Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Bitan je prolaz. Ne zanima me lep fudbal. Žao mi je što nije prljavije sa jednim golom Dijabatea iz nedosuđenog ofsajda i što sudija nije pogođen nečim metalnim iz publike, slučajno naravno. Lep fudbal ima u LŠ koju većina "grobara" i ostalih u ovoj prćiji ionako više prati od PFC, a za neuigran tim smo glasali na izborima, dvojica od trojice koja se zajebu pa dođu na JNA. Tako da...niko se nije povredio, sve ok.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Tog avgusta 2000 smo izgubili 2:1 od Slieme


Očekivao sam najiskrenije isti ishod. Nakon onoga što nam je spremila uprava i Hoklica na startu sezone sam u glavi razmišljao: “Bože samo da udjemo u LK da ne ode cela sezona u tri kurca”

Oberučke bi prihvatio nakon 4 kola grupe LK.

Stručno mi se jebe za ovaj meč, za nameštenu ligu. Čestitam nam EVROPU. Pušite nam kurac cigani iz uprave a i oni iz Mateje Kežmana.

Izgledaćemo drugačije i nadam se da će ovi iz uprave uskoro da nestanu sa lica zemlje.
Uživajte sutra na žrebu i planirajte neko gostovanje u evropi. A nacionalni koeficijent nek mi se napase muda.

Uprava NAPOLJE! Vazuraaaa, UMRIIII!

@vratonja
Ovih 11 nećeš gledati u grupi.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Nikad nismo lošijom igrom ušli u neko grupno takmičenje i sreća je samo što ovaj sistem omogućava nastavak i ako ispadneš iz višeg ranga.

Kažu veliki klubovi pobeđuju i kad loše igraju, iz te definicije ispada da smo mi jedan od najvećih klubova na svetu.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Au, kako sam besan... Zbog ovog ispuštanja vođstva i pobede... Skandal.

Igru ne bih komentarisao. To je posebna priča. Ali da na ovaj način ispustiš 1:3, nakon što si nokautirao protivnika... Nije pitanje kvaliteta, već pristupa. Skandal.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Što smo morali da pobedimo večeras? Pitam bez da provociram. Penal koji je Belić napravio nije postojao.

Da smo pobedili ovo bi samo uvećalo Serbski koeficijent (čitaj ciganski) tako da me zabole kurac.

Ma jebe mi se sad za cigane i koeficijent.

Što onda mora da pobeđujemo i u grupi i koji kurac smo ušli onda u grupe ako ne treba da pobeđujemo zbog govana?

Ovo je krajnje neozbiljno na šta mi ličimo.

Viđao sam svakakva sranja od nas i AZ i Augsburg gde nam sve odgovara pa čak i 0:2 samo da ne bude poraz od dve razilke ili više ako primimo 3 + gola i mi puknemo baš 1:3 ali opet smo nekako igrali neki fudbal tada a sada...

Šta je bre ovo i to protiv jebenih Maltežana? Odemo na 1:3 i umesto rutinski da zatvorimo utakmicu mi pravimo dva preglupa identična penala a hoćemo da se lečimo pobedama nakon očajnog starta sezone i sad treba opet da smo u kurcu sa ionako uzdrmanom psihom i to sve pred derbi a pre toga nezgodnog gostovanja u Kragujevcu.

Šta sve više nećemo videti od Partizana, sačuvaj Bože.

U pravu je Ens... samo da ne bude petarda u derbiju s obzirom na šta jebeno ličimo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Ova sezona ce biti sezona blamaze. Petrica ne mogu da smene do pauze a covek je realno zalutao u trenerski posao. Zali boze para bacenih na pojacanja. Ali tako je to kad dolazi trener koji daje alibi lopovima u upravi. Nista bolje se nije ni ocekivalo.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Mi igru nemamo. Ne znam ni na sta nam se svodi ovo sto radimo, ali fudbalska igra nije. I dalje stojim pri tome da imamo solidnu ekipu, ali da su prepusteni sami sebi. Petricu ne mogu da zamjerim neznanje, ali zamjeram sto je preuzeo tim i cuva ledja govnima, koja imaju alibi izmedju ostalog i u dovedenim pojacanjima. Usput, Petric me podsjeca na mog pijanoh tetka, kad presauga i onako pijan pokusava da shvati desavanja oko sebe, sa nekim pogledom u prazno i poluotvorenih usta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Čestitke na prolazu, i to je lepo.

Ali ovo je sramota: poluamaterska ekipa nam daje tri gola, da smo igrali sa nekom profesionalnom, dali bi nam 12! Lopte huje kroz naš 16erac, protivnici vozaju našu odbranu k'o na vašaru, Fejsa bivši igrač, Popović sa totalnim odustvom fudbalske inteligencije dva puta na istu foru samo legne u stranu da bi mu izvođač penala kao pioniru dao gol po sredini, Menig maksimalno bezobrazan da u kontri kad ima tri igrača drži loptu dok je ne izgubi - za tako nešto bih odmah posle utakmice raskinuo ugovor sa njim!

Razumem da čuvaš snagu za utakmice koje slede, ali profesionalna ekipa to uradi tako da se profesionalno zatvori, a onda odradi protivnika na kontre. Odmoriš neke od važnih prvotimaca, daš šansu rezervistima, ako ne od početka, a ono u nekom razumnom tajmingu.
Ali mi nismo profesionalna ekipa. Pitam se da li domaći igrači uopšte primaju platu, i da li stranima kasni, a i ako je primaju, zašta je primaju?!
Za ovo što smo večeras gledali?! :banghead:
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Očekivati da petrić postane trener i oďrži ovaj veličanstveni niz nepobedivosti je otprilike isto kao i uzeti pištolj, napuniti 5 od 6 metaka, i zaigrati ruski rulet bez prestanka očekujući da neće da opali
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Čestitke na prolazu, i to je lepo.

Ali ovo je sramota: poluamaterska ekipa nam daje tri gola, da smo igrali sa nekom profesionalnom, dali bi nam 12! Lopte huje kroz naš 16erac, protivnici vozaju našu odbranu k'o na vašaru, Fejsa bivši igrač, Popović sa totalnim odustvom fudbalske inteligencije dva puta na istu foru samo legne u stranu da bi mu izvođač penala kao pioniru dao gol po sredini, Menig maksimalno bezobrazan da u kontri kad ima tri igrača drži loptu dok je ne izgubi - za tako nešto bih odmah posle utakmice raskinuo ugovor sa njim!

Razumem da čuvaš snagu za utakmice koje slede, ali profesionalna ekipa to uradi tako da se profesionalno zatvori, a onda odradi protivnika na kontre. Odmoriš neke od važnih prvotimaca, daš šansu rezervistima, ako ne od početka, a ono u nekom razumnom tajmingu.
Ali mi nismo profesionalna ekipa. Pitam se da li domaći igrači uopšte primaju platu, i da li stranima kasni, a i ako je primaju, zašta je primaju?!
Za ovo što smo večeras gledali?! :banghead:
Kad smo mi to glatko pobedjivali ove livadare sa malte? Sve ostalo sto si napisao se slazem 100%
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Što smo morali da pobedimo večeras? Pitam bez da provociram. Penal koji je Belić napravio nije postojao.

Da smo pobedili ovo bi samo uvećalo Serbski koeficijent (čitaj ciganski) tako da me zabole kurac.
Mi pre svega igramo za naš koeficijent i ugled kluba. 3:3 protiv ekipe sa Malte nije ništa što bi trebalo da "nas zabole kurac". Mislim da je nepotrebno naglasiti zašto je taj klupski koeficijent bitan za naš klub i za buduće žrebove.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Gledam sad malo ostale rezultate i potencijalne protivnike.
Znači šiptari s kosova imaju svog predstavnika u grupnoj fazi neki Balkan.
Ako nema dirigovanog izvlačenja, ne bi me čudilo da nam se baš oni utrpaju u grupu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top