Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.195
Reaction score
7.054
Локација
NbG
A gde je onaj super plaćeni sistem kamera, koji je pominjao vrhunskimenaĐer Vezara, a na kom se vidi svaki pojedinac koji je palio baklje, bacao nešto na teren i sl. Pa da se lepo novčana kazna za ovu priliku npr isporuči Padinjacima, bio lep al i skup rođendan. Jbg kad je fešta ne pita se šta košta...
I pošto znamo da se ovo nikada neće desiti iako su navedeni, kao i cela jt (kao u nekom) ratu sa upravom, moj predlog bi bio da se organizuje neki video bim ispred stadiona, poput 2017. i utakmice sa Voždovcem. Petrić i ovaj tim su zaslužili podršku, makar i ispred stadiona. E sad, da li je to u skladu sa propisima UEFA, nisam siguran...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
U pet godina šesti put kako ćemo igrati bez publike... do sad je bilo ovih 5 utakmica:

Partizan - Videoton 0:0
Partizan - Dinamo Kijev 2:3
Partizan - Molde 2:1 /deca bila na tribinama/
Partizan - AZ Alkmar 2:2 /deca bila na tribinama/
Partizan - RFS 1:0

Pre toga još jednu utakmicu smo igrali bez publike:

Partizan - Sporting Lisabon 3:3
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.816
Reaction score
29.834
Локација
Beograd
Očigledno da državi, policiji, kao i sadašnjoj i nekim bivšim upravama Partizana uopšte i nije stalo da Partizan svaku utakmicu igra pred publikom. Inače bi se taj problem konstantnih sranja lako rešio. Ali oni ne žele to da reše. Iz nekih razloga odgovara im da bude ovako kako je već dugi niz godina.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.023
Reaction score
4.668
Локација
Nis
Očigledno da državi, policiji, kao i sadašnjoj i nekim bivšim upravama Partizana uopšte i nije stalo da Partizan svaku utakmicu igra pred publikom. Inače bi se taj problem konstantnih sranja lako rešio. Ali oni ne žele to da reše. Iz nekih razloga odgovara im da bude ovako kako je već dugi niz godina.
Malo batine na istocnoj, malo nedic vs nedic, malo droga, malo radikalno preobrazenje...eto to je tuzna tribina. Najzalosnije je uvodjenje klinaca u taj svet...sns politika je usrala sve sto je mogla na nasem stadionu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.425
Da podsetim da je ta tribina bila stek za zadrzavanje i mucenje ljudskih bica, cisto ako se neko pita kako mogu, dali im neko to dozvoljava i kako su uveli jebene baklje.

Gamad odvratna i oni i vodja im.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Bilo je priča ovde kako je taj ŠTEK u restoranu otkriven skoro, pa kao nije relevantan razlog da zbog toga neko zaobilazi stadion... Od pogibije Brisa Tatona na ovamo, za naš stadion se vezuje pregršt lepih sećanja. Od audio čitulja, preko prebijanja vazurinog obezbeđenja, preko majci sa Saletom Mutavim i sta jos sve ne... Manje upućeni i manje zagriženi to vide i u njihovoj percepciji je to Partizanov stadion... Mesto, koje ako nije već potpuno nebezbedno za decu, onda je potpuno vrednosno neprimereno. Bila to potpuna isina ili ne takva se optika napravila. I sad možemo za to da krivimo ciganske medije, ali klub se od tih stvari nikad nije distancirao, naprotiv... Ta sranja su rasla eksponencijalno do tačke u kojoj ti duguješ za struju, a Velja ti majnuje bitkoin u vrednosti od milion eura struje, a ti ne znas da je on tamo... Milion evra duga gore dole, ko će to popratiti. Igra velikih brojeva. Klub je uvek ćutao i tretirao te ljude kao deo kluba kroz skupštinu i druge organe rukovođenja klubom... A mi ostali gledamo i gunđamo. Kamo sreće da se stadion poptpuno isprazni, da na njemu ostane Goran Tomić i 20 forumaša, da jug ne postoji, pa da se za 5 godina postepeno napuni i vrati nekom normalnom životu... Posten narod jedva prezivljava i jedva cuva to malo dostojanstva, pa jos treba da plati kartu i da za sopstvene pare pusta da mu visedecnijski osvedočeni ološ rukovodi navijanjem i atmosferom... To je vid mazohizma koji nije normalan, klasičan stokholmski sindrom. ima koga boli uvo, kome ne smeta, ali to je ipak velika manjina...

ovo nije ups za ovu temu, izvinjavam se za off
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa pošto se Grobari Komfor nisu juče baš pretrgli da obodre tim na samom stadionu, ne vidim problem da bude zatvoren protiv Slovackog.
Žao mi igrača Partizana, Grobara - nimalo!
Istini za volju, Grobari Komfor nisu nikada ,bar koliko mene sećanje služi, nabacili kaznu klubu. Ako moram da biram između njih i vatrenih debila uvek ću izabrati njih.
A jedini način da se moć debila sa juga umanji su pune bočne tribine, tako da ne bih diskreditovao ili nabacio osecaj krivice tim “Grobarima Komfor”, nek dođu kad hoć samo da bude što više ljudi na bočnim tribinama.
Marjan Rističević na istoku > od bilo koga na jugu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Jel i ja spadam pod te "Grobari Komfor"?
Pošto nemam ni za kartu da dođem do Beograda, a ne nešto više (hrana, piće, ulaznica itd.), ali zato bar postavljam te ankete glasanja, pa kontam da je i to neki doprinos.
Ili sam ipak Grobar Komfor koji živi u svemu samo ne u komforu, al nisam na tom stadionu jbg.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Jel i ja spadam pod te "Grobari Komfor"?
Pošto nemam ni za kartu da dođem do Beograda, a ne nešto više (hrana, piće, ulaznica itd.), ali zato bar postavljam te ankete glasanja, pa kontam da je i to neki doprinos.
Ili sam ipak Grobar Komfor koji živi u svemu samo ne u komforu, al nisam na tom stadionu jbg.

Kako li se ti prepozna u opisu frakcije Komforasa?

Meni su to striktno beogradjani/partizanovci koji pre biraju svaki drugi vid "aktivnosti" sem dolaska na stadion. Uz naravno propratno objasnjenje iz kog razloga ne mogu videti tribine Jna vise od dva puta godisnje.

Od nema koga da gledaju, preko namestenog prvenstva, loseg terena-vremena do smeta ovaj ili onaj.
Svakako da nekom polunormalnom smeta onakav wc, ulaz prilaz, krov.

Samo bi ljubav prema klubu trebala da bude jaca od toga. Tas na vagi koji prevlada sve te stavke. Kod nas, ocigledno ne.
Opet to se vecinom odnosi na ljude koji su na dva'eset minuta od stadiona i finansijski ih tih 1000 din ne opterecuju. To su jedva tri pica na jebenoj Adi. Samo sto ce izabrati upravo to, picence i navijanje za klub toliko da imaju ukljucen live score sajt.

Sve to nije od juce, trajeeee...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
Jel i ja spadam pod te "Grobari Komfor"?
Pošto nemam ni za kartu da dođem do Beograda, a ne nešto više (hrana, piće, ulaznica itd.), ali zato bar postavljam te ankete glasanja, pa kontam da je i to neki doprinos.
Ili sam ipak Grobar Komfor koji živi u svemu samo ne u komforu, al nisam na tom stadionu jbg.
Ne znam uooste zašto i kako si se ti prepoznao?!
Mislim isključivo na sve one koji MOGU (i finansijski i organizaviono), a ne dolaze. Naravno da nećeš doći ako radiš do 17h, utakmica u 16:45 i ne možeš da izadješ s posla.
Ali niko ne može da me ubedi da od onih 15.000+ iz Arene barem 5.000 nike moglo da bude na JNA.
I zato svaka čast onima koji su bili, a sram bilo one koji su MOGLI, a NISU DOŠLI.

Eto, sad mislim da je jasnije..ako niie, voljna sam da pojasnim dodatno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@ulaz "O"
Pa da ali ti očekuješ/očekujete da svi podjednako volimo Partizan, tj očekuješ da neko tamo voli Partizan, kolko ti, ja ili bilo ko ovde.
Mislim i ona druga egzibicionisticka strana je meni totalna budalaština, svadbe i slične priče s Partizanovim pesmama ili ne daj bože prosidba na stadionu itd.
To jednostavno nije tako jebiga, i kao što u sportu imaš rezerve, imaš i među navijačima one manje zagrižene, i njima tas na vagi stvarno bude wc, ili nešto slično.
O kriminalnim organizacijama i šamaranju na stadionu da ne pričam.
Ali to ne znači da oni nisu dobrodošli na stadion, naprotiv, više su meni dobrodošli nego klinci sa juga od glave do pete u crnom nikeu s onim torbicama oko vrata ko bernandinci.
A poređenje sa KKP je jednostavno nemoguće, mislim svuda u svetu poseta zavisi od protivnika i ona priča “ja gledam Partizan a ne protivnika” važi za možda 20 posto navijača.
KKP i sa lošim timom i u EC je i dalje u top 10,15 evropskih klubova ikada i jednostavno je košarkaško ime i sa tim u vezi je jednostavno drugi nivo i drugi nivo takmičenja, o El da ne pričamo. Mi kad smo igrali protiv jakih protivnika nismo imali problem sa posetom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top