Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Žreb nije mogao biti bolji.
Da vidimo kako su zamislili da ne igramo sporednu ulogu, kao što su rekli i trener i uprava.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Jedan mali kuriozitet - Vec drugi put nam se desava da imena svih nasih protivnika u grupi pocinju istim slovom.Prosli put su nam protivnici bili Sevilja, Stutgart, Standard i Sampdorija.

Nadam se da ce to biti jedina slicnost sa tom grupom :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.973
Ako ne najurimo Milinkovica i ne dovedemo pojacanja, sve je jasno, 0 bodova.

Ako dovedemo 4 pojacanja i trenera, idemo dalje. AZ nije bauk, Augsburg jak, ali nije ekstraklasa. Zavrsili su 5ti u bundesligi prosle sezone, ali tamo to ne mora nista da znaci, od sezone do sezone uvek ima neko ne tako zvucno ime koje dobro pocne sezonu i zavrsi u prvih 7.

Zaista mislim da mozemo dalje, ali sa novim trenerom, novim napadacem, novim zadnjim veznim, novim stoperom, i novim levim bekom a da ni slucajno nije hrvat.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Атлетик Билбао 4:0 Барселона мислим да је довољно рећи.
@Tolle Ем што почињу на слово А, ем су им и боје исте црвено бијеле.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
@Lampaš Nemoj tako, Stepojevac je ozbiljna ekipa. :confused

A Monako i Besiktas mislim da nikako nismo mogli da dobijemo u istoj grupi, jedino da smo i Teleoptik ugurali u LE. :D

Elem, realno uopste ne verujem da cemo ista uciniti. Jbg, godine razocarenja. Ali neka nada u meni tinja da cemo pravo da ih odgulimo. Sve po redu. Vec vidim i akcije i golove. Ta nada ce da tinja do prve utakmice. :buhaha

Kako ono bi, samo cetiri puta smo prezimili u evropi? :roll:
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
@Srbin Podgorica

Partizan Jagodina 6:0... sta cemo sad? :D

Ako se ne pojacamo jebat ce nas svi.. poznavajuci upravu to nam je sto nam je eventualno neko kvazi pojacanje.. al eto nemamo mi novaca za nista.. bolje da gledamo kako nas karaju
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Milinković svakako nije Gvardiola, međutim kakva nam je uprava, kakav nam je klub, kakava nam je južna tribina, kakava nam je država, on je ipak svetla tačka u tom sistemu.
Znam da vi očekujte trenera koji će da se svađa sa upravom i glumi buntovnika, ali takve stvari ne postoje nigde na svetu. Ako si prihvatio poziv uprave, ćuti i radi..Kao uostalom i svi drugi..ili nemoj prihvatati...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Da smo mi ozbiljni ovo bila laka grupa, medjutim mi smo neozbiljni.
Sad sam 100% siguran da pojacanja nece biti jer Vazura nije cuo za AZ i Augsburg. A kad sazna da nije Atletik Madrid vec neki Bilbao, prodaje Zivkovica.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Hvala na objasnjenju za Laportea. Sto se grupe tice, nije toliko teska, mogli smo u mnogo jacu da upadnemo. AZ i Augsburg nisu preterano jake ekipe. Nemaju neka velika imena u ekipi. Naravno, ocekujem pojacanja u zadnjoj liniji posto nam odbrana trenutno izgleda katastrofalno.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja se nadam trecem mestu u grupi, pa da na prolece nastavimo takmicenje u Intertoto kupu...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
...AZ i Augsburg nisu preterano jake ekipe. Nemaju neka velika imena u ekipi...

BATE je sastavljen od samih fudbalskih vedeta i velemajstora. :roll:

Imena ne igraju, nego lopta. I trcanje. Nikako da ukapiramo da u 90% fudbalskih utakmica pobedi ekipa koja je pretrcala vise. BATE nam je to tako lepo objasnio. Ovi? Ovi ce jos lepse. Posebno igracu #10 dok bude sirio ruke na sredini terena da neko od stopera izadje na igraca koji mu je upravo oteo loptu, jer on ne moze da ga ganja. On i Mesi ne igraju odbranu, samo napad, to koke na splavu vole, ljubi ga tata. Nisam mogao da odolim. :D
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Mi u ovoj grupi nemamo sta da trazimo ,mozemo opasnu blamazu da dozivimo u Baskiji ,takodje pojesce nas Augsburg kao i AZ pa je najrealniji skor 0-1-5 da se ne lazemo jer sam ubedjen da necemo postici vise od 2 gola na 6 meca.Mi u svakom delu terena imamo bar po jednu rupu,u odbrani cak dve,nemamo napadaca a ako mislite da ce Abu i Zivko izneti napad u tih par utakmica grdno se varate,nece ih ni biti na terenu...

najbolje mi da se okrenemo sad JSLu ako uopste planiramo da igramo kvalifikacije za LS naredne godine,ovde odigrati pa sta bude a na ligu se usredsrediti jer nas ceka novi izazov u kojem opet nastupamo sami protiv svih ...
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
BATE je sastavljen od samih fudbalskih vedeta i velemajstora. :roll:

Imena ne igraju, nego lopta. I trcanje. Nikako da ukapiramo da u 90% fudbalskih utakmica pobedi ekipa koja je pretrcala vise. BATE nam je to tako lepo objasnio. Ovi? Ovi ce jos lepse. Posebno igracu #10 dok bude sirio ruke na sredini terena da neko od stopera izadje na igraca koji mu je upravo oteo loptu, jer on ne moze da ga ganja. On i Mesi ne igraju odbranu, samo napad, to koke na splavu vole, ljubi ga tata. Nisam mogao da odolim. :D

Bate je prica za sebe druze, to sto nasi igraci ne mogu da podnesu toliki pritisak pred svojom publikom je za duboku analizu. Ne bi bilo lose da se angazuje jedan psihijatar koji bi se bavio sa ekipom s vremena na vreme. Ja sam ubedjen da smo igracki kvalitetnija ekipa od Batea, ali sta da se radi. Onako kriminalna igra u odbrani i neuigranost nam je dosla glave.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Srednja evropska klasa, niži nivo. Pre desetak godina bi ladno jurili proleće, danas već mnogo stvari treba korigovati, da bi mogli nečemu da se nadamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Protiv Batea sam bio najvise razocaran i negativno iznenadjen losom energijom sa tribina kome je mozda doprinelo i mrtvilo na terenu...ne ponovilo se.
Kad bi bili u stanju da makar 80% energije koju imamo u derbiju (jer nema sanse da to bude celih 100%) prenesmo na evropu neuporedivo bi bolje prolazili kuci i protiv jacih ekipa od Batea. Steaua je dobar primer navatali smo ih na juris i sreca nam je i pomogla tim crvenim zato sto smo hrabrije usli u duel. Mi se u derbiju zainatimo, okurazimo, a u evropi nas cesto savlada strah, pritisak...bar taj psiholski deo da popravimo....ako ima ko da popravi...
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Ajde grobari bez lozenja, bez adekvatnih pojacanja na sredini terena i u odbrani kojih necenece biti, eventualno LB, nemamo sanse za bilo sta.

Ja sam prezadovoljan grupom jeste da sam prizeljkivao Ajax, ali AZ je puna kapa. Jedva cekam gostovanje tamo, a i Augsburg je super za away...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top