi i na hirurga koji ti operiše srce, jbg, da l navija za ovog ili onog, da l je dobio platu, ili nije, zajebi sve, ništa to nije važno - bitno je samo da l zna da ti ,,popravi čuku,,!)

...
Tokom gotove cele utakmice sam imao uitsak da ne mogu da se opustim kada u timu igra bezrazlozno I bespotrebno incidentan igrac kakav je Lazovic. Nije neupotrebljiv I beskoristan, ali potpuno nepotrebno tenzican, drama queen.
...
Kad sam sinoć pisao da mi ko u šahu, protivniku damo dva ,,topa,, (gola) ,,fore,, pa još i kraljicu i lovca pride, to ,,krajica,, (queen) bilo je rezervisano za Danka...
Neverovatno je koliko utisak uživo sa stadiona nije isti kao i kad gledaš na TV (a i ovo sam odradio kasno noćas u 2-3h)
Na stadionu vidiš da Danko nema snage, nema ubojitosti, da jedva izdržava na nogama do kraja utakmice, da od njega neće biti ono što se od napadača očekuje - gol u mreži protivnika, ali na Tv, on deluje sasvim solidno - odigrava lopte, prima ih, deli ih, e sad što promaši gol kad treba da ga da, Bože moj...
Na stadionu to izazove mnogo veću ,,čašu žuči,, - očekuješ da konačno ,,ubode,, a on ništa...ne može čovek, posebno ne pri kraju utakmice (nema više snage za završni ,,ubod,,)...

Danku takođe svaka čast za trud :clap , ali kad sam već pisao o Tv-u, a imam i neka iskustva sa tvom, filmom, pozorištem - jebiga, svaki medij ima neke svoje zakonitosti, ne bih da pljunem po Džigiju, to nikako, on ionako sam sebe urniše, ali mora da shvati da je fudbalska utakmica takav ,medij,, gde publika nije baš obzirna prema učesnicima kao u pozorištu - na stadionu se viče, psuje i jebe majka, ali nek se zapita zašto je to uvek upućeno baš njemu a nikada Saletu, Vuletu, itd...
I, da, da bi neko bio balerina (u pozorištu) mora da krvari (bukvalno) stopala još od detinjstva, da vežba satima dnevno, svaki dan, pre podne, popodne i uveče - da je posvećena poslu non-stop, bez ikakvog roptanja i žaljenja svoje sudbine...pa onda i nije čudno što im niko ne prigovara tokom predstave čak i ako ne igraju vrhunski - bar se ceni njihov rad, trud i posvećenost poslu...
Ali, publika na utakmici traži i trud ali i nešto konkretno - učinak, jbg, balet je balet, a fudbal je fudbal...

...
Da Fofana opet tek ulazi posle zahteva publike je sramota. Da se ja pitam na poluvremenu bi izbacio Ninkovica i ubacio bi Fofanu. Ja cak mislim da Nikolic ima neko naredjenje ili slicno, da taj mali ne igra ili mu se sastavlja ekipa ili neki deo ofanzivnih igraca koji moraju biti sto duze na terenu, kao jedan rumeni
...
Vidim dosta vas kritikuje konstantno i Lazovica. Tu se ne bi bas slozio. On igra maltene dzaba za Partizan (nije bukvalno ali moze se reci). Ima zato takav ugovor da moze otici cim dobije neku solidnu ponudu. Zato u sustini igra uvek svih 90min. nebitno dali mu na toj utakmici "ide" ili ne,... njegovo iskustvo i smisao za igru nama vise donosi pozitivnih stvari nego sto neki od vas gledaju samo na golove. Naprimer jedan Skuletic bez Lazovica bi bio igrac za 2. ligu....zato misljenja da Lazovic ne zasluzuje kritike, iako i mene u nekim akcijama iznervira ali se vidi njegov trud i sve ostalo sto sam naveo a to da ne postize 30 golova po sezoni to treba svima biti jasno jer nije bio nikada takav tip napadaca gde je igrao.
...
A ja bih na poluvremenu zamenio Nikolića i ubacio Fofanu... :D

Kao prvo, dobiće od mene aplauz, jer, ipak on vodi ovu ludu ekipu preokreta :clap ...
A sad ću malo da ga kritikujem...
Možda se to na Tvu ne vidi, možda Marko to na utakmici ne vidi, ali mnogo nas to tamo itekako vidi - Danko ne može čovek da odigra 90 minuta u istom ritmu!
Znači, moguće je da Fofana nije nikakav as, ali, brate, kada ti igrač ,,umire,, na terenu (Danko), kada je već vlo umoran (Škuletić), kada vidiš da nema šanse da će da da gol (Danko i Škuletić), kada i treći (bočni) napadač (Ninković) ne služi ničemu, osim što iritira publiku, nije li trostruko logično da izvedeš bilo koga od njih i ubaciš svežijeg Fofanu, ako ništa drugo (kakav god da je), makar na tu svežinu, možda može da pobegne, izmuva nešto, odmorniji je za taj završni šut...jbg..nemam reči, ne razumem trenersku (ne)logiku...osim ako nije neke ,,kombinacija,, sa menadžerima uzrok svega ovoga, a onda, ako je to tako - ja to prezirem...
Nemam dokaza, pa, hajde da zasad ostavimo to po strani, i uđemo u LE, ako je moguće, posle ćemo o svemu i svačemu...

Voleo bih i da mi kolega Mijatović pojasni to - Danko igra za ,,dž,, a i može da ode kad hoće, pa zato igra uvek svih 90 minuta?!
Kakve to veze ima jedno s drugim i trećim?
Evo, je l mogu ja da dođem u Partizan, da igram za ,,dž,, - još ću i da platim neku kintu, da me puste 90 minuta da budem na terenu (iako ne mogu da trčim ni 10), a i odmah ću da odem iz Partizana posle utakmice (dosta mi je i ta jedna utakmica da se ,,upišem,, u igrače Partizana)...

Valjda treba da igra 11 najboljih, najspremnijih, najsposobnijih, a ne neko zbog ovog ili onog???!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Ovaj Partizan nije za podcenjvanje jer koliko god da igra i taktika ne stimaju mene fascinira kako smo od cesto anemicne ekipe postali ovako borbeni i to u situaciji kad je pritisak javnosti pa sigurno najjaci u poslednjih par godina + je stanje u klubu katastrofalno. Ludogorec, Vodzovac, Nefci sve su to utakmice gde smo pokazali jak karakter i to mi daje nadu da ce i pored svega sto se desava u klubu ova ekipa uci u LE i osvojiti titulu. Posle Ludogoreca smo se vratili jaci, a posle Nefcija verujem jos jaci i psihicki ali i fizicki jer trebalo je izdrzati sve to....
Samo neka se ovako bore svaku utakmicu i sigurno ce ova sezona biti uspesna. Ovo sam dugo cekao...vecito neka mirnoca kurci palci...udri, juris pa sta bude....nemamo mi mentalitet za bilo sta drugo....
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
U jedno sam ubedjen, mi kurcevitiju ekupi u poslednjuih 20-ak godina, koliko ja pratim Partizan, nismo imali.

A za to je mnoooogo zasluzan trener, i u to sam potpuno siguran! Da se pogine na terenu, da se trci do iznemoglosti, da se bude maksimalno ozbiljan, to je ono sto mi navijaci Partizana uvek trazimo od svojih igraca, neki nas sistem vrednosti! E pa to sad imamo! Mozda u ovu grupu ne spadaju 2 igraca, ali kapiram da kad ostali budu spremni ta dvojica nece ni igrati ili ce igrati minimalno.

Za kvalitet igraca se zna ko je odgovoran, i za to koliko ti ljudi igraju zajedno, koliko se (ne)planski sve to radi. Siguran sam da je ovo maksimum ili blizu maksimuma u ovakvim uslovima. Eeeej, pa mi cemo od juna do kraja avgusta promeniti sve stopere koji su igrali u prosloj sezoni! I ne racunajuci Ilica svi ce biti manje kvalitetni (bar trenutno).

Zelim jos i da pohvalim malog Petrovica, pogotovo zato sto su fudbalski strucnjaci na osnovu njegove 2-3 osrednje partije prelomili da od njega ne moze biti igrac. Ono sinoc je bilo za desetku u ovom trenutku! Svakako mnogo bolje resenje od Gulana na tom mestu.

Nas najbolji igrac za poslednjih 8 meseci, po meni, je Vulicevic! Decko radi sve sto bi trebao jedan desni bek da odradi, ponekad i vise od toga. Svidja mi se i njegova saradnja sa Grbicem koji je sigurno u najboljoj formi od dolaska u klub.

I slazem se sa svima vamo oko Fofane, vidi se da Lazovic ne moze mnogo u poslednjih pola sata, Skuletic nista posebno, a decko nikako da dobije bar pola sata.

UPRAVA NAPOLJE!!! Momcima najveca moguca podrska!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Bas tako Stojance, ali to samo zato sto Lazovic igra kako igra..
Kada bi igrao onako kako ja mislim da moze, znaci jedno 3 puta bolje, on bi bio nezaustavljiv za celu nasu ligu i za sve evropske protivnike ranga Nefci, Ludogorec itd.. bio bi nas glavni adut, nas super star, nas igrac koji na igricama pored imena ima zvezdicu.. Ovako, ne sumnjam da bi recimo Fofana bio bar podjednako produktivan ako ne i vise.
Jedino sto Lazovicu skidam kapu jeste cinjenica da sam 100000 puta video da ga svi zivi na utakmici krljaju, lome, jebu mu sve po spisku, a on ima neku narav da im ne ostaje duzan. Jedino to..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sad posle prospavane noci analiza.
ponovo smo krenuli ocajno, ono je sramota kako igramo pozadi.
ogromna rupa izmedju veznog reda i odbrane.
a kako smo tek primili ona dva gola, umalo da skrcam tv.
prvo sam pomislio kod prvog gola da je stankovic kriv, a tek na snimku vidim da je lukac tu mnogo veci krivac i da stankovic nije mogao da stigne do te lopte.
lukac je morao da izadje na prvu stativu i jedan korak od gol linije i tada bi lagano uhvatio loptu.
drugi gol isto smehotres.
lopta se seta kroz sesnesterac, covek sam na penalu, pljas gol.
e onda krecemo da trcimo, da sabijamo, da dajemo golove, jednostavno nismo vise imali sta da izgubimo i u toj situaciji smo se opustili.
u drugom poluvremenu smo ih dezintegrisali i trkacki i tehnicki, nisu postojali na terenu.
realno je bilo da im damo 5.
mali petrovic jeste ispao kod prvog gola, ali je posle toga bio sasvim korektan, tcao kao usprican gore-dole, slao centarsuteve.
zadovoljan sam njime.
vulicevic demonstrirao fizicku nadmoc u odnosu na sve na terenu.
bukvalno se popisao po svima.
branko ilic solidno odradio svoj zadatak, dok je voja opet imao nekih kikseva.
drincic i brasanac solidni, dosta trcali, ali znaju oni to i bolje, pogotovo drincic.
rumenka vise ne komentarisem.
grbic odlican, pretrcavao njihovog beka kao od sale, dao gol, odlicno, ocekujem jos vise od njega.
skuletic se nije video ovu utakmicu.
danko kao danko, trudi se, pokusava da da gol, asistira, ali nema on dovoljno snage.
ipak i takav nam znaci jer bi nas drugi spic bez njega bio bezopasan.
zivkovic igrao malo, verovatno jos rovit, ali ja bas od njega ocekujem najvise da pruzi do zime, pa onda kud koji mili moji.
onaj njegov centarsut desnom za lazovica bio jedino sto je uradio.
u pozicionoj odbrani on ne postoji.
nikolicu puna podrska za sve sto govori i radi, sto trpi onu bagru u upravi.
izdrzi celavi do kraja molimo te mi partizanovci.
drago mi je da se culo glasno uprava napolje.
zadovoljan posetom, zadovoljan kakvom-takvom pobedom.
u zdravlje do nove pobede!
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Menjam ovog vrhunskog fudbalera Lazovica, za pijanog brata Ilieva uvek.

Znas kad ovo sa bratom i ocem sinoc komentarisem. Lud, pijan i drogiran Iliev je 8 puta bolji igrac od svih nasih napadaca i krilnih igraca.

I svakako je mnogo veci doprinos Partizanu dao Iliev, bilo kao tek promovisan igrac ili kao povratnik!

Danko je posle Sase i rame uz rame sa Drincicem po fudbalskom znanju u ovoj ekipi, al to i jeste najveci problem!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Браво и за ове две фотографије! :clap

Био сам у први мах убеђен да смо овај, као и онај Данков гол у Нишу дали из офсајда, али, фотографије показују да оба пута офсајда није било!
 

Nikoolakw

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2014
Порука
50
Reaction score
1
Локација
Kraljevo
@ Goran Tomic

Kod Ninkovica konkretno, prosao je par puta igrace, izgubi loptu pa nesto gundja, kod oba suta na gol vidi se da je kod prvog onako uplaseno poslao loptu umesto da je zakuca u gol + je uz to mogao i da se namesti jer je ostao sam a kod druge prilike za gol je isto mogao bolje da reaguje. Videlo se da je on u uvodnim delovima utakmice imao zelju ali na tome je ostalo a pritisak koji ima je njegova a i krivica ljudi koji su previse ocekivali od njega onako rano, on nije uspeo sa time da se izbori i to je to. Ne branim ga nego jednostavno kako mogu da komentarisem kada igrac voljenog kluba pljuje ili radi mnogo gore stvari prema navijacima ili bilo kome, to mi je nepojmljivo. Ali ne krivim Nikolica sto ga je ubacio kada Pantica cuvaju kao malo vode na dlanu sve vreme kao da se sprema prodaja pa da se ne povredi ili nesto slicno, fali nam taj levi vezni i toga smo svi svesni a dok god sje klub pod vodjstvom onakvih ljudi mi dana necemo da vidimo.

Dok se Partizan ne privatizuje, dok se pare ne ULOZE a ne operu mi necemo biti nimalo zadovoljni ali i u ovako mracnim vremenima po klub moramo biti uz fudbalere i strucni stab. Izvinjavam se ako sam otisao u off.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top