Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Je-Ne-A spasio si me,taman sam krenuo da se spremam za polazak kad naleteh na tvoju poruku.
Što se meča tiče nema se šta puno reći.Kvalitetniji smo od Nimburka i ne sme da bude problem.Očekujem sigurnu pobedu od 15-ak razlike.Nadam se da će neki mlađi dobiti šansu,naročito zbog mogućeg izostanka Veselog.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Sve sem pobede je za zaborav. Igra:puke
Protiv ovih pacera (cisto da se zna za koje se ekipe koristi ovaj izraz) takvo ziherisanje trenera nisam video odavno.
Djekic 0 min
Jaramaz 0 min
Besovic 0 min
Bogdanovic 0 min (ako se ne varam ni u 12)

Alo bre majstore, pa kad ce da igraju ako ne sad???? :banghead
 
Последња измена:

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
2011-02-06_204911.jpg
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Svaka čast za pobedu.
Igra promenljiva,u nekim trenucima sasvim o.k,u drugim očajna.
Dobro je što je trener dao malo slobode u napadu,i u pojedinim trenucima je bilo dobro,mada odbrana Nimburka nije vrhunska,kao pojedinih timova u Evroligi.
Nadam se da ćemo napredovati.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evo me iz hale nazad...Sve u svemu - rutinska pobeda bez Veselog.

Drago mi pre svega da je Milosavljević (koji je bio baš u žešćem kurcu u poslednje vreme) odigrao napokon jedan dobar meč.
Kurta počeo nesigurno, a onda sve bolji kako je vreme odmicalo, na kraju čak dosta, dosta dobar. Čovek imao čak 9 skokova. :D
Gist vrlo dobar, kao pre nedavne krize u koju je bio upao. Vraća se...

VJ na konferenciji izjavio da se Veseli preventivno odmarao (leči se od Sijene, bez treninga, nije strašno), igraće sigurno na kupu, mada...ja verujem tek od petka, od polufinala...Izjavio je i da je Kecman fizički u kurcu. Ne u smislu zdravlja, nego energije. Krivo Vladi što nije mogao više da ga odmori, da ovaj manje igra i od tih 20-ak minuta koliko je igrao. Sami smo krivi, mogli smo već sredinom 3/4 da odemo na 20 i više razlike, a umesto toga smo dozvoljavali nonšalantnošću u odbrani nekoliko njihovih otvorenih šuteva i pogodaka za 3 poena.

PS
Onaj njihov broj 6 (Pumprla) odličan igrač, sjebao se na kraju izgleda pošteno...

...Protiv ovih pacera (cisto da se zna za koje se ekipe koristi ovaj izraz) takvo ziherisanje trenera nisam video odavno.
Djekic 0 min
Jaramaz 0 min
Besovic 0 min
Bogdanovic 0 min (ako se ne varam ni u 12)
Alo bre majstore, pa kad ce da igraju ako ne sad???? :banghead
Jesi li ti gledao utakmicu? Očigledno nisi. Znaš li rezultat, makar krajnji ako nisi gledao tokom utakmice? Izgleda da ne znaš.
Đekića je ubacio 5 minuta pre kraja, a ovaj se "pobrinuo" da za 2 minuta igre napravi nekoliko gluposti, nedopustive nonšalancije u odbrani...I tih 2 minuta koliko je igrao mu je bilo premnogo, s obzirom kako je igrao...Dečku treba ne psiholog, nego PSIHIJATAR! Zorica je objasnila razliku danas na "Kuda ideš Srbijo"...
Oni koji "nisu dali" Bešoviću i Jaramazu da igraju (pošto Bogdanović nije bio u protokolu) su naši igrači koji nisu podigli razliku na 20 razlike i više (propustili su nekoliko momenata za tako nešto). Kad imaš samo 10-12-14 razlike prednosti tokom 4/4, tu nema mesta za guranje mladih igrača, već samo za "siguricu"....da se ne bi desilo ono što se recimo danas Olimpiji desilo u Širokom Brijegu...
 
Последња измена:

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Куртис лоше на почетку, имао два јако глупа изгубљена напада у низу али се касније поправио. Џаваи стандардно лош. Фино попуњена хала.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
cj polako dize formu,gist standardan.........sto se tice centra ne zelim ni ime da mu spomenem

NJ thank you and good bye
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Jesi li ti gledao utakmicu? Očigledno nisi. Znaš li rezultat, makar krajnji ako nisi gledao tokom utakmice? Izgleda da ne znaš.
Đekića je ubacio 5 minuta pre kraja, a ovaj se "pobrinuo" da za 2 minuta igre napravi nekoliko gluposti, nedopustive nonšalancije u odbrani...I tih 2 minuta koliko je igrao mu je bilo premnogo, s obzirom kako je igrao...Dečku treba ne psiholog, nego PSIHIJATAR! Zorica je objasnila razliku danas na "Kuda ideš Srbijo"...
Oni koji "nisu dali" Bešoviću i Jaramazu da igraju (pošto Bogdanović nije bio u protokolu) su naši igrači koji nisu podigli razliku na 20 razlike i više (propustili su nekoliko momenata za tako nešto). Kad imaš samo 10-12-14 razlike prednosti tokom 4/4, tu nema mesta za guranje mladih igrača, već samo za "siguricu"....da se ne bi desilo ono što se recimo danas Olimpiji desilo u Širokom Brijegu...

O da, gledao i to samo tako, sa sve usporenim snimkom :D
Da li je VJ po tebi ziheras ili ne?
Ko je zasluzan za stanje Djekne??
Koji moj smrdi jaramaz (nema iskustva u prvom timu) na klupi ako ne igra a ajlosa je na pozajmici (igrao prosle sezone) ????
Koji k... sesirdzija krade minute bogdanovicu?
Jel stvarno nije bilo mesta za besovicevih 5 minuta???

Slazem se da starteri nisu obezbedili potrebnu razliku da bi mladji usli, a ajd sad stavi prst na celo pa se zapitaj sto je to tako?
Nisu igrali protiv pacera iz italije nego protiv ceskih pacera, koje je bolelo uvo da igraju danas, i sta smo uradili? Nista!
Idealka da se kecman i boza odmore, da gist kulira a da klinci sticu iskustvo. VJ ZIHERASU!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jao kako smarate..."VJ ziherašu, VJ ziherašu, VJ ziherašu"...Alo, 13-7, prvo mesto, obezbeđen F4 skoro i teoretski čitavih 6 kola pre kraja...posle 5-5, ili čak 5-6 posle prvih 11 kola...ili tako nešto...sve se bojim da bi ste hvalili forsiranje "dece" a da istovremeno imamo 10-10, ili 9-11 i da ne znamo da li ćemo biti i 6. na tabeli...
Ko je zasluzan za stanje Djekne??
Samo i jedino "Djekna". Nije "gladan". Previše je "sit", tj. "punog stomaka". A sve to je bez pravog razloga, povoda i opravdanja.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Pa???
Jesi li zadovoljan ovim sto si gledao danas i proteklih meseci?
Da li mislis da je to recept i sistem po kome treba da se radi i sledecih sezona?
Da li se radujes sledecoj sezoni ?
Da li znas kako ce nam izgledati (ne po imenima) rooster za sledecu sezonu?

P.S
Evo dokle sam dosao, da kao i cigani pocnem da koristim smrdljiv izraz sledeca sezona?
Jesi li to hteo ?:buhaha

P.S.S
Sto se djekne tice, ja ga ne branim, ako ne valja sut karta odma. Ali se postavlja pitanje koji moj je doveden i placeno obestecenje za istog?
Da klub dozvoli da ionako fizicki inferioran igrac smrsa jos vise....cccc
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
ma ja tebe kapiram da gledas rezultate koji su moze se reci ok , nista neverovatno ali ni nista lose ali imas veliki problem u branjenju VJ ... pa makar priznaj da malo i on ima krivice za ovakvu igru ali samo malo, ne trazim da ga pljujes ili nesto radikalnije
kad tebe neko slusa rekao bi ma VJ je vrh ali ima retard igrace
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Da li se radujes sledecoj sezoni ?
Da li znas kako ce nam izgledati (ne po imenima) rooster za sledecu sezonu?
Da tek znaš koliko me brine ona druga naredna sezona, tek ona mi ne dozvoljava da spavam...a kako li ćemo tek 2013/14, to je tek muka...o sezoni 2014/15 neću ni da mislim...užas...Čekam da se otvori topik "NLB liga 2014/15" da otvorim dušu i istresem već večeras svu svoju muku, ako je to uopšte moguće...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Сигурна победа, кнтрола резултата током читавог меча. Могло је и убедљивије да госте није срао шут, нарочито у последих пет минута. Иначе, Нимбурк је доста добра екипа, имају одличне шутере.
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Очекивана победа, и већ сада можемо рећи да идемо на Ф4. Пета екипа заостаје две победе и у домену теорије нас може престићи. Кецман пефектан, без промашаја, + 7асистенција. Курта и Гист без беспотребног силовања у шуту, господарили су под обручем - укупно 18 скокова. Уништили смо их у скоку, и зато је победа била рутинска.Волео бих да Милосављевић одигра бар још 3-4 партије на истом нивоу и да ово не буде само случајност. Вредни помена још Лучић и Катић. За Клобучара и НЏ не знамшта да кажем :confused
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Много нас је размазио к.к.Партизан.Вечито смо нешто незадовољни,а почели смо да лагано побеђујемо.Било је и атрактивних потеза и доста публике.Куртис солидан,т.ј.неупоредиво бољи него када је дошао,Гист се опет полако враћа,Милосављевић такође добар,Кец прорадио.Ја задовољан.Једино ме центри забрињавају,онако баш.
Одушевила су ме она деца на трибини,оно је права ствар.:D:
Има један тим,цео сам живот с њим....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top