Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Jasmina, problem je što sam ja (i mnogi) videli ovakav ishod. Da se tresemo do zadnjeg minuta…. Pa baš ne znam kako da se radujem. Drago mi jeste, ali ostaje užasan osećaj
Pa ne znam šta si očekivao Direktore, kad znaš i sam da smo igrali bez 3/4 ključna igrača, a njihove zamene su bile Pavlović koji nije odigao zglavnu takmičarsku utakmicu 3 godine i Jović koji je u teškom kanalu? Danas smo igrali sa 3 "bonus" igrača umesto Lazara, Natha i Markeca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
@LuizEverton Pa bio je isti taj AZ i u Beogradu, na isti način, isti ishod... Ja poredim rezultat. Jesi se ti radovao posle AZ-a? Ako je to tebi isto, nemam ništa protiv, ljudi vole različite stvari. U sportu se gleda rezultat.
I kako ste vi zaključili da smo išli na bod? Planiraš da igraš sa 2 napadača i jedan ti ispadne na dan utakmice... Nemaš još 3 standardna igrača.... šta očekuješ? Pa ovaj Anortozis je dobio Gent ako se ne varam...

@Direktor_Grobar a kad se nisi tresao uz Partizan, samo mi to reci? Vrati se par stranica pa prebroj koliko ljudi je napisalo da se ne raduju večerašnjem prolazu...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nego, je l se niste radovali ni pobedama KKa za vreme Filipovskog i Šćepanovića? Pošto je igra isto bila skrnava...
ovo pitanje treba biti neki šamar otrežnjenja?
Grizo bi čaponjke ukoliko bi za bodove odlučivala recimo koš razlika u dvomeču protiv 8 plasirane ekipe iz Slovenije pa sve i da igramo sa omladincima.
A da izgubimo i to u Pioniru.
A Filipovskom bi odgrizao karotidu da me nazove sramotom ukoliko se iznerviram što
Gagić neće da skoči na defanzivni skok protiv plejmejkera.

Ali potpuno si pomešala razloge frustracije.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Pa ovaj Anortozis je dobio Gent ako se ne varam...
I AZ je nadigrao Junajted u Hagu. Bilo je nerešeno, ali mislim da je adekvatno poređenje imajući u vidu jačinu Junajteda.
I kako ste vi zaključili da smo išli na bod?
Tako što je uveo Šćekića na poluvremenu umesto Pavlovića koji sigurno ne može da doprinese napred više od Lazara, a zatim Ćelavog umesto Jojića kasnije
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.178
Reaction score
18.468
Локација
U Kinšasi
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Следећа сазона ће бити брутална ако завршимо прво мјесто велике су шансе да води директно у ЛШ друго у 3 коло квалификација. А какав ми тим имамо и какву будућност. Лијепо је што смо прошли али ми са оваквим тимом не можемо много, чак и трку са циганима не можемо издржати а камоли шта у Европи. Морамо малтене 10+ играча да промијенимо. Имамо пар игрча попут Рикарда, Здјелера и Натха чим један не игра огромни проблеми.
 

naprednetaktike

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
5
Reaction score
3
Локација
Beograd
Vecerasnje nezadovoljstvo je komentar publike na pristup u poslednjih par utakmica u Evropi. U ovome sto je Stanoje rekao ima istine i slazem se da je apsurd da dodjes na svoj stadion da bodris svoj klub ali i da pljujes svoje igrace, ostavi to za posle utakmice a do tada daj sve od sebe da doprineses pobedi, ako nisi u tom fazonu onda nemoj ni da odmazes. Sve bi ovo bilo okej da je on veceras pobedio, rutinirao, lepo priveo kraju utakmicu. Pa nama je malo falilo da ispadnemo iz ovog takmicenja. Zato su u mojim ocima sve recenice koje je rekao na konferenciji samo izgovori za nezadovoljavajuce rezultate (ne mogu reci lose rezultate jer smo mnogo daleko od toga). Sve ovo do sada odaje utisak da smo sve stekli na misice i da nam sve stoji na staklenim nogama. Ako realno pogledamo mi smo vecinu jacih i bitnijih utakmicu odigrali loše. Sada se doticemo onog cuvenog pobeda protiv jakih ekipa ili celo tabele? Stanoje je imao dobre argumente veceras ali ih je ispucao u losem trenutku. Sada bih postavio jos par pitanja: da li razliciti ljudi prate fk i kk Partizan i dolaze na utakmice? Da li se samo meni cini da je sada moda da se pljuje po Partizanu i svemu vezanog za njega? Jedina mana vecerasnjeg prolaza je sto ce uprava imati jos jedan argument da ne dovede nikoga a tu Stanoje treba da pokaze muda i suprotstavi im se. Imace Stanoje jos par popravnih (derbi u rupi, 1/16 lk). Puna podrska nasem Partizanu bilo prvi ili poslednji u bilo kom takmicenju i sportu!
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
191
Reaction score
336
Локација
У околину од Ниш
Nisam gledao utakmicu pa ako neko moze da napise kako su se grobari tolko prepucavali i sta se desavalo pa da gospodin trener ovoliko kuka na navijače.
Ko što reče kolega, nije bilo nikakvog prepucavanja, bilo je samo standardan repertoar s juga, Kosovo je Srbija, Kipar je grčki i u dva navrata uprava napolje. Nažalost, danas se nazovi sportski radnici rasplaču ko umišljene tinejdžerke na svaku kritiku, samo mi koji smo tu iz ljubavi, a ne interesa izgleda moramo da gutamo sva govna koja nam serviraju da bismo bili dobri i primerni navijači.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kažete da trener čita forum? Odlično.

Treneru, ti nisi ovde trener iz ljubavi, jer si to bio pre 11 godina, a sada ti je karijera devalvirala toliko da nemaš gde da radiš, jer se u suprotnom ne bi vratio u klub iz kog si krenuo u momentu kada je 3x gori nego pre 11 godina.

Koja deca Partizana? Obradović, Jojić, Miljković? To nisu deca, imaju preko 30 godina i oni su u Partizanu iz istog razloga kao ti. I svi ste za pare tu. Ne volonterski.

A prava deca, Jović i slični su u kanalu. Igraju 10x gore nego pre, zašto? Ako nisi u stanju, angažuj psihologa.

A ja od Partizana nikad dinara nisam uzeo. A večeras sam kisnuo na zimi i drhtao i od zime i od muke kakav fudbal igrate protiv kluba čije ime ne znamo da izgovorimo. I veći sam grobar od tebe.
A stadion nema ni wc, ni stolice, ni krov, ni grejalice, ni travu, ni ispravan semafor, zbog tvojih poslodavaca.

Čestitam ti na logistici koju imaš u domaćoj ligi, to nam je falilo prethodnih sezona, ali dobij JEDAN derbi majstore. Dobij cigane u rupi ako smeš, pa onda seri po navijačima Partizana koji ipak dolaze da gledaju tvoj kurvanjski fudbal sa 3 štopera, 4 beka i 3 zadnja vezna.

Pozdravljaju te Moreira, Kleo, Asano i Suma.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Izgubi i Real od Serifa pa se ne dize ovolika buka, izgleda da je ljudima tesko da shvate da danas svi igraju fudbal. Jedan Totenhem je ispao iz LK. Sad ce neko da kaze namjerno su ispali. Vazi.

Sto se vecerasnje utakmice tice, poceli smo jako dobro, i onda kiks golmana i psihicki pad. To je momenat kada se lomi utakmica, a jedan Natko je tu neophodan da poveze redove i autoritetom smiri ekipu. Naravno i Lazar Markovic koji bi veceras sigurno nesto uradio.

Licno nisam zadovoljan igrom ali nisam zadovoljan ni posjetom u odlucujucoj utakmici, nisam ni zadovoljan sto se skandira upravi kada treba da se podrzi ekipa. Dodji brate dan prije ili posle meca ispred uprave pa skandiraj ili lomi stakla koliko te volja, ali kad dodjes na utakmicu navijaj za Partizan i za te igrace sto su izasli na teren. Isto tako znas dje su sns prostorije ili dje je vucic, idi pa mu skandiraj a ne da se krijes iza kluba i kao iskazujes bunt, to nije nacin, jer igraci oce da se da njima podrska a ne da se konstantno pljuje uprava ili bilo ko drugi.

Prvi na tabeli, proljece u evropi, ja bih ovo potpisao na pocetku sezone a vi pljuvaci neka dodje neki drugi trener(a imamo puno ozbiljnih opcija) pa da vidimo dokle cemo dogurat. Jebem ti zivot.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
И Садик.

Дерби из 2012. године, који је одржан дан пред изборе, је био намештен дерби и то знам 1/1. Људи који су у политици, а мало упућенији у фудбал од мене, кажу да је свако првенство од 2013 године намештено и да се унапред зна ко осваја, ко испада, ко улази у супер лигу итд. За пре не могу да тврде, јер јбг, нису били на власти. 2017. је грешка која се неће поновити без амина одозго.

Правим овај увод, јер ми је мука од свега, од ове утакмице, од пичкасте игре, од лузерског менталитета и радовања на крају утакмице. Мука ми је што волим овај клуб и што не могу да га отерам у пичку лепу материну и да се не нервирам више. Мука ми је од мешања државе у спорт, од полтронских управа, тренера, играча који воле клуб до последњег динара.

Направио сам онај увод, јер ми је мука од тога што нама титуле и трофеји, сем украса у витрини и броја на вечној листи, суштински, за живот клуба не значе ништа. Шта ми добијамо од ЛШ, ЛЕ, ЛК? Сем кратког радовања, доноси нам бодове да будемо повлашћени, да лакше прођемо даље, како бисмо зарадили новац који ће да мазну и доведу лошије играче од претходних.

Клуб не напредује, клуб ретардира. Ни не стоји у месту, него иде уназад. Годинама, деценију. А то навијачи препознају и многима је мука а не само мени.

Станојевићево понашање на крају утакмице и на КЗШ је срамотно овога пута. Волим овај клуб и ја, али то није довољно да се и ради у клубу.

Нама је потребан потпуни ресет од врха до дна.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.283
Reaction score
18.384
Локација
Kej Republika
Šta znači to da oseća klub? Čovek se ponaša i ekipa mu igra suprotno svemu što je decenijama odlika Partizana.
Možda oseća klub Vazure, Vučelića i Ilieva, ali to je okupirani Partizan.
Tvoje mišljenje, poštujem.
Ja sam od onih koji će stati uz trenera i igrače. Kakvi su takvi su, naši su.

Da li ima boljih? Ima naravno.
Ko treba da ih dovede? Pa smrdljiva uprava.

Stanoje izvlači neki maksimum trenutno. E sad što je taj maksimum dovoljan za Linglong boraniju i poneku solidnu utakmicu u Evropi. Jbg.
Isti taj Stanoje je otresao ove Kiprane tamo, naravno isti taj Stanoje je ispustio cigane na jna i izblamirao se u Talinu.

Igra nam je trenutno u kurcu, to i on vidi. Fali nam par ključnih igrača. Rotacija nam je smešna.

Ali ja ga neću pljuvati da pravi menadžerske kombinacije i da radi u služi Tarzana iz rupe.
Nisam sklon teorijama zavere.
Da je vrhunski trener nije, da možemo dovesti boljeg, možemo. Ali sve to pada u vodu kad taj trener sedne za isti sto gde su Vazura i Iliev. Gde Ivica Kralj kap radi neki skauting.

Ali ovo je toliko puta ispričana priča, sam sam sebi dosadan.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Govno se u njemu smrzlo celo drugo poluvreme i on našao nekome da spocitava!
Otisao bi taj da ima gde jos juče,a on besedi kao da je bogom dat..valjda ceka da mu ljubimo skute i da ga molimo da ostane.
Gledao sam Julku,Golca,Osima,Jokana....ti brate rodjeni ne vredis ni pisljiva boba,ni kao trener ni kao covek! Lepo se uhvatite pod ruku ti i tvoji izabrani fudbaleri (posto ni jednog nisi pogodio) organizujte ekipu za mini golf i onda lupajte do mile volje.
Moj Partizan ostavite na miru i ako mogu da vas zamolim ,nemojte ni utakmice da gledate....kukavicluk je prelazna bolest!
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Ни мало ми се није свидело како смо изгледали вечерас: ни на терену ни на трибинама. Јесте лепо што смо прошли, али некако је осећај празнине због ове последње две утакмице у групи. Очекивао сам да узмемо минимално 10-12 бодова, а реално ми је било бар 13 у групи где имамо екипу из Естоније и екипу која се налази на средини табеле кипарске лиге. Изнервирао ме Станоје јер не волим када играмо овако резервисано против исподпросечних европских екипа, али не подржавам ни ову хајку на њега. Он очигледно зна да игра ову домаћу лудорију од лиге, али за Европу је танак. Када би имали посебног тренера само за европске утакмице, то би било супер.

Навијачи гостију су били одлични, свака им част стварно. Не могу да верујем колико смо ми пали са атмосфером и навијањем, тј. колико је некада салвну јужну трибину уништио овај режим и државна служба. Баш ми је драго било да се орило Косово-Србија и Кипар-Грчка, то ми је био најлепши део данашње утакмице искрено. Наравно, уз европски првенац Миловановића.

Е да, и да не заборавим, кофа гована за онога ко је донео одлуку да не могу да се уносе кишобрани.
 
Последња измена:

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Loše igramo od kup utakmice sa Trajalom.Kakvu reakciju tima očekivati posle onakve greške golmana.
Pavlović,Jojić i Zdjelar ne mogu ostvariti dominaciju na sredini ni protiv slabih JSL timova,šta očekivati u Evropi.
Stanojević izvlači maksimum od ove ekipe i ima rezultat .
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Igra ti je kurac Stanoje
Ponasanje ti je kurac Stanoje.
Osvojices sa ovom ekipom titulu, ali kurac malo.

Idi trazi pare od vucicevih poltrona za pojacanja, u suprotnom nista bolji nisi od vucele, gmazure i nadrogiranog Ivice, pa mozes da kukas jos 10 dana.

Jojic, Miljkovic, Lola...da li da nabrajam dalje. Sramota. Ovo njegovo izlaganje, kao da je vucic pisao tekst za retardirane sendvicare.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.035
Локација
Београд
Izgubi i Real od Serifa pa se ne dize ovolika buka, izgleda da je ljudima tesko da shvate da danas svi igraju fudbal. Jedan Totenhem je ispao iz LK. Sad ce neko da kaze namjerno su ispali. Vazi.

Loša relativizacija, Realu i ostalima se desi jednom u deset godina neki Šerif, nama se ovo dešava redovno i najčešće kad je najbitnije. Da je ovo prvi put da igramo loše u Evropi pa da razumem taj argument, mi iz godine u godinu imamo bar 3-4-5-6+ ovakvih utakmica od kvalifikacija do grupne faze.

I da, Tottenham jeste namerno ispao, ako neko iskreno misli da oni ne mogu da se nose protiv Vitesea, Rena i... Mure, onda stvarno nema o čemu da se raspravlja. Da je ta ista grupa igrala Ligu Šampiona, Tottenham bi pobedio sve sa najmanje 3:0, mislim da niko ne može da ospori to.

Činjenica je da niko ne želi da igra Ligu Konferencija, najjači klubovi na svetu česte ne žele da igraju ni Ligu Evrope a kamoli ovo, a ako je već osvoje, osvoje je sa pola gasa, a Liga Konferencija je... pa budimo iskreni, sprdnja, pogotovo za njih.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.437
Reaction score
11.846
Локација
Beograd
Ljudi,nama je klupa toliko tanka da se izostanak samo jednog standardnog igraca oseti(slucaj Zdjelar),a ne cetvorice u poslednjih par utakmica.Treba reci da smo i ovako osakaceni do 30-og minuta izgledali sasvim korektno na terenu, imali posed, pravili kakve takve sanse , imali vodjstvo i priliku za 2:0.Onda ono pomračenje svesti Popa i podigla se tenzija i medju igracima,a narocito na tribinama(istok i zapad).Uvek ima redovnih pljuvaca koji su dosli da lece svoje komplekse i pljuju igrace,ali ovakva igra protiv Kiprana u drugom poluvremenu koji ni jednu smislenu akciju nisu odigrali a umalo da nam umuljaju i drugi gol stvarno iritira.Traziti bog zna kakvu posetu nakon poraza od Flore i uzasnih igara u poslednje vreme po ovakvom vremenu je utopija.Nas par stotina mazohista ne racunam(za to nema leka),ali Stanoje pod hitno menjaj nesto inace je sa
ovakvom jalovom igrom i mucenjem prosipanje bodova neminovno.Potpuno razumem ljude koji ne zele da dolaze da kisnu i da se smrzavaju i gledaju ovakav fudbal na stadionu bez normalnog parkinga,stepenista za prilaz stadionu,,osnovnog komfora za pracenje utakmice...Kad smo vec kod toga,pitanje za upravu:sta je sa onim projektom za pokrivanje stadiona od pre dve godine?pizda vam materina lopovska!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top