Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Svaka cast momcima...posrali su se u usta svima koji su ih kritikovali (pa i meni..), vala svaka im cast. Odigrali su momci maksimalno... Odavno se nisam onako drao kao kod pobedonosnog gola sinoc!

10. decembra odigrati neku takticku defanzivu..ako se povucemo skroz u bunkeravle ode mas u propast! Nekako odrzati balans utakmice i teziste igre na sredini terena ako je to ikako moguce, eventualno malo u nasoj polovini, sto je za ocekivati jer ovi moraju da nas napadnu svim silama od starta! Braniti se - da, slazem se maksimalno, jer je kontra nekako nase najjace oruzije..imamo taj udarni duo i to trebamo da iskoristimo! Ali nikako nikako otici u potpuni bunker. Mora se odbrana igrati i pre poslednje linije, vec na sredini, pa na 40 metara od gola..mora se pritisak vrsiti ranije, odmah cim protivnik krene da prenosi loptu na nasu polovinu. Nikakvo pustanje igraca da trci sa loptom ne bi smelo da dodje u obzir. Startovati na svakog cim primi loptu, igrati jako, mora se voditi mentalni rat na terenu, mora svaki protivnicki igrac da ima konstantan pritisak od cuvara istog sekunda kad primi loptu..ono nase cuvanje igraca tako sto stojis 2 metra ispred njega i pratis njegovu kretnju mi je..:prekrsti Znam da nekad mora i to, kako ovaj ne bi odigrao neki dupli pas pa te pretrcao ili sl, ali kad god moze odmah stisnuti! Psihologija je cudo..vrsis mentalni pritisak konstantno, pa onda i pritisak koji ce se stvarati kako vreme odmice, povecavas mogucnost da protivnik u eventualnom odsudnom momentu pogresi!
I kondicija ce odraditi puno! Mora se trcati svih 90 min..

nekako imam osecaj da ce se cela utakmica resiti u jednom momentu, u periodu kada cemo mi napasti - bilo da su to par kontri za redom ako se ovi previse otvore u odredjenom trenutku, bilo da nas (ne daj boze) rezultat primora da moramo da jurnemo na gol protivnika. U svakom slucaju taj momenat, kada mi budemo stvorili nase sanse, ce odluciti utakmicu!

Ocekujte da imamo bar 2-3 100% sanse..nase je da probamo da iskoristimo to...

Ove sezone nam u Evropi bas ide, a imamo i sportske srece, zato nekako i verujem da idemo dalje!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
samo bez ikakvog bunkera, mi ne znamo da se branimo, odbrana nam je supljaaaaaaaaaaa, ali skroz realno, nikakav bunker pa da celu tekmu cekamo da sudija svira kraj

mi moramo da idemo na to da damo koji gol, obavezno, kako znamo i umemo...

to da cekamo konte, ne verujem, odbrana je suplja popustice ne znam kakve kontre nas nece onda spasiti
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Бункер може да игра екипа којој је одбрана јача страна.
Нама је одбрана непостојећа страна, још када најгори играч Партизана, онај што носи број 10, игра испред њих - противник има хектар простора празан. Једино што ваља, у овој опасно неуједначеној екипи, су Андрија, Абубакар, Сале и Брашанац. Никако одбрана. Ако се увучемо нашем голману у крило, ето нама гола.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kakav bunker, taktika kurci palci, tu utakmicu moramo da igramo na borbu u meso dok ne propisaju krv, sinergija sa publikom i samo borba, muda i trcanje i huk sa tribina....
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Nisam stigao da ostavim neki komentar na utakmicu protiv AZ-a, pa evo sada ću!

Pored naše dobre igre i pobede u Evropi na gostujućem terenu protiv ekipe koja je žarila i palila holandskim fudbalom, u ligi koja je jača od naše ko zna koliko puta, zadovoljstvo ostavlja i činjenica da smo posle ko zna koliko (11) godina prezimili u Evropi!

Ali šta ovaj meč i ovaj uspeh Partizana potvrđuje? Potvrđuje moje mišljenje a i većine nas ovde da je u domaćoj ligi Partizan skrajnut na marginu, da uprava FK-a očigledno vrši opstrukciju i prodaju titule! To je valjda, sad jasno i onim najokorelijim, bolesnim, ciganskim umovima!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ako odigramo borbeno i fokusirano do kraja ma kakva taktika bila i makar igrali bez Zileta, Abua i Brasna opet (pu pu daleko bilo) ne vidim kako mozemo da procerdamo 2 gola prednosti s obzirom da smo u nikad slabijem sastavu ove sezone u evropi kod kuce izgubili od baskijaca samo 2-0....nevidjen zicer i ovo mora da se iskoristi izgovora nema. Bilo bi fino da se sacuvamo nekih naivnih kartona (ako nekom preti suspenzija?)
Kasnije za neki veci domet od 1/16 finala ce nam podjednako trebati srece u zrebu koliko i par pojacanja na klimavim pozicijama....neko ce reci da ce to biti "slatke muke" ali bice daleko od toga....verujem da smo i dalje dovoljno veliki klub da se ne zadovoljimo samo ucescem na prolecnoj sceni (koliko god da je i to ogroman uspeh) bez da uradimo nesto bar malo vise (normalno, ako vucela misli da time necemo ugroziti premijerovu miljenicu)....
Sto se titule tice tu je jasno da je neko "iz redova" izdao jer razlika u odnosu na rezultate iz prvenstva i evrope jasno ukazuje da je bilo neke opstrukcije...nisu mogli Vucela i Svinjar sami to da urade...ali neka da ne kvarimo ovaj trenutak bice vremena i za tu pricu...

Oni koji dodju protiv Vojvodine bi trebali da dobiju karte za utakmicu sa Augzburgom....
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja se samo nadam da su naši sa pripremama za 10. decembar počeli u petak ujutru (malo mi čudno zvuči ovo "naši" kada pročitam, ali jbga).

Kao prvo i osnovno, mora da se pripremi rukometni flaster za Bobadilju! Kao što je Oumaru imao u Holandiji. Dva igrača, da ne može da prdne. U svrhu ilustracije, čovek je drugi strelac Evropa lige posle Adurica i vrlo zajeban igrač:
1_zpsqqamvwbd.png


Svakom igraču slika za u novčanik:

Z
Z
277649_ori_raul_bobadilla.jpg


Videli smo protiv nas tamo da je čovek motor ekipe. Kad njega rešimo, sa onim škart Koreancima će ići mnogo lakše.
 
Последња измена:

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
mmda.. samo me interesuje što nije igrao celu utakmicu sa Atletikom, taktika ili nešto drugo ( povreda?), zna li neko?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Nema on snage za 90 minuta. Sav je nabijen i "težak" ali i vrlo zajeban igrač. Jebena su ekipa, ali očekujem naš prolaz, uz epsku dramu na JNA. Kako bi mi drugačije...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Samo pogledati iz minule sedmice ako se nevaram Studgard-Augsburg i kako izgleda razbijanje u gostima.

Mi nismo shvabe valjda.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kao prvo i osnovno, mora da se pripremi rukometni flaster za Bobadilju! Kao što je Oumaru imao u Holandiji. Dva igrača, da ne može da prdne. U svrhu ilustracije, čovek je drugi strelac Evropa lige posle Adurica i vrlo zajeban igrač:
.
A kada se setim da smo konstatovali kako smo imali sreće što im je ovaj lik u napadu, jer da je bio neko drugi napunio bi nas u Nemačkoj, koliko je šansi imao.:D

Inače, još jedan kratak osvrt na prošli četvrtak. Kakav centaršut Džigija spoljnom na kraju prvog poluvremena,:eek: kada Oumaru nije uspeo lepo da zahvati loptu glavom, a možda je bila i izgledanija šansa od one iz koje je dao gol. Šteta što to nije ušlo, bilo bi više nego efektno. Samo tim potezom je Džigi pokazao kakav majstorski potencijal ima, samo ta glava suluda...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kad već pomenu Džigija, navikli smo da odigra jednu kako treba, pa onda 3 katastrofalno. Pošto je, umjesto da žestoko zasere, protiv Holanđana odigrao sasvim korektno, očekujem da protiv Švaba postigne 2 autogola :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ovo mu je već treća kako igra dobro, krenuvši drugo poluvreme protiv Jagodine, Novi Pazar i AZ. Ne pamtim kada je vezao ovoliki niz dobrih utakmica.:D
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Samo pogledati iz minule sedmice ako se nevaram Studgard-Augsburg i kako izgleda razbijanje u gostima.

Mi nismo shvabe valjda.

Štutgart je jedno mesto iznad zone ispadanja. I ekipa su koja je do sada primila najviše golova u ligi. Augsburg je jedno mesto ispod njih. Tako da ta pobeda nije nikakvo merilo njihovog kvaliteta.

Inače, Augsburg sutra od 17:30 dočekuje Volfsburg. Ako neko želi da pogleda.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koji crni Bobadila. Pa taj zavidi Škuletiću na efikasnosti. Jeste, postigao je pet golova u LE... iz 67 prilika!

Ne bojim se ja njega, bojim se smradova iz UO. Koliko novca će ponuditi švabe ovoj našoj usranoj upravi da prodaju utakmicu. Milionče-dva odmah u džep... šta da se mučiš na proleće.

Šta... niste na to pomislili. Da, kao, nikada do sada nismo prodali evropsku utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top