Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam šta da kažem.
Utakmica je bila nekako neprijatna za gledanje. Veliki je pritisak i ulog, plus atmosfera malo uvrnuta.
Deci svaka čast, prelepo, ali kažem uvrnuto baš.

Dobro je što smo pobedili.
Jasno je da smo kasno formirali ekipu, nadam se da ćemo preživeti i ove Norvežane.
Norvežani igraju sistem koji je jako uvežban, ali nekako napamet, pa mnogo greše.
Svakako smo kvalitetniji od njih i nadam se da ćemo sigurno, mirno rešiti ovo.

Glavni utisak su napadači. Ne znam da li je problem da Asano igra špica, jer mali Stevanović ne može 90 minuta u Evropi.
U revanšu očekujem u napadu Tošić, Asano, Stevanović, iza Asana Suma.

Desni bek nam je veliki problem. I napred i pozadi.
Sadiq? Nećemo mi da slušamo Rangerse? Eto nam. Prvo neznalica, drugo bezobrazluk i prepotencija bez ikakvog pokrića.
Onda uđe Ožegović i bude još gori. Majko mila. Ako gađamo titulu, mora se dovesti špic.

Natho vrhunski igrač, Suma majstor, Bambi konačno igra!

Velika bi tuga bila i šteta i tragedija da ovaj tim ne igra LE, jer može da prođe grupu lagano. Ovakav sastav je idealan za LE.
Valjda ima pravde kosmičke! Mora biti!

Mrzim sebe, volim Partizan.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kao sto sam pisao nakon Malatije u Bg, da smo odigrali potpuno netipicnu utakmicu za nas, isto mogu da napisem i za ono sinoc!
Ocajno smo otvorili utakmicu, u grcu, primili gol ali nismo pali. U nastavku mnogo bolje i okrenuli i pobedili, sto je prakticno nenormalna situacija za nas FK, koji kad primi gol tone.
Brutalno smo fizicki spremni, onoliko trcanja u onako jakom tempu utakmice, cak i finisu, svaka cast, a to je zadjnih godina takodje bilo nezamislivo!

Savo uboo izmene i direktno uticao na dalji tok utakmice.
Molde vrlo ozbiljna ekipa, igraju od noge do noge, brzo, sa mnogo trcanja, po boku su brzi bas. Bice prilicno tesko u revansu!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.833
Al mogao je i bez grize savesti da dune kada je Vujačić s 2 noge odvalio njihovog igrača u 16 posle predaje lopte.
Dzabe kukamo na sudije sudjenje je bilo ravnopravno i odmereno od strane iskusnog sudije.
Spasao nas je par zutih kartona i penala kad je Vujacic zamal ubio njihovog fudbalera. Da nismo domaci i da nismo Partizan penal 90%.
Ja bih Ozegovica pozuteo za onakvo psovanje i stalno brbljanje na sudiju.
 

Burgija

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2019
Порука
28
Reaction score
18
Локација
Beograd
Onaj teren sto je nahvaljen da je najbolji u istoriji Humske to je takva sramota da teren tako izgleda posle saml nepuna 2 meseca. Teren izgleda kao da tek treba menjati travu.
Mali off ali da se osvrnem na ovo.
U zemunelu je radilo 12 ljudi na odrzavanju svih onih terena i celog centra,sada rade 4 coveka.verujem da je i na stadionu tako.dok god budu stedeli na ljudima koji rade te poslove a razbacivali se na tompuse ne ocekujte bolji teren
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.833
Moram i ja da prokomentarisem teren.
Za ono je neko uzeo pare.
Ja znam da je tesko odrzavati travu na nasoj klimi ali dovedite profesora, agronoma 1 nedeljno da prave program sta da se radi sa travom.
Ova trava je gotova, ne moze vise da se regenerise da bude u vrhunskom stanju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Sad odgledah ponovo akciju kod vodećeg gola Moldea. :banghead:

Da im je neko vezao oči, verujem da ne bi onako ispadali kao sinoć. Pavlović, Šćekić, Miletić x2, ne zna se ko je izgledao smotanije u toj akciji.

Još jednom čestitke na pobedi. Idemo dalje! :clap
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Свака част момцима на победи, утисак вечери је Садик и на шта су свели наш фудбалски клуб.
Za onaj opušten tel. razgovor na Istoku mora da bude kaznjen debelo. Ionako nema pojma, ionako ga uopšte ništa ne zanima na terenu. Na koju foru je ovaj došao u Romu, pojma nemam. Za dolazak kod nas nam je sve jasno. PS Šteta što Asano nije dao onaj zicer. Na kraju će nam, ne daj Boze možda to presuditi. Ono se u Evropi ne promašuje.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Zadovoljan sam igrom i rezultatom, mora ovakvo rudarenje na ovom nivou protiv solidnih evropskih ekipa, a sto nas ceka i u revansu, ono sto je promasio Asano nije za zamjerku jer mu je lopta doskocila otpozadi, bio je u vrlo nepovoljnoj poziciji. Ravnopravno se nosimo sa Malatjom i Moldeom koji imaju kvalitet za grupe LE (dok ce npr. u grupe proci Astana a mozda i Linfild zbog povoljnog zrijeba), tako da je za sad sve ok.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
980
Локација
JNA
Svaku bitniju utakmicu u Evropi mi moramo da primimo gol kuci . To je postalo neko nepisano pravilo . Iskreno se nadam prolazu , ali bice pakleno tesko . U revansu ne smemo da se branimo inace smo ugasili.
Molde jako ozbiljna ekipa , ali ekipa kakve moramo da pobedjujemo da bi bili konkurentni evropski tim . Disciplina i tranzicija im je fenomenalna , bolja od nase , navescu jedan primer koji me mnogo iznervirao. Posle nekog ubacivanja dotakli su se Tosic i njihov golman , momak izbacuje loptu po Tosicevoj strani , oni grabe napred , Tosic se ladno svadja sa golmanom i ostaje u sesnestercu protivnika . E , uh...
Za pohvalu je psiholoska stabilnost igraca i snaga da okrenu mec. Pobedili smo , danas smo dobili mnogo zaljubljenika u crno-bele boje , kazem danas , jer vec sada sva ta deca Partizana euforicno na ulicama u parkovima , igralistima prepricavaju svojim vrsnjacima sta su doziveli i kako su pobedili .
MOLIM OVIM PUTEM MARKETING FKP , DA POCNU DA RADE NESTO , NEKA OVA UTAKMICA BUDE PREKRETNICA ! NASTAVITE DA DOVODITE DECU IZ UTAKMICE U UTAKMICU , NAPRAVITE ARMIJU MALOLETNIKA ZALJUBLJENIH U CRNO - BELO !
kostace mnogo manje nego ove koje finansirate sada .
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ono kad gledas klipove i taj igrac udje i daje bas takve pasove..
Ono kad ga Suma da iz inata!
Ono kad Bambi zbog igraca sa klupe proigra, kao da mu se dokazuje!
Ono kad protivnik za celu utakmicu ima 5-6 pogresnih pasova, ali ipak je drugo poluvreme drzis u bloku.
Ono kad Asano asistira - nista, nadje se u sansi - nista, i na kraju opet odigra kljucni pas za pobedu.
Ono kad se odreknes levog beka koji ti opet na neki inat okrene utakmicu.
Ono kad shvatis da ti ipak treba ne 1 nego 2 spica!
Ono kad deca skandiraju Demir Jukic a ti se najezis.
Ono kad igraca koji je bas klasa Scekic i Zdjelar anuliraju potpuno.
Ono kad ti treba 2 gola tamo.

Napred Partizan!
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.022
Sadik je imao taj voljni momenat u prvom poluvremenu.
Trcao je on taj presing, sad sto nista ne zna to je druga istina. I posle takve trke i niceg pokazanog, onako kuliranje na istoku. Nije se ni radovao kod gola majmun. Ostojic protiv turaka sa jednom nogom skace i grli.
Savo kaze da nije video Sadika, verovatno vise i nece.

Razumem bes, ali prosla je noc vec, trebalo je da se glave ohladile. Iskontrolisite se malo!
 
Последња измена од уредника:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.684
Локација
Beograd
Partizan bi trebao u omladincima sada da ima nesto superiorno Sadiku, ne mogu da vjerujem da nemamo bar prosjecnog centarfora negdje po hodnicima JNA.
Па ја сам (преко Форума) звао Саву да идемо сутра заједно да гледамо Борча-Телеоптик и нашег М.Бабовића као центарфора...нема енормну снегу, брзину и технику...Има реализацију. :icon-lol:

Gospodine Tomiću, uz dužno poštovanje, Asano je možda mogao da "pusti" da ga udari mučeni Sadik ako se oklizne sa šipke na istoku, lopta teško. :D Bar se iz priloženog vidi da je morao "malo" da se vrati kako bi je i sam dohvatio, samo nekih metar, metar i po.
Знам ја да није лако дати гол ако ти лопта не долази идеално, али не знам какву бољу шансу од ове Асанове треба да добије нападач па да би дао гол?!
Погледајмо снимак:


Није то нека брзинска лопта која ти се одједном однекуд појави (неким рикошетом) и на коју не можеш да стигнеш да реагујеш како је најбоље! Напротив!
Лопта се одбила од голмана, али је потом отишла у ваздух, и, за једног брзог и покретног фудбалера са висином која омогућава добру координацију покрета, сасвим довољно ПОЛАКО се спушта одозго, да Асано ИМА ВРЕМЕНА и да може и да се помери уназад, ако му то треба...мада мислим да није ни требало...
Не, него он запео, хоће да поцепа мрежу, и, ето...
Друго, ако му је баш ,,незгодно,, да ,,из прве,, са 4 метра удаљености погоди површину од преко 14 квадратних метара, имао је чак довољно времена да лопту уштопује па да је тек онда пошаље у мрежу...противник му је долазио са леђа, могао би само да га руши, не и да спречи штоповање и шут...

У Асановим годинама и у оваквој прилици, ја бих гол свакако дао, а даће га и он, меком другом приликом...надам се кад буде још важније него синоћ! :D

Извините за нелагодни оф, јер и ја као неко ко навија за Партизан свакако не волим оног ћурана Пиксија, али када је већ тај играо у Јапану, не би било згорег показати Асану други гол који је поменути дао Шпанији играјући за Југославију на СП 1990...
Наравно, лопта је тада дуже путовала до њега него до Асана, и није битно да ли ривала шаљеш по бурек или одмах дајеш гол, али...оно синоћ је морало да се да...да ли из прве, да ли из друге, али...морало је...

Не замерам Асану, свако промаши, само мора неко да му објасни или покаже како следећи пут да не промаши тако нешто...

Исто тако, Садик је изгледао како је изгледао на оној огради са мобилним, и не знам тачан разлог тога, али помишљам и на то да тамо где је он рођен можда људи уобичајено седе по оградама или где већ, а мобилни је већ као део тела млађих генерација, тако да...
Пре сам за то да му се објасни, него да се он оштро изгрди.

Али бих јако волео да видим, може ли он бар на тренингу да шутне јаче од оних ,,котрљања,, лопте ка голману, и - да ли икада удара лопту главом како треба?!
На утакмицама му то (засад) уопште не иде... :icon-rolleyes:
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Има ли где снимак утакмице или бар другог полувремена?

Погрешна тема јбг. Пребаците где треба.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Napusavanje koje je dobio Sadik sinoc, nije dobio niko od najljigavijih ciganskih igraca, i to posle pobjede naseg tima. Ujedno me nervira i rastuzuje to sto mnogi stavljaju u drugi plan ili potpuno zanemaruju to da smo mi sinoc, citajte dobro "pobedili 2-1 u prvom mecu plej ofa za LE". Mnogi treba da razmisle, jesul navijaci Partizana ili pljuvaci. Jel hocete da podrzite tim ili trazite samo nesto na osnovu cega mozete da serete....

Sadik je specifican lik, njegov dobar potez smotano izgleda, a los potez tri puta smotanije. Nekom je iritantan manje nekom vise. Nije odigrao nista spektakularno lose to poluvrijeme, trudio se, nije islo pa je zamjenjen. Ni meni se nije svidjela ona slika kako sjedi na ogradi i prica na telefon, ali nisam poludio da to stavljam u prvi plan pored ovako bitne pobjede u preteskim uslovima protiv jakog protivnika. Sta se desilo u svalcionici, zasto se on presvukao skroz u "civil" i nije sjedio sa saigracima na klupi, mi ne znamo. Ako je iskljucivo kriv Sadik, bice sankcionisan kako nalaze pravilnik i kako odluci trener.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Cestitke na pobedi jer moglo je da bude drugačije da Stojke nije skinuo 3 teška udarca. S obzirom ko vodi klub i kakvim igračima ušli u sezonu meni je to puno više nego što sam očekivao. Posebno mi je drago što je fizička sprema posle dugo vremena na visokom nivou tako da trka dosta zamenjuje tehničke nedostatke.
Posebno bi pohvalio najmlađe navijače Partizana na konstantnoj podršci.
I za kraj pohvalio bi kamermana koji je Grobarski ispoštovao klince na tribinama i svakih par minuta i dizao pritisak Strajniću.
Napred Partizan !!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima na pobjedi. Porodismo se nekako. Situacija nije najidealnija, ali nije bila ni protiv Dnjepra ili Đurgardena, pa smo dobro prošli.
Sadik i Ožegović bi trebalo da su završili svoju ulogu u FKP. Ovaj prvi definitivno. Ovaj drugi mi nikad ne bi počeo kao startni špic. Dajte Gigića ili nekog klinca iz teleoptika ako već ne možemo dovesti nikoga.
Klinci apsolutni utisak dana, barem kad su u pitanju stvari mimo zelene površine. Uz svu onu graju na tribina sam se osjećao kao da gledam školski turnir (i pored toga što se čulo "uprava napolje") :)

A na terenu... gledam naše kako igraju i kližu se po travi u situaciji kada je poslednja kiša u Beogradu padala prije barem jedno 7 dana. Je l' namjera uprave da gajimo pirinač na JNA ili šta? Da su barem rekli igračima, pa da stave krampone za kišu.

Mene je najviše iziritiralo koliko smo bezopasni iz prekida (npr. kao da nemamo profesionalnog fudbalera koji zna da izvede korner), dok strepim pri svakom protivničkom ubacivanju. Jebote, kao da nemamo nijednog igrača preko 1.8m. Juče njihov igrač, okružen trojicom naših, nadskače sve igrače Partizana i gađa Stojkovića sa 12 metara. To nam može predstavljati ozbiljan problem.

Biće guravo u Norveškoj. Ipak, vjerujem u Savu i ove momke. Mogu oni to!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top