Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
inace ocekujem da Lafajet sutra bude najefikasniji na terenu !!! cak primam i opklade na to :D imam neki osecaj takav,ne znam zasto ...

danas sam gledao mec Caja-tuzbalona ... sjajan mec :respect Caju su sudije urnisale ( vise nego nas protiv njih pre 3 dana ) ali i pored toga su uspeli da se vrate sa -12 sa pocetka 4/4 ... SAN EMETERIO :clap kakav igrac !!!

Zato što ga čuva Nedović:D
Gledao sam Kahu i barselonu i ono je bila neviđena bruka!Ali da ne idemo u off.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Данас једино ми сами себи можемо да загорчамо живот. Дакле, због улоге фаворита и осталих глупости, као и стања на табели и одређен број киксева, очекујем да ће притисак бити на нама и да ћемо меч стартовати у грчу. Но што се пре изборимо са тим, то ћемо пре почети да мељемо, као прави ВАЉАК!
Оно што бих ја препоручио поготову у уводним минутима, ако за то буде постојала могућност јесу контре са Гистом и Веселим у главним улогама, па са оним њиховим закуцавањима да закуцају и цигане!
Осталих процена што се тиче не знам много јер цигане апсолутно не познајем, али знам да овога пута само победа долази у обзир! Све друго је буквално катастрофа! Волео би да прцнемо комшиницу бар 15-так :)
Гробари с тобом све до победе!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma mora i njima da dodje losa serija, nisu oni bas toliko kvalitetna ekipa... Nego jebes njih, mi moramo da udjemo u seriju pobeda, i nema brige!

Docice im losa serija kad krenu u seriju meceva, kad odigraju za 3,4 nedelje veliki broj utakmica, preko nedelje u evro kupu a vikendom u nlb ligi i plus putovanja...Siguran sam da ce vezati bar 2 poraza u nlb o cega ce im jedan kiks biti kuci. U ovoj fazi takmicenja gde je pola lige sa skoro identicnim skorom, sa ta njihova dva kiksa mi ih stizemo i to je to. U nastavku lige ce da dodje do izrazaja nasa ozbiljnost kao kluba i igracke sposobnosti, bolja logistika i sl.... Ali ovo je sve moguce naravno samo pod uslovom da mi dobijamo a ne da se s nama sprdaju neki doijucerasnji anonimusi kojima ce najveci uspeh u novijoj istoriji biti pobeda protiv nas.

Ми смо тај Хемофарм, онако неуиграни и без пар играча добили лагано у Пиониру. Тако д мислим да ће бити као и ранијих година они се наложеи она пукну као и комшиница ранијих година. Нас је пореметио пораз у првом колу пола коша, када није прављен фаул а требао, али нема везе, момци су се сада мало више уиграли и личи на нешто. Победничка серија и вратићемо ствари на своје место.

KOliko god mi njih mrzeli i koliko god da su oni seljoberi na kvadrat, moramo da priznamo da su ove godine mnogo bolji nego proslih sezona. Nekako su sazreli kao klub i mnogo su ozbiljniji, a vala i tim im je isti vec 3,4 godine sa nekim manjim promenama, tako da im i bilo vreme da konacno budu stabilni i jaki.

Moracemo mi ipak ove godine dobro da zasucemo rukave da dobijemo tu trku sa njima i uopste nece biti lagano kao proteklih sezona. Bice nam vazan svaki bod koji osvojimo ispred njih.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Kakva je situacija sa kartama ?
Nesto novo?
Posto na NLB imas da kupis gde hoces i kad hoces po beogradu,i mia ih vise u prodaji,a ovde ih ima manje i ne znam da li cu uspedi da uzmem kartu,posto je ogranicen broj kupaca,moze neka informacija da ne idem za dzabe!?
 

grobarstvo

Guest
Danas se borimo sami sa sobom.Protivnik je nedorastao za nesto ozbiljno.Znaci to moranje i uloga favorita ce nam biti protivnici.Ako se sa time izborimo ,komsinica ce zazaliti sto se nije ugasila.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
KOliko god mi njih mrzeli i koliko god da su oni seljoberi na kvadrat, moramo da priznamo da su ove godine mnogo bolji nego proslih sezona. Nekako su sazreli kao klub i mnogo su ozbiljniji, a vala i tim im je isti vec 3,4 godine sa nekim manjim promenama, tako da im i bilo vreme da konacno budu stabilni i jaki.

Moracemo mi ipak ove godine dobro da zasucemo rukave da dobijemo tu trku sa njima i uopste nece biti lagano kao proteklih sezona. Bice nam vazan svaki bod koji osvojimo ispred njih.

Ne bih se složio da su jači nego prethodne sezone.Ipak su ostali bez Marković,Katić i Marjanovića.Čini mi se da su malo slabiji ali da su podigli formu u odnosu na prošle sezone.Za to je zaslužan i Lukajić ali i rukovodstvo kluba koje ga nije smenilo prošle sezone.Oni trenutno igraju na Mačvana ali moraće da dođe vreme kad će se i on umoriti i kad će stati.

Za drugi deo teksta se slažem sa tobom.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ne bih se složio da su jači nego prethodne sezone.Ipak su ostali bez Marković,Katić i Marjanovića.Čini mi se da su malo slabiji ali da su podigli formu u odnosu na prošle sezone.Za to je zaslužan i Lukajić ali i rukovodstvo kluba koje ga nije smenilo prošle sezone.Oni trenutno igraju na Mačvana ali moraće da dođe vreme kad će se i on umoriti i kad će stati.

Za drugi deo teksta se slažem sa tobom.
U pravu si da su slabiji i da im je Lukajic digao formu, al u pogresno vreme su tempirali formu. Njihov cilj je bio ulazak u EL i za to su tempirali formu. Videcet ih pred kraj sezone kad je najbitnije. A sto se tice vecerasnje utakmice, Kaha je digla moral ekipi, ocekuje se teska utakmica i neizvesna do samog pocetka, a posle sve ostalo je istorija. :buhaha:buhaha:buhaha
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Danas ocekujem gazenje i sigurnu pobedu.Uopste mi se ne svidja sto se filozofira po medijima kako nema favorita,pa mislim stvarno.Cigani u fazi raspadanja a mi pricamo kako nema favorita,i kako su sanse 50-50.Danas sve osim pobede je katastrofa za nas.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Pa šta ti je toliko čudno za tih 50-50?
50% mi dobijamo a 50% oni gube:D

Nadam se da su naši stranci zaista shvatili šta znači derbi,tu ne računam Jaku i Veselog.Ne bi bilo dobro da se oni opuste danas.I bez njihovog učinka smo mi jači ali poslednje što treba ovoj ekipi je mučenje sa fenjerašima.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Sad ih treba zgaziti i da im zakucamo zadnji ekser sto se tice ovog sporta i onda su nam ostala jos 2 sporta(eto da im rukomet ne diramo, imaju oni i lukica tamo).
Znaci bukvalno silovanje treba da bude, da budu napaljeni svi do zadnjeg. Puni kucku !
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Sad ih treba zgaziti i da im zakucamo zadnji ekser sto se tice ovog sporta i onda su nam ostala jos 2 sporta(eto da im rukomet ne diramo, imaju oni i lukica tamo).
Znaci bukvalno silovanje treba da bude, da budu napaljeni svi do zadnjeg. Puni kucku !

Ostaje im i treci Pisanje Saopstenja. Ja mislim da su u tom sportu najbolji, narocito Lukic(gori je od deteta na FB). A za danas, ma iskreno Laf ce ih ubiti odbranom, a Gist zakucavanjima.:D:
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kad se vec prica o Hemofarmu, oni su ostali bez boljeg dela tima. Za sada imaju dobre rezultate samo zbog ranog tempiranja forme zbog igranja kvalifikacija za Evroligu, i zbog toga sto Uleb kup kasno pocinje. Kada sada pocnu da igraju dva puta nedeljno i imaju mnogobrojna putovanja, ubrzo ce doci serije njihovih poraza.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Све то што пишете о Хемофарму је ок и тачно, али пре свега морамо да гледамо нас. Ми смо ти који морамо да уђемо у серију победа у регионалном такмичењу да би уопште дошли у могућност да искористимо њихове киксеве када (тј. ако) почну да их праве.

Данас у утакмицу ући максимално озбиљно и одржати ту озбиљност и концентрацију до краја, да не би прошли као Цибона. Надам се да ће све да буде како треба и да ћемо да славимо још једну победу, по могућности што убедљивију. :D
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Danas je pobeda najbitnija, razlika i nije toliko, jos se uigravamo, opusteno uci i odigrati, kako umemo, ne vidim ni jedan jedini razlog zbog cega bi trebalo da imamo zebnju od musavih, na svim pozicijama smo duplo jaci tako da... to je to
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
arena sport 1, a i mondo.rs ce prenositi na netu.. izbacice link u nekoj najavi za utakmicu, barem je tako pisalo sinoc
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ajmo da zgazimo ciganiju,da ih jednom za svagda posaljemo u istoriju.Ocekujem svih 40 minuta da gazimo,nema stajanja,melji do pobede.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Danas nama je najbitnija pobeda, sve drugo(tacnije poraz) je neuspeh. Mada ne bi se bunio ako ih samlemo danas jedno 20tak razlike minimum.:D
U svakom slucaju, potreban je ozbiljan pristup u utakmicu i da pokazemo ciganima ko smo mi, a ko su oni.
:napred Partizan
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
A sad Stoka nabija!!! :))
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top