Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Neverovatno mi je da je nekom ovde potpuno isto nereseno, i pobeda... Pa mi ovakvim jebenim pobedama boostujemo to muceno samopouzdanje. I to pred kraguejvac koje moze biti zajeban a tek da ne pricam o derbiju. Pa jel mozete da zamislite derbi i ciganskog kera na klupi koji kidise na sudiju, na nase igrace, trenera.. I na drugoj stranu ovu nasu nesrecnu mucenu pojavu Petrica? Na sta ce to sve da lici.... Covek ne menja izraz lica bila malta ili finale lige sampiona...
Ne mozemo da zatvorimo 1:3 protiv jebenih konobara, jezive stvari.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Jedemo i mi govna malo. Gurbeti dobiju svoju filijalu - hajp, u novinama hvalospevi, oni se lože do iznemoglosti, narkoman u transu. Mi posle godina sistematskog urušavanja, blokiranja, ciganske uprave, medijskog progona i pljuvanja posle svake pobede a kamoli poraza, nemanja ni ekipe ni trenera i volje ili dozvole da se isti naprave uđemo u Evropu, ponovo - depresija opet. Daj bože da momci ne idu na društvene mreže i forume, inače nije ni čudo da tako malodušno igraju. Ovo kenjanje po sebi je imalo smisla tamo 90ih ili 2000-ih a u ovoj situaciji je nisko. Znamo li mi gde se nalazimo i koja je godina i šta se desilo i u klubu i na tribini. Odakle nam tačno pravo da se pravimo ludi ovoliko.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Cestitke na prolazu u grupnu fazu LK, to je sve..hvalospeve ostavljam kolegama sa foruma! Uprava napolje!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Ja ne znam cemu kuknjava. Ovo je mnogo bolje nego da smo dobili 0:5. Primamo petardu u derbiju? Odlicno! Derbi, pun stadion, zgadija nas puni a na zapadu nema dece. Da vidim tog Grobara, tog Partizanovca, koji nece na trenutak zaboraviti na porodicu, posao, decu... Mozda nam i sever pomogne kao onomad za Zeku i Bjeku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
uzeti pištolj, napuniti 5 od 6 metaka, i zaigrati ruski rulet bez prestanka očekujući da neće da opali
Duhovito je ovo sa pištoljem, ali...
Pa...da vam kažem...dosta su kritikovani i Petrić i Stolica, samo ni mnogo bolji treneri ne bi mogli da učine mnogo sa ovim fizički, starosno, pa i psihički uzdrmanim igračima...i to u roku od 2-3, 7 ili 15 dana...
Džaba solidnih 3-4 igrača kad imaš nesolidnih 12-13, džaba dve dobre pozicije, kad fali ozbiljnih 9, itd...
Nama pravi zadnji vezni tek stigao sa aerodroma, a treba da igra derbi za neki dan...
Sve su to neki suludi uslovi za bilo kog trenera.
Da se molimo Bogu da je taj Traore neka zver, da će naši kikseri pozadi i isti takav golman smanjiti greške na minimum, a da će i protivnik promašiti ponešto, da ćemo nekako dokotrljati loptu do napadača, i da će oni uspeti da urade bar nešto.
A ovo ostalo nam je solidno...
Nije sve baš tako crno, evo, npr, novi dresovi su nam sivi.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ajmo sad malo da započnemo diskusiju o šeširima.
Koga sve možemo da izvučemo ?
 

napadajpfc

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
8
Reaction score
8
Локација
Novi sad
Sa pola snage, teraj dalje! Treba se cuvati za derbi a ovo nocas je samo odradjivanje posla, verujem da ce biti slicno i u Kragujevcu. Bitan je derbi, da karamo cigane, zasto se trositi na ovakve meceve. Preterujete.
Kakva si ti legenda hahaha. Ovo je nasih 100 posto trenutno. Koliko god ih mrzeo treba da se desi cudo da ciganima uzmemo i bod a kamoli 3 u derbiju
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
2. šešir: Vest Hem, Kluž, Molde, FCSB, Fiorentina, Keln, Hapoel Ber Ševa

3. šešir: Žalgiris, Austrija Beč, Sivas, Dnipro

4. šešir: Slovacko, Slikeborg, Đurgarden, Pjunik, Balkani

Bilo bi lepo da izvucemo Hapoel, Zalgiris, Pjunik.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
U ovom trenutku najbitnije je bilo da se obezbedi grupna faza LK i da se niko ne povredi. Kakva je ono poljanka bila. Tu negde na nivou oranice moCZart namestaj lige.
Ali dok sam gledao nas pristup i zalaganje (ne kazem igru jer nije postojala) sve dok nismo primili gol to je bilo kriminal. Kao da ne dobijaju plate (nisto cudno i da nisu primili) kurcobolja max level. Ne da je posle toga bilo nesto mnogo bolje ali dovoljno koliko da damo gol. Drugo poluvreme onako nivo kao sto je neko rekao kup Mikronezije ali i to je bilo dovoljno da dodjemo do 1-3. Posle 3-1 za nas ma koliko i da ti je kurcobolja protiv ove poluprofesionalce, da cuvas snagu i da ti su misle usmerene na prvensto nedopustivo je da poklonis dva glupa penala i gola ovima. Istina ovi nisu totalni amateri nego neka poluprofesinalna ekipa ali i protiv ovakvih ne smemo ni u snu da primimo 4 gola :banghead:
Petricu zameram kad je vec imao 1-3 nije iskoristio sve 5 izmene protiv ovih. Drugo neznam sta da mu zamerim kad covek nije trener nego ga je govnjiva uprAVa izradila na neki nacin (ucenili sa necim) da sedne na klupu i glumi trenera.

Sta reci drugo osven da ce sve biti mnogo jasnije za nedelju dana (ako vec sada nije jasno kud ide ova sezona).
Ili ce biti bruka i sramota protiv perhane ili cemo da dobijemo nekako 1-0 i mozda malo preokrenemo momentum na pozitivno. Da se razumemo perhani kad naidju na tvrdu i organizovanu ekipu dobiju po picki ali u ovom trenutku mi smo daleko od toga.

uprAVo rak vas pojeo meso vam sa koske odpadalo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Rezultat je potpuno nebitan, da smo odigrali dobro, da smo mi bili tim koji je imao bolje sanse, da smo kontrolisali igru i da smo tako pukli 2:0 bilo bi mi mnogo manje zao nego da je ostalo 3:1 nakon ove bruke i sramote od fudbala gde nas je Hamrun nadigrao i gde nismo ni ovaj rezultat zasluzili. Nisam Petricu zamerao previse igru na prva 2 meca zbog toga sto prosto nije imao vremena da uradi mnogo toga, ali to sto ekipa nije napredovala ni milimetar jako zabrinjava, jer ovo sto smo gledali u ova 3 meca pod njim je ozbiljan korak nazad u odnosu na vec tanku igru koju smo imali kod Stolice. Ako ovako budemo igrali, boricemo se za 4. mesto sa TSC-om, i to kazem bez ikakvog preterivanja.

I naravno, kao sto sam napisao nakon pobede nad ovim nesrecnicima prosli cetvrtak, nikako ne zaboraviti ko su krivci za sve ovo. Nije to Petric, nije to Stolica, nije to Misa Pilates, nisu ni Sanicanin, Fejsa ili kog god pojedinca smatrate za najlosijeg, krivci su ljudi koji su decu koristili kao zivi zid na utakmici protiv Kiprana i oni koji su tim ljudima dali priliku da budu tu gde su sad. Dok su oni tu, Partizan se ne takmici, nego se bori za goli zivot. Volim i ja da diskutujem o Partizanu cisto sa sportske strane, ali ovo je cinjenica koju ne treba izgubiti iz vida ni u jednom trenutku.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Prvi šešir smo samo ako Ciganijakos dobije sad Apolon na penalima….

Edit: takooo jeee! Mrš u kurac i ciganijakos
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top