Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ko nije gledao kreće snimak drugog(boljeg) poluvremena na sos-u...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.734
@Je-Ne-A:

Bilo je par budala, ne zelim ni da pominjem koga su sve i kako vredjali i to uglavnom svih 40 minuta. :banghead

Trebala nam je ova pobeda, pogotovo ovako ubedljiva, da malo momci dodju do daha i da vide da mogu.

:clap za sve, pogotovu za Jaku i Lafajeta u odbrani.
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Vrlo vazna pobeda,na pocetku mala konfuzija ali je u 3-coj doslo sve na svoje mesto_Ono sto zabrinjava je ocajano izvodjenje bacanja,jace ekipe to ne prastaju.Posebno mi je drago sto je na kraju i Mitrovic usao u igru uz ovacije u Pioniru (i dalje mi nije jasno zasto ne dobija sansu kod Vlade).
Potrebne su ovakve asistencije i kucanja da crnci dobiju malo na samopouzdanju za naredne meceve
Moglo nas je biti i malo vise u Pioniru,potrebna im je podrska na svakom mecu
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Ultra važna pobeda... Kako je bilo počelo,svašta mi je prolazilo kroz glavu... U našoj igri je bilo i dobrih i loših stvari,neću sada da mnogo kritikujem jer je ovaj tim maltene još u povojima,ali moram zaista da primetim da jako loše izvodimo bacanja... To ne sme da se dešava nikako,i nadam se da će naši momci ubrzo popraviti izvođenje penala...

Hvala svima koji su večeras došli u Pionir...
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Po Tegiju Lafajet je dobio ovacije,izgleda da sam ja jedini pozdravio aplauzom Mitrovica :confused
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ma pusti Tegija...

Veoma važna pobeda,prikazali smo bolju igru nego u dosadašnjem delu prvenstva.Ja bih se usudio da kažem bolju nego i u Ljubljani,ali ajde da se sad ne vraćam na tu utakmicu.Igrali smo dobro nekih 25 minuta.Loše smo počeli u napadu a u odbrani su nas punili ličnim greškama.Imali smo tri perioda slabe igre,po jedan u drugoj i trećoj četvrtini kada su oni stizali sa +8 na +1 ili +2.U sva tri dela naše loše igre,naročito u odbrani učestvovao je Đekić.Siguran sam da to nije slučajnost.Nemojte da vas zavara rezultat jer je malo previsok,ali ipak smo pokazali klasu u odnosu na Zagreb.Mislim da ova ekipa može da igra za 2 klase bolje nego danas.Kada budemo imali 35 minuta dobre igre,kao danas 25 minuta može se reći da smo u formi.Naravno,mislim kad postignemo kontinuitet od 35 minuta.

Što se tiče pojedinačnog učinka tu bih izdvoji Lafajeta,Kecmana,Jaku,Gista,Nejta i Katića.

Lafajet je danas pokazao napredak u igri u odnosu na prethoden utakmice.Jeste imao 8 šuteva ali nijedan nije bio nerezonski.Mora da popravi slobodna bacanja.Imao je i 4 izgubljene lopte što će morati da prepolovi ukoliko želi da promenimo mišljenje o njemu.Uglavnom je bio dobar u odbrani,ali je imao nekoliko bespotrebnih izletanja.Mislim da može i za 30% bolje od ovoga.

Kecman je bio odličan.Naše najveće blago.

Jaka je večeras pokazao da je pojačanje,odličan u odbrani i dosta solidan u napadu.Imao je 3 promašene trojke ali od te 3 situacije 2 su bile neizgrađene.

Gist je pokazao kvalite,a bogami i zverska zakucavanja.Mislim da ćemo u njemu dobiti veliko pojačanje.Očigledno je da se još nije uklopio jer još ne zna akcije,često u napadu ne zna gde će.Bio je dobar u odbrani mada je imao 2 glupa faula za 2+1.

Katić pokazuje zašto je doveden u Partizan.Ukoliko ovako nastavi imaćemo veoma jaku i zdravu konkurenciju na poziciji 5.

Džavai opet odličan,ali malo škripi u odbrani,posebno kod pika.Ne mora baš uvek da ide na zakucavanje,često mu ispada lopta.

Što se tiče posete ja sam izuzetno zadovoljan.Imajući u vidu termin ovo je bilo veoma dobro.Da se kojim slučajem igralo u 19h verujem da bi bilo 1000 ljudi više.
 

Alex

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
5
Reaction score
0
Pogresio je Tegi 100% jer i ja sam (a i ceo pionir) pozdravili Mitrovica aplauzom...
Cestitke igracima na pobedi,dobro su odigrali (na momente odlicno) sem pocetka pocetka utakmice,jos kad se vrati Vesely doci ce sve na svoje mesto...
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Verovatno je vecina aplaudirala Mitrovicu, ali nije mi bas jasno zbog cega. Mozda zato sto je Vlada odlucio, da ga ubaci konacno u igru? Nemam nista protiv Mitrovica, ali jos tu treba dosta rada i znoja, da bi postao koristan igrac u rotaciji. Smeta mi to izvikavanje mladih "talenta" (mislim generalno u sportu), samo moze negativno da utice na mladog igraca, da se uobrazi. Sve treba ocenjivati po zasluzi. U redu je podrska, ali veceras je Laf zasluzio taj aplauz.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Ne znam za vas, ali ja sam zadovoljna utakmicom, i pored praznog hoda i nekih nerezonskih šuteva, lopti bačenih u aut, iz prostog razloga što su se koliko-toliko digli posle Makabija, pa i Olimpije. Najzad je Oliška shvatio šta je njegov posao, Klobučar odličan u odbrani, kao osica dosadan, Džavai će tek da razgrće pod košem, brine me malo Djekić, ali je zato Lučić iskoristio, čini mi se, svaki minut na parketu, Dule i Pera, klasika, to ne vredi a i ne treba pominjati, Katić solidan, a i njihov trener iskren, lepo reče šta je to bilo :D ono oko skidanja gaća, jel'te... Vlada malo energičniji, rekla bih, pogodio i tajm-aut i izmene, taman kako i kad treba. Mašina se zagreva, polako ali sigurno...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jel se zna nesto za Veselog, kolika pauza mu predstoji?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
eh bre.. pre samo 3 dana ova ekipala je bila dno dna, a danas dobila bas pohvale.. Oli od tragicara do najboljeg igraca.. tako ti je to, svake godine te jedno isto :D sve sto treba uraditi je istrpeti ovu ekipu jos mesec dana, dobri rezultati tek slede.. bravo momci za danasnju pobedu :clap :clap.. samo RAD RAD I RAD i bice sve u redu..
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Мислим да појединци могу много више. Џаваи у одбрани мора много боље, буквално су под кошем радили шта су хтели. Добар је у нападу, али одбрану мора да поправи. Када Лафајет предводи напад напад имам утисак да не зна шта даље, залети се ка коши и онда шта буде. Свака му част на 4-5 везане украдене лпоте. Гист потенцијал, само да се уигра.Клобучар добар, радује већа минутажа. Катић ме брине мало. Као да игра одбојку, не може лепо да да кош. Да не набрајам даље. Виде се пропусти, неуиграност, али то је нормално за почетак сезоне, али морамо да смањимо осцилације у игри. Искрено мене мало нервира петорка где буде само један Србин, и 4 странца. Или 3 амера и два наша. Нисам сад неки мрзитељ странаца, само мислим да је лакше домаћим играчима пренети ту енергију и рецимо један странац као ранијих сезона. Имали смо и два, али 3 мислим ретко можда никад до сад. И још Весели без домаћег играча у тиму. Добра победа, настављамо даље, само храбро.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
dobro je,danas je evidentan napredak u odnosu na cetvrtak,bitna je i razlika,zbog samopouzdanja ...
Laf - danas je imao 5-6 ukradenih lopti,veoma dobar u odbrani,forsirao je up-tempo igru,ali opet bez neke organizacije i ne znam da li je ijednom postavio/pozvao napad ... mnogo jos uvek improvizacije ... imali smo srece sto zagreb nije igrao zonski presing u pocetnom delu terena inace bi opet bilo problema ...
Gist - sasvim solidan,ali mi deluje mnogo nonsalantno,kao da igra basket ispred zgrade ... mora ozbiljniji da bude na terenu ... za kucanja :respect:respect:respect ima slabiji sut nego sto se pricalo,ali je veoma skocan i dobar u zagradjivanju ... napravio je vecinu glupih faulova,i izasao 13 minuta pre kraja ... i VJ napravi gresku,umesto odma da ga izvede,on ga ostavi jos jedan napad,a onda ga Zoric navuce posle promasaja i izbaci iz igre :banghead
to je ta neozbiljnost ... morace to pod hitno to da resi ...
Jaka - odlican ... brz,agresivan na lopti,fin sut .... mora da igra vise ... nisam gledao statistiku,ali je imao pristojnu minutazu ... drago mi je da VJ uci na greskama i ispravlja ih :clap

poseta - ocekivana,malo vise od 3k ... lepo vece u Pioniru ...

nadam se da je ovo pocetak jedne serije ...

Jel se zna nesto za Veselog, kolika pauza mu predstoji?

postoji mala sansa za Prokom,ali je verovatnije za vikend ...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Dobro je sto smo pobedili velikom razlikom. Zbog samopouzdanja. Sto se tice forme, Zagreb je preslab da bi bio reper. Mene raduje sto Laf shvata sta treba da radi, bez obzira sto je jos uvek slab da takve stvari izvodi protiv evroligaskih ekipa.
Igra je jos uvek na momente jako haoticna, to brine.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Jel se zna nesto za Veselog, kolika pauza mu predstoji?

Vlada je rekao da ce ponovo na snimanje u ponedeljak kada mu skidaju bandazu. I da nije igrao ove 2 utakmice da ne bi prouzrokovali neku tezu povredu.

Sto se tice nebuloze oko stranaca. Klobucar a pogotovo Vesely nisu stranci, slican mentalitet i znaju jezik.
 

Zagor

Guest
Да нас је било, било нас је. Више нас који смо дошли да погурамо тим, али било је и "педера са запада", свако мало па су паметнији и од Владе, и од сваког играча, и од нас осталих у публици... Шта знам, тешка времена, па је људима ваљда лакше да опљуну него да среде супругама визу за сигурну кућу...

Било је и лепших утисака.

Лаф поправио селекцију шута. Гист подигао публику у правом тренутку. Клобучар схватио да може слободно јаче да шутне, и да није обавеза да сваки шут заврши на првом обручу :D. Кецман подсетио на укрштени корак. Влада почео да прича са судијама...

Мени делује да су промашена бацања последица велике жеље и нестрпљења да ствари што пре буду доведене до што вишег нивоа. Сумњам да смо наболи рецимо, плеја који није плеј већ двојка, који је Амер, не зна готово ништа, па још и бацања промашује (претходно наведено није мој став, већ парафраза мишљења на форуму из претходних недеља). Слободно бацање у суштини изводи "глава", руке су само посредници. Очигледно је да момци осећају притисак. Боље и тако него да их заболе...

Да је Дуле још увек "на власти", Лаф и Џаваи би за онај покушај алеј упа у контри вечерас спавали клечећи на кукурузу! :D

Гист солидно решава ситуације један на један, некад брже потеже шут за мој укус, али је интересантно како са бацања шутира уз доста лука и ротације, а оне тројке баца као каменице.

И он и Џаваи треба да се усмере што више ка кошу, примети се да често шутирају тзв. "феј д веј". Гиста и да разумем, али Џаваи је већ неко време ту, и пар утакмица је доста добро градио позицију и користио тело. Ипак, за стицање добрих навика, треба мало времена...

Још увек не мирише на почетак серије победа. Још увек ни утакмицу не играмо у истом темпу. Чини се да ће екипа још неко време осцилирати. Баш као и мишљења на овом форуму.

Радује ме повратак оптимизма!
 
Последња измена од уредника:

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Нажалост,захваљујући кабловском оператеру нисам био у могућности да пратим меч,али вас пар је својим извештајима заокружило слику о данашњем издању.Гледам статистику.Кад би Лучић и Ђекић сваки меч ове сезоне имали у 15так минута по 6-7 поена и 3-4 скока то би била права ствар.Морају да изграде самопоуздање.Добро је да се и Јака тргао,треба му минутажа да би се ослободио.Ова нлб лига треба да послужи за њихово разигравање.Ови остали дођу,па оду.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top