Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Raduje igra i pristup ekipe u zadnjim utakmicama.
Treba ići na pobedu u Češkoj , na sve ili ništa , jer kada damo prvi gol posle toga smo mnogo opasni iz kontre sa Natkovim loptama koje imaju oči.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Česi blagi favoriti na kladionicama.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pred gostovanje u Češkoj i rezultatima u prvim kolima grupnih faza, do sada smo uspešni bili na početku...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Partizanova misija u Češkoj: Uzmi bod(ove) i budi u igri do kraja

Svako od poslednjia četiri učešća u grupnoj fazi UEFA takmičenja crno-beli otvarali ohrabrujućim rezultatom

1662533826274_20220818ivPartizanHamrun101_Cropped.jpg
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Menig, Pavlovic i Lutovac ostali u Beogradu. Menig povredio lozu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Zelim mu brz oporavak i odlazak iz Partizana, uspjesnu karijeru i srecan zivot.
 
  • Like
Reactions: Oki

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
8.9.2022 u 18:45 - Slovačko- Partizan - Conference League, round 1

Ako se neko seća Synota s početka 21vog veka, to je upravo ovaj tim, osnovan 1927 a za skoro 100 godina postojanja uspeo da promeni nekoliko imena. Upravo taj Synot je imao nekoliko izleta u evropu, uglavnom intertoto kup jer je bio daleko ispod renomea onoga što su i tada predstavljali velikani češkog fudbala.
1qAYeJYhEOh05U6Xx70vFyQUwf6VEJuKoM-CvQ_Z8QU_Fx3f6GH77g8uoPZAV6JPOMBn4kSyM7FpDueELoXuTe2zOMREyhxMmNpOO2TqcRyyty0JzjxMrIStjdTSy8DfjqlnTPatq5Q6NC_XOM5vQF8

Danas, Slovačko zauzima slično mesto u hijerarhiji, ali bez nekih bitnijih uspeha.

Ovo gore je slika njihovog stadiona. Pozrav za @kujblo70 koji je na putu za Češku.

Domaći uspesi

Najveći uspeh našeg prvog protivnika je osvajanje kupa prošle sezone. (video)

U poslednje dve godine su takodje na visokom 4tom mestu u ligi što im je bilo dovoljno da se oprobaju na evrosceni.

Evropski učinak

Prošle godine su ispali od Loko Plovdiva u kvalifikacijama za LK (posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca) a ove su ispali od Fenera u LE prilično komotno a počistili sa terena AIK iz Švedske, 3:0 i 1:0. Ovo ne mora ništa da predstavlja, možda i motiv više za dokazivanje, na nama je da ih ozbiljno shvatimo i pobedimo već u prvom kolu.


Formacija

Svedik voli da meša karte i često i formaciju. Igra nekih standardnih 7-8 u prvih 11, ali takodje menja i formaciju tako da prelazi iz utakmice u utakmicu shodno protivniku i ne nužno nekom svom modelu igre. U većini slučajeva su bili u 4-5-1 / 4-3-3, ali isto tako su znali i da postave 3-5-2.

e8DiTkfuSEOV_jCdyPqFDuNsRtKrFuEQ6qmp_ZHey30cVJ9XUEheQ6T_y6ze7Ibi-zCFX5C5DBc7g-NqFuAU6Rjj_p_gJWbXOdOyjMUTbiPjLJG7yyjXTRLJs0ZXoFOBvTAHnyKNA5FJMz-VrHlIctUSfvkheH12md8M7cYudci1UWGbZAUDyKiMHA



Ključni igrači

Travnik - apsolutni ćaća na sredini, došao iz Sparte Prag. Limitiranjem njega dobijamo celu njihovu sredinu
Kadlec - setimo se njega iz Leverkuzena, sada već legendarni mirni češki štoper. Mislim da će anulirati Rikarda lako, potrebno je da koristimo krila. Prebiće ga ova dvojica lagano.

Posebna pažnja

Holzer - ja molim Petrića da ako mu Žile bude bio desno da ga markira jer ima perfektan centaršut levom nogom.
Mihalik - odlična igra ledjima i glavom. Sveta je nizak za njega morali bi da pazimo ko će ga markirati kod prekida.


Sve zavisi da li će ovi početi, mada sam izlistao standardne koji imaju određene prednosti koje donose prevagu.


Mane

Poput Sparte, poput Sochija, vidim tu neku tromost na terenu. Mislim da će se to odraziti na igru jer su obzirom na svoju brzinu generalno pogodan protivnik. Nema tu nekog igrača kog treba da se posebno plašimo, skup prosečnih i prosečno dobrih igrača.

Ukoliko budemo igrali hrabro, kontrolisano, očekujem minimum egal posed ako ne i 55-60% na našoj strani. Primera radi, protiv Slavije su na svom terenu imali loptu nekih 30% u nogama. To zato jer je Travnik bio kompletno markiran i upravo on prvi napustio igru.


Očekivanja

Iz svega što sam imao prilike da vidim, uz detaljno odgledana dva cela meča (Plzenj i Slavija), rekao bih da smo bolji tim. Nadam se da smo nešto naučili protiv AEKa gde smo ispustili prednost u oba duela.

Negde realna, objektivna prognoza je da ćemo pokupiti 4 boda iz oba duela. Ako bih smeo da prognoziram sutrašnji meč, rekao bih da je 1:1 ili možda čak i 1:2. Bolji od Čeha jesmo.
Tokom meča ću biti u avionu za USA poslom, pa se nadam da kada sletim (9:15pm po našem), vidim jako dobar rezultat.

:napred-partizan::šal
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Zelim mu brz oporavak i odlazak iz Partizana, uspjesnu karijeru i srecan zivot.
Повреда Менига је проблем. Јесте он лимитиран за једног странца али је и као такав тренутно најбољи избор уз Диабатеа на крилним позицијама. Први избор да га одмени би по мени требао да буде Терзић па Петковић па тек Јовић. На осталим позицијама мислим да је све јасно осим ако Петрић не буде изненадио.
Поповић
Живковић-Марковић-Вујачић-Урошевић
Траоре-Андраде
Натхо
Диабате-Терзић?
Рикардо

Терзић није добио никакву прилику у Европи и мислим да је време за њега. Играо је нешто више само против Сочија у реваншу. Моје лично мишљење је да њему више одговара лево крило (чак и позиција шпица) од десног крила. Вероватно најпотцењенији играч у екипи.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
U pravu si za naziv ali sam ga napisao kako bi ga izgovorio na srpskom. Ako ćemo po češkom izgovara se C. Jbg sad Suomi, Sverige, Espana.
:confused-smiley-013:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
U pravu si za naziv ali sam ga napisao kako bi ga izgovorio na srpskom. Ako ćemo po češkom izgovara se C. Jbg sad Suomi, Sverige, Espana.
:confused-smiley-013:
Pa ne, ja mislim da se ni na srpskom ne izgovara sa č tj nigde sem ovde i na Tviteru kod nepismene Biljane nisam video č pa pitam bez sarkazma odakle vam možda ja grešim, nema ga u nazivu ne znam odakle.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top