Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Ово већ превазилази пролазак групе и постаје борба за прво место и бољу позицију за пласман у четвртфинале међу 8 најбољих екипа.

Словацко ни мало наивна екипа. Бод против Нице је следећи изазов и минимална обавеза мада ме више не би изненадило и да победимо обе до краја.

KnsHwWB.jpg


Шта теорија каже:

- пораз против Нице не би био трагедија јер сада у џепу имамо то последње коло кући против Словацког али не верујем да после свега било кога сада занима Словацко већ да ћемо напасти свим силама прво место у групи. Бољи тренутак за то од овог нисмо имали.

- са једним бодом против Нице теоретски не би обезбедили чак ни друго место али у пракси би то вероватно (80%) значило пролаз даље.....међутим, победа Словацког против Келна и наш реми против Нице са 2 или мање голова (0-0, 1-1) би оставили све отворено у последњем колу.

- са три бода против Нице и теоретски смо први у групи коло пре краја и боли нас курац за остале мечеве. Са овим ставом треба да одемо тамо.

Но доста калкулација.....оладиће се јаретина

Gledao sam njihovu utakmicu odmah posle nase. Nica je dala gol tako sto je njen igrac sutnuo prilicno jako, ali bi je golman mozda i odbranio da odbranbeni nije skrenuo loptu koju bi inace izbio da to nije uradio traljavo. A vazna stvar je i sto je Nica dobila crveni (cini mi se da je stoper) a i Dante zuti (bilo bi odlicno da je i njemu to karton koji ga eliminise sledecu utakmicu).

Svakako treba da idemo sa istim pristupom pa sta bude. Sad samo da se oporavimo, sto je Petric naglasio kao najveci moguci problem trenutno.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Ovo Partizan nikad nije igrao u poslednjih 30 godina, u evropi, a protiv ekipa ovakvog ranga!

Za ovih 20 godina koliko ja pratim, ne sjecam se boljeg fudbala Partizana u Evropi na tri vezana meča kao protiv Nice i dva protiv Kelna. Pricamo naravno o nekakvoj grupnoj fazi i iole ozbiljnim rivalima.

Gordon odradio druidski posao.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.727
Локација
Kipar
Келна, који нас је TADA у двомечу добио. И то убедљиво.

Secas se I "dugokosog" Linena i Borusije Menhengladbah 1986. I 1:3 na JNA. Jedan od poraza koji mi je teze pao jer smo imali zaista odlican tim.
Spominjem ovu utakmicu cisto da se razume stepen vecerasnjeg uspeha. Nikad nece biti normalno otresti bundesligasa u dve utakmice u nedelju dana nigde a kamoli u Srbiji.

Edit: nasao sam link sa sastavima https://www.transfermarkt.com/fk-pa...sia-monchengladbach/index/spielbericht/986870
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Извињавам се свима, али не могу да верујем да се ово вече десило. Наша победа, па онда они тамо губе у оба спорта. Како предивно вече, ваља заспати и ићи на посао сутра. Хвала Партизане, хвала Гордане, хвала сваком играчу који се борио до изнемоглости на терену вечерас. Иначе, требало је да идем на вечеру са неким сарадницима из иностранства (шефица је позвала цео наш тим и те сараднике) са којима смо радили на неком пројекту преко годину и по дана, али нисам могао да се одазовем позиву јер је договорена да буде у исто време кад је и утакмица. Хвала Богу да сам тако одлучио и отишао на утакмицу, кајао бих се годинама да сам ово пропустио. Атмосфера на трибинама, игра на терену, све је било фантастично. Не знам више ни шта да напишем, буквално само гледам објаве гробарских трол страница на инстаграму и уживам у садржају који објављују вечерас. Напред Партизан!
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Gordan Petrić.

Došao u klub koji se nalazio na ivici ambisa, a tek je počela sezona. Sa komplet formiranim timom.

Na dan njegovog dolaska 13. avgusta, Aleksandar Miljković napušta Partizan. Odatle je sve počelo uzlaznom putanjom.

Stvorio je od luzerskog tima pobednike, usadio im je pobednički mentalitet, probudio im je ratnički karakter.

Od tima koji nije on selektirao, izvukao je maksimum i na dobrom je putu da nastavi tako.

U jeku negativnih dešavnja i tmurnog oblaka oko FK Partizan zbog hijena u upravi i farse oko izbora za novog predsednika JSD Partizan, on beleži istorijske rezultate i ostavlja igrače mirnim i koncentrisanim.

Nakon do poda Gordane i hvala ti. Uživam ponovo u Partizanu zbog tebe.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Gordanu svaka cast kako ih je nastelovao.
Muda su trebala za sve ovo, trebalo je isforsitati Popovica koji polako postaje klasni golman, trebalo je forsirati Svetu koji kad je dosao nije znao dje bije, Filipovica i dalje trpimo ali i on daje pozitivne znake... Trebalo je forsirati Traorea, Belica koji su veceras preorali teren i zbog kojih je vezni red bio i vise nego prisutan. Trebalo je stisnuti muda i dati Natku tatku da igra svaku po 90 minuta a do prije 2 mjeseca posle pola sata igre bogu dusu... Trebalo je imati muda pa na prvoj konferenciji reci za najboljeg igraca Dijabatea kako mora da bude konkretniji i opasniji. Trebalo je izaci protiv Slovackog sa pogresnom taktikom pa priznati gresku i sa igracem manje zabiti 3 komada... Trebalo je izaci protiv Kelna u gostima sa dva klasicna centarfora. Trebalo je tuci Keln dva puta u sedam dana. Trebalo je spremiti ekipu da trci kao navijena, Dijabate jednako igra odbranu i napad, nestvarno. Trebalo je ucutati vecinsku Srbiju i sakriti ih u misiju rupu. Bravo Gordane, veliki si grobar i trener a sto je najvaznije veliki si covjek. Svaka cast i igracima na borbi, necu nista drugo da hvalim, meni je najbitnije da vidim da se 90 minuta trci i da se ne igra staticno, sve ostalo je bonus. Hvala i navijacima koji su bili na stadionu, ovi ljudi to zasluzuju.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Stiglo se kući posle par piva usput i osećaj je neverovatan.
Partizan koji je bio ranjen pre mesec ipo dana i na kolenima psihološki, fizički i rezultatski u zadnje 3 utakmice u Evropi prosto pleše po terenu i razgaljuje navijače.
Navijači moraju sad da mu se oduže i pruže podršku protiv Čuke u nedelju.

Danas je petak ,a Gordan petkom krči pasulj.
U nedelju će Čuku smazati za desert..
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ono sto je mene najvise odusevilo i sto sam ukapirao tek par sati posle utakmice je da smo Mi izgledali kao nastelovana ekipa liga petice dok je Keln izgledao kao Partizan svih ovih godina. Koliko puta smo krenuli nabrijani, pa primili gol iz glupe greske, pa sledeci iz lose branjenog kornera, pa kad je djavo odneo salu krenuli bi o'ruk sistem, napravili par polu sansi, ali na kraju glatko izgubili od puno organizovanije i iskusnije ekipe. E upravo ta ekipa veceras je bio Partizan, a to mogu da kazem prvi put od brat bratu Mateusa i 2003...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima, a pogotovo Gordanu što ponovo gledamo onaj Partizan koji dugo priželjkujemo.

Kao šlag na tortu su došli porazi egipćana večeras, a još ako sutra KKP dobije, pa sine srce ima da iskoči iz grudi.

Jedino što mi kvari slavlje u svemu ovome je to što će na krilima Gordanovog nenadanog uspjeha slinčuge iz uprave ponovo proći nekažnjeno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top