Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.352
Локација
Banja Luka
Hamidu, zmaj od Šipova Traore :D
Odlicno je ovo bilo, moglo i ubjedljivije, ali u zube se pobjedi ne gleda.
Ono sto me posebno odusevilo ne mirnoca citavog tima kad su svabe kidisali na nas gol.
Posebna pohvala Popovicu za onakvu sigurnost i mirnocu. Mnogo zrelije djeluje nego ranije!

Da sad osvojimo ovu LK, kao utjesnu nagradu za ispadanje iz kupa :D
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Kakva utakmica...skratili su mi 10 godina zivota
par stvari , prvo filipovic tj kako je ispadao i kako su lako probijali po njegovoj strani sve dok njihov trener nije izvrsio izmene i onda se situacija smirila.
njihovi bekovi su samo centrirali cim primi loptu puca napred i sreca da smo sve to skupljali,a vujacic je imao onaj jedan kiks gde pusta lika samog iza da igra glavom
ima li su dosta sansi ali gotovo da nista nije islo u okvir gola.
Trao je mleo na sredini terena cak dobar donekle i u organizaciji da povuce loptu napred.
Pavlovic kao da je tawamba usao u njega,ako je taj tip napadaca trebali bi stalno da igramo sa njima dvojicom ako ce znati da radi taj posao,a vcrs je pokazao da moze.
Svaka cast za borbu i u revansu pametno i da se nadamo da ce nica kelnu da uzme 3 boda,da dobijemo slovacko i mozemo dalje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Некад се звала Achener Strase, а сад се зове Марковића Дасе:D
Света је одиграо за десетку. Не знам да ли је неко уочио моменат кад је у паду и делићу стотинке мисли ишчачкао пас уместо да млатне лопту како би 99% играча урадило. То је било прво полувреме. Одушевио ме тај потез и мирноћа целе екипе и тенденција ка пас игри уместо ка паничном напуцавању лопте.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pobediti 3 puta skuplju ekipu, koja igra u uređenoj ligi, gde im upravu ne čine Vazura i Vučela, i to u gostima, pred 50.000 ljudi, je ogromna stvar. Oni jesu imali inicijativu i relativno lako ulazili u naš kazneni prostor, ali njihove šanse nisu bile ni približno opasne kao Menigove, Pavlovićeve i Andradeove. Bili smo mnogo bolji protivnik.

Nas uvek izda ta kurčeva sreća, i plašio sam se, da ćemo nakon propuštenih šansi sigurno biti kažnjeni, i to u zadnjim momentima meča. Onako, za šlog. Strogo grobarski. Ali, nije se dao Popović i još jednom je pokazao da je prvi golman. Neko je spomenuo Stojkovića, i da bi sa njim primili nekoliko komada. Mene od te pomisli jeza podilazi, jer i dalje vučem traume od Az Alkmara.

Ovo je bila taktički perfektna utakmica. I dalje ne znam da li je Petrić jebeni genije, ili je čovek kao profesor fizičkog, baci loptu igračima na treningu, i kaže igrajte. Šta god da radi, jebeno uspeva. Posebno je lepo videti što se čovek ne boji da isprobava nove stvari i rizikuje, a ne da pravi šablonske sastave tima i izmene istog. Naklon za Gordana. Ovo je bila doktorska disertacija na terenu.

Filipovićeva strana je poprilično bila bušna. Možda je i to jedan od pokazatelja koliko vredi Urošević. Jebena kapitenčina. U zadnjoj liniji bih izdvojio i Markovića. Čovek je odigrao kao da ima 500 ovakvih utakmica. Zna kada da gurne i povuče igrača, a zna vala i kada da skloni ruke. O golčini da ne govorim. Pohvalili ste već Pavlovića i Traorea, i složio bih se sa tim. Prvi beskonačno dugo povređen, a drugi je, na početku, izgledao da igra sa bolom u kurcu. Ali, i njihove sjajne partije sinoć. Trebaće nam i u budućnosti da tako odigraju. Petrić definitivno zna da izvuče najbolje iz igrača.

Rikardo, koliko god da je važnih golova dao, ruku na srce, u važnim utakmica češće pruža loše partije nego dobre. Umesto da odigra odmah, on mrsomudi do besvesti i upropasti šansu. Nije to Linglong liga, mora da se igra brzo. Nema sebičluka. Dijabate, takođe, previše solira, ali on čovek ide odmah na prodor. Rikardo drži loptu u nogama po pola minuta, dopuštajući da se protivnička odbrana postavi. Odmah znam da od tog napada nema ništa. Treba mu objasniti da ne sme to da radi.

Ali, sve je preveslao Lutovac. Čovek je bogotac. Posle 8 minuta igranja, čoveku duša u nosu, nabija se u ćošak i pokušava da napuca protivničke igrače. Plus je nabio kilažu, pa izgleda kao kada ubaciš nekog u termin, čisto da popuni broj igrača. Da smo na kraju primili go, on bi bio jedan od najvećih krivaca.

Nadam se da ćemo za, sada već 6 dana, napuniti Hram, jer ova ekipa, i Gordan sa njom, to zaslužuju. Bila je ovo gladijatorska borba, i naši momci su stvarno ostavili srce na terenu (ne volim te ciganske floskule, ali ovo je najbolji opis).
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Иначе, Страјнић је излапео. Нема другог објашњења. Шта онај човек прича, како меша играче и како коментарише као да је празан балон....неподношљиво

To nije izlapelost, vec neprofesionalizam i bol u kurcu za svoj posao, pored generalne netalentovanosti za posao komentatora koja se ogleda u tome da prenosi zvuce kao da je na sahrani. Ja garanutujem da osim utakmica koje prenosi taj covek nista ne gleda, ne razmislja i ne cita o fudbalu, a i sto bi kad zna da mu je pozicija sigurna. Bukvalno mi je neverovatno da on i onaj ciganski debil sto urla cim predju pola mogu da se bave ovim poslom, da su trazili gore komentatore ne bi ih nasli.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Gordan i Partizan su učinili sve što je do njih.
E, sad da vidimo kakvi smo mi, sve ispid 25000 u četvrtak je bruka!
U četvrtak ne sumnjam da će se skupiti i kuso i repato, kao protiv Larnake.

Inače, ja imam problem sa finišima naših utakmica, posebno ako gledam na TV-u. Redovno završim u toaletu i ne gledam poslednjih par minuta, kad je kritično. Stadion je skroz druga priča.. tako da srećom, sinoć ne videh taj Andradeov promašaj :buhaha

Svaki komentar, osim divljenja ekipi celoj i treneru, za sinoćnu partiju je bespotreban. Da, ima ko je lošije odigrao, ima ko je očajan bio, ali to je sve nebitno jer je pobedio PARTIZAN!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
....
To nije izlapelost, vec neprofesionalizam i bol u kurcu za svoj posao, pored generalne netalentovanosti za posao komentatora koja se ogleda u tome da prenosi zvuce kao da je na sahrani. Ja garanutujem da osim utakmica koje prenosi taj covek nista ne gleda, ne razmislja i ne cita o fudbalu, a i sto bi kad zna da mu je pozicija sigurna. Bukvalno mi je neverovatno da on i onaj ciganski debil sto urla cim predju pola mogu da se bave ovim poslom, da su trazili gore komentatore ne bi ih nasli.
Мораћу да одгледам снимак са арене да се деконтаминирам. Боље да су пустили само звук са стадиона без коментатора, бар бих без безумних убадица слушао оно "Црнооо-бели!". Сигурно нас је и неки исландски коментатор енергичније и смисленије коментарисао
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
U četvrtak ne sumnjam da će se skupiti i kuso i repato, kao protiv Larnake.

Inače, ja imam problem sa finišima naših utakmica, posebno ako gledam na TV-u. Redovno završim u toaletu i ne gledam poslednjih par minuta, kad je kritično. Stadion je skroz druga priča.. tako da srećom, sinoć ne videh taj Andradeov promašaj :buhaha

Svaki komentar, osim divljenja ekipi celoj i treneru, za sinoćnu partiju je bespotreban. Da, ima ko je lošije odigrao, ima ko je očajan bio, ali to je sve nebitno jer je pobedio PARTIZAN!
Ја нисам гледао надокнаду синоћ. Није имало шансе. Отишао у собу и слушао реакцију мојих дечака.

Не памтим стабилнији и конкретнији Партизан. Смем да се кладим да ће говна из управе да осакате тим на крају јесењег дела сезоне. Пас матер.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.499
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bilo bi lepo da sad konačno prestane kenjnje po Popu, svake 2 nedelje “kme kme nije on golman za Partizan”, kao da smo od Borote imali golmane a ne onog ludog Kralja, Pandurovića, Radišu i razne budalaštine Kljajića, Safeta Jahića nesrećnog Kipranina itd…
O kapitenu cigana da ne pričam koji je uzdizan na pijedestal a svaku evropsku u kojoj je neko prešao pola je usrao bar jedan gol.
Golmani kasno sazrevaju, dečko ima 23 godine, kiksaće kao i svaki golman što kiksa samo bi bilo normalno da mu se ne skače po leđima posle svakog. Golmanu je potrebna konstantnost, utakmice u rukama i strpljenje. Već 2,3 sezone većinu velikih utakmica brani više nego dobro. Malo strpljenja i da se konačno dobije golman.
A ne da se kasnije kuka ko za Ž Živkovićem.
Uopšte mi nije jasno pored plejade rupa od golmana da se konstatno sere po golmanu od 23 godine koji u najmanju ruku uopšte nije loš, a često je i najbolji u ekipi.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.406
Локација
Nickname
I uz sve to, mi imamo Mišu Filipovića, Vučelića, Vazuru, pink city i ostale parazite, pa mi smo intergalaktički fenomen.

Baš sam sinoć 5 minuta nakon kraja pomislio na to. Jbt, igrali bismo u utorak ili sredu u nekom Minhenu, Lajpcigu. Četvrtak bi služio isključivo za kladionicu i da se smejemo romima.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
I da, moram veliki naklon jos jednom da izrazim za Gospodina Natha, nadam se da cemo dobiti novog Saleta u njegovom liku, mislim da komotno moze da igra jos 3-4 godine, kako covek drzi ritam i deli lopte, fizicka sprema je nebitna.
Znam šta si htio reći. Razumijem,
Ali generalno ovo ne stoji. Naprotiv1
Dva igrača sličnih tehničkih i kreativnih sposobnosti, a različite fizičke spreme su nebo i zemlja.
Moć timova iz lige 5 je uveliko određena fantastičnom fizičkom spremom.
Naravno, sama fizika bez fudbalskih elemenata je besmislena, ali to se podrazumijeva.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd

Прилози

  • images.jpeg-5.jpg
    images.jpeg-5.jpg
    5 KB · Прегледа: 42
Статус
Затворена за писање одговора.
Top