Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Lepo sto uzivo pratite i komentarisete amaterski fudbal...

Pricao sam da je ona prica o tome kako nije lak protivnik samo trazenje opravdanja u slucaju da odigramo amaterski. Nema padanja na tu pricu, kakve crne analize, skautiranje, drama i rasprava po forumima oko utakmice koja se nece ni desiti, a koju bi svakako morali rutinski da odradimo.

Nadam se da necemo filozofirati o ovom Konanu ili kako se vec to cudo od kluba zove. Zgaziti. Kao onomad Ril, to je taj nivo, to se ocekuje i ne pristaje se na manje. Mi smo Partizan.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Директне поруке циганима са рсб<директне поруке неким Шкотима
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Svaka čast Velšanima! Polu-profesionalni klub! Izbaciti ekipu kakva je Kilmarnok, ma kakvi god oni bili, u takvim uslovima nije nimalo lako!

Nikako ne smemo da ih potcenimo ali nam se treće kolo sigurno smeši. Ako od ovih izgubimo, možemo da se ugasimo.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Još jedan od razloga zbog kojeg mi je drago što su ispali je i to njihovo prozivanje. A novinari celu nedelju pišu o kilmarnoku. Glavna vest kako su doveli sina Stiva Brusa i kako ih Del Pjero hvali.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Nije naša uprava blesava, imali su dojavu za ovaj rezultat, pa ne žure sa pojačanjima :D
Šalu na stranu, čestitke Velšanima, ne smeju se potceniti, ali rutiniranje ne bi smelo da izostane!
:partizan-fan:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ovo je odličan sled događaja -
  1. Obaveza za dve pobede i pumpanje koeficijenta
  2. Dodatne tri nedelje za uigravanje tima za prvu ozbiljniju utakmicu u evropi
  3. Vremena da se dovedu pojačanja
Daj bože da nas pogleda žreb u ponedeljak pa da imamo čist put do plej ofa.

Što se tiče prepucavanja sa škotima, britance sam uvek mrzeo, jebem im sve živo, nek crknu od muke i dodju da navijaju za velšane.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Немају искуства људи... Што се тиче Партизана, већ дуго ништа не планирам унапред.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Koliko kapiram, nama je potrebno samo da se plasiramo u LE da bismo obnovili koeficijent iz najstarije godine računanja? Nisam potpuno razumeo kako se računa koeficijent. Blagodarim za bilo kakvu pomoć.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi smo ušli u ovu sezonu sa 18.00 koeficijentom.

Ove sezone treba da nadoknadimo 2.00 kojih smo zaradili pre pet sezona, što će reći računaj da trenutno imamo 16.00 koeficijent za sledeću sezonu.

Ovo je odlično jer gubimo svega 2 boda. Primera radi, prošle godine smo uzeli 2.5 iako smo ispali u plej ofu. Ukoliko budemo ušli u grupe možemo lagano da pređemo preko 20 bodova ukupno, što bi uz titulu bio ozbiljan zalog za kf u LŠ.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Ponoviću ponovo da je u Škotskoj trenutno Seltik jedini ozbiljan klub tako da ovo i ne čudi.

A kada se setim da su ovi amateri od Kila računali koliki će koeficijent preuzeti od nas... :buhaha:buhaha:buhaha

Lepa prilika da sad pozovemo onu braću Velšane što nas gotive .
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Rekao bih da Rendžers sa Džerardom radi sasvim korektan posao. A i Seltik nije isti sad kad je Rodžers otišao.

Kako god, koga boli briga za njih. Idemo da dobijemo Velšane. Jako gotivni navijači generalno ali pogotovo tog malog kluba. Nadam se da ćemo ih lepo ugostiti.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Iskreno mi zao kilmarnoka dok sam im citao forum malo sam ih zgotivio,al jbg oni su jos pre 2 nedelje poceli da planiraju put u Bg. treba prvo skociti pa reci hop.Nadam se da cemo ove velsane lepo iskoristiti, nikako ne treba potcenjivati,al' ako ih ne dobijemo u ukupnom skoru bar 5:0 onda nismo ni zasluzili le. Dobro jeste da nismo jos skockali tim i imam utisak da bolje odigramo protiv jacih ekipa. Sve u svemu nije toliko crno(bar se nadam::))
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Teraju Alezija ko mi mutavog, na našu nesreću mutavi ostao u klubu dok više nismo mogli ni gol da damo. Kakvo veče, šou. :šal
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
E jbm li ga ako jos ovo cudo od kluba ozbiljno moramo shvatiti.
Ne znaci da treba da se zajebavamo i izvodimo akrobacije po terenu, ali brate mili red je da i mi sami postujemo ime kluba za koji navijamo.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
"Partizan će u Vels, umesto na "već viđeni" put u Škotsku na megdan Kilmarnoku, a za to su zaslužni igrači Konah Kvej Nomadsa koji su iznenadili sve trijumfom na "Ragbi Parku" 2:0 u revanšu 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, za ukupnih 3:2 protiv premijerligaša.
Rajan Vinjal i Kalum Moris se slave kao heroji Velšana, a klub je ubrzo nakon velikog rezultata putem svog tviter naloga bacio u euforiju navijače objavom o "najvećem rezultatu velškog fudbala svih vremena".
Najavljen je i put na megdan srpskom šampionu porukom "Idemo u Srbiju!"." :icon-biggrin:
vest iz Telegraf-a:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top