Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.312
Локација
Nis
Ajde sad pljujte po stanoju...pa ni gvardiola nebi mogao da izvuce bolje od scekica, sanicanina, miletica...da ne nabrajam sve promasaje direktora narkomana. Kad budemo imali normalnu "sportsku" upravu kluba kao i jaku ligu, mozemo da se nadamo necemu.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Ajde sad pljujte po stanoju...pa ni gvardiola nebi mogao da izvuce bolje od scekica, sanicanina, miletica...da ne nabrajam sve promasaje direktora narkomana. Kad budemo imali normalnu "sportsku" upravu kluba kao i jaku ligu, mozemo da se nadamo necemu.
Jeste, Iliev mu je doveo i Jojica, Miljkovica, Obradovica, Pantica... Ako para nema, pusti decu iz omladinske skole da igraju, na njima cemo bar zaraditi neki kes. Koji je tacno benefit od razigravanja ovih amatera od 30 godina?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Realno trenerov poraz.
Vezni red koji je počeo danas, ne bi protiv Sirogojna šansu napravio.

Sraman i toliko puta viđen pristup našeg Partizana u Evropi. Po principu ajde da preguramo prvo poluvreme sa 0:0 pa ćemo u drugom da "meljemo". Naravno primiš gol koji kadeti ne smeju da prime i onda kao sa 4 izmene krećeš da "melješ".

Naravno ostaneš suva kurca i još jednoj egzotičnoj ekipi uđeš u istoriju, upisan zlatnim slovima.

Mi bez Natka i Lazara do kraja ove polusezone ne znam kako ćemo. Plaši me da kreće rasprodaja bodova po linglongari.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ajde sad pljujte po stanoju...pa ni gvardiola nebi mogao da izvuce bolje od scekica, sanicanina, miletica...da ne nabrajam sve promasaje direktora narkomana. Kad budemo imali normalnu "sportsku" upravu kluba kao i jaku ligu, mozemo da se nadamo necemu.
Neću pljuvati po Stanoju ali ako neko nije sposoban da bude trener onda da ostavku. Partizan nikada nije imao niti će imati normalnu upravu tako da do trenera je češće nego do uprave. Tako da čekati dobru upravu ili bilo šta je smešno a izgovor se može uvek naći i za ovu sramotu i za bilo koju drugu.

Ljudi mnogo pocenjuju Stanoja ali ga vala i mnogi precenjuju i to previše, on jednostavno čovek nije veliki trener i to je to, nema muda za velika dela.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.312
Локација
Nis
Jeste, Iliev mu je doveo i Jojica, Miljkovica, Obradovica, Pantica... Ako para nema, pusti decu iz omladinske skole da igraju, na njima cemo bar zaraditi neki kes. Koji je tacno benefit od razigravanja ovih amatera od 30 godina?
Druze, kome ide taj kes o kome ti pricas?...jel to nismo radili do sada?. Iliev jeste njemu dovodio jojica, miljkovica, obradovica itd...a sta mislis da je su ti igraci prvo pali na pamet stanoju? Aj malo pogledaj kako " nasa" uprava radi vec 30 godina.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.312
Локација
Nis
Neću pljuvati po Stanoju ali ako neko nije sposoban da bude trener onda da ostavku. Partizan nikada nije imao niti će imati normalnu upravu tako da do trenera je češće nego do uprave. Tako da čekati dobru upravu ili bilo šta je smešno a izgovor se može uvek naći i za ovu sramotu i za bilo koju drugu.

Ljudi mnogo pocenjuju Stanoja ali ga vala i mnogi precenjuju i to previše, on jednostavno čovek nije veliki trener i to je to, nema muda za velika dela.
Ok. Bas me zanima ko je po Vama bolje resenje kao trener. Ne mogu da verujem da se uvek pravi linc na stanoja a uprava kao nemoze da se menja pa kao ajde da menjamo trenera.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ok. Bas me zanima ko je po Vama bolje resenje kao trener. Ne mogu da verujem da se uvek pravi linc na stanoja a uprava kao nemoze da se menja pa kao ajde da menjamo trenera.
Baš je linč i na Stanoja i na upravu eno tresu se gaće i njemu i Vazuri... Ja lično uvek za nekog stranog trenera koji ima mozga i rezultate iza sebe. Uprava koja je recimo Stanoja dovela 2009 godine je tada smenila Stevanovića koji nije imao poraz i plus imao dobijen derbi, dakle sa našim upravama je uvek ruski rulet, kao i sa trenerima. Samo što je sada problem što ljudi poput Ivića ili Jokanovića ne bi ni došli u klub verovatno, kao što ni tada nisu hteli ti neki ozbiljniji ljudi, jer koja budala će doći u klub koji smenjuje trenera koji poraz nema?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Veća je šteta zbog propuštena 2 boda klupskog koeficijenta, UEFA premije nego što će nam ovo biti mrlja na renome kluba. Ona krilatica "mi smo Partizan" već odavno postoji samo u našim navijačkim glavama, a Partizan je već decenijama klub koji i nema neki viši rejting u odnosu na Flore, Anortozise, Aele, Šamroke, Asterase. Do prije 10 - 15 godina mi smo grupne faze završavali sa sa 1, 2 eventualno 3 boda, služili kao kanta za napucavanje evropskim klubovima, danas manje više ista priča.

Mogu sada tjerati i Stanoja i Savu i prizivati Nikolića, Jokanovića, sve je to uprazno i presipanje iz šupljeg u prazno jer ovdje nema volje da se nešto suštinski promijeni i da se kroz 5, 10 godina igra bolji fudbal, već se evo već 2-3 decenije vrti ista priča. Zaglavili smo u blatu, a izmigoljiti se izgleda nećemo još dugo.

Prava je sreća što smo ove godine do sada napravili ovaj rezultat sa ovako limitiranom ekipom jer:
Pantić je Flora, Jović je Flora, Šćekić je Flora, Miljković je ispod Flore, Miletić i Saničanin su Flora, Pavlović je Flora, Lutovac je Flora. I to su i pokazali večeras, znači igrači za Estonsku ligu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top