Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.071
Локација
Beograd
Da li je neko pročitao izjavu onog mentolčine Ilieva povodom debakla protiv Nordsjilanda?!!!
Au, ni tebe ološu ne treba zaboraviti i ti si učestvovao u uništenju Partizana.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.438
Reaction score
11.858
Локација
Beograd
Idiot rekao da ne prati odavno više fudbal pa ne može da komentariše ovu katastrofu u Danskoj, a pre tri dana bio stručni konsultant na ciganskoj Areni ...
Znači kada je dobro ti si garantovao za ovog dečka, a kada ne ide ne pratiš više fudbal, pratiš samo svoje neimare na Vidikovcu ...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Idiot rekao da ne prati odavno više fudbal pa ne može da komentariše ovu katastrofu u Danskoj, a pre tri dana bio stručni konsultant na ciganskoj Areni ...
Znači kada je dobro ti si garantovao za ovog dečka, a kada ne ide ne pratiš više fudbal, pratiš samo svoje neimare na Vidikovcu ...
Stručni konsultant, a ne prati fudbal, takve na Arenu i dovode. Boli ga uvo, on je završio posao, karijera solidna, dobro zaradio, muljao kao sportski direktor, ima neku balon halu, gradi zgrade, nema vremena da prati fudbal. On je bar otišao, ali drugi Bandido jaše još uvek.
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Ne mogu da pronađem izjavu, ali sam siguran da je on rekao da nije pratio fudbal i kada su ga prvi put postavili za sportskog direktora. Takve voli ova uprava, moralne nule i beskičmenjake koji i ne gledaju fudbal.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
479
Reaction score
2.636
Šta ko ima protiv izjave Ilijeva? Lik je rekao da ne prati fudbal i da nije kompetentan. Ništs nije slagao. Ja bih samo dodao da nikad i nije bio kompetentan, ni kao igrač ni kao funkcioner, i da bi bilo najbolje da je Partizan uvijek zaobilazio u najširem luku.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Sta imamo protiv?
Imamo protiv sto se sad krije kao picketina... Ne smije da pohvali upravu posle 0-5 a jos manje da ih kritikuje.
I onda kao "ne pratim fudbal"
Inace je on znao da ubode igrace, al svejedeno je za Partizan sramota da je covjek koji je na donjoj granici inteligencije mogao da se priblizi klubu.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
479
Reaction score
2.636
Sta imamo protiv?
Imamo protiv sto se sad krije kao picketina... Ne smije da pohvali upravu posle 0-5 a jos manje da ih kritikuje.
I onda kao "ne pratim fudbal"
Inace je on znao da ubode igrace, al svejedeno je za Partizan sramota da je covjek koji je na donjoj granici inteligencije mogao da se priblizi klubu.
Ma znam sve to, o tom moralnom gmizavcu ne vrijedi trošiti riječi. Samo kažem da je mu je izjava da je potpuno nekompetentan za bilo šta sasvim na mjestu i da mi je samo žao što do tog otkrovenja nije došao prije nego što je došao u Partizan kao funkcioner. Mada je i kao igrač bio prilična nula.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Baždara juri Valjadolid i Zuba, pišu pojedini portali. Izgleda da će sad krmak da proda sve što može pre nego što ga smaknemo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.238
More da se ne obrukamo opet danas svaka pobeda je dobrodosla .
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Ubeđen sam da možemo da im damo neki gol. Ilti neke golove. Koliko oni nama mogu da ih daju, ne znam, a i ne želim o tome da razmišljam.
Da li će to sve biti dovoljno za naš prolaz dalje - videćemo.

:napred-partizan: :shal:napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top