Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Cenim veoma picku celavu, ali ovo nisam ocekivao, takticki zrelo, pametno, bez srljanja.
Da mi 90 minuta zivimo, igramo, radimo nesto. Da fizicki izgledamo kao ekipa a ne grupa pijandura.
Od Intera nas najbolji mec u Evropi sigurno, mozda i duze.
Da mi je neko prosle godine pricao da cemo ovako izgledati protiv Totenhema, grohotom bih se smejao.
Ali oni su ispali cavulje, nisu imali muda da nam metnu gol jer znaju da bi primili 4 :D
Skuleta jos da je igrao, pa usrali bi ih. Mnogo nam je falio...
Bravo momci :respect

Potpisujem. Ne pamtim kad sam ponosniji otisao sa stadiona. Ovo je bio Nikoliceva magistratura, ocekujemo doktorat :D. Falilo je samo da ga metnemo tamo pred kraj da sve eksplodira. Ova kombinacija sa Ilicem i Drincicem na zadnjem veznom i Cirkovicem sa Vojom kao stoperima mi se posebno svidjela. Nego, zar Cirkovic nije doveden za zadnjeg veznog. Jesmo ih zbunili :D. Bravo svima, a UPRAVA NAPOLJE!

Potpisujem da ne bih kucao ovo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Roto - Cirkovic je stoper Rada i mlade reprezentacije, bogami dobili smo dobrog stopera na ovako vaznoj utakmici debitovati i odlicno odigrati je za naklon.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da arhiviramo ili da sabiramo? :banghead

Ove sto im je muka od UEFA i sto banalizuju stvar kao ovi sa JF, kako vam zvuci sledece:

"Samo pravoslavci i pickice navijaju za Partizan?" :pop

Bilo koje poredjenje vere, nacije i sl. sa zenskim polnim organom je svakako uvreda, time ga smatras na neki nacin nizom rasom.. Ovde je dodatno problem sto se radi bas o mnogo uticajnoj rasi, zato imamo problem. Ali kako vidim Lothar nam je uocio da ih imamo mnogo vise..

"Samo jevreji i pickice" je poredjenje? :buhaha
Lepo kaze onaj seljak sa barikada, "Srpski narod treba jebati!"
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.483
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
"Samo jevreji i pickice" je poredjenje? :buhaha
Lepo kaze onaj seljak sa barikada, "Srpski narod treba jebati!"

Nije skontao, to je matematicki izrazeno unija sa U (kao ustase su pickice :D), znaci i jevreji i picke navijaju za totenhem, ne jedni su drugi, cak ispadne i afirmativno jer jevreji nisu picke u tom slucaju.
Zapravo smo rekli da smo mi picke, posto nismo jevreji.:D
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Samo da UEFA "ne skonta" kao ja i bice sve dobro, ali plasim se da ne i dovoljno je sto srpski narod sam sebe jebe, ne treba niko drugi dodatno.. Vazno je da je srpski narod uvek najpametniji i najplemenitiji, zato nam verovatno tako dobro i ide.. :confused
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ajde da zaobidjemo to da li je parola anti-semitska ili nije...To da li je u pitanju navijacka "doskocica" ili rasizam je takodje potpuno nebitno.

Ono sto jeste bitno je da bi svakoj budali bilo jasno na koji nacin ce ta parola biti prezentovana i da ce Partizan zbog nje snositi posledice (daj boze samo finansijske). I bez obzira na to nekom padne na pamet da stavi svoju "doskocicu" ispred interesa kluba...Jebena navijacka prepucavanja i uvrede su u necijoj glavi vazniji od Partizana. Koga bre boli kurac za to ko navija za Totenhem? Kakvu mi pa to imamo istoriju sa tim klubom i njihovim navijacima da se kao prepucavamo?

I eto, par idiota ti sjebe sve...a onda pametnjakovici uzmu i krive sve druge osim sebe. Bolesni smo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
УЕФА трећег октобра расправља о казни за Партизан

Дисциплинска комисија Европске фудбалске уније (УЕФА) расправљаће 3. октобра о инцидентима на утакмици Партизан - Тотенхем у првом колу Ц групе Лиге Европе

UEFA.jpg


Како се наводи на сајту УЕФА, на састанку ће бити речи о расистичком понашању на трибинама, уласку навијача у терен, употреби пиротехничких средстава и ласера.

Група навијача Партизана желела је да испровоцира фудбалере Тотенхема транспарентом у стилу логоа из чувене британске серије „Мућке”, односно „Only fools and horses”, алудирајући на то што клуб из Лондона има велики број присталица међу Јеврејима.

Партизан би могао да буде кажњен на различите начине, новчано до суспензије стадиона или затварања његових појединих делова на наредним утакмицама.

Београдски клуб у међувремену се извинио због инцидента и осудио понашање групе навијача. Партизан је такође поднео и кривичну пријаву против Н.Н. лица које је унело транспарент на јужну трибину.

Дуел између Партизана и Тотенхема у првом колу Ц групе Лиге Европе завршен је без голова.

( Zurnal )

Crno-beli podneli krivičnu prijavu protiv NN lica

Partizan ozbiljno rešen da pronađe krivca za uvredljiv transparent istaknut protiv Totenhema.

partizan-fans-Antisemitism


"Fudbalski klub Partizan podneo je krivičnu prijavu protiv NN lica. U taj proces uključene su službe bezbednosti kako bi se u najkraćem mogućem roku našao počinilac koji bi u skladu sa zakonom bio sankcionisan zbog antisemitizma na stadionu", rečeno je Tanjugu i Beti u klubu iz Humske.

Sporan transparent istaknut je u četvrtak tokom utakmice crno-belih i Totenhema u prvom kolu Lige Evrope, a na njemu je bio logo iz čuvene britanske serije "Mućke" ("Only fools and horses"), samo prepravljen tako da je natpis bio antisemitski, aludirajući na to što klub iz Londona ima veliki broj pristalica među Jevrejima.

Partizan je ranije u petak osudio postavljanje tog transparenta i izvinio se zbog toga.

Evropska fudbalska unija (UEFA) pokrenula je istragu, a crno-beli bi mogli da bude kažnjeni novčano ili igranjem bez publike na svom terenu.

( Mondo )
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Izgleda da je doslo vreme da nazivanje Jevreja Jevrejima spada u rasizam. Sto je najgore nas klub izdaje saopstenje u kome priznaje da je ovo bilo rasisticki, nasi novinari spinuju kao da je pisalo Juden Raus i svi se utrkuju ko ce da bude veci katolik od pape. A vidim da takvo misljenje preovladava i na ovom forumu.

Pobogu ljudi, svima je jasno da je neki debil doneo trans, svima je jasno da nije razmisljao ali nema nikakvog govora o rasizmu.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
UEFA tereti Partizan i za razisam! Kazna od novčane do zatvaranja stadiona!


isciplinska komisija Evropske kuće fudbala će 3. oktobra raspravljati o incidentima za vreme meča sa Totenhemom

Disciplinska komisija UEFA raspravljaće 3. oktobra o incidentima na utakmici Partizan - Totenhem u prvom kolu C grupe Lige Evrope.

Kako se navodi na sajtu UEFA, na sastanku će biti reči o rasističkom ponašanju na tribinama, ulasku navijača u teren, upotrebi pirotehničkih sredstava i lasera.

Grupa navijača Partizana želela je da isprovocira fudbalere Totenhema transparentom u stilu logoa iz čuvene britanske serije „Mućke“ (u originalu „Only fools and horses“), aludirajući na to što klub iz Londona ima veliki broj pristalica među Jevrejima, pa je na paroli pisalo „only jews nad pussies“.

Partizan bi mogao da bude kažnjen na različite načine, novčano do suspenzije stadiona ili zatvaranja njegovih pojedinih delova na narednim utakmicama.

Beogradski klub u međuvremenu se izvinio zbog incidenta i osudio ponašanje grupe navijača. Partizan je takođe podneo i krivičnu prijavu protiv N.N. lica koje je unelo transparent na južnu tribinu.

Sinoćnji duel između Partizana i Totenhema u prvom kolu C grupe Lige Evrope završen je bez golova.

(Mozzar Sport)
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Da, bas je najgore sto je nas klub izdao saopstenje kojim pokusava da zastiti svoju guzicu, to je bas najstrasnije. To je tolko strasno da nemam reci.

Idiotska uprava je ovaj put sa saopstenjem postupila apsolutno tacno, sto se ne moze reci za histericnu izjavu debila Grubora.

Al' ne vredi, ovde bi neki da se igraju rasizma i sta je rasizam...BILO sta sto lici ili moze biti interpretirano kao rasizam NEMA MESTA NA TRIBINI. Bolesni ljudi bre, u pitanju je sport, a ne unutrasnji problemi umno bolesnih ljudi. Ti "pametni ljudi" su verovatno isti oni sto kace onaj pogani "keltski" krst.

Edit. Usput, da je na paroli pisalo "Yids" mozda bi bilo lakse vaditi se iz govana, ali jok...neko se bas resio da bude pametan.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Neka im zatvore sektor na Jugu kao što su Bajernovim navijačima.
Najblaža kazna i najpoštenija.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobro ljudi ,šta da se radi. Takav smo narod i to je to.

Sve sam se nadao da su u pitanju tabloidi i da će UEFA preći preko toga . Jebiga. Kazna sledi sigurno. Nadajmo se uslovna ,eventualno novčana. Mislim da neće biti suspenzije celog stadiona. Ako baš budu rešili da nas odvale. Biće 100 000 eura i prazan Jug .
Mi sve moramo da naučimo na teži način .
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Najveca ironija je u tome sto je pre nekoliko dana predsednik JSD Partizan pricao kako je Partizan klub kojem nije bitna veroispovest i nacionalnost vec kakav je neko covek. Dule, dzaba si krecio!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.730
Samo da kazna ne bude vezana za publiku,a ako je novcana...pa jbg neka uzmi i tih par hoiljada evra...ionako bi otisli lopovima u dzep. Za taj transparent je kriv tkzv vodja tako da ako se transparentni kace na odobrenje njegove grupacije onda nije ni on bistar. Imam utisak da smo se previse primili na sve ovo....mada koga zmija ujede.....
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Prvo da čestitam momcima što su me učinili ponosnim sinoć :respect

Da im se izvinim što sam sumnjao u njih i što sam mislio da ćemo da popijemo bar 3 komada. Nadam se da Marko više neće biti kritikovan i pozdravio bih ovom prilikom i pojedince sa ovog foruma koji konstantno pljuju Marka iz samo njima znanih razloga.

Momci su uradili strašnu stvar. Em su osvojili bod protiv takve ekipe kakva je Totenhem, iz tako jake lige kakva je PL, em su igrali potpuno ravnopravno, em su osvojili kakav takav novac ovim remijem. Bukvalno su izginuli i izgarali jedan za drugog. Jebote ladno smo trčali 90 minuta sa premijer ligašem :eek:

Takođe bih da pozdravim zgroženu cigansku populaciju i da im poručim da bi im bolje bilo da se prvi derbi kao i ranije igra u njihovoj klonjari, jer sa ovakvom fizikom i postavkom naše ekipe, čak i sa 6 Mažića, apsolutno nemaju šta da traže. Cigani derbi je jako blizu.......
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Без обзира што мислим да су поново на делу двоструки аршини уефе и да се не третирају сви клубови подједнако, овом транспаренту није било места на стадиону.
Не зато што ће неко да се нађе увређеним, него зато што увек има нешто паметније да се истакне, неки транс или застава, нешто где ће Партизан бити у првом плану.Јуче је то на пример могла бити застава са ликом Јоакима Виславског (да се и њему ода пошта), па што да не и Предрага Манојловића (без обзира што није у питању ватерполо меч).Међутим питање да ли већина на југу и зна ко су они.
Кад мотив сваком ко долази на ту јужну трибину или источну, буде искључиво Партизан, кад свако буде знао макар понешто о историји свог клуба, актуелни састав, кад те њихове ултра приче, стајање иза неке заставе, ко је кога цинкарио, ко је кога измлатио на улици, ко је кога боље подјебао неком паролом... буду у другом плану, кад сваки Гробар буде на првом месту Партизановац, е тад ће Југ устати.
До тад је све само празна прича.Додуше она шеталица од синоћ свакако јесте за похвалу.

Што се тиче игре, све сте мање више већ рекли.Тешко да су и највећи оптимисти могли очекивати онаку добру игру Партизана и у дефанзиви и у офанзиви.Тешко да се могло очекивати да овако реномиран противник не упути ниједан шут у оквир гола?!
Неко рече да се и нису нешто трудили.Могуће им је намера била да нас добију са пола гаса али су наишли на тврдо.
Код нас није било лоших појединаца на терену, само мање добрих.

Николић је показао да има кликер за ову игру, и да има пре свега ону ствар.Да се не уплаши противника, и да то исто пренесе на играче.
Ни кошаркашки клуб није побеђивао најјаче тимове евро кошарке зато што је имао Бог зна какав квалитет (наравно има и тога), него пре свега што има психолога у улози тренера који убеди оне на терену да могу да играју са сваким и да победе сваког.Е то је свих ових година хвалило у фудбалском клубу.

Оно што и даље хвали и на чему ће Николић морати да ради је да се превазиђе још једна баријера.А то је да играчи науче да побеђују у оваквим мечева.Онда ће и реализација у завршној фази напада бити боља и нећемо више после мечева оваквог типа причати:"хвалио је само гол, хвалила је само победа".

Чини ми се да је Марко на путу да направи тако нешто.Само требаће и за то времена.Па годинама уназад нам измичу ривали оваквог квалитета.Не лечи се та бољка тако брзо.


Сад нам следи паклених месец дана.Пет гостовања, па репрезентативна пауза и одмах после ње вечити дерби.У бој крените јунаци сви...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Čestitam igračima i Nikoliću na partiji koju su prikazali sinoć.

Borbenost je izgleda postala konstanta ovom timu što je preduslov, uz korektnu fizičku spremu, za ozbiljniju igru i rezultate. Taj trend očekujuem i u nastavku sezone.

Sada sledi kritika, ne toliko postavke igre i izbora igrača od sinoć (mada ne razumem zašto Lazović igra najisturenijeg napadača celu utakmicu, već najviše odluke trenera da protiv Ludogoreca igra 4-4-2. Da smo igrali sa dva zadnja vezna igrača protiv Bugara (Gulan je još bio u timu) uveren sam da bi sada klinci tresli mušemu na JNA. Ali dobro, bitno je da se greška kad-tad ispravi, makar i u LE.

@ Dvoglavi

Šta beše preduslov za rezultat protiv ozbiljnijih ekipa? "Punjenje" sredine. :ziveli

@ dovla

Kritike će biti dok ne osvojimo Ligu šampiona ili ne odigramo "savršenu utakmicu". Po mojoj proceni, naravno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top