Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Šta bre ovo znači?! Sav profit od transfera, sponzora i ostalih sranja idu zaleđenoj kurvi a matičnom klubu (FMP Železnik) ništa?! Što bi reko jedan od onih oficira iz serije Kraj Dinastije Obrenović: Jebem te zemljo Srbijo koja ovo trpiš!

I još nešto: ja mislim da je ovo JEDINI primjer da jedna firma postoji na DVE adrese! U Kanadi je to NAJSTROŽIJE ZABRANJENO!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Svaka cast momci..sve pohvale...:respect Jos kad bi ovo malo vise bilo medijski propraceno...gde bi nam bio kraj..

pa posle kada hoćete da glasate, saberite i zaključite ko je sve doprineo ovoj skandaloznoj prevari.

Kolega Pekarski je apsolutno u pravu.. Ja imam jedan predlog vezano za celu pricu oko izbora..i mislim da bi mi grobari mogli da ucinimo veliku stvar za npr KKP ili VKP..jer od Kluba prijatelja,nazalost, nema neke vajde.. Mislim da je to realno..i ostvarivo.. Da ne bih sada slao poruke administraciji u PM..trazim dozvolu da to napisem u okviru ove teme? Moze?
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Daj nek neko ostavi mail-ove svih redakcija da kreemo da im saljemo ova dokumenta ono svi da bombardujemo da ne mogu da ne objave .. Kao za Mo-a ...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Одлична тема и свака част Мистеру и ЈеНеА на труду.

Питање за форумаше који се разумеју у право:

Шта је са трофејима које освоји мутант из предграђа (за сада два Купа Кораћа, надамо се да ће на томе и остати), пошто цигани на сва уста прде да се ти трофеји приписују залеђеној курви?

Убеђен сам да је то правно немогуће, да се трофеји једног клуба пребаце другом, који се чак и не такмичи. Оно што ме интересује, ако може неки форумашки правник да објасни, како је то конкретно правно регулисано, којим законским актом су дефеинисани трофеји спортских клубова и како се може поступати са њима?

Хвала унапред.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Po Sporazumu o poslovno tehničkoj saradnji koji su potpisali, svi trofeji se pripisuju klubu iz zamrzivača.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Управо тако. Ово је правно немогуће, да се признања једног правног лица тек тако припишу неком другом.

Шта онда нас спречава да направимо договор са ФК Обилићем, да они промене име у ФК Партизан-Обилић и да ми припишемо нама ону њихову титулу из 1997. године?

Ово циганима не сме да прође. Па њихов клуб је у замрзивачу, пренумио, не такмичи се, нема га, не постоји а они му додељују титуле.

Мада, ништа ме не би чудило с обзиром да је ово србија-циганија :puke
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Peco ne mozes porediti fudbal i kosarku tek tako, moj savet tebi je da poskidas skenirane dokumente i polako ih procitas, sve ce ti biti jasno.

ULEB/UEFA = dupe/oko
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Nisam pravnik pa stvarno ne znam kako bi to moglo/ne bi moglo da funkcioniše. Ali kako sam ja razumela, po tom Sporazumu o posl.-tehn. saradnji, oni - da krajnje uprostim - koriste grb i obeležja CZ iz zamrzivača, a to će da plate tako što će sve što osvoje da se vodi kao da je zamrznuta CZ osvojila.

Opet kažem, da li je pravno moguće ne znam, ali pošto je aminovano od strane vlasti, znači da je moguće :wink:
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
FMP je promenio ime u KKCZT i na taj nacin je formiran "treci" klub koji je oslobodjen pritiska preuzetih dugova i pristiglih tuzbi.
Koristi samo jedan deo brenda Pavloviceve zvezde koja je privremeno zamrznuta.
Covic, kao castan Srbin i veliki patriota, pronasao je nacin da plati drzavi Srbiji nagomilani porez u iznosu od 2,5% ukupnog duga preuzetih obaveza zamrznute zvezde.

Oni kojima je zvezda ostala duzna nek jebu sebi mater, to je presuda.
ULEB dozvoljava ovakav cirkus jer bi pola kosarkaskih klubova verovatno vec iscezlo, neprofitno je trziste i td.

Peca je dao poredjenje sa fudbalom, zato sam i pomenuo dve krovne org u dva razlicita sporta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
FMP je promenio ime u KKCZT i na taj nacin je formiran "treci" klub koji je oslobodjen pritiska preuzetih dugova i pristiglih tuzbi....

Sa svim ostalim se slažem osim sa ovim... nije treći klub, nego je samo, kako si rekao, promenjeno ime. Kao što su ranije menjali iz FMP u Reflex i ponovo u FMP.... zato je i bitno ono Čovićevo: "FMPu ne može niko da zabrani kako će da se zove" ...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Kad se pomene ovaj kriminalnan dogovor o fuziunisanju gde za nasledje uzimas titule i ime a zamrzavas dugove, ja se setim Glazgov Rendzersa i njihov ponos, a od pre neki dan i na milione, veru, ljubav, i energiju Danilovica i Divca.

Sto ce reci NISMO ISTI!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Одлична тема и свака част Мистеру и ЈеНеА на труду.

Питање за форумаше који се разумеју у право:

Шта је са трофејима које освоји мутант из предграђа (за сада два Купа Кораћа, надамо се да ће на томе и остати), пошто цигани на сва уста прде да се ти трофеји приписују залеђеној курви?

Убеђен сам да је то правно немогуће, да се трофеји једног клуба пребаце другом, који се чак и не такмичи. Оно што ме интересује, ако може неки форумашки правник да објасни, како је то конкретно правно регулисано, којим законским актом су дефеинисани трофеји спортских клубова и како се може поступати са њима?

Хвала унапред.

Да,али зачкољица је та и у томе да по споразуму ФМП користи њихов бренд/знак,грб,боје,име/ старе залеђене дроље циганске са малог Калемегдана.И на основу тог коришћења бренда,имена,грба/знака трофеји иду залеђеној дрољи по завршетку овог плана у споразуму о пословно-тех. сарадњи.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.215
Reaction score
33.531
Локација
vaginamandibularia

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jedno je sigurno, coki nece biti gladan posle ove Tegijeve emisije. Ima da hasa onaj sluzbeni list i da trazi jos.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Čović kod Pantića u petak u emisiji rekao da pravilnik o nagrađivanju nije usvojen bio i da ako mu neko pokaže dokaz da je usvojen, on će da ga pojede ... I Tegi pokaže Službeni glasnik :D

Za one koji nisu upućeni - svaka odluka, zakon, uredba važe i na snazi su tek po objavljivanju u Službenom glasniku... i Tegi onda pusti ponovo snimak gde ovaj smrad kaže da će da pohasa pravilnik, i Tegi onda ponovo pokaže SLužbeni glasnik :rolling lough:


Onda je pokazao sve papire, ko je član ciganskog SD ko nije i za kraj, snimak gde Ćoki kaže sada već ono legendarno:

"FMPu niko ne može da zabrani kako će da se zove" :rolling lough:

Ja se i dalje smejem :D
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Pokusao sam sinoc da se ukljucim telefonom u Zonu pres ali naravno nisam dobio vezu. Zato cu morati da skrenem paznju braci Je-Ne-A i Misteru da nisu ispali fer prema Tegiju, uz "Sluzbeni list grada Beograda" trebali su da dostave odmah i neke priloge, salatu, zacine i sl. da covek moze lepo da kompletira meni i da pozove Cokija na veceru. Mada, politicar je to, navikao je on da guta i druge stvari dok mu zavrcu usi.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Čović kod Pantića u petak u emisiji rekao da pravilnik o nagrađivanju nije usvojen bio i da ako mu neko pokaže dokaz da je usvojen, on će da ga pojede ... I Tegi pokaže Službeni glasnik :D

Za one koji nisu upućeni - svaka odluka, zakon, uredba važe i na snazi su tek po objavljivanju u Službenom glasniku... i Tegi onda pusti ponovo snimak gde ovaj smrad kaže da će da pohasa pravilnik, i Tegi onda ponovo pokaže SLužbeni glasnik :rolling lough:


Onda je pokazao sve papire, ko je član ciganskog SD ko nije i za kraj, snimak gde Ćoki kaže sada već ono legendarno:

"FMPu niko ne može da zabrani kako će da se zove" :rolling lough:

Ja se i dalje smejem :D
Мени је било феноменално када је рекао да је Службени гласник доступан свима, а подаци о расподели новца нису његови, већ су му послали навијачи звезде са рсб форума, уз фазон ''објави ако смеш''. :D


Могао је лепо да Теги јебе ћокија, овако је пустио да се ћоки јебе са својим мусавцима. :D

Ово је био бумеранг!
Ћоки оплео, цигани оплели, на крају испаде да су попушили једни другима, уз Тегијев осмех. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top