Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Novi stadion

Da li æe se izgraditi novi stadion Partizana?


  • Total voters
    500

Method Man

Guest
Juce sam uhvatio mali deo razgovora sa tim likom iz teniskog kluba i slazem se sa clanom zeko lopove da tu nesto smrdi jer njihov sukob izgleda kao klasicna zekina podvala. Na kraju ce zeka da kaze da nisu mogli da izgrade stadion, iako su oni to silno zeleli, zbog teniskog kluba i dve urusene i nezavrsene tribinice. S druge strane, on zna da ko god da ga u ovoj zemlji optuzi za mutne radnje nikad nece odgovarati za to pa ga zato ovaj iz TK napada kako hoce da uzme pare ali on to nece dozvoliti. :roll:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Momci,ako ispadne ovako kako predvidjate onda neka ide sve u pzd materinu.A primetno je da su se u poslednje vreme stvarno utisali i ne pricaju mnogo na temu Novi Stadion.Sto rece Zlaja,cak su i maketu izvadili sa zvanicnog sajta.
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
U danasnjem kuriru Ana Ivanovic napada zeku za rusenje teniskih terena.
Ne verujem da bi ona ucestvovala u zekinim podvalama, a i prepuna je para :roll:
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Najpre, mislim da je ovaj sukob istinit a ne "fabrikovan"... Problem je u tome sto je Grujic prvobitno pristao, kako i vecina iz SD, na realizaciju ovog ambicioznog plana. Posle se medjutim predomislio jer je shvatio da zeka mnogo muti i da ga je izradio. Ocigledno je da su zeka & Djunic (predsednik SD) imali taktiku za SD gde su sve pridobili svojom naduvanom pricom. Medjutim, posle toga nastavljaju da rade po svom. TK Partizan ne zeli da pristane na pogorsanje uslova u kojima radi pogotovu zato sto tenis kod nas poslednjih godina dozivljava ekspanziju... Ana Ivanovic je samo stala iza kluba gde je ucinila vazne teniske korake...
Ipak, primetno je da mnogo toga smrdi u realizaciji ovog projekta. Nas Grobare to ne cudi jer svi znamo da veceg muljatora od zeke nema... Izdavanje poslovnog prostora na 99 godina i stalno odlaganje pocetka radova, menjanje projekata vise puta, sumnjivi kanali kojima ce se sve finansirati... Jos novcanica u dzepove mafijasa nesumnjivo... TK Partizan dat je rok do 1. septembra 2007. da se iseli... Svasta ce se do tada dogadjati...
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Nazalost u Srbiji cim nesto krene dobro da radi, uvek se nadje neko da to namerno sjebe. Taj neko je ponovo nas Gensek! Pa dokle brate???? :evil: Tenis je po prvi put ikada poceo da izbacuje svetske talente, tu normalno podrazumevam na T.K. Partizan i onda dodje gensek i pocne da se pisha po celom tenisu i svima nama koji volimo sport i tenis. Mislim ostajem bez reci sta je sve spreman da uradi, iako smo mi to odavno znali. Ali cini mi se da ipak ni on sam ne zna sta je sve spreman da uradi ne bi li stavio brdo suski u svoj veoma dubok dzep. Snostra :evil:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Svedja,ovde se ne slazem s'tobom.Ako su se zaista dogovoril 24 kluba SD PARTIZAN(ja sam mislio da nas je vise),ako se slozio i TK PARTIZAN,sta sad hoce taj Grujic???Kao sto sam na nekoliko mesta procitao,Zecevic i Grujic su neki dobri prijatelji.Ili su bili.Ako su se bas sada posvadjali jasno je zbog cega.Zbog novca.Verovatno taj Grujic zeli vise od onog sto je dobio.Zabole njega za tenis,ako ugura u dzepu 300.000-400.000 EUR.
A Anu Ivanovic guraju kao zrtveno jagnje.Ako zaista ima sanse da se taj stadion izgradi,ako su svi slozili,onda nema diskusije sta dalje.Ima da se stadion napravi i zavrsena prica.Ivanovic i onako ne igra tenis na terenima TK Partizan,vec po svetu.zalosno je sto je koriste u njihovim spletkaroskim igrama.
Nama novi stadion treba.To je sigurno.JNA je bio lep.svi smo tu doziveli i lepe i tuzne trenutke,ali sada je pravo vreme da se napravi novi.Treba nam lep,komforan stadion na kojem cemo poceti da pisemo novu stranicu.Hteli ili ne,verovatno ce nam to UEFA naloziti.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Sve je to lepo ali time ce kukavicka uprava produziti svoj boravak. Dzaba onda i stadion i "Zemunelo"...
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Zivi bili pa videli. Daj boze da se izgradi taj stadion kao sto se svi mi nadamo,ali brate cisto sumnjam. Pogledaj samo koliko dugo se prica o njemu,a sta je uradjeno. Takodje pogledaj kada je ta tema uvek spominjana (kada su im se drmale fotelje). Znaci moram da izrazim svoju sumnju u verodostojnost tih novih najava. Dok ne vidim svojim ocima necu im verovati. A i cak da pocne da se gradi taj novi stadion, jer je najveci problem teniski tereni??? Hocu da kazem mogu i oni da se sruse,ali ne moras prvo njih srusiti. Jer koliko ja kapiram iz ove price tako ispada. Nek krene da grade taj novi stadion pa kad bude doslo vreme neka sruse ove teniske,pod uslovom da im obezbede odgovarajuce nove terene.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Znas sta svedja,ni ja nisam bas previse siguran da ce napraviti novi stadion,ali onako kako su stvari krenule izgleda mi da ce ga verovatno napraviti.A i onako je JNA previse star.E sada,ako se stvarno odlucilo da se gradi novi stadion,malo mi je cudno da se napravi problem zbog tenisa.A malo mi je cudna i cela prica...Da se zbog tenisa uopste diskutira o poslu vrednom 250.mil EUR,ne znam sta reci...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne verujem da je problem u tenisu, pre će biti da je u pitanju "deo kolača". Tek će da se svađaju i bore za pozicije i vlast kad počne izgradnja kompleksa. Jeste da je 250 milki velika lova ali narode oni njima daju zemljište na korišćenje sledećih 99 godina. Pitanje je da li će Srbija da se zove Srbija sledećeg stoleća kamo li da li će postojati i FK Partizan....
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Juce je Zeka promenio plocu,pa sad govori o "renoviranju" stadiona za kojih su potrebni oko 40 mil.EUR.Od 250 mil. smo dosli na 40 mil.Kako je krenuo,doci cemo do 40.000.
 

cacko

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2006
Порука
3
Reaction score
0
DI JE MOJ TV SCREEN MARKE PHILIPS da se jednog dana vidim na stadionu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a kamoli stadion :buhaha :banghead :buhaha :banghead :buhaha :shock:
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
Sale SK је написао(ла):
POSTO JE OVA TEMA BILA RANIJE,A SADA JE NEMA,STA MISLITE DA JE PRODUZIMO?BICE NOVI STADION ILI JE TO SAMO PREVARA DA SE OSTANE STO DUZE U FOTELJI?>


POLITIKA,BRATE POLITIKA...
STA CE IM NOVI STADION,KAD NI OVAJ NE ,MOGU NAPUNITI!!!


u ostalom,bez navijaca im bas nista ne znaci ni klub...nema sponzora,nema novaca od ulaznica...tv prava!

u novom stadionu bi kao pravili trgovacki centar!?
ko bi im tamo dolazio?

pa ova drzava je 70% ciganska....oni nece iz principa!
a ako ovako ostane necemo ni mi!!!!

stadion bi mogao biti izgradjen jedino ako ga bude pravio JSD PARTIZAN a ne FK PARIZAN!
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Evo malo pre sam gledao novog predsednika Popovica na Utisku Nedelje, gde ga Olja B. pita za novi stadion i sta se tu zakacio sa Zekom, a on kaze "nismo nijednom do sada govorili o novom stadionu", a zatim kaze nesto tipa " tema novi stadion ce biti aktuelna tek od kraja februara"...znaci da taj novi stadion stvarno nikada do sada nije ni bio tema, ili ako jeste to je cisto da nama zamazaju ochi.

P.S. Ako admini misle mogu da pomere ovo u temu "novi stadion", ja znam da je bila ali sada nikako ne mogu da nadjem tu temu
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
Treba da dobije ime DRAGAN MANCE ili nekom drugom legendarnom igracu

promenijo sam avatar ko pogodi ko je to na mojoj slici svaka cast (P.S. Malo pomoci nije Draza ali je takodje Cetnik posle Cice mozda i najpoznati Cetnik - Dinarska Divizije - Ime mu se u pjesama spomenuje)




CZ-PFC 24.02.07 0-1
ODITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
e moram da te razocaram...Odita nece igrati na derbiju...

p.s.nisam 100 % siguuran ko je na slici,slika mi je jako poznata iz knjige o cetnicima,al necu da gledam...pokusacu da se setim ko je...
 
Последња измена:

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
ajde sada da svi pogadjamo koji je cetnik u pitanju :buhaha lepo je sto si stavio takav avatar, ali sa ovim pitanjem si skrenuo sa teme
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.153
Локација
vaginamandibularia
Gluposti..

:banghead Koliko smo glupi, to je neverovatno..
Samo kod nas se ne postuje nikakva tradicija i slicno.. Umesto da smo ponosni na postojeci stadion koji je od 1947. u upotrebi, mi bi da ga rusimo i gradimo neko preskupo sranje koje ce da ima prakticno isti kapacitet.. Jebes i garaze i hotele i ostala sranja.. Tradicija bi trebalo da je svetinja.. A ne ova proevropska sranja.. Za deset puta manje novca mogu da prosire postojeci stadion, da dograde krov ako oce i da imamo stadion koji prima 50 000. Pa videli ste stadion Rendzersa, on je star ko biblija, samo je renoviran par puta.. Ali ne, treba sve da srusimo, svaki simbol Partizana, da bi ga sutra prodali jevrejima ili nekom trecem.. Tuzno, stvarno tuzno..

A da oce da sagrade stadion od 50 000, ne bi se ovoliko bunio, to bi znacilo da imaju ozbiljne planove vezane za Partizanovu buducnost, pa da jednom kroz 10 godina kad budemo stalni ucesnici lige sampiona imaju po 50 000 ljudi na domacem terenu..

Ali ne, to su velike mudonje, dosli su da peru novac a BOLI IH K U R A C
za Partizan. Pa ce da prodaju klub u dugovima zbog stadiona, pa ce neki
Arap da nam vedri i oblaci u Partizanu... To je jadno, jebes i novi stadion i sve..
 

vaske49

Početnik
Учлањен(а)
30.01.2007
Порука
11
Reaction score
0
Svrsishodnost

Partizanu treba stadion od 50.000 mesta.
Zasto?
Beograd i blize okruzenje(75 km krug, racunam sve do Rume, Novog Sada, Zrenjanina, Smedereva,Mladenovca,Sapca....) ima preko 4 miliona stanovnika. Neka 10 % voli navijanje i tu vrstu razonode to je preko 400 hiljada aktivnih interesenata. Iz daljeg okruzenja ce isto biti 20 -30 hiljada aktivnih navijaca. Od Beograda je nasa cetvrtina, aktivnih, a mozda i vise(zavisi od rezultata) i to je 100 i vise hiljada. I sad ucestalost posete se treba proracunati na nacin kako se to sad cini na zapadu. To je planirano vreme da se bude vani na vazduhu i da se prati neki sportski dogadjaj. Ide se na godisnje pretplatne karte. Sve to govori da je i 50 hiljada malo, ako nam se konsoliduje klub i krene. Sve zavisi i od opsteg razvoja. Ocekujem da ce to ici.
Naziv stadiona?
Moje postovanje svim licnostima, ali oni su u istoriji i muzeju kluba i to je prava stvar. I svako vreme ce imati svog herija i moze biti sporenja. Mancester nije posegao da da ime Mat Bezbi, mada je legenda i neprevazidjena licnost.
Mi smo na Topciderskom Brdu.
Za mene nema jaceg naziva od Topcidersko Brdo. Zamislite osecaj gana kad ne mogu dati ime brdo, nego autokomanda ili dolina neka, izbeci ce rupa, marakana je plagijat i ne ide.
Mislim da to treba iskoristiti, jer je to i elitni deo Beograda.
U prilog idu nazivi u razvijenijem delu Evrope:
Stanford Bridz, Old Traford....Geografija je vecna i ona u sebe ugradjuje sve sto je vredno(a sto se ipak menja i prolazno je).
 
Top