Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa to ti je ona priča koliko košta reklama za Beograd i Srbiju na najvećim svetskim televizijskim stanicama.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.010
Reaction score
8.170
Daj Boze da dobijemo ostatak od tih 1.9 obecanih miliona u sta sumnjam, jer se namerno sprovodi scenario da ne dobijemo oztatak novca da budemo pred stecaj, pa da moramo da udjemo I mi u UPPRb, ali zakon o stecajnom postupku ce se menjati tako da mi necemo imati ove carobne povoljnosti koje ima kk udba...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.267
Reaction score
1.996
Локација
Подгорица
Pa to ti je ona priča koliko košta reklama za Beograd i Srbiju na najvećim svetskim televizijskim stanicama.
Рецимо за кампању за изборе ако сам добро чуо сек. је био 360е. Па можеш мислити колико секунд кошта у свијету.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Male su to pare(5-6 miliona evra za kampanju sns-a) kakvo će nam blagostanje doneti, a i bolesna deca će imati za lečenje.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Klasicni spin majstori...da se sludi nesvrstan narod, da se ukaze na sopstvenu velikodusnost i pravednost.
Ali kad krenu u milionima dinara, pa se presaltuju na evre, pa se cas uzme kao interval 1 godina, a u narednoj recenici se vec prica o intervalu od 6 godina.
Pa tako kao odgovor na Duletovu konstataciju za Gaspromovo sponzorstvo imamo odgovor coravog psihopate, koji od prilike spominje da je nas KK dobio isti iznos ali za 8 godina. Ali se sve to lepo upakuje da zvuci pompezno i da proivede efekat kakav imamo sada.

Igraju se sa inteligencijom naroda. To i nije tesko, jer je su i osnovne matematicke operacije za vecinu stanovnistva ove para-drzave nesto nedokucivo, tako da je lako manipulisati javnim mnjenjem.

Jasan je pokusaj gasenja svih centara Partizanove opozicije. Tegeltiju su vec sveli samo na kosarkaske teme, za Pantica je malo ko i cuo, a Duleta su pustili u emisiju da bi ga isprovocirali i da ga posle toga razapnu. Ali sve mi se cini da su dali auto-gol. Mislim da sve sve odigrava u pravom momentu. Tacno posle Vojvodine i pred najvaznije okrsaje u kosarci, u momentu kada je dosta navijaca verovatno pomislilo da se preda i vec protiv Jagodine ne bude na JNA i kada su titulu u kosarci svi prezalili jos u februaru. Sve ovo moze samo nesto pozitivno da izazove, da probudi neki inat medju Partizanovcima.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ne znam vala. Gledajući kako su nas ugušili na tribini, kako nas guše u hramu, kako nonšalantno navijamo u Pioniru... nešto se ne bih pretjerano uzdao u taj inat, iako i sam hoću da eksplodiram, ne zbog toga što nam rade, već zbog onoga što mi ne radimo.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
295
Reaction score
710
Je l moze jedna molba? Posto svi cute da vi napisete saopstenje sa ovim podacima i jasnim pitanji ima materijala koliko oces! ne bi imalo nekog efekta al makar bi svi portali prenijeli i prosirilo bi se po internetu .samo cinjenice
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zanimljivi papiri sto je vucko veceras predstavio, jel ih dobio od istih onih preduzeca koja ga kako kaze zavlace za silne milijarde dinara?
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Mora biti neki nacin da pomognemo klubu.Ono kad vidim postani prijatelj kluba dodje mi da zaplacem.Daj vi ipak koji ste u Srbiji imate bolje informacije u i okolo kluba pa nas informisite kako da se konkretno pomogne .Moramo se boriti za crno bele
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.134
Reaction score
1.898
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Pičkousti je najveći manipulator, demagog i lažov kojeg je ova smrdija od države ikada videla! :pickaciganska

1.

Pazite vi koju je on formulaciju koristio - "Zvezda je dobila više u fudbalu, Partizan je dobio više u košarci". :eek: :eek: :eek:

Pa mamu ti jebem, reci apsolutne iznose, da uporedimo govno jedno!!! Šta, sad smo kao 1:1, a? Da pitam qrac! Smradino!

2.

Oko Telekoma i cigana u fudbalu: Neviđena manipulacija i prevara! Pa mamu ti jebem, pa nije ciganski FK dobio od Telekoma samo to što je definisano u tom jednom ugovoru!!! Šta ćemo sa pripejd karticama i sa 700.000 evra koje je Telekom samo na osnovu toga dao ciganima?!? Zašto nije dao i Partizanu, za "njegove" pripejd kartice? Nije se setio? Smradino!

3.

Samo košarka: A šta ćemo smradino sa odvajanjem nagrada (njih smo samo mi imali, jer su cigani i FMP bili uspešni u košarci svih ovih godina kao moja pokojna prababa otprilike) i klasičnih donacija? Kako izgleda sve kad se uporede samo pokloni, davanja (znali mimo nagrada)? Smradino!

4.

Zašto smradino nisi ništa rekao oko trening hale? Kako je to 1 hala, kao nagrada za jedan izuzetno uspešan KK, pretvorena u 2 hale kao pokloni za jedan uspešan i jedan neuspešan klub (pri čemu se ni ne zna ko je taj neuspešan klub - zamrznuta KKCZ ili FMP sa ciganskim imenom)? Smradino!

5.

Šta kažeš, priznaješ uticaj države kod angažovanja Gasproma za cigansko SD? Hvala ti što priznaješ...Hajde onda i Partizanu da Gasprom uplati sve to što je do danas uplatio ciganima, pa da se fino onda Gasprom povuče iza oba SD! Može? Šta, zagrcnuo si se? A što bre? Kažeš kako nema veze sa tobom to što je Gasprom silne pare dao ciganskom SD...u redu...Pa eto ti zicera, hajde onda ti KAO NAJVEĆI BORAC ZA PRAVDU sad kad si vlast lepo sredi da se i Patizanu sa tolika lova (oko 16 miliona evra je Gasprom ukupno dao ciganskom SD!!!) i onda je ok. Hoćeš li? Smradino!

6.

Povući će se političari iz oba sportska društva? Hajde baš da vidimo...onda će FMP da ostane bez cele uprave....A da, tvoj rođeni brat nije nikakav političar, jel da? A nije ni Kokeza u fudbalu, on je bio samo tvoj savetnik a sad ni to neće biti, jel da?

SMRADINO PROVALJENA!!!

Jebote, zaboravih ono najbitnije oko smradine večeras na RTS:

A što si krenuo da računaš od 2006. godine? A što da se ne računaju 2006, 2005, 2004? I ne samo to - a što nisi pomenuo i 2003, 2002, 2001...Što nisi pomenuo i par godina ranije? DA NIJE ZBOG TOGA KAKO NE BI MORAO DA "OČEŠEŠ" SMRADA POZNATIJEG KAO BLESIĆ, GOVNA KOJE JE SPISKALO BOG TE PITA KOLIKO DRŽAVNIH PARA U PROPALI PROJEKAT ZVAN KKCZ KOJI JE DANAS BALSAMOVAN???

Smradino provaljena!!!

Govna ciganska su svih ovIh godina SASVIM SIGURNO dobila od države love "dvocifreno prema jedan" u odnosu na Partizan - i u fudbalu, i u košarci!!!


Ljudi, ovo IZNAD što je Je-Ne-A istakao je 500% ISTINA i bilo bi dobro da se ovo pošalje na e-mail adresu pussyface (na sajtu vlade koju ON vodi!? :prekrsti)!!! Sve se nešto razmišljam i čini mi se da bi to bio zaista PRAVI odgovor!!!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.514
Reaction score
13.900
Локација
tamo daleko...
Hteo sam da gledam, ali sam posle 5 minuta odustao. Nisam bio spreman da mi izdajnicki psiho upropasti dan. Citam sada na sajtu da je izjavio kako su mu tajkuni napakovali skandiranje Grobara. U udarnom terminu, na javnom servisu, prvi izjavljuje takve nebuloze da normalnom coveku moze samo muka da pripadne. Ali ne, komentari po portalima, kao i sami clanci ga dizu u nebesa. Nije to vise ni medijski mrak, nego teska diktatura (kurac bi mu to proslo bez podrske zapadnih mentora), cak se i komentari steluju. Probao sam da napisem nesto argumentovano protiv smrdljivog psiha na nekoliko portala i naravno da nije objavljeno.

Razumem da se rukovodeci ljudi u nasim klubovima plase, jer je velika moc skoncentrisana u rukama ovog psihopate, ali izbor nije veliki. Mogu da cute i nemo posmatraju kako nas psiho gasi, ili da dignu glas i kazu kako stoje stvari. Na zvanicnim stranicama FK i KK bi za pocetak objavio vucijeve reci o cokiju (dok je bio mladjani, slobodni radikal), kao i sadasnje manipulacije ciframa oko sponzorstava. Na kraju, nece se on usuditi da otvoreno pocne da hapsi, jer u zemlji gde ima toliko gladnih i nezaposlenih, jedna iskra zna da bude dovoljna za veliki plamen.

Inace za ovo http://partizan.net/srpski/?p=11683 naklon do poda. Steta sto nece ugledati svetlost dana na citanijim medijima.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Post jednog provokatora koji poziva na nasilje je obrisan, a dotični član banovan. Prema tome, pamet u glavu, tolerancija za takve postove je nulta! Ne nasedajte na provokacije, i među članovima sigurno ima onih koji nisu ovde sa dobrom namerom!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Za pola sata u Kažiprstu gostuje onaj Georgijev iz Vremena... Tema emisije je navodno "Boljka srpskog sporta", a u suštini biće to novih pola sata pljuvanja po Partizanu i Duletu!
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
jel rece Georgijev nesto pametno, ukljucio sam se kod price o Toletu
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
643
Reaction score
303
Локација
Crna Gora
Možemo mi ovdje da plačemo, psujemo i kunemo svaki dan i minut, ali od toga efekta nema. Neke realnosti se moraju prihvatiti i tražiti način da se preživi u ovim okolnostima koje će sigurno potrajati.

Vučić je uzeo apsolutnu vlast i na krilima svega što se dešava će sigurno imati i minimum još jedan mandat u vlasti posle ovoga. To je previše vremena da bi za to vrijeme za sve naše nedaće pokazivali kažiprstom u tom pravcu, pa koliko god to bila istina u značajnoj mjeri.

Ovakvo stanje u KKP i FKP je neodrživo u smislu kadra koji ga vodi. Nek me pljuje ko god hoće, ali vrijeme je da u KKP uslijede značajne promjene, pa svih osim struke na čelu sa Duletom i Tošom. Dajte pogledajmo se u oči, svi naši uspjesi decenijski nisu naplaćeni nekim privatnim sponzorima i rešavanjem finansijskog statusa. Dobili smo određenu pomoć od države koju velikim dijelom moramo da vratimo kroz porez ( ko je izbačen iz KKP zbog greške i propusta da se ne uđe u reprogram i otpis kamate?! Niko ! ) , više očigledno nećemo dobiti ništa iz državne kase i mora se na svaki način pronaći neki drugi novac.

Danilovića obožavam, ali čovječe, ćutiš sad kada nas javno spaljuju, ništa nisi pokušao da promijeniš u klubu i dalje si stanovišta da nam marketing ne treba i da ne treba da molimo za pomoć od privatnog sektora nego i dalje ovako, pa nije li vrijeme za neke drastične zaokrete ?!

SNS i Vučić imaju moć kakvu imaju, to je činjenica, ali me niko ne može ubijediti da u njihovim redovima nema jakih i moćnih Partizanovaca koji mogu da pomognu klubu. Neminovnost je da njihovi kadrovi moraju uči u klubove, pa se mora biti pametan i pronaći način da taj ko dođe će da pomogne Partizanu i očuva ga u ovim vremenima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top