Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa dobro bas nece tih 600 karata nista specijalno promeniti. Ionako jedan deo karata mora da se da ciganiji. A ako dodje barem 75-80% onih koji imaju godisnje, hala ce biti skoro pa popunjena. Ove godine je prodat veliki broj sezonskih karata, tako da se ne pusta ni puno karata u prodaju. Jedino ovog puta po obicaju kapacitet hale mora da bude smanjen + mora njima da pripadne jedan broj karata.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nikad se za NLB lihu ne štampa samo 600 karata.zna se da neće doći svi koji imaju godišnje,verovatno neće doći 20-30% ljudi sa istim.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ma samo vi dodjite, nece niko ostati ispred hale, uci cete vec nekako...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Почело се са циганским методама у вези карата. Знамо како се тај ''пројекат'' завршио.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Stvarno sramota, uopšte ne razumem čija je odluka da se ne dozvoli prodaja karata. Ko god da je posrao se debelo po ljudima koji dolaze stalno u pionir a nemaju godišnje. Mnogo sam razočaran.

Nije KK kriv i odgovoran za to...država je ta koja je to naložila, zbog onih nedavnih sranja, izmene zakona itd, itd...

Setite se fudbalskog derbija u rupi i broja karata koje su tad puštene u prodaju...

KK ima prodatih 5.000 pretplatnih karata, to svi znate već...a znate i koliki je kapacitet "Pionir"-a...

Ja samo apelujem da ti vlasnici pretplatnih dođu u što je moguće većem broju, barem 4.000 takvih da se "nacrta" sutra u hali...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Сутра је слава, значи нема теорије више од 4000 људи да дође. А и то је питање реално. Много има сезонских карата продатих широм Србије. Ти људи сигурно неће доћи, јер не могу да дођу сутра па у уторак па у четвртак.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Šta je u utorak?

Krivo mi je što će hala biti poluprazna,ja ću utakmicu gledati na TV-u ali mi je krivo što su ovako loše odradili ovaj posao.

Mada kada pročitam ono smeće od kurira postane mi jasno zašto moraju da se rade ovakve gluposti.Gomila gluposti uništava i ono malo draži derbija.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U utorak je ono "bezvezno" fudbalsko takmičenje u kojem učestvujemo...Inače je Munja u pravu oko slave, ali...jbg, šta sad da se radi...ja ipak verujem da ispod 4.000 neće biti...to je neki prosek bio do sad u NLB-ligi i biće jako lepo da taj prosek ostane sve do kraja sezone...
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Просек прошлих сезона је био 600-1000 људи. А ове 4-5000. Сећате се да је прошлих сезона, па и само прошле сезона била јадна посета од 600 људи на ,,малим,, текмама. За ,,дерби,, верујем да ће доћи бар 4000. Момци су то заслужили, а и сви желе да виде одваљивање са 30-40 разлике. Штета за карте, али дођите испред неко ће вас већ увести.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
imam 1 kartu viska za sutra,kome treba nek se javi na PP !!!

P.S. CIGANI STOP :D
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Sutra mora da se dobije zvezda,sve osim pobede je katastrofa,pogotovo posle vecerasnje utakmice gde je Hemofarm pobedio jedan kos razlike iako je gubio i 12 poena.Neverovatno kako ljudi imaju ove sezone srece i to pocinje da me brine jel ne gube utakmice.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Kako sam se sad iznervirala u picku materinu,ja ne mogu da verujem kakve srece imaju ove godine!:banghead:bangheadI ja sam pocela da se brinem,moramo podhitno uci u seriju pobeda,pocev od sutra sa "komsinicom"!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Imaju džukci sreće samo tako...sad samo čekam opet neke "rodoljube" da se jave i kažu "pa nemojte tako, oni su srpski klub, u Evropi treba navijati za njih"...:banghead

Jebo im ja mater i ovde, i u Evropi!

Nema šta, dan posle Božića (08.01.2011.) ih se mora dobiti u Vršcu i tačka. A do tad "udariti" jednu pobedonosnu seriju i do tog 08.01. ih minimum stići na tabeli...

Ali kako ga je Olimpija izduvala u gostima Cedeviti...kukuuuuu...38 razlike!!! Iako nam ovo nije ni približno bitno koliko vršački džukci...
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Jebote ko sve sudi ovu ligu. Pa ovo ni rodjenoj mami ne bi svirao, a kamoli onom retardu Pavkovicu. :banghead. A moze li mi neko objasniti bodovanje ove sezone? Hvala u svakom slucaju. :D:
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Pisano je sto puta o bodovanju,prelistaj malo forum.Nema sta da se gledaju bodovi ,racunica je jasna.Moramo u svakom takmicenju da budemo bolji od Hemofarma.Oni cute i kupe bodove,a mi kao da smo uspavani u NLB ligi.I jos kada dobijemo po nosu ,javljaju se ljudi i traze strpljenje za igrace ,trenera.Mora ali MORA da se pobedjuje u NLB ligi ,vise nemamo prava na kiks.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ma mora i njima da dodje losa serija, nisu oni bas toliko kvalitetna ekipa... Nego jebes njih, mi moramo da udjemo u seriju pobeda, i nema brige!
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Ми смо тај Хемофарм, онако неуиграни и без пар играча добили лагано у Пиониру. Тако д мислим да ће бити као и ранијих година они се наложеи она пукну као и комшиница ранијих година. Нас је пореметио пораз у првом колу пола коша, када није прављен фаул а требао, али нема везе, момци су се сада мало више уиграли и личи на нешто. Победничка серија и вратићемо ствари на своје место.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sutra ce svaki rezultat osim 15+ razlike za nas biti veliko iznenadjenje !!! mnogo smo kvalitetniji,nadam se ce igra biti ozbiljna,angazovanost na nivou,pa da slavimo mozda i najubedljiviju pobedu u zadnjih par godina ... bese 41+ :D

MORA I MOZE TO BOLJE :šal

inace ocekujem da Lafajet sutra bude najefikasniji na terenu !!! cak primam i opklade na to :D imam neki osecaj takav,ne znam zasto ...

danas sam gledao mec Caja-tuzbalona ... sjajan mec :respect Caju su sudije urnisale ( vise nego nas protiv njih pre 3 dana ) ali i pored toga su uspeli da se vrate sa -12 sa pocetka 4/4 ... SAN EMETERIO :clap kakav igrac !!!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Talicni, ja hocu da se kladim :) hehehe Verujem da ce sutra Veseli da odigra odlicno i tako odrzi kontinuitet dobrih igara koji je izuzetno potreban partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top