Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Sve moze, al ovo jok. Respect za njega, al jedan je Slavkan.

Tacno. Toliko blentav niko ne moze da bude :D Ali kao igrac i te kako ima potencijala. Slavko onakav roling i poluhorog nikada ne bi izveo, a Besovic je to ucinio vec pri prvim vecim minutima, a uz to je imao i jednu ili dve rampe, ali ce u tom segmentu tesko dostici Vranesa.
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Njegova visina bi trebala biti dovoljna sama po sebi da makar izmeni sut onog ko suta, a ako bude bolji od Slavka u napadu, sto ce se verovatno i desiti mozemo dobiti solidnog rezervnog centra.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Gospodin Slavko Vranes zakljuca reket kako to niko drugi ne ume...Ovakvo poredjenje je iluzorno, pred Besovicem je rad, ja verujem u njega, ali Slavko Vranes je institucija...
 

Zagor

Guest
U jebote kakvo bambergovanje :D
Moracemo da smislimo neki novi izraz.

Широкобријеговање? :D

Е кад бих било још 3-4 овакве утакмице,што се тиче минутаже ових млађих.Што више и чешће их гурати у ватру,нема друге.То понављамо ко папагаји још од половине октобра.

Очигледно је да је Влади фалило мало самопоуздања. То је сада решено. Шали се на конференцији као Дуле у најбољим данима. Много ми је мило због њега, и криво што смо се о њега огрешили... Макар вербално!

Мислим да ћемо ове омладинце гледати све чешће. Очекујем Перу и Кеца са нама у копу у току наше лиге...

Nadam se samo da je Klobucar shvatio da moze da pogodi kos i da ne treba da bude istraumiran nego opusteno i lepo da igra kao veceras.

Знаш и сама да ће још да осцилира. Лепо је да некад одигра лепо, да нас утиша, да покажемо мало вере. Минус и за мене. Почео сам да га доводим у питање, иако ми је и он помогао у томе.



Био сам спречен да дођем на утакмицу. Сад видех на твом линку. Скочих као опарен! :D

EDIT:Napokon neka reakcija i od Džerelsa!

8759536334d2f4fc776acf173580794_extreme.jpg

Ваљда полако схвата где је дошао. Нигде се не воли кошарка као овде, нигде утакмице нису литургије као овде...

@Ens & Константинопољ

По реторици би се рекло да сте идеални за парламентарце... Шта чекате? :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Gospodin Slavko Vranes zakljuca reket kako to niko drugi ne ume...Ovakvo poredjenje je iluzorno, pred Besovicem je rad, ja verujem u njega, ali Slavko Vranes je institucija...

zato sto je cela taktika u odbrani bila usmjeravanje i guranje protivnickih igraca na slavka ...

mislis da bi se on bolje snasao u nekoj igri gde svak svog cuva.. pa bio bi rupa nevidjena
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Е Гениусе ал' ти је констатација... Као да кажеш да је швајцарска тактика за туризам гурање туриста на планине и језера а за морски туризам су нула. Славкан само као и Швајцарци користи оно што има на најбољи могући начин.

8759536334d2f4fc776acf173580794_extreme.jpg

Направи коментатор лепо поређење са Сониксима из прве половине деведесетих и стварно подсећа на поздрав Кемпа за Пејтона онај Јанов кажипрст и качење на обруч једном руком. Мени је Кемп и дан-данас најспектакуларнији "закуцивач" али има бре и овај наш Јанко чиме да се подичи!

@Ens & Константинопољ

По реторици би се рекло да сте идеални за парламентарце... Шта чекате? :D
Пази, с обзиром како си призвао ово Бамберговање Широкобријежана у овом цитату доле од пре неки дан, могло би се и поразмислити о скупштинској мензи...

После Прокома у Пиониру (и не само после те утакмице, али после те посебно) ми се учинило да неки мисле да је требало да примимо десет поена у врх главе... А ми остали испод 60...

Један је бамберг, не иде то баш сваки дан!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.779
Stvari konacno dolaze na svoje mesto, najbolji smo napad lige i najbolja odbrana lige. Za ovo sinoc, sta reci... :clap :respect
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa i red je bio da najskuplja ekipa u istoriji partizana konacno explodira!
Kad stigne Vujanic, nek doda 10 poena svojih na svakoj tekmi, i bice svasta

Kos razlika +170 :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Odavno nisam bio ovoliko zadovoljan nasom igrom, zaista smo odvalili...

Polako pocinjemo da licimo na stari dobri Partizan... Momci samo nastavite ovako!!!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Mi od Krke naovamo igramo u utakmicama (u nekim fazama,ne naravno uvek jer je nemoguce) odbranu kakvu nismo igrali ni kod Duleta.Ni prosle sezone a ni ranije.Mene bas cudi da to niko pre mene nije napisao.Valjda ljudi smatraju da bi to bila prevelika pohvala VJ a nema veze sto je istina?:confusedDa,znam,Barselona prosle sezone i tako to.Hajde dobro,videcemo sad u top 16.Ja sam ubedjen da ce biti jos jace!!
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Mortician, je l' imaš link?
Одгледао сам снимак али то ни упола не изгледа онако како је било у хали. Вероватно због лошег угла камере.
У тренутку када је одиграна та акција, после ерупције одушевљења половина људи се ухватило за главу а друга половина са неверицом гледала људе око себе да би се уверили да ли се ово стварно десило или можда сањају :D
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ne znam da li masim temu ali mi je logicno da ovde ovo stavim.Trener Sirokog odlepio na nasu publiku juce: http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=37584

Na 40 koševa razlike navijanje je bilo kao da smo mi Barcelona, u najmanju ruku. Tribine skoro pune, sve Partizanove legende uz parket i nitko ne napušta dvoranu, iako je utakmica bila gotova nakon par minuta. Tako nešto imaju samo veliki klubovi i drugi mogu jedino učiti”, zaključio je Velić.
Ja mislim da bi ovaj riknuo od frapiranosti kad bi bio u hali kad je Evroliga.:D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sutra uz maksimalnu angazovanost i posteno sudjenje, pobeda i prvo mesto nam ne ginu!:napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U ovo prvo (angažovanost) ne sumnjam, u ovo drugo (pošteno suđenje) ne verujem ama "ič"! Ko sme da se kladi da će makar dvojica (recimo Boltauzer i Javor) biti iz dežele, a možda čak i sva trojica?
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
@Macak
Mogli bi da mu pošaljemo pozivnicu za JUG NIVO 400, da ga bacimo u vatru...

Sutra protiv Cedevite će mnogo zavisiti od Gista, u kakvom raspoloženju se vraća od kuće...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Кључ је зауставити Дрејпера и Едвардса на неком пристојном учинку, ротација им је доста слаба, они су им кључ. Сутра је велики тест за Џерелса, јер игра против најбољег плеја НЛБ лиге. У успону смо, уз фер суђење можемо до победе.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Samo da ne bude suđenje kao kad smo igrali protiv Zadra.
Tamo su nas skenjali u privih 10-15 min. i onda bili koliko-toliko fer...al šta ti to vredi kad ti glavne igrače opterete ličnim greškama, na toj u Zadru Jawai, Katić i Jan su vec u 1/4 imali izmedju 2-4 greške...
Po meni samo nas sudije mogu sjebati...igramo dosta angažovanije, igrači su se skapirali!
Sutra očekujem da zasednemo na 1. mesto i da tamo do kraja da ostanemo! :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pazi stvarno, HRT 2 zaista prenosi:
http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mreza=3&datum=2011-01-16
Nije mi jasno otkud to, ali se radujem naravno, moći će mnogo više ljudi da gleda..."Arena" postoji i u Hrvatskoj, otkud im dadoše (HRT-u) da i on prenosi...biće da je gostovanje šampiona spektakl kojeg sve "ujke" moraju da vide, i one koji ne hvataju hrvatsku "Arenu"...Ali pazi sad kad naši ovde "zamrače" HRT 2...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top