Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Cini mi se da je liga Konferencija jaca od prosle godine,voleo bih Fiorentinu iz drugog sesira.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Prolaz je u ovom momentu najbitniji a igra je za veliku brigu. Pomak u igri kod Petrica je koliko gola dajes toliko i primis. Za nesto bolje potrebno je jos pojacanja ozbiljan trener i UPRAVAAAAAA. Ko i da nam se padne bice zajebancije.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
POT 4 - Djurgarden

Izbeci po svaku cenu!!!!
Igraju jako dobro ove sezone.

POT 2 - Svi jaci od nas

Edit : Samo da Dnipro ne uleti, tad ispadamo na par godina
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Надам се да је ово последњи меч у коме смо играли ову формацију и да је све ово било принудно зато што немамо довољан број играча у везном реду. Не треба нам овако нешто никад више. Ем је екипа растројена ем јој потураш кроз нос нешто на шта су тотално ненавикнути. Ми и са 4-3-3 нисмо знали где и шта треба, а чудимо се што играчи ме држе линију у овој формацији. За 3-5-2 ти требају ултра офанзивни бекови који шпартају 90 минута 100 метара и ту је крај приче о тој формацији. Повраћа ми се од ових аутсајдерских филозофија фудбала.Ово је ненормално шта се ради са тимом од старта сезоне и на какве све промене су осуђени за кратко време. Играчи ниједног клуба у Европи нису скоро доживели ово што доживљавају наши. Без класичних припрема, без тренера, без било каквог вођства, циља, идеје... Да доведеш рецимо играче ПСЖ-а у ситиацију у којој су наши, да их води ова управа и овај стручни штаб, они би групу ЛШ завршили на последњем месту и били би у средини француског првенства. Има смисла кривити играче кад су на какав-такав начин макар солидно вођени али у овој ситуацији они су класичне жртве једне ултра-токсичне средине. Док је ова управа ту стрепећу и од најбољег жреба јер они и онај ко их ту држи су канцер овог клуба који изједа сваку здраву ћелију.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Koliko ja vidim, tesko cemo mi grupu proci ovde.
Trebace bas srece u zrebu.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Bukvalno me je bilo sramota juče. Znam da Gordan nije trener ali nadao sam se da bar može malo da podigne ekipu, jer svakako sledi raspad na jesen, medjutim čovek je uspeo za dve nedelje da izgledamo još gore.
I sad kao raspravljamo koga bi želeli u LK? Pa cirkus...
Nama poluprofesionalna ekipa (to znači da neki igrači rade neki drugi posao, a fudbal im dodje kao hobi), igra viktorije pola sata???!!!, ali ako dodje još par afrikanaca, bićemo do jaja :) :) :)
Ali dobar deo foruma je želeo ovo, oteraste Saleta, oteraste tu našu pokvarenu decu.
Tražili ste, gledajte!
Nije da niste bili upozoreni!
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Ostvaren je plasman u grupnu fazu sto je najbitnije.
Igra bez sredine terena nije mogla biti bolja i jedno pojacanje nece biti dovoljno.
Ne mozemo kriviti Petrica za namere ili propuste uprave
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Bukvalno me je bilo sramota juče. Znam da Gordan nije trener ali nadao sam se da bar može malo da podigne ekipu, jer svakako sledi raspad na jesen, medjutim čovek je uspeo za dve nedelje da izgledamo još gore.
I sad kao raspravljamo koga bi želeli u LK? Pa cirkus...
Nama poluprofesionalna ekipa (to znači da neki igrači rade neki drugi posao, a fudbal im dodje kao hobi), igra viktorije pola sata???!!!, ali ako dodje još par afrikanaca, bićemo do jaja :) :) :)
Ali dobar deo foruma je želeo ovo, oteraste Saleta, oteraste tu našu pokvarenu decu.
Tražili ste, gledajte!
Nije da niste bili upozoreni!
Ajde bre nemoj da razmisljas kao da imas ciganski mozak…
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Надам се да је ово последњи меч у коме смо играли ову формацију и да је све ово било принудно зато што немамо довољан број играча у везном реду. Не треба нам овако нешто никад више. Ем је екипа растројена ем јој потураш кроз нос нешто на шта су тотално ненавикнути. Ми и са 4-3-3 нисмо знали где и шта треба, а чудимо се што играчи ме држе линију у овој формацији. За 3-5-2 ти требају ултра офанзивни бекови који шпартају 90 минута 100 метара и ту је крај приче о тој формацији.
Komentator sa Arene je sinoc prokomentarisao da je ideja da ovu formaciju koristimo i u nastavku sezone i da se planira guranje Ilica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bukvalno me je bilo sramota juče. Znam da Gordan nije trener ali nadao sam se da bar može malo da podigne ekipu, jer svakako sledi raspad na jesen, medjutim čovek je uspeo za dve nedelje da izgledamo još gore.
I sad kao raspravljamo koga bi želeli u LK? Pa cirkus...
Nama poluprofesionalna ekipa (to znači da neki igrači rade neki drugi posao, a fudbal im dodje kao hobi), igra viktorije pola sata???!!!, ali ako dodje još par afrikanaca, bićemo do jaja :) :) :)
Ali dobar deo foruma je želeo ovo, oteraste Saleta, oteraste tu našu pokvarenu decu.
Tražili ste, gledajte!
Nije da niste bili upozoreni!
Hoće rezati neko ove mentolsko rasističke postove ili da puštamo Lazara da rešava ovo?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
PARTIZAN,
FCSB,
Hearts,
Dnipro.

Odradio sam i ja ovu simulaciju, pa da vidimo kakve smo kurate srece.

Realnost je da nas svi zele iz prvog sesira, a verovatno se i svi cude kako si mi nalazimo u istog.

Gordane, ako volis Partizan.....posto za upravu smo sigurni da rade protiv nasih interesa.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Slusam izjave Petrica i Rikarda i pitam se da li je jebeno moguce da je Rikardo igrao 90 minuta pod inekcijama i terapijama, zasto? Mogao je Bazdar bar pola sata da odradi, zasto trositi Rikarda i rizikovati da ga izgubimo za derbi? I Fejsa je takodje igrao pod inekcijama. Neverovatno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
U stanju kad te jebe žvaljo i spolja i unutra, kad ti smeštaju ko tudjem, kad te biju na istoku jer je Vučić PEDER, vas ovde nekolicina šorate po realno jedinoj stvari koja je bitna, a to je grupno takmičenje u evropi. Da, svi smo očekvali odvratnu igru, ali i prolaz. Da li mislite da možemo bolje? Nek sedne neko od vas na klupu u ovim (ne)uslovima.

Normalno da ću kao Grobar da se radujem svakoj pobedi, normalno je da ću da se radujem svakom crnom bratu koji dodje ovde, ma i za igrača koje god da je vere i boje, zabole me kurac.

Da li sad dovode ove pod pritiskom i za to mi se jebe. Oni nisu Partizan. Partizan su onih 11 na terenu, trener i mi koji ga volimo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Komentator sa Arene je sinoc prokomentarisao da je ideja da ovu formaciju koristimo i u nastavku sezone i da se planira guranje Ilica.
Та формација је најава још већег циркуса. Уместо да Траореа којег си довео истуриш испред штопера ти сад вадиш играча из везе да би технички још неписменијег штопера гурнуо у штоперску линију и везни ред остављаш на леђима два играча (вероватно Андраде и Траоре). Практично најава прескакања игре и лупетања лопте на о-рук и помоз Бог. Ако дође Цимирот можда заиграмо са три у вези али губимо једно или оба крила. Столица је ишао у једну крајност, а Петрић иде у другу. Надам се да је то идеја само коментатора са арене.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top