Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hajde podgrupe manje vise, ali ne znam koliko je dobar sistem po kojem ekipe eliminisane iz kval za LS posle u kval za LE igraju izmedju samo izmedju sebe.

Vjetovatno su htjeli da naprave sansu vise za sampione ovih manjih zemalja da mozda nekad udju u grupnu fazu.

Meni licno najvise smeta ovo zrijebanje za naredno kolo prije odigranog prvog narednog.

Zbog toga nismo bili nosioci prosle godine u plej ofu za LE. Poklopilo se i da kvalifikacije iz odredjenih zemalja igraju klubovi sa jacim koeficijenta od naseg.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kad sam bio klinac, imao sam neku svoju igricu.. sam ispisem sastave grupa lige sampiona, uefa cup-a i kpk.. i onda bacam kockice.. 6 je 5, 5 je 4... 1 je 0.. i onda bacam ceo dan “da dobijem pobednike” (naravno za Partizan ponavljam bacanje po 5 puta)... e to moje klinacko sastavljanje grupa kako je meni po volji, mislim da je negde njihov cilj za sva takmicenja. Debiloidi iz Uefe.. evo kurva sad moze opppet sa sudovom da igea za LE.. pa gde je tu zdrav razum?
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.405
Reaction score
10.456
Локација
okupirana Srbija

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako hoćemo da igramo LE i ako nismo u stanju sve ostale ekipe dobiti sem ovih Turaka onda ni ne treba da igramo. Al ajde ljudi prvo ove Velšane da dobijemo, ne mogu dočekati četvrtak.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
kad sam bio klinac, imao sam neku svoju igricu.. sam ispisem sastave grupa lige sampiona, uefa cup-a i kpk.. i onda bacam kockice.. 6 je 5, 5 je 4... 1 je 0.. i onda bacam ceo dan “da dobijem pobednike” (naravno za Partizan ponavljam bacanje po 5 puta)... e to moje klinacko sastavljanje grupa kako je meni po volji, mislim da je negde njihov cilj za sva takmicenja. Debiloidi iz Uefe.. evo kurva sad moze opppet sa sudovom da igea za LE.. pa gde je tu zdrav razum?

Hahaha, kralju, isto sam igrao sa mlađim bratom, dok nije krenuo PES, CM, FM i ostalo. Što se tiče žreba, jbg, zato je jebeno važno da otmemo titulu kurvi, žreb je pičkin dim, sreća oni nisu povlašćeni. Zato mi sledeće godine jesmo :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.246
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Partizan gostuje veškom Konahs Kvej Nomadsu u kvalifikacijama za LE u četvrtak, 25. jula od 19.30h, a za glavnog sudiju određen je Slovak Mihal Očenaš.
Pa da se pomolimo braćo :pop
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ne vidim iz kog razloga mi moramo da se plašimo Fehervara kao da lično dolazi Brazil sa Peleom i Marka Nikolića kao da je lično Žoze Murinjo?!

Oni su izgubili titulu u tom prvenstvu od Ferencvaroša. Da se radi o nekom neverovatnom, strašnom treneru, zar on ne bi otišao u neko bolje prvenstvo? Neću da kažem da nije vrlo dobar trener za naše uslove, i hvala mu na duploj kruni, ali frapantnim pesimizmom nećemo nikad ništa uraditi! Sami sebe ograničavamo tim pristupom. I da je toliko uključen u Partizan, klub i njegovo razmišjlanje i da nas toliko poznaje, ne bi otišao nakon duple krune i ne bi izgubio 4-0 kući. Prema tome, nikome ja ne priznajem da je bolji dok ne dokaže, tako treba i klub da se ponaša.

Da, treba biti realan i reći da ova ekipa nije na nivou pre dve godine i da je trenutno klub u jako nezgodnoj situaciji na terenu i POGOTOVO van njega. I šta sad? Treba da padnemo na zemlju i da podignemo belu zastavicu? Ne, nego treba da igrači i navijači veruju u pobedu, ma kakvi god izgledi bili! Inače, ja verujem da su nam izgledi sasvim korektni.

Malata - imaju Donalda, Jahovića, Giljermea, neke solidne igrače. Ali vrede manje od naših igrača, nisu igrali bilo kakav evropski fudbal 15+ godina. A ako je NAMA problem neka protivnička atmosfera onda možemo da se spakujemo, jer su sad igrači valjda skapirali kako da igraju pod pritiskom protivničke, a na kraju krajeva, i domaće publike, podeljene na 475 frakcija. Uostalom, Olimpija nije baš neki klub sa Malte ili Farskih Ostrva pa da ne mogu bilo koga da dobiju i da ih izbace...

Aberdin - tu negde na nivou Kilmarnoka, imaju samo tri prepoznatljiva igrača: Mekenu, štopera škotske reprezentacije, Najala MekGina (desno krilo, reprezentativac S.Irske) i Džejmsa Vilsona, nekadašnje mlade vedete Mančester Junajteda koji duže vreme tavori u nižim divizijama. Opet, ekipa vredi DUPLO manje od naše. Podređeni Seltiku i ekipi Rendžersa.

Šturm - veliko i respektabilno ime kluba, iskusan klub sa nekom evropskom tradicijom jer su ipak i igrali LŠ i LE, ali oni već skoro deset godina nisu nikakav rezultat zabeležili u Evropi, i kao Aberdin, ne mogu da prođu to treće kolo. E sad, Nestor Jevtić je jako dobar trener, imaju jaku bazu austrijskih igrača, igraju tvrd ali moderan fudbal. Opet, vrede manje od nas, nikako ekipa koja se ne može pobediti uz pametan i agresivan pristup.

Ventspils/Gzira - čim su ovi drugi izbacili Hajduk, mora da poseduju neki minimalan kvalitet, ali ako imamo bilo kakve ozbiljne ambicije, protiv takvih ekipa ne smemo da gubimo. Tačka. Isto važi za Ventspils.

S obzirom da drugo kolo donosi možda i najpoželjnijeg protivnika, ovde se po meni plej-of kolo otvara s obzirom na potencijalni rasplet događaja. A ako to ispunimo, koeficijent nam raste.

Naravno, svinjska hunta u upravi bi mogla dovesti čak i za taj mali novac neka respektabilna imena. Ali i u ovakvom stanju, šanse su nam sasvim pristojne. Da imamo bilo kakvu ozbiljnost, ovo bi se sve moglo lagano preskočiti. Ali eto, strepimo jer VVV.
 
Последња измена:

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Nije poenta da zna kako disu, nego poznaje sve igrace i njihove kvalitete jer je radio u ligi gde su igrali i sigurno i dalje prati nas fudbal, pa je samim time i lakse skauting napraviti.

Dok nesto sumnjam da Savo zna vise od 4 igraca Fehervara, kao i svaki drugi prosecan navijac Partizana ili bilo kojeg kluba na svetu van Madjarske.

Nije isto kad nekoga gledas ili igras protiv njega 10-20 puta ili kad nekoga skautiras na osnovu video snimka iz par utakmica.

Tako da sigurno Marko poznaje nas tim.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Bas tako, sto znaci da to poznavanje protivnika ne mora imati nikakvu ulogu, ali fakat je da poznaje bolje Partizan, nego sto mi poznajemo njegovu ekipu. Neuporedivo bolje.

Mada i taj dvomec tada mi previse dizemo u nebesa s obzirom da smo umali izgubili 0-1 na JNA, a ko zna sta bi bilo da ih nismo otvorili na pocetku tamo i unistili im svu mogucu koncepciju. Marko je slicnog trenerskog stila kao Milojevic, itekako zna dobro da postavi tim, da uveze linije i da "drzi" rezultat. Problem nastaje kada mora juriti iz zaostatka. Tako je i lani izbacio Ludogorec sa ukupnih 1-0 u dvomecu, a Malme prosao na ukupan rezultat 1-1. Dok protiv Aeka kad je primio prvi gol za 0-1, ubrzo je usledilo i 0-2. Slicna je bila prica i u evropskim grupama, kao i u evropskom mandatu u Partizanu, mada istini za volju, tad je bio i najblizi da jedini put napravi preokret posle 0-2 protiv Ludogoreca.

Sve u svemu, ako nista znamo i mi recept kako protiv njegovih timova, pokusati postici brz pogodak :D
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Шта је ово,жреб у 14:00 а нико ништа не пише?!:icon-biggrin:
Дајте нам Штурм па да пуцају голови:napred-partizan::pfc:
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne vidim iz kog razloga mi moramo da se plašimo Fehervara kao da lično dolazi Brazil sa Peleom i Marka Nikolića kao da je lično Žoze Murinjo?!

Oni su izgubili titulu u tom prvenstvu od Ferencvaroša. Da se radi o nekom neverovatnom, strašnom treneru, zar on ne bi otišao u neko bolje prvenstvo? Neću da kažem da nije vrlo dobar trener za naše uslove, i hvala mu na duploj kruni, ali frapantnim pesimizmom nećemo nikad ništa uraditi! Sami sebe ograničavamo tim pristupom. I da je toliko uključen u Partizan, klub i njegovo razmišjlanje i da nas toliko poznaje, ne bi otišao nakon duple krune i ne bi izgubio 4-0 kući. Prema tome, nikome ja ne priznajem da je bolji dok ne dokaže, tako treba i klub da se ponaša.

Da, treba biti realan i reći da ova ekipa nije na nivou pre dve godine i da je trenutno klub u jako nezgodnoj situaciji na terenu i POGOTOVO van njega. I šta sad? Treba da padnemo na zemlju i da podignemo belu zastavicu? Ne, nego treba da igrači i navijači veruju u pobedu, ma kakvi god izgledi bili! Inače, ja verujem da su nam izgledi sasvim korektni.

Malata - imaju Donalda, Jahovića, Giljermea, neke solidne igrače. Ali vrede manje od naših igrača, nisu igrali bilo kakav evropski fudbal 15+ godina. A ako je NAMA problem neka protivnička atmosfera onda možemo da se spakujemo, jer su sad igrači valjda skapirali kako da igraju pod pritiskom protivničke, a na kraju krajeva, i domaće publike, podeljene na 475 frakcija. Uostalom, Olimpija nije baš neki klub sa Malte ili Farskih Ostrva pa da ne mogu bilo koga da dobiju i da ih izbace...

Aberdin - tu negde na nivou Kilmarnoka, imaju samo tri prepoznatljiva igrača: Mekenu, štopera škotske reprezentacije, Najala MekGina (desno krilo, reprezentativac S.Irske) i Džejmsa Vilsona, nekadašnje mlade vedete Mančester Junajteda koji duže vreme tavori u nižim divizijama. Opet, ekipa vredi DUPLO manje od naše. Podređeni Seltiku i ekipi Rendžersa.

Šturm - veliko i respektabilno ime kluba, iskusan klub sa nekom evropskom tradicijom jer su ipak i igrali LŠ i LE, ali oni već skoro deset godina nisu nikakav rezultat zabeležili u Evropi, i kao Aberdin, ne mogu da prođu to treće kolo. E sad, Nestor Jevtić je jako dobar trener, imaju jaku bazu austrijskih igrača, igraju tvrd ali moderan fudbal. Opet, vrede manje od nas, nikako ekipa koja se ne može pobediti uz pametan i agresivan pristup.

Ventspils/Gzira - čim su ovi drugi izbacili Hajduk, mora da poseduju neki minimalan kvalitet, ali ako imamo bilo kakve ozbiljne ambicije, protiv takvih ekipa ne smemo da gubimo. Tačka. Isto važi za Ventspils.

S obzirom da drugo kolo donosi možda i najpoželjnijeg protivnika, ovde se po meni plej-of kolo otvara s obzirom na potencijalni rasplet događaja. A ako to ispunimo, koeficijent nam raste.

Naravno, svinjska hunta u upravi bi mogla dovesti čak i za taj mali novac neka respektabilna imena. Ali i u ovakvom stanju, šanse su nam sasvim pristojne. Da imamo bilo kakvu ozbiljnost, ovo bi se sve moglo lagano preskočiti. Ali eto, strepimo jer VVV.

Isuse Boze....

Neko je sjajno napisao... Marko nije uzeo titulu u Madjarskoj, ali mi zato jesmo u Srbiji?

Jbt...

Klasicno razmisljanje posle kojeg uvek sledi otreznjenje i lupanje kurcem o ledinu...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Isuse Boze....

Neko je sjajno napisao... Marko nije uzeo titulu u Madjarskoj, ali mi zato jesmo u Srbiji?

Jbt...

Klasicno razmisljanje posle kojeg uvek sledi otreznjenje i lupanje kurcem o ledinu...


ni mi ni oni nismo vise u “onoj” sezoni nego u “ovoj”, tako da baz uvrede lupetanje svakako
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top