Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sad ce Dragance da uzme taxi pa da ih sve tovari.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Нема потребе, ево комплетно руководство, на челу са чобаницом, дало се у решавање непредвиђеног проблема са авионом. Само још да јој неко објасни где је Абердин...

Problemi crno-belih pred put na Farska ostrva
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Burek obozava da putuje :D
A i Rasha sa njim.Mozda mu je ovo poslednja prilika u zivotu da vidi Farska ostrva :D
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
ADC_part_aero_7-21-14_001.jpg


Јел ова скроѕ десно снежа? Мени личи на њену презимењакињу Тамару (иначе ведету Мегатренда)

216349-23.jpg


Ко зна какве су то комбинације и зајебанције :pop
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Gledajuci gornju fotku pada mi na pamet dvosmislenost u stihu pesme vernog juga:

Gde god ti da igras
tu su tvoji Grobari...

Akcenat na reci grobari u izvornom znacenju...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Rekoh da se javim da vam kazem da prolazimo u play-off sigurno. Ovi ce da nas podcene jer nisu svesni da ova ekipa nema veze sa onom iz prosle sezone, a dok se osveste bice kasno. A kad dodjemo do play-offa tu ne mozemo da izgubimo, a osecam da cemo revans da igramo kod kuce i prvi put sa naseg stadiona odemo u LS tako da bice radosti.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Или ако ништа друго, да се овај четверац (старлете+Бурек+Лепи Раша) искипује негде изнад Абердина...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Важно је да пилот зна. :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ja mogu da se kladim u 10k evra da ove dve felacijke nikada u zivotu nisu cule za Abeerden
OK, Bicky mozda. ali mozda.
Snecky... No fucking way, amigo.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sto se podbocila sneza na prvoj slici :D izgleda kao prava fanfulja. Lepsa su ledja ove radnice sa aerodroma od nje. Inace ko je ovaj lik s civkama zakacenim o sulju? Jel i on deo ekspedicije? :D
 

Teča Šone

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
18
Reaction score
0
Razumem ja da je u pitanju vestacka podloga, ali realno bez ijednog treninga ne bi smeli a da ne pobedimo.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Bez brige trenirali su nasi dva dana u Pazovi na vestaku , ako sam dobro informisan.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
sreca pa sledece kolo igramo u bugarskoj koja je tu blizu... da smo izvukli seltik koji je tu blizu farana jedna od najvecih briga bi nam bila kako da stignemo a za fudbal cemo lako :pop
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Jel može meni neko da objasni samo što se tolika fama pravi oko te veštačke trave, ako treba nam 100 treninga da je osetimo..... bla-truć....

Pa oni u Teleoptiku imaju veštački travu pa nek treniraju na njoj.... (jeste, ima raznih trava, podloga... nja-nja)... Odatle se nameće pitanje šta smo koj moj tražili u Pazovi, kad imamo svoj veštak?!

Sto posto im je bolje da odu u Ivanjicu, tamo je baš divna ova prirodna trava...skoro pa kao na Vimbldonu...

Daj, bre, igrajte taj jebeni fudbal!

I meni ova uopšte ne liči na Snežu :confused:
Mora da je od muke propala skupljajući pare za plate... što bi rekla Fata u onom vicu "dvije po dvije - nakupi se" :wink:
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Jel može meni neko da objasni samo što se tolika fama pravi oko te veštačke trave, ako treba nam 100 treninga da je osetimo..... bla-truć....

Pa oni u Teleoptiku imaju veštački travu pa nek treniraju na njoj.... (jeste, ima raznih trava, podloga... nja-nja)... Odatle se nameće pitanje šta smo koj moj tražili u Pazovi, kad imamo svoj veštak?!

Sto posto im je bolje da odu u Ivanjicu, tamo je baš divna ova prirodna trava...skoro pa kao na Vimbldonu...


Izgovori, izgovori, izgovori.... nas poznati mentalitet :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top