Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
A da nema mozda bolji način da usmerimo energiju nego da se koljemo izmedju sebe braćo..ovo me boli i više od poraza na terenu,ovo je zapravo najveći poraz Partizana.
Naravno da ne treba da se targetiramo medjusobno, ali botovcine treba nasisati kurcem momentalno. Radjeno na nekim drugim temama, treba raditi i ovde. Botovcine su oni koji legitimnu mrznju navijaca prema upravi kanalisu pitanjem ko posle njih?
Ponovicu,koga boli u ovom momentu kurac ko posle, bitno je da ovi moraju odmah da se kupe i nikakvog sirenja price dalje ne sme biti!
Sto se juga, Duljaja, igraca i ostalog tice mozemo da polemisemo, ali oko gamadi u upravi polemike nema! Jel trebaju i cigani da nas nakaleme 5 0 pa da opet neka botovcina skrece temu na korak posle sa ciljem da obesmisli korak pre?
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Ne mislim da je ijedan od ove dvojice botina..inače se slažem sve 100%. Amnestija za unistitelje ne sme da postoji,niti je u ovom trenutku bitno ko drugi,bar ne dok ovima ne vidimo ledja,čuj mene tabute, jer su najveći kancer ikada.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Ne, ne i ne!
Nisu krivi ni Vučelić, ni Vazura, ni Kralj, ni Duljaj, ni Miša pilates, ni igrači.

Mi navijači smo krivi! Mi smo jedini krivci. J-e-d-i-n-i.
Godinama gledamo stoku kako nam uništava klub i ništa ne preduzimamo.
Gledamo i ćutimo. Bez reakcije. U prevodu: ako ćutimo, problema nema.
E pa zato smo dovde i stigli, a može nam biti samo još gore.

Sa stokom se ne može fino, nego samo kao sa stokom.
Znači za rogove, pa napolje. Marš! Marš iz kluba!

Nažalost samo taj način stoka priznaje.
Drugi način ne postoji.
Nismo mi, navijači, ništa krivi. Šta smo mogli da uradimo, uradili smo. Niti znam šta se ikad uradili mirnim protestima (ne pominjete mi Gandija), kao ni koju smo mi bitku kao navijači dobili? Ne znam šta drugo i šta više očekujete? Običan navijač može da ode na neki protest, ili dobije šamare na utakmici jer skandira Žvalonji. Ovakve stvari ipak rešavaju država (služba), i kop. Mi ni državu ni kop nemamo (državu zapravo vodi Služba), a i kad se opet, i ako, uspostavi neka hijerarhija na Jugu, opet će to biti neka kombinacija, tako, interes, i naravno, opet će hijerarhiju uspostaviti Služba.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Nazalost mi koi volimo Partizan i najvise patimo za ovo sto se desava sa klubom. Nemocni smo jedino mozemo da vise volimo klub da gutamo knedle na lose rezultate i da se molimo ovo zlo da sto brze prodje i da dodje neko ko ce da upali svetlo u tunelu.I ova tema na forumu uskoro se zatvara jer za nedelju dana igracemo najverovatnuje zadnju efvropsku utakmicu ove sezone.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.186
Reaction score
7.000
Локација
NbG
Njaveća tragedija od sinoć je što mi moramo da budemo prezadovoljni rezultatom 5:0. Realno je moglo (i trebalo) da bude 8-10:0 za njih i to bi tek bila bruka istorisjkih razmera. A u istoriji ne bi ostalo zapisano ko je bio direktor i predsednik kluba u to vreme, tretman države i domaćih izdajnika, trener početnik, bojkot tribine i sl. već zakucan sraman rezultat za sva vremena.

I posle svega Duljaj mora sam da ode u jednom jedinom pravcu, nema šta da se tu nudi ostavka i čeka reakcija nadređenih. Ako hoće da sačuva ono malo svog imena i ugleda među navijačima.

Nama ostaje naša živa rana i faktički mrtav klub, veštački održavan u životu samo da bi raznorazni mufljuzi i jajare lečili komplekse i ostvarivali svoje ciljeve preko imena nekada velikog kluba. Šta je odgovor i kako dalje ne znam ali znam da je ovo stanje baš ono što smo mogli da predvidimo i što smo na kraju i zaslužili.

Partizane mrzim seebe...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.093
Reaction score
4.081
Локација
Beograd

Nisi mi odgovorio na pitanje. Šta si ti uradio da možeš tako da pričaš i daješ takve epitete ljudima koji su TRENUTNO na Jugu? Šta si uradio da oteraš ovu gamad? Da nam bude bolje na bilo koji način, koje su tvoje i većine ljudi akcije?

Ja ne idem na tribinu da se razumemo, ali ako nešto trenutno treba da se pohvali to su Grobari.

Nemoj da zaboraviš da je prosek godina verujem 24-27 trenutno i da su ti momci možda svetlo na kraju tunela.
Da li je bojkot dobra opcija, o tome može da se priča, sve ostalo, nisi u pravu uz dužno poštovanje.

Inače, malopre prođoh pored stadiona, žive duše nema u zgradi sem mučenog portira nikoga, kaže stanje redovno, pa vi vidite sa čime se mi susrećemo.
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Kad ce saopstenje jer svi mi ne vidimo od ociju? Celo jutro vrtim portale u nadi da odlaze.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
990
Reaction score
4.476
Локација
Nis
Nisi mi odgovorio na pitanje. Šta si ti uradio da možeš tako da pričaš i daješ takve epitete ljudima koji su TRENUTNO na Jugu? Šta si uradio da oteraš ovu gamad? Da nam bude bolje na bilo koji način, koje su tvoje i većine ljudi akcije?

Ja ne idem na tribinu da se razumemo, ali ako nešto trenutno treba da se pohvali to su Grobari.

Nemoj da zaboraviš da je prosek godina verujem 24-27 trenutno i da su ti momci možda svetlo na kraju tunela.
Da li je bojkot dobra opcija, o tome može da se priča, sve ostalo, nisi u pravu uz dužno poštovanje.

Inače, malopre prođoh pored stadiona, žive duše nema u zgradi sem mučenog portira nikoga, kaže stanje redovno, pa vi vidite sa čime se mi susrećemo.

Ne moram ja nista da radim. Nisam ja radio za vlast i bio uz vlast. Moje je da odem na stadion kad mogu i podrzim moj Partizan. A ti sto mislis i sto znas su dve drugacije price. Ovo ispiranje mozga jugom ne prolazi kod mene druze.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.783
Reaction score
55.552
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nevezano sad za sve, ali samo jedna opservacija.
Dugo nisam video većeg antitalenta za trenerski posao od Duljaja.
Mislim lupam Bata Petrić vidiš da ih boli djoka za trenerski posao, veze nemaju ali malo povuku na motivaciju.
Ovaj nesretnik se lomi, ubi, veze nema.
Mislim ok kao tim loš i sve, ali on ne može nikog da pobedi, ekipa nema ideju, pola godine je tu nema ideje nikakve ni obrisa čak.
Mučno ga je i slušati, teško priča, pa kontam da teško prenosi i ideje.
Aj eto Drulović je baš bio duduk a hteo je nešto da napravi. Stvarno sam fascirinan, pa random forumaša da staviš na klupu da se tolko lomi dobio bi neku.
Al da ne otvarate frontove, najmanji je krivac on.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
990
Reaction score
4.476
Локација
Nis
Volim Duljaja, ali brate, da ti ekipa igra onako mlitavo bez pritiska i bez zelje...nije mi jasno. Nije u stanju da ih motivise i to je to. Veliki je problem kad te igraci ne respektuju a to se vidi kroz trcanje. Njemu jedino Belic pravi razliku i kad on izadje ekipa padne. Kako je bre fles pobedjivao Keln?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.008
Reaction score
11.841
Локација
JNA
Mislim da nije problem motivacija, vec odsustvo bilo kakve taktike i ideje na terenu. Jednostavno na terenu izgledamo kao rastimovana banda, igraci ne znaju i nemaju svoju ulogu. Naravno, teren nije problem, promena trenera ne bi donela nista, problem su ljudi koji vode klub, paraziti.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.740
Nisi mi odgovorio na pitanje. Šta si ti uradio da možeš tako da pričaš i daješ takve epitete ljudima koji su TRENUTNO na Jugu? Šta si uradio da oteraš ovu gamad? Da nam bude bolje na bilo koji način, koje su tvoje i većine ljudi akcije?

Ja ne idem na tribinu da se razumemo, ali ako nešto trenutno treba da se pohvali to su Grobari.

Nemoj da zaboraviš da je prosek godina verujem 24-27 trenutno i da su ti momci možda svetlo na kraju tunela.
Da li je bojkot dobra opcija, o tome može da se priča, sve ostalo, nisi u pravu uz dužno poštovanje.

Inače, malopre prođoh pored stadiona, žive duše nema u zgradi sem mučenog portira nikoga, kaže stanje redovno, pa vi vidite sa čime se mi susrećemo.
Za početak sam siguran da nije preskakao na istok da bije ljude koji vređaju pedera. I nemoj uopšte da mi pričaš kako ti balavci od 18-19-20 godina koji su to radili sada više nisu na jugu, nisam tolika debilčina.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.497
Локација
Vukovar
Znamo svi šta je glavni uzrok propadanja i uništavanja Partizana to smo ovde već 1000 puta ispisali, to je činjenica da državi Srbiji na čelu sa onim bolesnikom Partizan ne treba kao konkurentan i uspešan tim nego kao fikus klub koji će da daje legitimitet mezimici.
Očigledno je da nikoga od bivših Partizanovih asova,ljudi od uticaja,uspešnih biznismena, bilo koga ko je deklarativno Partizanovac to ne interesuje i zabole ih kurac za Partizan bitnije su druge kombinacije.

Srbija je gomila beskičmenjaka.

Da se osvrnem na onog Duljaja, levat ni ne pomišlja da podnese ostavku,kaže klub će odlučiti o meni, pa čoveče imaš li ti i trunke časti i osećaš li sramotu ikakvu posle ovoga ?
Bitno da je on rekao da je on kriv za sve i da igrači nisu krivi ali eto on ostaje i dalje tu kao vojnik Partizana(evo sad ću se usrat u sopstvene mokasine).
Neverovatno gde samo pronalaze ovakve beskičmenjake kao što je Duljaj da im daju legitimitet, toga očigledno u Srbiji ima na izvoz.

Navijači Partizana ne postoje,da postoje bili bi danas ispred stadiona i terali bi bandu.

U fudbalskom klubu je naravno stanje redovno sve ide po planu, gazda je zadovoljan.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.740
Zabole me za tvoje misljenje,nisam se pronasao, samo kazem da se kitis tudjom mukom, ti nikakav problem nisi imao i to je to. Sto nisi stao da branis te ljude tada?
Odgovorio sam ti jer si najglasniji ovde kad treba da se pljuje. A posto si ti mudonja dodji na jug pa povedi ispratice ta gomila debila.
Nemam sta da pazim citam kako se ti izjasnjavas pa se i ja ophodim prema tebi u istom tonu.
Ova pojava ovde je branila Veljinu ekipu i sad mu se dozvoljava da vređa normalne ljude na forumu. Samo kažem.
 

LuciferMorningstar

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2023
Порука
14
Reaction score
47
Локација
unknown

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
714
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Očigledno je da nikoga od bivših Partizanovih asova,ljudi od uticaja,uspešnih biznismena, bilo koga ko je deklarativno Partizanovac to ne interesuje i zabole ih kurac za Partizan bitnije su druge kombinacije.

Srbija je gomila beskičmenjaka.
Paaa, i ja sam tako mislio, ali u UO KKP ima nekolicina ozbiljnih privrednika koji su ipak odlucili da udju u klub i cak da daju svoje pare.
Ne sumnjam ja da bi se i u FKP mogla okupiti dobra ekipa, narocito sto FK moze da bude samoodrziv...
Ali istovremeno to u sadasnjim okolnostima znaci da se ulazis u mulj sa raznim kriminalcima i slicno, a to ozbiljni ljudi nece da rade koliko god da vole FKP.
Ja da sam milijarder cisto sumnjam da bih usao u FK a da nemam nekakvu zastitu drzave od kriminalaca
Zato su ovdje terzic, covic, mamic ugledni sportski radnici...

Jbg, tacno se tu vidi koliko je drzava propala i nema nade da ce biti bolje. A siguran sam da bi ozibljan rezim u roku od godine dana procitio ovu drzavu...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Posle bitke svi smo genrali ali ajde sad ruku na srce, koliko vas je očekivalo da ćemo da prodjemo Dance koji imaju sistem već 3-5 godina?

Ako fudbalski pričamo, jedan tim pripreme, drugi na premijeri, sad treći do kraja prelaznog roka.

Bez priprema i bez forme smo bili totalno raštkmovani gde ovi za nas jesu Barselona, nažalost. Duljaju dati priliku da od ovog tima napravi nešto, a za to je potrebno vreme, pripreme i strpljenje.

Danci će daleko dogurati u LK jer su kao Feyenoord one godine.

Sad meč po meč i borba. Najmanje od svega bi voleo da Duljaj ode.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top