Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Ukoliko zadržimo titulu ove sezone i izbacimo ih iz igre za euroligu, njihov mentor Coki ce izgubiti interes da gura i dalje tu pricu o fuziji govneta i papka, te ce najverovatnije izaći iz te priče dok jos uvek nije otišao u debeo minus. Proteklih sezona smo im zakucali dovoljno eksera na sanduk, ove godine udaramo glogov KOLAC na povampirenu kurvu.

NI SLIČNI !
Odličan si post napisao, samo u ovom jednom delu moram da te iskorigujem, da makar mi partizanovci prestanemo da se frljamo pojmovima (da nam se ne desi kao u fudbalu narimer da mnogi naši onu klonjaru zovu imenom stadiona u Rio de Žaneiru): Nema tu nikakve fuzije, u pitanju je FMP Železnik "kojem niko ne može da uskrati pravo kako će da se zove": https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

FMP Železnik se od leta 2011. do leta 2016. "uhvatio za pravo" da se zove CZ Beograd, pa CZ Diva, pa CZ Telekom. Ne može da se zove samo CZ (+ eventualno ime sponzora) i da bude član cigansog sportskog društva zato što postoji KK CZ koji jeste član ciganskog sportskog društva i koji ima "samo" problem u tome što nije sposoban da igra košarku. E, za to je sposoban FMP Železnik "kojem niko ne može da uskrati pravo kako će da se zove".
...
Njihova ''argumentacija'' se uglavnom i svodi na odgovore tog tipa.
Meni lik, bivši košarkaš, odgovara u stilu ''šta to vama smeta, ako nama ne smeta'' ili potežu priču o našoj tehničkoj saradnji sa Igokeom kao nekakav adut iz rukava...
To samo ciganski izdebilisani mozak može da poteže kao neki reper poređenja sa mutacijom FMP Železnik. To veze s mozgom nema.

KK Partizan i KK Igokea su klubovi iz različitih država koji su tadašnjom tehničkom saradnjom želeli 2 kluba da približe više nego što ih približavaju svakodnevne prijateljske ljudsko-klupske relacije. U tom smislu je i izrečena ono jednom rečenica "treba ubuduće ta 2 kluba posmatrati kao jedan", pa smo imali KK Partizan Igokea ovde, odnosno KK Igokea Partizan tamo. Ali, to je sve bila igra reči i ništa više. U praksi NIKADA nije zaživela nikakva fuzija u pravnom smislu, a vrlo brzo je i ta tehnička saradnja zamrla, ostale su "samo" one relacije koje sam opisao na početku. Dakle KK Partizan i KK Igokea su bili i pre te nameravane saradnje, i kratko vreme dok je ona bila kao aktuelna ali nesprovedena, a i posle toga pa sve do danas dva potpuo zasebna i nezavisna kluba!
...Iskreno, znam samo za jednog 'gana koji ne gleda mutanta, a i to iz druge ruke: lik je košarkaški trener mlađih kategorija, nekad je trenirao mog mlađeg brata, a kada mu pomenu FMP odmahuje rukom i čeka povratak zamrznute komšinice...
Ima ih dosta a ne samo jedan, samo su sad tihi. Videćeš kako će se pojaviti na kraju ove sezone (kad mutant ponovo popuši grobarsku kurčinu), a posebno na kraju sledeće sezone kad mutantu ističe rok trajanja...
Trece mesto ne zavisi od nas tako da tu nema sta da kalkulisemo.
Trenutno još ne, ali će ubrzo itekako od nas da zavisi. Nadam se da ćemo biti pametni u tim trenucima.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.006
...Ukoliko zadržimo titulu ove sezone i izbacimo ih iz igre za euroligu, njihov mentor Coki ce izgubiti interes da gura i dalje tu pricu o fuziji govneta i papka...

Nikad ne reci nikad, evo Silvija je dole dala odličan primer:

Čovek živi kod mene u komšiluku, nije balavac, stariji je, navija za onu drugu stranu brda, kad sam mu objasnila potanko ko je i šta je njegov kk, samo mi je rekao kako je svestan toga ali i da se ta tvorevina zove cz i da on navija za sve što nosi to ime, drugim rečima, dobro oni znaju za koga "navijaju", ako se TO može nazvatii navijanjem, ali, ajd, i da će za sve što ima ime cz navijati, bez obzira na ostalo... Eto, znaju i oni odakle vetar duva, ali se, naravno, savijaju u tom pravcu...

Upakuj govno, papak, nije bitno šta u ambalažu sa odvratnim bojama i još odvratnijim grbom i bolesnici će da jedu, kupuju, navijaju... :D
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
na kraju sledeće sezone kad mutantu ističe rok trajanja...

Šta onda? Šta će biti sa zamrznutom ciganšturom, a šta sa sadašnjim FMP-om? Kome li će ona dva pehara Kupa Koraća da pripadnu? Čisto sumnjam da će ćoravi da se odrekne trofeja i da ih ostavi zamrznutoj ciganšturi?! :D

A šta sa dugom od 14 miliona € zamrznutih? Mislim, šta sa pravom zvezdom kada istekne tih 5 godina, odnosno kad se završi sezona 2015/2016?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.030
Apropo ove price o razlikama...Mnogo puta su ljudi sa strane davali izjave o nama i njima, svi to vec znamo, ali cu za ovu priliku da se prisetim sta je svojevremeno izjavio Aca Petrovic (Drazenov brat da ne bude zabune), kada je vodio neku stranu ekipu protiv cigojnera u evro ligi, mislim tamo neke 98, 99 ili 2000 godine, ne mogu tacno da se setim. Uglavnom, posle tekme ga pitaju o atmosferu u pioniru, i moze li da je poistoveti sa Partizanovom publikom, protiv koga je vodio Cibonu 98 i San Fernando 1996 godine, na sta je odgovorio (parafraziram): "Ovi sto su bili veceras u hali (cigani) su fudbalski navijaci sa severa marakane, i vidi se razlika. Partizan ima elokventniju i sofisticiraniju kosarkasku publiku, koja dobro razume kosarku!" Tus! Ja tu ne bi nista vise dodao.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Šta onda? Šta će biti sa zamrznutom ciganšturom, a šta sa sadašnjim FMP-om? Kome li će ona dva pehara Kupa Koraća da pripadnu? Čisto sumnjam da će ćoravi da se odrekne trofeja i da ih ostavi zamrznutoj ciganšturi?! :D

A šta sa dugom od 14 miliona € zamrznutih? Mislim, šta sa pravom zvezdom kada istekne tih 5 godina, odnosno kad se završi sezona 2015/2016?

Neće biti ništa, produžiće ugovor o renti. Naravno o tome neće biti reči u medijima, da se glasaćko telo ne bi podsećalo kolika su goveda svi zajedno.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Što se tiče duga koji je na grbači gurbetima, mislim da je 97.5% istog otpisano (čudna mi čuda) i da je njihov kk već odmrznut, barem sudeći po podacima sa sajta APR.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Нема ту много дискусије да ли они знају или не знају ко је и шта је ккцзветдива. Знају они јако добро каква је то творевина и шта представља, али им је једноставно лакше да навијају за било кога и лажу саме себе правећи некакве спектакле клубу из Железника, него да 5 година труну у гледању Партизана како доминира и постаје још јачи.

Најбољи ортак је звездаш који је са мном гледао Партизан милион пута и стварно воли кошарку генерално и пратио је нас на Ф4 и прве две године је био у фазону "ма зајеби ме ове 'звезде' ". Али не лези враже, не могу они против себе и порива да прате било шта, прве године је била мобилизација на Рајко Митићу, друге године је ватерполо био популаран, а сад кад дефинитивно нема ничега више ајде мало да се ложимо на баскет, ко га јебе...

Свесни су и они да ће време избрисати све и да ће јавност, захваљујући цигојнерским медијима, све то лепо избрисати из сећања.

А знају за кога навијају...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Što se tiče duga koji je na grbači gurbetima, mislim da je 97.5% istog otpisano (čudna mi čuda) i da je njihov kk već odmrznut, barem sudeći po podacima sa sajta APR.

Nije odmrznut,već ti taj UPPR omogućava da funcionišeš normalno ,dokle god otplaćuješ svoje dugove .

Njihov Kk je odmrznut trenutkom potpisivanja UPPR-a ,ali ne bi mogao da se takmiči jer bi BAT zajebao i ne bi mogli nikoga da registruju .

Predpostavljam da je dug sa 15 smanjen na 4-5 . Ima toliko sigurno ,jer su mnogo para dugovali bankama .

Ako se to sanira u sledeće 2 godine ,odmrznuće KK CZ i njega ubaciti u takmičenje ,ako ne ,produžićeUPPR na još 5 godina i to je to.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
уговор који су потписали са лименкама од пет година,наставиће да траје и после тога.ова садашња ккцз-спонзор наставиће да постоји,приступиће њиховом друштву,јер је ово Србија,циганска држава.а они ће све то лепо упаковати и нас нормалне направити лудима.криво ми је само што еуролигом не руководи ФИБА,већ УЛЕБ.код фибе ово не би прошло,док код улеба можеш шта хоћеш,само плати
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Osim sto smatram da ce finansijski propasti (kosarka nije profitabilan sport, i osim ako nisi razvio nekakav sistem gde imas koga i da stvoris i da prodas, sonda ne mozes konstantno da ulazes ogromne pare... svi se dugovi na kraju naplate,), projekti mogu da uspeju ali ako se radi zdravo i sistemski, a oni su stvorili neki novi kk, i u roku od dve godine poceli samo da kupuju sta stignu, trose sve vise i vise..nije bitno odakle trose, uukoliko nema povratka para, to mora da pukne jednom) , oni ce propasti i zbog mentaliteta...nemaju ljudi meru, hoce sve sada i odmah, ne vide dalje od nosa ili sledece utakmice. A da ne pricamo o tome sto im je u sustini jedan od glavmih ciljeva da nas sjebu.. jbg, ko bi ih krivio, ljudi dve decenije ne videse pehar..eveopu gledajli prosle godine prvi put u zivotu a odmah planiraju f4 EL.. hahaha, ni sami nisu svesni u kakvo su se kolo uhvatili..a sto vise mute i forsiraju to u veca govna upadaju.


ja se jako dobro secam, jednom prilikom kada je kfenula ova prica oko nekih zamrzavanja, pa fuzionisanja pa ovo pa ono, gledam sa bratom (pristalicom mutiranih) ovu pidlicu na TV, nesto u sklopu sportskih vesti sta ja znam... gledam , gledam gledam, i vidim takvo zlo u coveku i kazem: 'zapamti ovo lice, ovaj ce vas zakopati do kraja. Ne znam hocete li uopste postojati posle njega u bilo kom obliku'. I i dalje stojim iza recenog! zivi bili, pa videli...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ima ih dosta a ne samo jedan, samo su sad tihi. Videćeš kako će se pojaviti na kraju ove sezone (kad mutant ponovo popuši grobarsku kurčinu), a posebno na kraju sledeće sezone kad mutantu ističe rok trajanja...

Ispravi me ako sam pogresno shvatio djavolji plan, ali zar nije tako da nakon tih 5 godina rok trajanja istice samo tom dugu koji je kurva napravila i da nastavlja sa radom sa pozitivnom nulom i sve Covicem i Vucicem na celu, pod starim imenom?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ti si to krstio sa "isticanje roka trajanja dugu kojeg je kurva napravila", ali...ljudi, hajde da nazovemo stvari pravim imenom, recimo jasno i glasno ono što cela ciganska država i isti takvi (ciganski) mediji ne žele da kažu:

Oni su bre prevarili sve one kojima su dugovali! Izvaćarili su privatna lica (ljude) i pravna lica (firme) za preko 90% svog duga! Bukvalno su oteli tuđe pare, neće da ih vrate, ali...oteto je prokleto, neka im je to stalno na pameti! :puke :puke :puke

Dosta bre priče u rukavicama - klasičan lopovluk, kriminal, a što je najgore "potkrepljen" nekakvim legalnim pravni(čki)m oblandama. Eto vam u kakvoj državi živimo i kakvi su joj zakoni...ne treba vam bolji primer od ovog!

KK Partizan može grcati u finansijskim problemima (kao što grca), može (ne daj Bože) u tom grcanju otići i na samo dno, ali...hajde probajte samo da zamislite našu Instituciju koja onda kaže:

"Evo nam spasa - zajebaćemo mnoštvo naših bivših igrača kojima dugujemo, zajebaćemo i sve ostale kojima dugujemo, ko im jebe mater kad su glupi kao kurac, kad su nama lopovima davali lovu i mislili da ćemo da im vratimo, evo im kurac, nikom ništa, neka crknu džukele koje su nam lakoverno dale pare!"

:puke:puke:puke

Ja to ne mogu da zamislim. Ja bih istog sekunda bio zgađen klubom kojeg sam prethodno voleo kao oči svoje. Odrekao bih ga se preko novina.

NISMO ISTI I NIKADA NEĆEMO BITI ISTI!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Snishodlivost voditeljke :puke

https://www.youtube.com/watch?v=0TsVw1ImhDw

Ako neko ima želudac neka pogleda... Libijski državljanin ubacivao svinjske papke Turcima, rukovodstvo EL ih pohvalilo zbog gusala, gusana i gusaka!

I da... Uskoro predstavljaju model privatizacije već privatnog kluba :D

Sa kakavim zločinačkim udruženjem mi bijemo bitku za goli život... I onda neko ima srca da kaže Dule se iz Moskve nije vratio isti i za sve je on kriv :banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.274
Локација
Žrnov
Samo da preciziramo, njihov dug po UPPRU je sveden na 2,5%!!!!

Dakle, ako im je dug bio 16.000.000, sveden je na nekih 400.000!!!!

Kada istekne pet godina, oni lepo otplate tih 400.000 i nastave kao da nista nije bilo.

A da ne zaboravimo da im je pokojni Djindjic vec oprostio dug koji su tada imali i da su oni od neke 2002 krenuli od nula duga i uspeli za nepunih deset godina da naprave novih 16 miliona duga!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne slažem se da treba nekakav poseban želudac za ovo. Meni se mnogo svidelo, gledaću još koji put jer iz govneta NENORMALNO izbija opsednutost nama i strah od nas! Uživam da to gledam i slušam, da se u to uvek iznova uveravam...

Opet će biti jebani onako najbrutalnije. Nema te sile koja će to da spreči kad dođe dan "d"...u aprilu naravno.

P.S. Ćoravi, koliko puta treba da ti se kaže da prošle godine niste bili "jedini koji niste prošli sa 4-6" (Institucija više puta nije prolazila sa 4-6, jednom čak i sa 6-8, a Laboral jednom nije prošao čak sa 5-5), nego ste bili jedni od retkih koji ste ispali već posle osam kola, sa 2-6?! "Uspeli" ste ćoki da igrate prave pravcate prijateljske utakmice u EL, čitavo 9. i 10. kolo...
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
da makar mi partizanovci prestanemo da se frljamo pojmovima (da nam se ne desi kao u fudbalu narimer da mnogi naši onu klonjaru zovu imenom stadiona u Rio de Žaneiru):a.

Odakle ti ideja da neko moze takav lapsus da napravi? :?

Postao sam emotivan, nedostaje mi stara kurvetina :D

I meni nedostaje ona stara kurva ciganska, lepo sam govorio kad su svi navijali za sanduk, katanac i ostale stvari, da je bolje da bude uvek takva jadna i bedna, da je kantamo izmedju 36 i 41 razlike, nego da je nema uopste...
Kako je to uzivanje bilo, kao i gledanje onih velikih evropskih strucnjaka zike,blesica,zezelja,petrovica itd. kako uzalud bacaju i svoje(pokradene) i gradske pare samo da nas skinu, menjaju trenere i igrace kao carape...
Kakva gomila duduka je tamo prodefilovala za 10 godina i cega smo se sve nagledali, kako da ti ne nedostaju...


Meni isto nije najjasnije kakav je covicev interes da gura ovako u nedogled, kapiram da je hteo da ispadne heroj i spasi ih na ovu foru, da bude dobar sa vucicima i ogrebe se za neku poziciju(gradonacelnik) i neku kombinaciju(agro banka), ali posto je doslo do podele medju njihma i u fk-u i u fmptelekomu, coki ga je poduvao a jasno je svima da on ovo radi iz svojih interesa i da vise voli lovu nego ista i da su mu druge kombinacije istrosene i dotrajale, mislim da ce se to nekako razdvojiti za koju godinu. On je tako navikao da radi celi zivot u svim oblastima, tako se ponasao i u starom fmp-u, prodaja igraca, menjanje trenera, ucene, teror, samo da se pravi neka lova. Vec je izbio problem kod nijh prosle godine zbog toga i struja od cuvenog kosarkasa vucica se povukla jer ovaj smrad mali udbaski ima sve papire oko te fuzije i nemogu mu nista dok traje ugovor. Ove godine su stabilniji finansiski zbog kombinacija i finansiskih inekcija iz crne gore i hrvatske, ali puci ce i to kad tad, a verujem da ima dosta cigana kojima je vec sada pun kurac cokija i da ce probati da ga se otarase cim istekne to sranje od fuzije...

Neko je napisao kako ovo kod Fibe ne bi proslo nikada, a ja odavno mrzim uleb i njihovo ciganisanje i onog coravog smrada lazljivog bartomeua, pa me zanima ako ima nekog upucenog ko to vise prati, kakva je sansa da se jednog dana opet \Fiba pita i preuzme najaca klupska takmicenja, vidim da su poceli da se javljaju i mesaju u vezi aba lige, kao i da li su oni bili ovako bahati i korumpirani dok su vodili?
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
Nije kolega Je-Ne-A u pravu, mene su zaboleli i glava i želudac, kad odslušah ovo, pošto da gledam, oprostićete mi, stvarno nisam mogla... Znači, oni imaju izvore u EL, alo, bre, izvore... Pa šta ti izvori javljaju, kad će ćoki legenda da uđe u Bord EL, da vedri i oblači i tamo kao što je navikao ovde, sve pohvale za organizaciju, Libijci, trte, mrte, mora da ih je Dule ubacio obzirom da smo mi antinarodni i antisrpski elementi u ovoj "državi"... Mislim, ne znam kako da nazovem ovo izlaganje, ovih "moralnih pobednika" :puke I kuku i lele ko se danas bavi novinarstvom, između ostalog, ne bi me čudilo da se sagla ispod stola dok su kamere bile isključene... Ne znam šta da kažem... Msm, znam, ali bi to bilo previše nepristojno, a i čuvam za utakmicu... :oops:
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
какав кретен ћорави,каже Либијци убацили папак.па ти си папак мајмунчино
не би он тако причао о Либијцима да је Гадафи жив
е замисли ти сцену у циганском копу да се појави неколико тамнопутих Либијаца,као велики навијачи
па и они су муслимани магарче и као такви се гаде да пипну свињетину,а не да своју браћу муслимане гађају истом
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top