Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

andertejker

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
57
Reaction score
4
Vucica je ocigledno licno pogodilo skandiranje i to sto je Dule prozivao njegovog brata.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Jel to na kraju "SrBski Šreder" ipak indirektno potvrdio Duletovu priču o novcu koji je ušao u F.K.Rupa bez dna ili se meni čini.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ja nisam gledala, evo sad čitam i muka mi pripada....

A pogodilo te skandiranje?! E, pa, psiho, tek će da ti skandiramo!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Vucic otvoreno priznao da je skundric u ime RS dodelio sponzora komsijama i time se usrao u prijateljski odnos Vujosevica i ruzica.

Ovo ostalo manje vise, tacno je da smo mi dobili vise para u kosarci sto su nam dozvolili rezultati ostvareni svih ovih 12 godina za razliku od ovih sa kojima nas porede.

Pitanje glasi na osnovu cega su komsije u fudbalu zasluzile vecu finansijsku podrsku, gasprom i sve drzavne firme za sponzore? Na osnovu cega?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako je zaista tako, jedino što nam sada ostaje je da se zainatimo i još jače skandiramo! Na stranu to što bi trebalo da punimo stadione i dvorane i skandiramo protiv usmina/uprave, ali dobro... šta sad...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
reko li ja... reče pičkousti diktator "MRTAV LADAN" da naš KK dobija više novca nego mutant ćoravog nalogodavca ubistva Zorana Đinđića (kojeg uzgred budi rečeno nikad nisam gotivio)... A da ja tebe pussyface pitam JEDNU stvar: otkud fmp-u (dobro neko reče "frustrirani mrzitelji Partizana) pare za Dženkinsa, Dragićevića i Nelsona (uz to za još jednu sezonu (kako se priča)?!
Gospode Bože, u kakvoj "državi" je naša svetinja???!!!

I naravno poruka za tebe:
pičkousti PEDERU
Ne damo ti titulu!!! :kur
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Braco Grobari Srbi svaka vama cast kakvog ce te premijera dobiti.Homoseksualac ciganski(on je sam tako rekao, do duse ne ovo ciganski to je moje)elem on ne zna da je peder sto mu Grobari skandiraju stanje duha a ne seksualna orijentacija.Prva njegova rec u emisiji koju je izgovorio je bilo da je dosta i da nikad vise nista nece biti isto.Znaci zajebimo dominaciju sad ide drugo vreme.Tek ce sad biti hajka na DV-a ,ja sam skeptik po pitanju daljeg bitisanja trija PSD,DT i DV.Danilovic se vise izgleda sklonio (mada znajuci kakav je borac i Grobar nesto i ne verujem),Dule ce dovrsiti ovu sezonu nekako a posle...,kako god da je nek vam je Bog u pomoc ,valjda ce te bolje ziveti.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Zanimljivo da je diktator 10 puta vise pricao o ulaganjima u KK Partizan,pritom nije uopste spomenuo rezultate tog klub koje je ostvario u periodu 06/14,dok je za FK cergu pomenuo dva puta da ima postoje veca ulaganja,ni koliko,ni sta,manipulatorpar excellence...
Zamolio bih da mi neko ko zna nabroji sve politicare iz SNS-a koji su trenutno na funkciji u cergi,odnosno fmp-u,unapred hvala...

I da na kraju,mada ne manje vazno,ima da se derem samo "Vucicu pederu" ubuduce,bez ovoga "ne damo ti titulu",bespotrebno je,tek ce ti biti zao...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo ostalo manje vise, tacno je da smo mi dobili vise para u kosarci sto su nam dozvolili rezultati ostvareni svih ovih 12 godina za razliku od ovih sa kojima nas porede.

Да, али с тим да, како рече, за кошарку није узео у обзир период од 2004. до 2006, питам се зашто...:D

Мени је индикативно да је у два наврата изрекао реченице идентичне онима које је изрекао бандит са умилним осмехом Небојша Човић (copyright by A. Vučić) ових дана, парафразирам:

- "ко мисли другачије нека уђе у политику и ту се измери"

- "скандирање навијача је организовано од неких људи"

То само говори да је током целе ове кампање Ћоки само преузео улогу Вучићевог портпарола и његове подгузне муве (мада му то није тешко, промениће тај више господара него ја чарапа за цео живот) и изговарао његове речи.

Иначе, ништа спектакуларно, класични популизам, онај најјефтинији и најљигавији, намењен најширим масама које ће после емисије да констатују "бралееееее, а јес поштен овај Вучић!"
 

middle finger

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
69
Reaction score
15
20 miliona evra od PRIVATNE RUSKE FIRME GAZPROM u FK CZ je ovu državu koštalo bar 500 miliona evra ( samo budala ne bi pristala na ovakav dil, gledano sa ruske strane).
Koliko dece je moglo biti lečeno i izlečeno od tih para, Vučiću.
Znam da nema veze čovek sa tim ugovorom ali čisto jedna konstatacija.
A Telekom je posebna priča, pa sam je rekao kako vode knjige javna preduzeća.
Daju oko 50 000 evra mesečno u FK CZ , ma hajte molim vas.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
reko li ja... reče pičkousti diktator "MRTAV LADAN" da naš KK dobija više novca nego mutant ćoravog nalogodavca ubistva Zorana Đinđića (kojeg uzgred budi rečeno nikad nisam gotivio)... A da ja tebe pussyface pitam JEDNU stvar: otkud fmp-u (dobro neko reče "frustrirani mrzitelji Partizana) pare za Dženkinsa, Dragićevića i Nelsona (uz to za još jednu sezonu (kako se priča)?!

Ne pada mi na pamet da ga branim, ali barem u ovom slučaju Pičkousti vaga šta govori. Rekao je da smo ove godine od države dobili više, što je, vjerujem tačno. Naravno, o novcu "sponzora" i onome što se uplaćuje ispod žita ni govora, ali je to ionako siva ekonomija, u koju se budući premijer ama baš nikako ne petlja. :puke
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Crno-beli

Nije samo populizam.

Izvukli smo ono javno priznanje da je RS (ministar skundric) zasluzna za spoznostvo gasproma u zamenu za sta, to ce utvrditi sudovi ove zemlje. Poklanjanje NIS, najniza rudna renta u Evropi koju nam placaju nasa "braca" uz najvisu cenu gasa.

Jednog dana ce sudovi raspravljati o ovome, povredi nacionalnih interesa, poklanjanju srpskog energetskog sektora i mnogim drugim stvarima.
Do tog dana...ko ziv..
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Čovek ne može da shvati da nije homoseksualac nego PEDER! Ništa mora to malo jače da se peva, više će ga boleti!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Za Gasprom je morao da kaze jer je Dule ogolio tu pricu, precutao je odnos rezultata nas i Kurve i projekat evropska Kurva.

Naravno, nista ni o finansiranju iz privatnog sektora i kako svako ko se nadje na optuznici ili mu se preko SNS WC papira Kurira preti hapsenjem, plati reket KK Kurvi - Covic, Matijevic, Dulic... Sve pod patronatom legende srBske kosarke Andreja Vucica.

Mimo ove price, kad sam cuo da je rekao da se nije slagao sa Arkanom , pegla mi je krenula. :puke

https://www.youtube.com/watch?v=Mhq5VVEUVeM

Ko je ovaj covek?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Crno-beli

Nije samo populizam.

Izvukli smo ono javno priznanje da je RS (ministar skundric) zasluzna za spoznostvo gasproma u zamenu za sta, to ce utvrditi sudovi ove zemlje.

Да, али мени је то признање тотално небитно, то је као да је признао да је данас уторак. Мислим, чињеница да је спонзорство Газпрома чергарима обезбеђено захваљујући Шкундрићу је толико очигледна, вртела се на свим насловницама и по интервјуима, потврђена небројено пута чак и од Шкундрића лично...тако да то не може да се демантује. Можда је то новост за мозак просечног навијача Крцуновог спортског чеда и обожаваоца Ћокија, који верује да је то улагање проистекло из "величине бренда". :D
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Lotare,

i o Vucicu ce suditi, a ne samo o Rusima :wink:


Sad je lako biti pametan, ali ocigledno je Duletu bio serviran Tamni vilajet - kajao bi se da nije otisao kod Beckovicke, a kajace ce se sad sto je otisao. Neophodni spin vlasti da uradi upravo ovo, dve muve jednim udarcem - ruse Partizan i sire populizam.

Ok, to su sve recidivi i predigre Utiska nedelje... nego mene sve vise zanima jedan drugi Utisak - gde je, zaboga, PSD? Kani li se maknuti iz mraka i ilegale? Ako ne vidi da je ovo krajnje vreme, rekao bi Radovan III krajnjeee jeee vreeeme, onda mi zaista nista nije jasno... Sudbina Partizana, a tu pre svega mislim na njegov najvredniji segment, tj. KKP resava se u sledecih nekoliko nedelja i meseci. I niko vise od nas ne sme da cuti i da se povlaci. Danilovic najmanje!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Нисам могао слушати "супермена", али зато сам чуо да га боли шта му пјевамо, е па извини не дамо тако лако тутилу. Ако већ отимате нећете лако-
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top