Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

abrakadabra

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
6
Reaction score
0
Djordjevic dao trojku za pobedu protiv Beovuka u prvoj B ligi... Bravo Mladene!
nije mi jasno, zasto mali Vranes ne igra? Imao je odlicnu proslu sezonu i doveden je kao pojacanje, a retko kad udje u igru... zna li neko zasto?
 

GNbgd

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
4
Reaction score
0
Djordjevic dao trojku za pobedu protiv Beovuka u prvoj B ligi... Bravo Mladene!
nije mi jasno, zasto mali Vranes ne igra? Imao je odlicnu proslu sezonu i doveden je kao pojacanje, a retko kad udje u igru... zna li neko zasto?
Ja sam cuo za ovog Vranesa, prica se da je mali stvarno dobar, igra na poziciji 2-3, odlican suter! Davao je u proseku 20 poena po utakmici uz 5-6 skokova i po nekom asistencijom... Na finalnom turniru kvalitetne lige je bio maltene direktno zasluzan sto je Dok osvojio drugo mesto...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Још једна побједа младог тима и то на гостовању у Чачку, после неизвјесне завршнице ! Сад смо мало одмакли од доње зоне и ја се надам да ћемо осигурати останак... Кад Милутинов игра за овај тим, то је већ рапсодија...

Молио бих неког од боље упућених ако може да напише нешто више о Ђорђевићу и Андрићу... Конкретно висина/тежина, физичке предиспозиције, и какаве су им шансе у сениоркој кошарци ! или да ме бар упути, гдје имају те анализе...

У којем ткмичењу играју мали Магдевски што је ишао у Тревизо на камп и Милош Глишић, што је играо за 2 године старију репрезентацију (што је за тај узраст велика разлика) ?


Да ли има каквих помака у раду с млађима, ја сам жељан играча из наше школе...
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Juniori dobili derbi protiv fmp-a,najbolji Djordjevic(bek)i Andric.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Beogradski evroligaški turnir je posljednji od 4 kvalifikaciona za onaj
završni u Londonu (9. do 12. maj kad se igra i Fajnal For Evrolige).

Beogradski turnir se igra od 22. do 24. februara, učestvuje 8 ekipa
podjeljenih u 2 grupe.

Grupa A

Alba Berlin
Treviso Basket
Mega Vizura
Crvena zvezda Beograd Diva (ili tada Telekom?)


Grupa B

Partizan
INSEP
Future Stars Prag
Cedevita

Pobjednici grupa se sastaju u finalu. Bolji ide u London.

Link

Mislim da ovaj put pravo igranja imaju igrači rođeni 1995. i mlađi,
pa pretpostavljam da će nosioci igre u Partizanu biti reprezentativci
tog uzrasta: Pušica, Jugović i Babović. Nadam se da će i Magdevski
igrati.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Partizan 2 juce dobio u Obrenovcu,a sada Mega Vizuru u produzecima u juniorskoj ligi.S obzirom da isti tim igra oba takmicenja jos vise razloga za cestitke.Inace obe utakmice igrane su u gostima.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Видим да главни протагонисти финалног турнира са спенса настављају да харају. Један од њих биће страшан играч каквог дуго нисмо имали.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
S obzirom da mnogi nisu u temi,budi konkretniji,rec je o M. Djordjevicu beku-pleju,a treba istaci da i Milutinov nastupa za B tim kad okolnosti dozvoljavaju,kao i standardno dobrog Andrica.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Mozda bi o tome mogao neko ko ga je gledao,npr Vjons,za dva kola ja cu gledati uzivo pa cu izneti svoje vidjenje.Tesko je bilo sta prognozirati kad pogledas razne slucajeve kao recimo Miljenovic s jedne strane i Radicevic s druge.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Tesko je bilo sta prognozirati kad pogledas razne slucajeve kao recimo Miljenovic s jedne strane i Radicevic s druge.
Miljenovic a ni Radicevic nisu dobili priliku da svoje umjece pokazu na utakmicama.
Miljenovic sto je odigrao protiv govana preko puta je sasvim ok rola po mom misljenju, ako se uzme u obzir da 2 godine nije uopste igrao.I da se vidi da mali zna kosarku i da je talenat.
Radicevica ne znam , mislim znam da je u spaniji ali nisam upoznat sa njegovom igrom i minutazom koju dobija.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Mislio sam da je jedan bio pri prvom timu,a nije bio po ukusu trenera,dok je Radicevic mozda imao te karakteristike koje trener gotiv i ali se odlucio da ide drugim putem.Mnogo je faktora koji uticu na to da neko ko je bio talenat kasnije u seniorskoj ostvare veliku karijeru,neki su sportski neki i ne,ali i sreca i da se u pravom trenutku poklope mnoge stvari.Za MIljenovica kao i Bogdana je vec mnogo toga receno tako da je to vec prezvakana prica,vreme se ne moze vratiti,na zalost.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Beogradski evroligaški turnir je posljednji od 4 kvalifikaciona za onaj
završni u Londonu (9. do 12. maj kad se igra i Fajnal For Evrolige).

Beogradski turnir se igra od 22. do 24. februara, učestvuje 8 ekipa
podjeljenih u 2 grupe.

Grupa A

Alba Berlin
Treviso Basket
Mega Vizura
Crvena zvezda Beograd Diva (ili tada Telekom?)


Grupa B

Partizan
INSEP
Future Stars Prag
Cedevita

Pobjednici grupa se sastaju u finalu. Bolji ide u London.

Link

Mislim da ovaj put pravo igranja imaju igrači rođeni 1995. i mlađi,
pa pretpostavljam da će nosioci igre u Partizanu biti reprezentativci
tog uzrasta: Pušica, Jugović i Babović. Nadam se da će i Magdevski
igrati.

Samo da dodam da se igra i polufinale (A1-B2, B1-A2).
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Mozda bi o tome mogao neko ko ga je gledao,npr Vjons,za dva kola ja cu gledati uzivo pa cu izneti svoje vidjenje.Tesko je bilo sta prognozirati kad pogledas razne slucajeve kao recimo Miljenovic s jedne strane i Radicevic s druge.

За први тим и сениорску кошарку физички слаб, мршав. Мада не сумњам да га уводе лагано у тренинг, био је и у Кг, тако да видећемо. Најнезгоднији је тај период преласка из јуниора у сениоре, то је ова полусезона и цела следећа јер он пуни 18г за који дан. аЧини ми се да Младен има штофа какав раније нисмо виђали у нашој школи. Не могу да га поредим са Миљеновићем или Богданом никако. Дечко је од почетка у машини ККП-а што ми улива неку наду да ће њему све ићи лакше. На позицији је која захтева поверење тренера и лопту у рукама, а то је његов ''терен'' само је питање када ће добити шансу.
 
Top