Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.710
Reaction score
23.177
Локација
Академија
Можда овај колаж у облику сунца нешто слути на Асана који је из "земље излазећег Сунца"?
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Mozda neke od vas ovo ne zanima i ne dotice previse, ali za mene je pravi sok i jos ne mogu da verujem sta nam rade ovi iz kluba. Kao neko ko 20+ godina slusa nase prenose na Radio Beogradu, nadao sam se da cu i ovaj prenos da docekam jer je bas specifican (Engleska, Old Traford, Mancester). U programskoj semi vidim da nema prenosa, a vidim i da su prenosili cigane protiv Totenhema u Londonu (to sam i naglasio u mejlu), pa sam resio da pitam sportsku redakciju RBG-a za objasnjenje. Evo njihovog odgovora:

Poštovani, pokušali smo da napravimo dogovor sa Fudbalskim klubom Partizan, kako bismo prenosili utakmicu iz Mančestera, medjutim,
u Partizanu očigledno, ne razumeju koliko je važno da ima i radio prenosa utakmice, jer nisu svi u mogućnosti da prate televizijski prenos.
Nisu nam izašli u susret, iako smo bili spremni da sve platimo za prenos utakmice, kao što je to bilo i sa C.Zvezdom. Vaše pismo trebalo
bi da prosledite i u klub, da vide koliko je interesovanje slušalaca i za radio prenos. Prenosa iz Mančestera, nažalost, neće biti,
šteta, imali smo veliku želju da prenos realizujemo. Nadamo se da će ubuuće, klub imati više razumevanja
i za Radio Beograd. Srdačan pozdrav, sportska redakcija prvog programa


Ukoliko neko ovde razume/oseca koliko je ovo bizarna stvar, da RBG koji je prenosio sve nase evropske utakmice u proslosti sada zbog naseg kluba ne moze da odradi prenos iz Mancestera kao da tamo igramo svakog dana, bilo bi dobro da posalje neki mejl ovima iz kluba. Ne znam da li nesto moze da se promeni do cetvrtka, ali bar neka vide da znamo za njihove "poduhvate".
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@wadepartizan sta ocekivati od likova koji bezmalo pisaju po legendama kluba i koji npr izbace ovako nesto na zvacnicnu web stranicu kluba: DB067C81-E1FC-429D-8B92-A9F667FA1875.jpeg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.821
Nisu oni krivi, kriv je Google Translate. :buhahaili :banghead: izaberite po želji.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
@wadepartizan sta ocekivati od likova koji bezmalo pisaju po legendama kluba i koji npr izbace ovako nesto na zvacnicnu web stranicu kluba: Погледајте прилог 7476
Mogu i da razumem da neko napravi ovakvu gresku (mislim na sliku) u kucanju jer smo se odvikli ne samo od cirilice vec i od srpskog jezika, ali je neverovatno da oni pre objavljivanja ne citaju to sto napisu. Ja svoje poruke ovde i mejlove citam bar 3 puta nakon sto iste zavrsim. Inace, ovo deluje kao da je mozda koriscen google prevodilac sa latinice na cirilicu...

Sto se radio prenosa tice, ako se nista ne promeni onda se nadam da ce da prihvate moj predlog da prenose iz studija.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi u ovom vremenu nemamo pravo da zaboravimo nijedan medij koji iole pristojno izvestava o Partizanu a ovoj vecini koji su prociganski orijentisani da se najebemo mile majke kad za to dodje vreme.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ljudi, cak i vi koji ne slusate radio prenose nadjite bar 10-ak minuta da napisete koju recenicu povodom radio prenosa ovima iz kluba. Radio prenos kao prenos je cak i manje bitan, bitno je to sto nepismena stoka iz kluba sprecava nesto sto je godinama bilo normalno i misle da ce to proci tek tako. Bar neka vide da ima dosta zainteresovanih, mozda na kraju i rese da se pokazu kao dobra uprava koja misli na svoje navijace...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Mozda neke od vas ovo ne zanima i ne dotice previse, ali za mene je pravi sok i jos ne mogu da verujem sta nam rade ovi iz kluba. Kao neko ko 20+ godina slusa nase prenose na Radio Beogradu, nadao sam se da cu i ovaj prenos da docekam jer je bas specifican (Engleska, Old Traford, Mancester). U programskoj semi vidim da nema prenosa, a vidim i da su prenosili cigane protiv Totenhema u Londonu (to sam i naglasio u mejlu), pa sam resio da pitam sportsku redakciju RBG-a za objasnjenje. Evo njihovog odgovora:

Poštovani, pokušali smo da napravimo dogovor sa Fudbalskim klubom Partizan, kako bismo prenosili utakmicu iz Mančestera, medjutim,
u Partizanu očigledno, ne razumeju koliko je važno da ima i radio prenosa utakmice, jer nisu svi u mogućnosti da prate televizijski prenos.
Nisu nam izašli u susret, iako smo bili spremni da sve platimo za prenos utakmice, kao što je to bilo i sa C.Zvezdom. Vaše pismo trebalo
bi da prosledite i u klub, da vide koliko je interesovanje slušalaca i za radio prenos. Prenosa iz Mančestera, nažalost, neće biti,
šteta, imali smo veliku želju da prenos realizujemo. Nadamo se da će ubuuće, klub imati više razumevanja
i za Radio Beograd. Srdačan pozdrav, sportska redakcija prvog programa


Ukoliko neko ovde razume/oseca koliko je ovo bizarna stvar, da RBG koji je prenosio sve nase evropske utakmice u proslosti sada zbog naseg kluba ne moze da odradi prenos iz Mancestera kao da tamo igramo svakog dana, bilo bi dobro da posalje neki mejl ovima iz kluba. Ne znam da li nesto moze da se promeni do cetvrtka, ali bar neka vide da znamo za njihove "poduhvate".
Ja sam ovde napisao skorije da bi bilo lepo da klub omoguci radio prenos svih utakmica (pa kad ne mozes na utakmicu onda lepo iskljucis Strajnica, gledas tv i slusas radio) i da postoji crno-bela frenkvencija gde ce osim utakmica da idu i nase pesme, vesti itd ali kad vidim ovo jasno mi je da od toga nema nista...oni nece ni za dzabe to, a kamo li da uloze neku sicu. Mada me ne cudi jer je nas marketing vec mnogo puta pokazao da ne ispunjava svrhu svog postojanja.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Учлањен(а)
15.10.2019
Порука
23
Reaction score
21
Локација
Sarajevo
Имам лош предосећај пред сутрашњу утакмицу. Манчестер је карина ове сезоне, али судије ће га гурати и са два пенала ако треба.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Sutra ce kisa ceo dan neprekidno padati u Mancesteru. Upaljen zuti meteo alarm.

To nam naravno nece smetati da pobedimo minimalnim rezultatom.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne sumnjam da nasi znaju da mogu da ih dobiju sutra i da ih je Savo spremio i na tu situaciju da ce mozda MU izaci ozbiljnije jer smo ih na neki nacin obrukali proslu utakmicu. Takodje se nadam da ce im izbiti iz glave (ako uopste neko i razmislja na taj nacin) kako sad mi treba da dobijemo jer smo prvu bili bolji ili nesto slicno, nego, lijepo ovu krenuti i igrati muski do kraja, samo uz malo vise koncetracije i nesebicnosti.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.710
Reaction score
23.177
Локација
Академија

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bez nervoze drage kolege. Bice ono sto biti mora. To sto se mi uzalud nerviramo to.....

Ok dosta zajebancije, od jutros gledam snimke na youtube svake bitne utakmice koje mogu da se sjetim :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top