Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Добар резултат али игра курац, а да није било оне неопростиве бламаже за викенд не би вечерас ни игра толико упала у очи. Пали су ми сви у очима после тога до те мере да је само избацивање Шерифа буквално ништа као вид компензације за ту језиву бламажу

Иначе, јел ова победа улази у клупски коефицијент или ће опет цигани да извуку највећу корист ?
 
Последња измена:

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Veoma čudnovat osjećaj. Ne pamtim pobjedu u Evropi, na strani, a da se nešto pretjerano ne radujem niti se može reći bravo momci.
Užasna utakmica za gledanje, pobjedio je manje gori tim. Sherif smiješna ekipa, neko malo ozbiljniji (npr. Mladost GAT) bi nam uvalio 4 komada lagano.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Mnogo smo bolje delovali sa desetoricom na terenu kad smo stali u bunker, nisu nam ni polusansu stvorili od tad, a bilo je par kontri koje nismo realizovali, ovo dok smo kao pokusavali da igramo je bio horor i materijal za mucenje, na tome mora da se radi pod hitno. Pritom nije prvi put da se to desava, samo se treba setiti prvog meca protiv Slovackog gde smo isto proigrali posle crvenog. Kako stvari stoje, mi imamo vece sanse da prodjemo Vest Hem ili Viljareal u narednoj rundi gde bismo sigurno igrali u bloku nego ako izvucemo neki Slovan gde bismo mi bili ti koji bismo imali loptu.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Sta smisleno reći. Čestitke na pobedi i trudu igračima. Hvala Strajnicu što nas je zasmejavao. Stvarno ne očekujem da nam ovi kauboji naprave problem u revanšu. Ali za nešto posle toga, ovo je dosta tanko. Sredinu nemamo.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Mnogo smo bolje delovali sa desetoricom na terenu kad smo stali u bunker, nisu nam ni polusansu stvorili od tad, a bilo je par kontri koje nismo realizovali, ovo dok smo kao pokusavali da igramo je bio horor i materijal za mucenje, na tome mora da se radi pod hitno. Pritom nije prvi put da se to desava, samo se treba setiti prvog meca protiv Slovackog gde smo isto proigrali posle crvenog. Kako stvari stoje, mi imamo vece sanse da prodjemo Vest Hem ili Viljareal u narednoj rundi gde bismo sigurno igrali u bloku nego ako izvucemo neki Slovan gde bismo mi bili ti koji bismo imali loptu.
Vjerujem da bi mi Slovan lagano prosli ;) ;-)
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sa ekipom u rasulu koja je primila 4 komada od tima koji se bori za opstanak u srpskom smeću od lige, ne primiti gol večeras sa igračem manje je uspjeh. Ne pamtim kad sam ovako letargično otpratio neku utakmicu u evropi ali ipak mi je fino sjela ova pobjeda, drago mi je zbog momaka a najviše zbog Popa kojeg na svakom koraku pljuju i nalaze mane veliki stručnjaci kao da nam je u zadnjih 10 godina De Hea bio na golu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Svaka cast na pobjedi. Kad sam vidio da su kod ovih svi stranci pobojao sam se da ce biti nekog ne daj Boze debakla. Nismo se nagledali fudbala, ali jedna dobra kontra je bila dovoljna. Danas je i meni Popovic djelovao veoma sigurno. Iako se bojim da i pored pobjede, nasa igra nece privuci puno navijaca na nas stadion pa neka racunaju na to i budu spremni na (potencijalno) nasu nervozu...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.422
Reaction score
38.076
Teško je pričati o igri kada iste skoro da nije ni bilo, ali večeras je ekipa, ne igrači već ekipa, pokazala kako se bori za grb i dres Partizana. BRAVO!!! :clap

Pop definitvno igrač utakmice. :clap

Pošto nismo umirali u lepoti, ja bih da prokomentarišem nešto drugo što je posle pobede u gostima meni ostavilo najveći utisak:

  1. Teren - njiva obeležena krečom. Ono mučeno parče zemlje je izgledalo kao da su Rusi na njemu uvežbavali specijalnu akciju u Ukrajini.
  2. Prenos - režija, kamere, 'bem li ga, ne znam šta je najispravniji izraz za ono što smo gledali, t.j. pokušavali da gledamo. Imao sam utisak da je kamera ili negde duboko u Rumuniji ili u nozdrvama igrača. :D
Živim za dan kada ovakve pripizdine više neće biti deo UEFA takmičenja.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Najbolji igrac je golman, tu se prica zavrsava.
Rezultat i pobeda kao kuca na cetiri sprata.
Igra protiv Mladosti nije bio los dan.
Plasim se nastavka sezone, ovo sto mi igramo je tiha jeza. Kakvi zaledjeni terenu, kurci palci, igramo uzasno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top