Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jesmol mi to pobjedili Molde ili je samo Sadik bio veceras na terenu?

Ja kontam da ovde ima ljudi koji bi voljeli da smo izgubili veceras, cisto da podmire svoju dnevnu melanholiju jer nisu stigli da procitaju kurirovu crnu hroniku i pogledaju tursku seriju...

Dobili smo jebeni Molde 2-1 (za one koji nisu primjetili) i to smo se vratili iz minusa, pred praznim tribinama i protiv jebenog sudjenja madjarskog ustase Kasai(ako ovo citaju FARE agenti, nek mi se nasisaju glavica :D) Plus na to, nasa ne bas najbolja igra. Norvezani su nas procitali, kao sto smo i mi njih. Ono sto se znalo, kad sam vidio sastav bez Ostojica je to da ce biti pizdarije u odbrani... Za ono nastavljanje igre dok Vujacic lezi nek se napuse kurca i Norvezani....

Sver u svemu 2-1 je ok rezultat. Idemo tamo bez pritiska da nesto moramo, osim da igramo maximalno i da se borimo lavovski. Imat cemo svoje sanse koje treba iskoristit da bi prosli dalje.

Sve sto mogu reci prije nego odem na spavanje VOLIM PARTIZAN!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.843
Локација
Beograd
Prvih 45 minuta sramotna igra celog tima. Da ga Suma nije zavukao majstorski ogadili bi onoj decici fudbal za ceo život. Sadik sramotan, posle ovakve partije najurio bi ga iz kluba govnjiivom motkom. Ozegovic makar liči na fudbalera... Drugo poluvreme sa normalnim igračima druga priča Asano je igračina, Bibras takođe. Uroševiću naklon do poda.Od meni najomrazenijeg igrača od onog kiksa u kupu protiv Čuke do jednog od najomiljenijih. Zajeban je Molde, biće pakleno tamo i drhtacemo do poslednje sekunde...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Suma je dusa i srce ovog tima, nadam se da je to svima jasno. Bravo, majstore! Zanemaricu brojne greske i uvek cu ga podrzati. Sumnjam da bismo bili u prilici da preokrenemo da nije pokazao svoju vestinu. Meni je delovala kao inat.
Urosevic je pravo otkrovenje, decko deluje toliko smireno, skoncentrisano, prava je steta sto nije usla ona, koju je Asano trebalo da prosledi u gol. Bravo za direktnu asistenciju kod gola! Zasluzio je da vazda bude medju prve tri opcije medju jedanaest.
Sadik je Savin kiks. I to zesci. Savu kapiram kao velikog oportunistu, racunao sam da je zamislio moderan fudbal sa prodornim krilima koja umeju centarsutevima da hrane visokog napadaca, te ga je zato doveo, jer laicki sudjeno po klipovima nije moglo puno potencijala i tehnike da se vidi od njega. Ubojita krila nismo doveli, ovo cudo tuce loptu glavom kao da je gumeni balon, te se nadam da ce se setiti (i predloziti) nekog sa boljim tezistem i koordinacijom, inace bih mu komotno predlozio Scekica da igra prvog (i jedinog) spica. Pola one dece s tribina bi se bolje snasla od njega. Klovn. Ozegovic i on su pogresili pristup, nisu zabavljaci.
Ostoja da je igrao, ne bismo primili gol u onoj situaciji, te ne bih dao prelaznu ocenu njegovoj zameni.
Stojke, bravo! Ona lopta na 0:0, koju je povukao nazad od gola, maestralno.
Iako nezadovoljan, mislim da cemo ove rutinirati u revansu, neizvesno, ali taman toliko da se ne opustimo.

:partizan-fan:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Da li je ovo iko ikada video? Na sta ovo lici???
Prijatelju, em što je najveća vrana i najsmotaniji fudbaler ikada u Partizanu, em je ovoliko nekulturan bez poštovanja prema klubu da je ovo strašno. Pa nije mu džabe Stiven Džerard zabranio da koristi parking i svlačionicu prvog tima. Govedo.
Raskid ugovora sa ovim debilom pod hitno.

Taj sto ga nazivas ovakvim recima je igrac Partizana i takve stvari se nece tolerisati ovde.
Jedno je kritikovati ga, ali ti ga pretera.
 
Последња измена од уредника:

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Moj glavni utisak, ne samo iz ove, vec iz svih ovosezonskih utakmica je da ekipa ni u jednom trenutku ne pada, ni psihicki ni fizicki.
Nikad mirnije nisam primio onaj primljeni gol, bio sam ubedjen da cemo dati bar 1 u Beogradu uprkos nekonkretnoj igri u prvom poluvremenu.

Stojkovic - fenomenalan, spasao nas onim uklizavanjem. Posto je skoro izjavio da ne planira da se penzionise narednih 5 godina, nadam se da ce ih provesti kod nas.
Urosevic - u napadu u drugom poluvremenu odlican, defanziva tu i tamo. Neka nastavi ovako i super, niko od njega nije ocekivao ovakve partije.
S.Pavlovic - korektan tokom celog meca, igra kao da ima bar 10 godina vise nego sto ima.
Vujacic - vidi se da nema iskustvo igranja ovakvih meceva, cesto panican, vidi se da je neuigran sa ostatkom ekipe. Veceras je imao dosta solidnih intervencija ali uglavnom jer je bio u pravo vreme na pravom mestu kod centarsuteva itd, inace je prilicno spor u 1 na 1, a iskreno mi se cini da je ono bio cist penal za Molde kad je povredio onog njihovog igraca sto je posle toga i zamenjen. Nadam se da se Ostojic vraca za revans.
Miletic - slicno kao protiv Malatije, ne moze brzinom da prati njihova brza krila, uglavnom to pozicioniranjem donekle anulira, ali mnogo lopti mu prodje iza ledja, a u napadu je zbog toga sto mora da bude stalno na oprezu prilicno beskoristan. Ja bih voleo da ga vidim na stoperu, a da desno imamo igraca koji moze da sparta i da se kombinuje sa Bambijem jer ovaj useca uvek ka sredini levicom, ali od toga naravno nema nista.
Zdjelar - jedan od najboljih veceras, odlican pas kod naseg prvog gola za Bambija, jos nekoliko puta je odlicno menjao stranu i otvarao prostor, u odbrani solidan.
Scekic - katastrofalan veceras, mozda i najgora partija otkad je dosao. Otvorio je nebrojeno kontri za protivnika, usrao nam nekoliko solidnih napada, nije stizao da zatvori pozadi... Ako je i bilo neke dileme umesto koga treba Natko da igra, mislim da je veceras resena.
F. Stevanovic - solidna partija, ofanzivno mozda i najagilniji u prvom poluvremenu, ali ne mogu nikome da zamerim na losoj igri u prvom poluvremenu kad Sadiq samo smeta...
Suma - nagradjen prelepim golom pre svega za neumorno izgaranje tokom celog meca, pogledajte npr. samo situaciju iz 5. minuta kad je otvorio kontru za protivnika i vratio se skoro do nasih 16m i naterao ih da vrate loptu nazad. Mislim da je prolio veceras vise znoja nego sto ima vode u Africi, kad god ga zumirala kamera pice vodopadi niz lice :D Delovace i on mnogo bolje kad dovedemo ozbiljnog spica, cesto se veceras vrteo u mestu jer jednostavno nema kome da doda loptu. Verovao sam u njega sve vreme, kljuc je bio u psihologiji, a to prethodni treneri ocigledno nisu mogli da rese.
Tosic - konacno daje znake zivota, gol i asistencija koji ce mu znaciti mnogo na psiholoskom planu. Znacilo bi mu da ima malo ofanzivnijeg beka po desnoj strani s kojim bi mogao da kombinuje i da ga izbaci kad se uvuce u sredinu, ovako je vise prinudjen da igra drugog AMC, a ne krilo.
Sadiq - svaki komentar je suvisan. Juce sam negde procitao podsecanje na onog lika sto je slagao da je fudbaler i zavrsio u Sautemptonu, cini mi se Ali Dia da se zove, taj lik je za Sadiqa doktor... Jedina dobra stvar je u tome sto nije uspeo da nas prevari nekim srecnim golovima u ovih par meceva, pa ako u upravi ima i imalo mozga dovesce prvog spica do kraja prelaznog roka.
Ozegovic - koliko je Sadiq kriminalan najbolje oslikava sto sam vapio da Ozegovic udje u igru... iako ni on nije bio bas koristan u nekom direktnom smislu, bar je dosta puta primio, zagradio, odlozio loptu, dok je Sadiq samo smeta i bio bunar bez dna za lopte.
Asano - za relativno kratko vreme ucestvovao u onoj akciji kod drugog gola, imao 1 solidan prodor, nadam se da je sa onim zicerom ispucao promasaje bar za ovu polusezonu...
Natko - vidi se odmah da je covek klasa od igraca, smirenost pri svakom pokretu, bas ono sto nam je falilo godinama u mnogim mecevima, i sto smo dobijali samo Saletovim ulaskom u igru. Voleo bih da ga vidim umesto Scekica u revansu.

Mislim da u revansu ofanzivno mozemo samo bolje da odigramo nego kuci, a oni ce morati da se otvore gde vidim priliku za nasu navalu.
Ne volim da prognoziram, ali recimo da odavno nisam bio ovako miran pred revans iako je rezultat skroz otvoren.

I na kraju ovog carsafa od posta, veliko BRAVO za sve klince koji su veceras bili na tribinama! Sad bih potpisao da dok se ove organizovane narko grupe ne istrebe sa tribina, ulaz bude dozvoljen samo decurliji, pa makar ja vise ne odgledao ni jedan mec na stadionu!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Čestitke za pobjedu, mada mi nije jasno kako smo uspjeli u tome. Igra je bila loša, a to može da znači da ćemo u revanšu biti bolji i da ćemo ući u Ligu Europe.
Djeci svaka čast!!!
Fire i Umare staviti na jedno magare i neka idu što dalje od JNA. Bruke od igrača i od njihovog ponašanja.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Ne znam sta je sa celavim ali i ovaj crnac ga vezuje u cvor (kao i onaj iz malatije).
Vujacic je tanak za Partizan, lose tehnicki potkovan i trom...iz Novog Sada sam pa znam da je Dinga u oba ta segmenta bolji od njega
Suma do gola nije mogao da se sastavi.
Sadika vratiti sto pre je moguce , da ne zauzima mesto stranca...Vasington je za njega Piter Krauc licno.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za pobedu i borbu

tamo ce bas biti jebeno..
kad nas budu pritisli bice pomozi boze, mnogo smo nesigurni u odbrani

mi napadaca nemamo !!!
koliko je sve ovo amaterski, koliko mrzim govna koja nam vode klub, da se samo malo potrude koliko bi sve bilo bolje je*o im pas mater lopovsku i onima koji su ih doveli...

moramo tamo da uvalimo kako znamo i umemo bar jedan gol, jedan cemo primiti sigurno a za ovaj drugi ...

veeeeeeeeliko bravo za decu !!! :respect

Nemoj da bojis slova.
 
Последња измена од уредника:

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sadik ne da nije napadač, nego nije fudbaler.
Ozegovic kakav god da je, bar grize. Ovoga boli tukson da se izvuče iz ofsajda. Ozegovic kakav god da je, dao je gol boysima za prezimljavanje u evropi. Nešto što ovaj ni na Sony ne može.
Ponavljam, bolje igrati i bez špica nego sa Sadikom u sastavu.
Svim ostalim svaka čast. Dili su svoj Max.
Pronaci vračaru koju cigani koriste za sreću i dati joj dupli bakšiš pred put u Norvešku.
Ja I dalje verujem.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ne razumem se dovoljno u fudbal, ali kapiram da bi neko iz veze mogao da se 'prekvalifikuje' u napadača...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Scekic i Zdjelar su mi najbolji ove sezone. Veceras je Scekic bas podbacio, pogotovo prvo poluvreme. Zdjelar je odlican, njegove lopte su dobre, anticipacija, duel igra, super je. Ne kapiram Vujacica i ruke na dupetu u onoj situaciji kod gola, gubis u tom stavu na agilnosti, ispao je kao iz aviona. Sadik me je pozitivno iznenadio do veceras odnosom prema igri, s obzirom odakle dolazi. Ovo veceras, na stranu losa partija... sta reci.

U svakom slucaju, docekali smo Partizan koji je u stanju da pritisne protivnika, makar na silu. Ocekujem da prodjemo dalje.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Samo da se do revanša oporavi Ostoja,teško mi je da gledam koliko visoko i rizično vole da igraju Pavlović,Miletić i Vujačić. Još je Vujačić kao novajlija delovao najstabilnije,definitivno je Ostojić motor i mozak odbrane.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Suma u prvom poluvremenu nekoliko pogrešnih pasova i baš sam bio besan na njega i Tošića u situaciji u 11. minutu kad je Stojković odbranio prvi šut toliko nonšantno su obojica odigrali odbranu da se igrač sa brojem 10 prošetao do 16m odložio loptu i potom Ejkrem šutirao. Dalje Sadik prilazi po loptu na 35m i majstor se isčuđava kako je izgubio loptu i kao da je ljut što mu neko nije rekao da ima igrača na leđima alo majstore pa na toliko m od gola uvek ćeš imati igrača. U nekoliko navrata dobija loptu i tako je traljavo šutira kao da je petlić, Suma mu šalje loptu na stranu nerezonski je ubacuje u 16 a u 16m nikoga. Sume do gola nigde nije bilo kao ni Tošića stvarno majstorski iz okreta ga je dao i pokazao da može da 45 minuta ne radi ništa i da napravi lep potez i gol.

Zdjelar loše opet počeo utakmicu nekoliko loših pasova izdvojio bih onaj u Miletića koji je završio u autu ali kasnije imao par stvarno dobrih dubinskih lopti to stvarno zna da radi i to treba da radi ali ajde prvo da idem redom. Kod Moldeovog prvog gola prvo ispao Pavlović potom Šćekić pa Miletić nekako mi to nedopustivo da pored tri igrača prođe igrač a da ga ne zaustaviš. Kod našeg prvog gola da pohvalim dubinsku Zdjelara kako je lepo našao Tošića a Tošić potom asistencija za Sumu koji je majstorski okrenuo igrača i dao gol. Kod drugog gola nema šta svaka čast Asanu na odloženoj lopti Uroševiću potom asistencija Tošiću od koga je i krenula akcija jel se samo meni čini ili je Tošić igrao naloženo da se pokaže pred Natkom? :D
Kad smo već kod Natka tačno se po njemu vidi da čovek zna, nekoliko lopti je podelio tačnih i koliko se samo igra okrenula na bolje kad su ušli Asano i on. Ja sam malo zabrinut oko Asana kao što je neko već pisao ali onda kasnije razmislim vratim film pa namestio je lepu priliku za Tošića i to bi verovatno završilo u golu da mu Ožegović nije zasmetao dalje odložio je loptu Uroševiću kod drugog gola dakle zna fudbala to što je promašio onu priliku nije to baš bio jednostavan šut uneo je dosta živosti.
Urošević još jedna utakmica u kojoj igra dobro borben ima ga u igri učesvuje u šansama, asistencija Bambiju koji je ajde već kad sam ga kudio danas odigrao pristojnu utakmicu ovakav Bambi bi nam bio od koristi. Samo Uroševiću malko zameram što već kad je u jednoj situaciji oduzeo loptu sebe nije nagradio asistencijom i vratio je Ožegoviću koji je sam čekao na 11 m eto to je jedina primedba posle kog je usledio onaj promašaj Asana.


Brine me samo malo haotična igra u prvom delu poluvremena gde kao da su igrali petlići, rezultat je na kraju i dobar. Voleo bih da vidim Natka i Zdjelara u Norveškoj zajedno i Suma će igrati mnogo bolje uveren sam. Za mene je utisak večeri ova klinčadija koju treba nagraditi još nekom utakmicom, zatim mlađani Stevanović, dobri Tošić, dobri Zdjelar, odličan Urošević i na kraju konačno da smo dobili igrača koji zna fudbala da igra veznog Natka.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top